Skocz do zawartości
IGNORED

Ostatnio obejrzane.


lucmaster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.03.2022 o 11:32, lolek126 napisał:

 Wczoraj obejrzałem Batmana i powiem w ten sposób, że ciężko jednoznaczne mi napisać jak ten film odebrałem, bo z jednej strony jest ok, film fajnie został nagrany, fabuła dość wciągająca patrząc, że to film z DC, dźwiękowo też jest fajny klimat, plus wszystkie kopnięcia, uderzenia itp. jest to wszystko namacalne i dobrze uchwycone dźwiękowo, natomiast to co troszkę brakuje to scen akcji, pomijam efekty specjalne po prostu scen akcji jest mało, choć jak one są to jest spoko, choć to nie są tego typu, że przy okazji rozwala się pół miasta, czy choćby dzielnicy. Generalnie jest to film bardziej detektywistyczny, niż o super bohaterze/ bohaterach i tutaj Ci ortodoksyjni zwolennicy DC mogą mieć problem z tym filmem i mają patrząc po tym co piszą w necie. Też trzeba zaznaczyć, że to film jest dość wolny i ten czas spędzony w kinie nie mija nam jakoś super szybko, tak jak to w niektórych tego typu filmach, może być moment ja tak miałem, że nawet odczuwa się, że dłuży się, a to tez przez fakt, że jest dużo dialogu i za mało tajemniczości w tym co one nam przedstawiają, gdzie widz chciałby, aby było więcej domysłów, tak aby to wszystko trzymało w napięciu. Kilka rzeczy bym napisał bardziej szczegółowych, ale dla tych co nie byli, tego nie uczynię, ale całościowo dla mnie warto iść do kina i obejrzeć najnowszą odsłonę Batmana, czy kupię film na BR od razu z premierą, nie wiem , ale pewnie kupię znając życie, choć może jednak nie od razu. W Batmanach Nalana bardziej gustuje, chyba bardziej chciałbym Batmana jako super bohatera, niż jako zwykłego człowieka - detektywa.
Aktor ze Zmierzchu w roli Batmana tez nie pomaga, ja nie mogę go strawić.. .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ten ze Zmierzchu w roli Batmana ?😲

Na pewno nie poszedł bym do kina. Nadaje się jak kwiatek do kożucha.....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
W dniu 12.03.2022 o 02:31, Mrok napisał:

Matrix Resurrections

Scenariusz przypomina cyrk z pandemią. Fajne ptaszysko i kocur, reszta przekombinowana.

 

Jestem po projekcji tego czegoś na HBO.Ale kicha ,lata świetlne za pierwszym Matrixem, beznadziejna muzyka , kretyński pomysł na fabule filmu.Sprawdza się filmowa teza że Baba nigdy nie będzie wybitnym  reżyserem.Wyjątek od reguły - Voskhozhdeniye.Omijać szerokim łukiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajęczyna na Playerze.  Pewnie była już opisywana ale serial zrobił na mnie tak duze wrażenie, że muszę o nim wspomnieć. Najlepsza rzecz jaka widziałem w tym rocku. Obraz oparty na autentycznych wydarzeniach. Koniec lat 70 i polskie prace i poszukiwania nad bronią atomową.  I to jest pierwsza płaszczyzna czasowa. Druga to lata współczesne i próby rozwiązania pewnych historii i zagadek kryminalnych, które to wydarzyły się w prlu i były ściśle związane z programem nuklearnym.

Genialnie narysowany i przedstawiony swiat polski ludowej. Doborowe aktorstwo!.

Polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham na Netflixie obejrzane, jak dla mnie warto poświęcić czas na ten serial.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, piorasz napisał:
2 godziny temu, broniasz napisał:
Zielony Rycerz,po prostu uczta.

Gdzie oglądałeś?

Wstyd się przyznać,ale musiałem zassać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmro. Niezla rzecz . Polska gangsterka przelomu lat 80/90. Co prawda jest troche odniesień i zapozyczec od Tarantino ale ogląda się dobrze.  No i jest jak zawsze dobry Dawid ogrodnik. Polecam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, aryman napisał:

Najmro. Niezla rzecz . Polska gangsterka przelomu lat 80/90. Co prawda jest troche odniesień i zapozyczec od Tarantino ale ogląda się dobrze.  No i jest jak zawsze dobry Dawid ogrodnik. Polecam. 

Baj de łej.Ciekawe czy Tarantino się podniesie po swoim ostatnim 'dziele"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, broniasz napisał:

Baj de łej.Ciekawe czy Tarantino się podniesie po swoim ostatnim 'dziele"

film był za długi.  Do końca jednak nie mieszalbym  go z błotem. Wszystko co związane jest z polanskim jest dla mnie bardzo ważne. Czuje miętę do jego twórczości i już 😀.

Choć pewnie nie raz jeszcze obejrze django czy pulp fiction to pewnego razu w Hollywood już niekoniecznie ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
W dniu 21.03.2022 o 06:43, aryman napisał:

Pajęczyna na Playerze.  Pewnie była już opisywana ale serial zrobił na mnie tak duze wrażenie, że muszę o nim wspomnieć. Najlepsza rzecz jaka widziałem w tym rocku. Obraz oparty na autentycznych wydarzeniach. Koniec lat 70 i polskie prace i poszukiwania nad bronią atomową.  I to jest pierwsza płaszczyzna czasowa. Druga to lata współczesne i próby rozwiązania pewnych historii i zagadek kryminalnych, które to wydarzyły się w prlu i były ściśle związane z programem nuklearnym.

Genialnie narysowany i przedstawiony swiat polski ludowej. Doborowe aktorstwo!.

Polecam.

Jaruzelski genialny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.03.2022 o 09:38, aryman napisał:

No i jest jak zawsze dobry Dawid ogrodnik. Polecam

Nie może być dobre kino, w którym Dawid Ogrodnik to dobry aktor - bez jaj, to zwykły muł bez wyrazu, w sam raz na role drugo-trzecio planowe. On jest jak jedyny kolego z podstawówki, którego się nie pamięta, takie są też filmy z jego udziałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.04.2022 o 07:54, szymon1977 napisał:

Nie może być dobre kino, w którym Dawid Ogrodnik to dobry aktor - bez jaj, to zwykły muł bez wyrazu, w sam raz na role drugo-trzecio planowe. On jest jak jedyny kolego z podstawówki, którego się nie pamięta, takie są też filmy z jego udziałem.

Nie zgodzę się i to bardzo . Pamiętaj, że nie zawsze aktor musi wyciągać cały arsenał środków wyrazu i być jedna wielka eksplozją ekspresji. Można grać oszczednie, prosto i to tez moze dzialac. 

 

Nie każdy może być jak Leon Niemczyk( nr 1 w polskim kinie dla niżej podpisanego ).

Aczkolwiek jest jeden film z udziałem ogrodnika,  którego nie obejrzę nigdy więcej. Mowa o ,, beksinscy". 

Film , który zrobił zła robotę i po prostu krzywdę tej wspaniałej familii. Ogrodnik natomiast stworzył oblesna karykaturę Tomka Beksinskiego. Oczywiście tomek święty nie był i miał swoje za uszami ale nie do tego stopnia jak W tym nedznym filmiku ...

No ale żeby jednak pozytywnie zakończyć to spójrzmy na inny film z udziałem ogrodnika ,,legenda Mietka kosza". Piękna postać,  cudownie zanurzona W jazzie.

Ja tam byłem, byłem świadkiem tamtych wydarzen i tamtej epoki. Noo a to wszystko dzieki ogrodnikowi....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debiut HBO Max spowodował, że wreszcie można oglądać ich kontent z przyjemnością, pomimo że większość treści jest w jakości FullHD. I tak od 8 marca jestem już po seansie Wychowanych przez wilki, Mare z Easttown, Pustkowia i po dwóch odcinkach Odwilży oraz Krainy Lovecrafta.

Pustkowie rewelacyjne - połknięte w jeden dzień, świetne zdjęcia i gra aktorska. A i polskie akcenty (Jelenia Góra, Turkowo=Turów? :). Mare z rolą Kate Winslet też bardzo dobre, chociaż co do ostatniego odcinka zdania są podzielone. Odwilż zapowiada się dobrze. Wychowane przez wilki jako s-f jest co najmniej dobrze, chociaż w granym przez Travisa Fimmela bohaterze cały czas widziałem Ragnara Lothbroka

Podejście do Krainy Lovecrafta skończyło się po dwóch odcinkach. Tragedia. Więcej Lovecrafta jest w Zabójczym zaklęciu (i to komedia - też na HBO), a Kolor z Przestworzy z Nicolasem Cagem przebija ten serial. Nie wspominając o W paszczy szaleństwa Johna Carpentera. Jako fan twórczości samotnika z Providence polecam... obchodzić ten serial szerokim łukiem. Tak, wiem że jest na podstawie książki zupełnie innego autora, wkurza mnie tylko podpinanie się pod czyjeś uznane nazwisko.



Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.04.2022 o 10:37, aryman napisał:

Nie zgodzę się i to bardzo . Pamiętaj, że nie zawsze aktor musi wyciągać cały arsenał środków wyrazu i być jedna wielka eksplozją ekspresji. Można grać oszczednie, prosto i to tez moze dzialac. 

 

Nie każdy może być jak Leon Niemczyk( nr 1 w polskim kinie dla niżej podpisanego ).

Aczkolwiek jest jeden film z udziałem ogrodnika,  którego nie obejrzę nigdy więcej. Mowa o ,, beksinscy". 

Film , który zrobił zła robotę i po prostu krzywdę tej wspaniałej familii. Ogrodnik natomiast stworzył oblesna karykaturę Tomka Beksinskiego. Oczywiście tomek święty nie był i miał swoje za uszami ale nie do tego stopnia jak W tym nedznym filmiku ...

No ale żeby jednak pozytywnie zakończyć to spójrzmy na inny film z udziałem ogrodnika ,,legenda Mietka kosza". Piękna postać,  cudownie zanurzona W jazzie.

Ja tam byłem, byłem świadkiem tamtych wydarzen i tamtej epoki. Noo a to wszystko dzieki ogrodnikowi....

 

Muszę dodać Che się żyć, koniecznie.Więc ja bym pana Ogrodnika nie przekreślał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem house of cardas, bardzo mi się spodobał ten serial i gorąco polecam jak ktoś lubi klimaty intryg politycznych.
Teraz jestem po obejrzeniu kilku odc. serialu designated survivor w podobnych klimatach, również polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego modelu Cardasa w tym domu oglądałeś 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.03.2022 o 06:42, daru0105 napisał:

Ten ze Zmierzchu w roli Batmana ?😲

Na pewno nie poszedł bym do kina. Nadaje się jak kwiatek do kożucha.....

 

Chyba nie za bardzo jesteś na czasie. Pattinson już dawno pozbył się łatki aktora Zmierzchu i - słusznie - uchodzi za najbardziej charyzmatycznego aktora swojego pokolenia. Wystarczy wymienić reżyserów, którzy z nim pracują - Nolan, Cronenberg, Eggers itd. Tym bardziej, że - oględnie mówiąc - nie grywa w ich filmach ogonów i tworzy role, które się zapamiętuje. Rola Batmana mi osobiście nie przypasowała ale obiektywnie jest bardzo dobra i konsekwentnie stworzona. To po prostu Batman dla innego pokolenia niż moje. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niezła rola w Lighthouse 

Choć Dafoe jeszcze lepszy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ASURA napisał:

Jakiego modelu Cardasa w tym domu oglądałeś 😉 

Ja ostatnio odstawiałem autko do audio kliniki, także różnie to bywa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, broniasz napisał:

Ja ostatnio odstawiałem autko do audio kliniki, także różnie to bywa.

I co, Marek Levison dla wyczynowców czy B&O dla tradycjonalistow?
Ile dB wyciszą w kabinie co by było warto wtopić...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ASURA napisał:

I co, Marek Levison dla wyczynowców czy B&O dla tradycjonalistow?
Ile dB wyciszą w kabinie co by było warto wtopić...

Olej wymienili,tylko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, broniasz napisał:

Olej wymienili,tylko.

Na jakiś audiofilski skoro to audio technika czy na solidny Castrol Titanium którym jak zalewam silnik to autko przy 110km/ h mi 4dB ciszej pracuje ! zarówno po tysiącu kilometrów jak i po dziesięciu tysiącach kilometrów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ASURA napisał:

Na jakiś audiofilski skoro to audio technika czy na solidny Castrol Titanium którym jak zalewam silnik to autko przy 110km/ h mi 4dB ciszej pracuje ! zarówno po tysiącu kilometrów jak i po dziesięciu tysiącach kilometrów

Cardas - cards

Auto - audio

O to mnie się rozchodziło, 🐎 cząc sprawę.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem "Gierka". Nie dam tego do tematu "dobre polskie kino" bo to nie jest dobre polskie kino. 🙂

Natomiast dla jednej rzeczy warto ten film obejrzeć: tytułowa rola Miśka Koterskiego! Coś wspaniałego! Bardzo mi się Misiek podobał i od dziś jako aktora będę go szanował. Dał radę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.