Skocz do zawartości
IGNORED

giganty SANSUI


denon.dcd.2560
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, LJ3 napisał:

To tak jak by użytkownicy Syrenki naśmiewali się z zachwytu kierowców Mercedesa .... 

To jest lepsze. Sansujowcy to jak posiadacze mercedesa a my maluczcy mamy tylko syrenki...najlepsze są te porównania motoryzacyjne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bumpalump napisał:

3 lata pozniej sam mam sansui

Nawrócony :-) ? Jak do tego doszło Bump ? :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.  

Z nowych wpisów widzę, że wsadziłem "kij w mrowisko".

Swoją drogą dobrze dla mnie, że tylko kij, a nie rękę czy głowę. :)))))

Panowie jest przecież ważna zasada: 

Najpierw należy pomacać, "dotknąć uchem" - posłuchać, a dopiero potem pisać dobre / złe opinie. A ..... czyż nie należy opierać się na rynku? Swój rozum, opinie innych i zdrowa analiza faktów to podstawa. By tego dokonać należy pomacać, "dotknąć uchem" - posłuchać .... Czym rynek sprzętu audio różni się od rynku nieruchomości?

Niczym! 

Na marginesie: Np. za działki, domy, mieszkania, małego Fiata 126p i wiele innych, jeszcze 15 lat temu ludziska nie chcieli płacić nawet 1 / 10 czy 1 / 100 tego co chętnie robią "tu i teraz".

..... Zaraz, zaraz, a kto to powiedział, że ważne tylko:  "tu i teraz"??? 

To tylko tak ..... dla rozładowania / naładowania atmosfery. 

 

Leo

Skąd tyle goryczy? 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bartosz_70659 napisał:

Wiadomo. User LJ3 ze stażem 1 miesiąc wystawił ładną laurkę. Chyba coś sprzedaje. Nie wiem  tylko czy te paździerze co chodzą po 300 USD czy wzmacniacz

 

Z jednej strony zagorzale bronisz wszystkiego co vintage, bo przecież współczesna produkcja umywa się pod każdym względem do dziadków sprzed 30/40 lat, a z drugiej strony tak łatwo przychodzi Ci krytyka Sansui? Hipokryzja do potęgi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Dawid Hare

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, LJ3 napisał:

Czym rynek sprzętu audio różni się od rynku nieruchomości?

Wg. mnie mocno się różni, choćby tym, że działki się nie starzeją i nie "zużywają", a decyzja o zakupie nieruchomości ze względu na dużo wyższe ceny jest zazwyczaj dużo lepiej przemyślana i trafna. W nieruchomościach nie ma tyle subiektywizmu,  zmiennych, czarów, magii i voodoo co w audio. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Dawid Hare

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dawid Hare napisał:

Wg. mnie mocno się różni, choćby tym, że działki się nie starzeją i nie "zużywają", a kupno nieruchomości ze względu na dużo wyższe ceny jest zazwyczaj dużo lepiej przemyślany. W nieruchomościach nie ma tyle czarów, magii i nieracjonalności co w audio. 

Zasada rynków jednak jest zawsze prosta i taka sama: 

Popyt i Podaż dyktuje cenę.

A .... emocje? Cóż .....  Kto "bawił się" w spekulacje giełdowe ten b. dobrze rozumie i wie o co chodzi. Ważne by się nie dać wciągnąć do zgubnej gry emocjami i dlatego "zdrowo zakłada się" pułap cenowy i czeka cierpliwie.  

Co do wydmuszek cenowych.

Na portalach aukcyjnych (to widać wyraznie), że ceny są forowane selektywnie, mam wrażenie, głównie przez stacjonarny handel sprzętem - tzw. "grube ryby"(??). Drobni handlarze, tylko podpinają się pod zastany trend (jak to robią na giełdzie tzw LESZCZE - grają z trendem). 

A swoją drogą gdyby nie gra emocjami - euforią i paniką - to wszystko było by bardzo proste. Wówczas np. nie mielibyśmy "wojny na górze", a poprzez sterowanie w TV i innych nośnikach, także podziałów na dole, także w rodzinach. Po prostu należy zbierać "suche" fakty i je analizować co dla mnie ZA (kupić?) a co PRZECIW (nie kupić?). I tyle ....

Czego wszystkim życzę.  

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Tadeiro napisał:

Zaraz zlecą się tu fanboye w obronie jedynej słusznej marki. ?

A nie mówiłem? ? ? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, LJ3 napisał:

Zasada rynków jednak jest zawsze prosta i taka sama: 

Popyt i Podaż dyktuje cenę.

A .... emocje? Cóż .....  Kto "bawił się" w spekulacje giełdowe ten b. dobrze rozumie i wie o co chodzi. Ważne by się nie dać wciągnąć do zgubnej gry emocjami i dlatego "zdrowo zakłada się" pułap cenowy i czeka cierpliwie.  

Co do wydmuszek cenowych.

Na portalach aukcyjnych (to widać wyraznie), że ceny są forowane selektywnie, mam wrażenie, głównie przez stacjonarny handel sprzętem - tzw. "grube ryby"(??). Drobni handlarze, tylko podpinają się pod zastany trend (jak to robią na giełdzie tzw LESZCZE - grają z trendem). 

A swoją drogą gdyby nie gra emocjami - euforią i paniką - to wszystko było by bardzo proste. Wówczas np. nie mielibyśmy "wojny na górze", a poprzez sterowanie w TV i innych nośnikach, także podziałów na dole, także w rodzinach. Po prostu należy zbierać "suche" fakty i je analizować co dla mnie ZA (kupić?) a co PRZECIW (nie kupić?). I tyle ....

Czego wszystkim życzę.  

 

 

 

oj gdyby to było takie proste. Emocjonalne wybory to nieodzowny element człowieczeństwa.

Emocje zawsze były, są i będą motorem podejmowania decyzji. Ale życzyć sobie więcej racjonalności decyzjach zakupowych nie zaszkodzi, szczególnie w obliczu nadchodzących Świąt :)

ps. zasady popytu i podaży dotyczą wolnego rynku, tj. nieruchomości, audio jak i wszystkich innych produktów i usług. Z tym, że w audio jest zbyt dużo subiektywizmu, nieobiektywnych zmiennych i trudnych do weryfikacji opinii, żeby porównywać do rynku nieruchomości, chociaż pewne cechy wspólne oczywiście można znaleźć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Tadeiro napisał:

A nie mówiłem? ? ? ?

Ego cię zabolało? Przecież wpis nie był na twój temat. Czytaj ze zrozumieniem proszę.

Tak myślałem, że będę musiał prostować, więc to robię:

Nigdy nie byłem fanem marki Sansui, jak i żadnej "słusznej" marki. To nie jest religia, żeby ślepo wierzyć w produkty i firmę taką, lub inną. Tym bardziej nie jestem fanem vintage.

Dla ciebie jakiekolwiek wpisy w tym wątku z dozą krytyki to wpis "fanboja w obronie jedynej słusznej marki" ? Bardzo się pomyliłeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dawid Hare napisał:

ps. zasady popytu i podaży dotyczą wolnego rynku, tj. nieruchomości, audio jak i wszystkich innych produktów i usług. Z tym, że w audio jest zbyt dużo subiektywizmu, nieobiektywnych zmiennych i trudnych do weryfikacji opinii, żeby porównywać do rynku nieruchomości, chociaż pewne cechy wspólne oczywiście można znaleźć.

Myślę, że ta wypowiedz, jak każda decyzja na rynku, jest także subiektywna. 

Zgadzam się w całej rozciągłości, że kupując / sprzedając cokolwiek: wzmacniacz, głośniki ale i auto, dom, działkę wszyscy sugerujemy się subiektywnymi odczuciami. Określiłem to wyżej i ostro jako:

EUFORIA, zachwyt, zauroczenie itd  oraz  .....    PANIKA, strach, zniesmaczenie itd. 

Nic co ważne w życiu nie dzieje się bez emocji. 

Ale .... od tego jest wiedza (także ta zebrana na forum - subiektywna innych) byśmy panowali, jak królowie w ... "Korona królów". ::)))

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Dawid Hare napisał:

Z jednej strony zagorzale bronisz wszystkiego co vintage, bo przecież współczesna produkcja umywa się pod każdym względem do dziadków sprzed 30/40 lat, a z drugiej strony tak łatwo przychodzi Ci krytyka Sansui? Hipokryzja do potęgi.

A mnie to nie dziwi bo kiedys bylem takim samym trollem jak on, co zreszta mozna przeczytac na 30 stronie tego wątku, nie miałem wówczas żadnego doswiadczenia z Sansui a pisałem glupoty jakie to zły sprzęt jest nie widzac go na oczy poza obrazkami w sieci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bumpalump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, LJ3 napisał:

Myślę, że ta wypowiedz, jak każda decyzja na rynku, jest także subiektywna. 

Zgadzam się w całej rozciągłości, że kupując / sprzedając cokolwiek: wzmacniacz, głośniki ale i auto, dom, działkę wszyscy sugerujemy się subiektywnymi odczuciami. Określiłem to wyżej i ostro jako:

EUFORIA, zachwyt, zauroczenie itd  oraz  .....    PANIKA, strach, zniesmaczenie itd. 

Nic co ważne w życiu nie dzieje się bez emocji. 

Ale .... od tego jest wiedza (także ta zebrana na forum - subiektywna innych) byśmy panowali, jak królowie w ... "Korona królów". ::)))

 

 

Dlatego racjonalności więcej, a mniej generalizowania sobie życzmy w audio :)

5 minut temu, Bumpalump napisał:

A mnie to nie dziwi bo kiedys bylem takim samym trollem jak on, co zreszta mozna przeczytac na 30 stronie tego wątku, nie miałem wówczas żadnego doswiadczenia z Sansui a pisałem glupoty jakie to są złe.

Trollować każdy może, ale bez przesady...

Mariusz, tak naprawdę, za 3 lata też możesz stwierdzić, że teraz byłeś trollem. Oczywiście nie uważam, że ja  nim nie jestem, żeby nie było :) Też czasem zmieniam zdanie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Dawid Hare

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, LJ3 napisał:

Zasada rynków jednak jest zawsze prosta i taka sama: 

Popyt i Podaż dyktuje cenę.

To jest ciekawe. A kto to nakręca? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Dawid Hare napisał:

Trollować każdy może, ale bez przesady...

Mariusz, tak naprawdę, za 3 lata też możesz stwierdzić, że teraz byłeś trollem. Oczywiście nie uważam, że ja  niem nie jestem, żeby nie było :)

No tak, ale jak we wszystkim jest granica dobrego smaku 

Za 3 lata moge miec zupelnie inny gust muzyczny, tak to w zyciu bywa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Bumpalump napisał:

nie miałem wówczas żadnego doswiadczenia z Sansui a pisałem glupoty jakie to są złe.

Po części miałeś rację. Jak każda firma - znaleźć można te fajnie i te kiepsko grające modele.  Chociaż w życiu słyszałem może 4 wzmacniacze Sansui i to raczej niższe modele, wiec nie mam pojęcia jakie modele są mniej, a jakie bardziej udane.

 

4 minuty temu, Bumpalump napisał:

No tak, ale jak we wszystkim jest granica dobrego smaku 

Za 3 lata moge miec zupelnie inny gust muzyczny, tak to w zyciu bywa

Może nawet zaczniesz słuchać klasyki :)

a tak serio, to nawet za rok może się nam trochę pozmieniać gust muzyczny, chociaż rewolucji nie przewiduję...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Dawid Hare

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dawid Hare napisał:

Po części miałeś rację. Jak każda firma - znaleźć można te fajnie i te kiepsko grające modele.  Chociaż w życiu słyszałem może 4 wzmacniacze Sansui i to raczej niższe modele, wiec nie mam pojęcia jakie są bardziej a jakie modele mniej udane.

No tak, tylko ja z grubej rury wtedy opluwałem wszystko i wszystkich zwiazanych z Sansui :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rafal735r napisał:

To jest ciekawe. A kto to nakręca? 

 

55 minut temu, LJ3 napisał:

Co do wydmuszek cenowych.

Na portalach aukcyjnych (to widać wyraznie), że ceny są forowane selektywnie, mam wrażenie, głównie przez stacjonarny handel sprzętem - tzw. "grube ryby"(??). Drobni handlarze, tylko podpinają się pod zastany trend (jak to robią na giełdzie tzw LESZCZE - grają z trendem). 

 

 

 

Żeby mnie zle nie zrozumiano. Nie mam nic co do polityki prowadzonej przez stacjonarny handel sprzętem audio. Oni także robią dobrą robotę, gdyż często sporo muszą zainwestować, ryzykując zaleganie na półce, przeprowadzając profesjonalną reaktywację niejednego kloca, tylko po to by potem cieszył niejedno ucho.   

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bumpalump napisał:

No tak, tylko ja z grubej rury wtedy opluwałem wszystko i wszystkich zwiazanych z Sansui :)

czego Cię to nauczyło ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Dawid Hare napisał:

Może nawet zaczniesz słuchać klasyki :)

A powoli zaczynam, jakis rok temu na stale w repertuarze zagoscil Jazz :)

2 minuty temu, Dawid Hare napisał:

czego Cię to nauczyło ?

Przede wszystkim nie wypowiadam sie juz o sprzecie ktorego nigdy nie sluchalem lub nie mialem.

Ogólnie podejscie sie zmienilo, audio i muzyka to wspaniala pasja dzieki ktorej poznalem mnostwo swietnych ludzi od ktorych tez sie wiele nauczylem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bumpalump napisał:

A powoli zaczynam, jakis rok temu na stale w repertuarze zagoscil Jazz :)

no widzisz, jak ładnie, a kilka lat temu królowała u Ciebie elektronika,

Zresztą elektronika jest i u mnie jest w dalszym ciągu b. wysoko.

 

 

8 minut temu, Bumpalump napisał:

A powoli zaczynam, jakis rok temu na stale w repertuarze zagoscil Jazz :)

Przede wszystkim nie wypowiadam sie juz o sprzecie ktorego nigdy nie sluchalem lub nie mialem.

Ogólnie podejscie sie zmienilo, audio i muzyka to wspaniala pasja dzieki ktorej poznalem mnostwo swietnych ludzi od ktorych tez sie wiele nauczylem

może nawet kiedyś zaczniesz słuchać muzyki z plików :)

Ja jeszcze rok temu opierałem swoje źródło na gramofonie i CD...teraz pliki w 90%..kto by pomyślał :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Dawid Hare

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, rafal735r napisał:

To jest ciekawe. A kto to nakręca? 

Co do rynków, kto to nakręca?

Zawsze ci sami z nieograniczonymi możliwościami finansowymi. Liderzy światowi i ci pomniejsi z przerośniętymi ambicjami. A za poparciem, takich jak Soros pomniejsi. Nie zauważyliście, że prast i "wiosna" nadeszła? Na to trza kasy .... To nie robi się samo, ot tak - pstryk.

Ster jednak nie jest w jednym ręku Putina, Sorosa lecz wielu, wielu innych zainteresowanych. Oni przeciągają linę. Każdy w swoją stronę. Jedni w "jedynie słuszną", a inni po prostu dla KASY, która daje możliwości. Tak koło się zamyka i kręci dalej, jak kula ziemska.  

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bartosz_70659 napisał:

To jest lepsze. Sansujowcy to jak posiadacze mercedesa a my maluczcy mamy tylko syrenki...najlepsze są te porównania motoryzacyjne

Należy rozumieć aluzje ogólnie, a nie skupiać się jedynie na szczegółach. Skoro nie każdy potrafi, napiszę:

To tak jak by użytkownicy Mercedesa naśmiewali się z zachwytu kierowców Syrenki  .... .

Kasa Misiu, kasa rządzi .... ale i może nawet przede wszystkim emocje. Jednego stać na taki towar i jest szczęśliwy, a innego na inny i jest niezbyt szczęśliwy.

Może nawet szczęśliwszy ten "mniejszy" bo odkrywa Amerykę, od tego co ma wszystko, gdyż nic go już może nie cieszy ....

Cel uświęca i daje wiarę ..... 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, LJ3 napisał:

Należy rozumieć aluzje ogólnie, a nie skupiać się jedynie na szczegółach. Skoro nie każdy potrafi, napiszę:

To tak jak by użytkownicy Mercedesa naśmiewali się z zachwytu kierowców Syrenki  .... .

Kasa Misiu, kasa rządzi .... ale i może nawet przede wszystkim emocje. Jednego stać na taki towar i jest szczęśliwy, a innego na inny i jest niezbyt szczęśliwy.

Może nawet szczęśliwszy ten "mniejszy" bo odkrywa Amerykę, od tego co ma wszystko, gdyż nic go już może nie cieszy ....

Cel uświęca i daje wiarę ..... 

 

 

w audio jest tak, że jesteś szczęśliwy, do czasu kiedy nie usłyszysz lepiej brzmiącego sytemu u kolegi ?

Cieszmy się bardziej muzyką a mniej sprzętem, wtedy wszyscy będziemy szczęśliwsi ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Dawid Hare

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dawid Hare napisał:

w audio jest tak, że jesteś szczęśliwy, do czasu kiedy nie usłyszysz lepiej brzmiącego sytemu u kolegi ?

Cieszmy się bardziej muzyką a mniej sprzętem, wtedy wszyscy będziemy szczęśliwsi ?

W ramach ogólnej szczęśliwości nie utrzymywać kontaktów?  Może to jest droga ...? 

Życie audiofila - ciągłe dążenie do doskonałości. To daje napęd by nie spoczywać na laurach. Powoduje, że się "dłubie" we wnętrznościach, wymienia, stroi, poprawia .... lub też wymienia klocki. Jak duże dzieci ....? 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dawid Hare napisał:

Cieszmy się bardziej muzyką a mniej sprzętem, wtedy wszyscy będziemy szczęśliwsi

Zgadza się, tyle, że jedno bez drugiego, jak i drugie bez pierwszego smakuje nijako, stąd obecność nas tu wszystkich na forum. Chcemy, żeby ulubiona muzyka grała piękniej :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
3 godziny temu, Dawid Hare napisał:

w audio jest tak, że jesteś szczęśliwy, do czasu kiedy nie usłyszysz lepiej brzmiącego sytemu u kolegi ?

Cieszmy się bardziej muzyką a mniej sprzętem, wtedy wszyscy będziemy szczęśliwsi ?

Próbowałem się unieszczęśliwić...i u kolegów, i w salonach ... I jakoś nie zachwyciły mnie zestawienia, o których wielu pieje z zachwytu...

A kosztowały wiele mamony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ziko369 napisał:

Próbowałem się unieszczęśliwić...i u kolegów, i w salonach ... I jakoś nie zachwyciły mnie zestawienia, o których wielu pieje z zachwytu...

A kosztowały wiele mamony...

co do kolegów, to był sarkazm, wyprostowany w drugim zdaniu ?

ja też nie mam problemu jak usłyszę lepiej grający system za grube pieniądze, ale jak usłyszę system za kilka setek nie grający tak jak by można było tego oczekiwać to chętniej słucham swojego ?

4 godziny temu, SynSama napisał:

Zgadza się, tyle, że jedno bez drugiego, jak i drugie bez pierwszego smakuje nijako, stąd obecność nas tu wszystkich na forum. Chcemy, żeby ulubiona muzyka grała piękniej ?

zgadza się, tylko trzeba pamiętać, że to zamiłowanie do muzyki łączy wszystkich forumowiczów, a sprzęt potrafi podzielić...

umiar we wszystkim jest wskazany, w audio też.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Dawid Hare napisał:

umiar we wszystkim jest wskazany, w audio też.

W rzeczy samej.........

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.