Skocz do zawartości
IGNORED

giganty SANSUI


denon.dcd.2560
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najdziwniejsze są wpisy opierające się na powielanych stereotypach : np. lampy mula , grają ciemno z miękkim basem

zwykle piszą to osoby , które przeczytały to gdzieś na forum, usłyszały od "fachowca" , albo słyszały góra dwa słabe wzmacniacze lampowe i to najczęściej z przypadkowymi kolumnami... i później wszystkie lampy trafiają do jednego worka

z Sansui jest podobnie jak z każda firma , mieli bardziej i mniej udane modele

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, morawka napisał:

Najdziwniejsze są wpisy opierające się na powielanych stereotypach : np. lampy mula , grają ciemno z miękkim basem

zwykle piszą to osoby , które przeczytały to gdzieś na forum, usłyszały od "fachowca" , albo słyszały góra dwa słabe wzmacniacze lampowe i to najczęściej z przypadkowymi kolumnami... i później wszystkie lampy trafiają do jednego worka

z Sansui jest podobnie jak z każda firma , mieli bardziej i mniej udane modele

W tym rzecz ma się cała.

Wygląda na to, że małolaty, które jeszcze się najczęściej żadną pracą nie "splamiły", mają najwięcej do powiedzenia w tematach, o których tylko słyszeli mimochodem. Poza tym te ich ciągłe wymagania, pretensje i żal (że ich nie stać) do wszystkich ale .... nigdy do siebie. A że są nieudolni, niezaradni i co za tym idzie, nie stać ich na posłuchanie, tego, czy owego klocka. A zatem  nie splamią się rzetelną oceną, powielając to co zasłyszą. Żaden nie wypowie się konkretnie tylko bla.. bla... bla...

Inna rzecz to "materiał" użyty do odsłuchu. Tego także młodzi nie rozumieją i pewnie aż do głębokiej starości nie zrozumieją. Małolata nie interesują preferencje innych. Oni słuchają hałasu i tylko to się liczy i tylko to potrafią docenić, a reszta to kaszka manna. Im więcej "pary" w głośnikach, tym lepiej.  

 

Rada:

Skoro brak kasy, kup sobie jeden z drugim za parę "groszy" jakiś niski model Sansui, np. AU-217, -G33X, X301, a może ciut wyżej. Posłuchaj tego ale .... z odpowiednimi kolumnami, które dany kloc jest w stanie napędzić! Każdy, jak widać, umie czytać i pisać, więc nie będzie miał problemu i znajdzie w necie specyfikacje. Posłuchajcie klocka i potem piszcie cokolwiek na temat, a nie jak wyżej.  

Każdy Sansui ma w sobie to "coś" więc szybko się zorientuje o co biega w tej firmie. 

Potem to już tylko rządzą preferencje i tzw. "ucho".

Nie każdemu przeco podoba się pani Elania, tłusta ale nie brunetka.  

Upodobania są różne.

Jakże często małolat jeżdzi w wypasionym (ale wiekowym) BMW, z prędkościami, jak na autostradzie, ale po mieście, chociaż nie ma tam nawet hamulców ....

O to wam tylko chodzi!? Jak zawsze ....

 

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po kiego grzyba tracić czas i pieniądze na trzydziestoletni złom?

By zyskać wątpliwą wiedzę?

Dać szczęście handlarzom?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, rochu napisał:

Tylko po kiego grzyba tracić czas i pieniądze na trzydziestoletni złom?

Bo nie ma zbyt wiele alternatyw wsrod nowego sprzetu, temat walkowany przynajmniej raz w tygodniu, i zawsze glos zabieraja osoby ktore najmniej w zyciu slyszaly

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dune napisał:

Nie miałem i raczej nie zanosi się na to nie lubię ciemnego zamulonego dźwięku z miękkim basem może ktoś lubi ja nie.

Tego to już zupełnie nie rozumiem. Pierdyknąc tak, dla "paddzierżki razgawora?

Zapytam: Jeża to ty miałeś?

Jak ci nie pasuje pani "Elania", to przecież nie wszyscy muszą o tym wiedzieć. Nie wypada. 

Wątek jest o czym? O Sansui, czy o preferencjach pana Mietka ....

 

Co za .....

 

P.S.

Tak na marginesie:

Ja wcale, tak do końca, nie jestem przekonany, że dżwięk "Sansui" to jest mój dżwięk na wieczność. 

Dla przykładu: jeden z klocków, którego granie mi się podoba, to jest MF A1. Co ważne, do niego wystarczą stare, tanie kolunmy, o niewielkiej mocy, a słuchanie, jak dla mnie bajka ...

 

:))

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, rochu napisał:

Tylko po kiego grzyba tracić czas i pieniądze na trzydziestoletni złom?

By zyskać wątpliwą wiedzę?

Dać szczęście handlarzom?

 

Znaczy nic nie wiesz o życiu.

Bo przecież .... Czy to ma sens? Gdy ....

Po kiego grzyba tracić czas i pieniądze i wychodzić na potańcówki, do kina, na koncert, a już szczególnie do marketu i w dodatku w sobotę, gdy tam tłok, jak na jarmarku .... ? 

Po to by tracić czas i pieniądze ....

:)))

Ot tak sobie chlapnąłem, bez zastanowienia, jak prawie 90% tu zaglądających i piszących ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, LJ3 napisał:

Znaczy nic nie wiesz o życiu.

 

A co ma życie do Sansuja?

41 minut temu, Bumpalump napisał:

Bo nie ma zbyt wiele alternatyw wsrod nowego sprzetu, temat walkowany przynajmniej raz w tygodniu, i zawsze glos zabieraja osoby ktore najmniej w zyciu slyszaly

Alternatyw jest całkiem sporo.

Trzeba tylko omijać china-hi-end, wszelkiej maści konstruktów-cudotwórców, firmy-krzak i nie mieć węża w kieszeni.

I nie kombinować, nie cwaniakować.

 

Przy uwzględnieniu inflacji stosunek pomiędzy ceną dobrej jakości sprzętu a przeciętnymi zarobkami nie zmienił się od 40-tu lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, LJ3 napisał:

Tego to już zupełnie nie rozumiem. Pierdyknąc tak, dla "paddzierżki razgawora?

Zapytam: Jeża to ty miałeś?

Jak ci nie pasuje pani "Elania", to przecież nie wszyscy muszą o tym wiedzieć. Nie wypada. 

Wątek jest o czym? O Sansui, czy o preferencjach pana Mietka ....

 

Co za .....

 

P.S.

Tak na marginesie:

Ja wcale, tak do końca, nie jestem przekonany, że dżwięk "Sansui" to jest mój dżwięk na wieczność. 

Dla przykładu: jeden z klocków, którego granie mi się podoba, to jest MF A1. Co ważne, do niego wystarczą stare, tanie kolunmy, o niewielkiej mocy, a słuchanie, jak dla mnie bajka ...

 

:))

 

Kolego nie wiem o co się tak rzucasz, napisałem tylko że dźwięk Jvc bardziej mi odpowiada aniżeli Sansui 701 i tyle, co nie można mieć już własnego zdania? co was tak bolą te uwagi na temat tej firmy?? przy porównaniu miałem jeszcze NADa C370 i Yamahe AX-900 zanim mnie zwyzywasz od trolla i małolata i, że niczego nie posiadam to poniżej mój obecny wzmacniacz jvc ax-1100 żaden h-end  ale gra dla mnie tak jak lubię u dołu Grundig A-9009 którego musiałem zwrócić bo okazał się grzebany w środku a miał być 100% sprawny.

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Dune napisał:

Kolego nie wiem o co się tak rzucasz, napisałem tylko że dźwięk Jvc bardziej mi odpowiada aniżeli Sansui 701 i tyle, co nie można mieć już własnego zdania? co was tak bolą te uwagi na temat tej firmy?? przy porównaniu miałem jeszcze NADa C370 i Yamahe AX-900 zanim mnie zwyzywasz od trolla i małolata i, że niczego nie posiadam to poniżej mój obecny wzmacniacz jvc ax-1100 żaden h-end  ale gra dla mnie tak jak lubię u dołu Grundig A-9009 którego musiałem zwrócić bo okazał się grzebany w środku a miał być 100% sprawny.

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ale lampy wśród wymienionych nie dostrzegam, skąd wiec te wnioski o muleniu i ciemnym graniu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu przykład , ze cenowe szaleństwo na Sansui to nie tylko domena tego forum i PL. I potwierdzenie , ze wpływ na cenę oprócz właściwości sonicznych ma także unikatowość i tzw.wartosc kolekcjonerska 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sonicznie to urządzenie na pewno nie jest tyle warte ( a widziałem już w wyższych niż ta cenach ) i za polowe tej kwoty można kupić lepszy wzmacniacz, ale może być perełka w kolekcji bogatego pasjonata

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez morawka

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nieporozumienie uważam także porównywanie cen sprzętu w Japonii/USA z Europa . Taka sama benzyna ma różne ceny w różnych częściach świata . Poza tym po doliczeniu cła , opłat i problemów z zasilaniem okazuje się ze wychodzi drożej .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez morawka

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Temat o elektronice słynnej marki Sansui, ale tak pobocznie zapytam o kolumny tego producenta. Jak one się mają dzwiękowo w porównaniu do produktów innych firm z tej samej epoki, czy współcześnie produkowanyh kolumn? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne do lampy, grają już z kilkuwatowa SE, szybkie i przejrzyste. Trochę brak najniższego basu pomimo dużego woofera ale bas zwarty z wyraźnym konturem , góra dość szczegółowa 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tutaj taki atak na sansui wzmacniacze grają całkiem nieźle oczywiście tylko niektóre modele a problemem jest tylko to że jakieś maniaki wyolbrzymiaja markę przy okazji reklamują co powoduje sztuczne zawyzanie cen. W przypadku sansui ten proceder zszedł tak daleko że sprzęty tej marki są jednymi z najbardziej przewartosciowanych sprzętów audio w Polsce. Kiedy jeszcze oszołomy nie działały na forach ja nabywalem i przesluchiwalem sprzęty tej marki i modele z aux7xxx miałem w cenach 700-1000zl stan bardzo dobry. Teraz wszystko jest 3x droższe więc biorąc pod uwagę inflację sprzęty sansui są przewartosciowane W Polsce około 150%. Podziękujcie oszołomem na forach audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Co powiecie na takie giganty 

url=https://naforum.zapodaj.net/5ac1028ea44b.jpg.html]5ac1028ea44b.jpg[/url

url=https://naforum.zapodaj.net/b6a8216b97ae.jpg.html]b6a8216b97ae.jpg[/url

Absolutnie topowy zestaw

Przedwzmacniacz 1.280.000 yenow

Koncowka 740.000 yenow

Praktycznie wgl nie osiagalny na rynku wtornym

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bumpalump napisał:

Co powiecie na takie giganty

Impressive, most impresive... Tylko jak to gra?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha CX-1000, Yamaha MX-1, Yamaha CDX-1030, Yamaha T-80, Yamaha PF-800 (Yamaha MC-5), Yamaha NS-690II, Yamaha HP-3, Bluesound Node 2, Helion 1750 XP, okablowanie: 2x AudioQuest Quartz, AudioQuest Topaz, AudioQuest Indigo Blue, Nordost Moonglo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...
W dniu 12.07.2019 o 09:22, antymalkontent napisał:

Co tutaj taki atak na sansui wzmacniacze grają całkiem nieźle oczywiście tylko niektóre modele a problemem jest tylko to że jakieś maniaki wyolbrzymiaja markę przy okazji reklamują co powoduje sztuczne zawyzanie cen. W przypadku sansui ten proceder zszedł tak daleko że sprzęty tej marki są jednymi z najbardziej przewartosciowanych sprzętów audio w Polsce. Kiedy jeszcze oszołomy nie działały na forach ja nabywalem i przesluchiwalem sprzęty tej marki i modele z aux7xxx miałem w cenach 700-1000zl stan bardzo dobry. Teraz wszystko jest 3x droższe więc biorąc pod uwagę inflację sprzęty sansui są przewartosciowane W Polsce około 150%. Podziękujcie oszołomem na forach audio.

Tak dla porównania i reanimowania wątku .....

Ciekawe jak się mają ceny innych firm, weżmy taki np. Luxman?

Modele które "chodziły" po parę set zł teraz są także po parę ale  ..... tysi. 

I co Wy na to?

Luxmana też naganiają? 

A może TO co "naganiane" aż tak, bo po prostu gra? I nie buczy przy tym żadne trafo ..... ?

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że na zachodnich portalach zaraza z jeszcze większą  siłą niż u nas

dobiegła tamtejszych audiofili.

Włochy.Przeszlo 5 tyś. za Aux 911 DG

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

U nas na znajomym portalu A...... jedyne 2.5 tyś.

Jest okazja czy nie??????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny w końcu idą w dół. Kiedyś sansui 607 mr stawiali za 4000 zł, obecnie wisi na olx za 2900 i nikt się na to nie rzuca. Ludzie już wiedzą jakie są normalne ceny , wiedzą że mitycznych szokujących różnic między innymi markami a sansui nie ma...i skończyła się spekulacja cenami i wałkowanie ludzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

911 to taki już ekonomiczny sprzęt, budżetowy. Producent ten sam, ale do najwyższych modeli ma bardzo daleko. Dużo zależy też co jesteś w środku. Śledząc na Facebooku pracę serwisanta tego sprzętu, można dojść do wniosku, że duża część tych klocków nie może zagrać jak SANSUI, ze względu na poczynania poprzednich właścicieli i pseudo naprawiaczy. Dobry w oryginalnym stanie zachowany egzemplarz zawsze ma swoją cenę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zacieklym fanem marki.Sam mam Aux 711 na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych.  Głównie chodzi o to że każdy sam ocenia na podstawie brzmienia czy warto kupić   czy nie warto?

Jeśli nie warto to to przejdźmy obok tego obojętnie.Obecnie jest ogromny wybór audio nie jak za PRL -u  ?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, LJ3 napisał:

Tak dla porównania i reanimowania wątku .....

Ciekawe jak się mają ceny innych firm, weżmy taki np. Luxman?

Modele które "chodziły" po parę set zł teraz są także po parę ale  ..... tysi. 

I co Wy na to?

Luxmana też naganiają? 

A może TO co "naganiane" aż tak, bo po prostu gra? I nie buczy przy tym żadne trafo ..... ?

 

 

 

Tak handlarze naganiaja na stare marki i sprzęt który kiedyś był mało dostępny i dobrze wygląda i dobrze jest zbudowany. Niektóre modele też grają jako tako pod warunkiem że są części szczególnie kondensatory i je powymieniamy. Oczywiście zazwyczaj nie ma więc to zazwyczaj takie ładne i drogie byle co. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zamierzchłych czasach gdy nie było klubiku sansui, 911 dg wyceniany był na ok 1400 zł wersja xlr i 800 zł bez. Obecnie cena doszla do absurdu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Audio.Japan napisał:

W zamierzchłych czasach gdy nie było klubiku sansui, 911 dg wyceniany był na ok 1400 zł wersja xlr i 800 zł bez. Obecnie cena doszla do absurdu. 

No niestety a to dlatego że zwykły początkujący audifil jak szuka tanio i dobrze to spogląda na vintage duże ciężkie i tak to się zaczyna. Pioneer denon Sony itp ma słaba renomę więc jest tanio a sansui się wyreklamowalo na forach. A tak na prawdę taka 607 to klasa mniej więcej denona 2000ae lub trochę niższa. Denon nowszy bez konieczności przeglądu i kupna dodatkowych zasilaczy z pilotem i w tej samej cenie. A gdy spojrzymy na mniej popularny sprzęt to można już sporo lepiej. Ok więcej już nie mówię nie ma co podbijać cen.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez antymalkontent

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, antymalkontent napisał:

A gdy spojrzymy na mniej popularny sprzęt to można już sporo lepiej. Ok więcej już nie mówię nie ma co podbijać cen.

Co do cen vintage to oczywiście nie tylko sansui jest drogie. Wiele sprzętów ma cenę z kosmosu. Jednak w temacie sansui jest stosowane agresywne naganianie i bajki typu "kosi wszystko do 10 tys". Niskie modele są polecane w dziale hi end!! 

Jak już nie raz było wspomniane. Każda marka miała lepsze i gorsze sprzęty . Problem gdy paru  spryciarzy za pomocą klubikow robi hi end z niskich modeli i zbija na tym kasę. A gdy przyjdzie co do czego te hi endy sansujowe nie grają lepiej niż inne marki, jak już mógł się o tym przekonać kolega margaryna. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem alfe 907mr i musiałem pogonić za grosze bo nic specjalnego to nie było. 

Arcam 10, yba audio refinement, restek fable wyniosły dźwięk o minium jeden poziom wyżej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem Sansui jest dość przeciętna rozdzielczość dźwięku i pewne braki w basie na plus trzeba oddać zrównoważenie dźwięku oddanie barwy ale tylko przy jasnych kolumnach miałem au 701 i 901te dwa modele w swoim okresie były tanie 1600DM klasa "Oberklasse" porównanie do accu czy luxmana i jego cen jest bez sensu bo  wyższe modele tych firm były średnio 2-3 razy droższe w tym okresie od sansui, japończycy o tym wiedzą i dlatego ceny sansui tam są niskie u nas w europie ceny pompują fora i kluby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Kris_54701 napisał:

. Śledząc na Facebooku pracę serwisanta tego sprzętu, można dojść do wniosku, że duża część tych klocków nie może zagrać jak SANSUI, ze względu na poczynania poprzednich właścicieli i pseudo naprawiaczy. Dobry w oryginalnym stanie zachowany egzemplarz zawsze ma swoją cenę.

czyzbys pisal o mnie? ? takiego mocno grzebnietego Sansui mialem tylko raz, 907DR z Holandii, pozostale najczesciej wychodza w fabrycznym stanie

11 godzin temu, Audio.Japan napisał:

Jednak w temacie sansui jest stosowane agresywne naganianie i bajki typu "kosi wszystko do 10 tys".

Widocznie caly swiat czyta audiostereo skoro ceny sa wysokie na calym swiecie, ale do was to mozna jak do sciany, zreszta czego sie spodziewac, ty nie miales nic z sansui, zeta-j mial niskie modele wiec co wy mozecie wiedziec o 907mkach

11 godzin temu, zeta-j napisał:

u nas w europie ceny pompują fora i kluby.

serio myslisz ze niemcy, holendrzy czy belgowie czytaja polskie fora? sansui jest drogie wszedzie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

2900 euro za 907DR

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

3000euro za 907NRA

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

3500 dolarow za 907Limited

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

2700 dolarow za 907DR

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

2500 dolarow za 907XR

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

907Mos Limited 4300 dolarow

 

rzeczywiscie tanio w ch*j, ja dalej czekam az bartoszek zalatwi mi te wzmacniacze po 5000zl, od razu wezme ze 4 sztuki

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bumpalump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.