Skocz do zawartości
IGNORED

talerz a kablówka


hniew

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie może naiwne, ale nie jestem w tym mocny. Mam kalówkę lecz myśle o talerzu (cyfra + lub inny) z uwagi na transmisje sportowe. I ciekaw jestem jak wygląda jakość obrazu w kablu i talerzu. Proszę o pare zdań w tej sprawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kablówkę UPC w Trójmieście. W porównaniu do satki obraz i dźwięk to syf, szczególnie obraz jest krótko mówiąc do dupy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wlasnie zmienilem cyfre+ na kabel - powod ? zeby wykozystac cyfre trzeba miec full abonamencik - 116 zl na miesiac. to za duzo - wole wypozyczalnie DVD, ale fakt faktem ZADEN KABEL nie zastapi cyfrowej wizji ... jest poprostu super ( mam 29 cali 100 Hz - wiec widac roznice ). Nie jestem fanem transmisji sportowych - ale czy do tego trzeba jakosci cefrowej ? no chyba ze ktos ... woli "polsat sport" :P ... rada - chcesz zobaczyc jak powinna wygladac telewizja - spraw sobie CYFRE, chcesz poogladac filmy - kup czytnik DVD i zaprzyjaznij sie z osiedlowa wypozyczalnia ... a w radio sa chyba ciekawsze programy ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby oglądac sport na satelicie nie ma potrzeby płacenia 116 zł za miesiąc . Wstarczy kupić talerz+tuner FTA ( odbierający cyfrowo n i e k o d o w a n e stacje ) i nastawiając na Astrę 19E + Hot Birda 13 E oglądac Eurosport oraz DSF w jęz niemieckim. 2 programy stricte sportowe. Transmisje skoków narciarskich na RTL sa o niebo lepsze od tych robionych przez TVP. Bundesliga - skróty meczów I i II ligi na SAT1,ZDF,RTL-LM, poza tym Laola - magazyn lig zagranicznych - liga włoska,angielska itd o innych sportach nie wspominam bo nie mam czasu tyle oglądać .

Poza tym jakies 40 innych niekodowanych niemickich progrtamów TV z masą premier filmowych . O radiowych programach nie wspomnę . Z polskich nadawanych cyfrowo w wersji niekodowanej dostępne są TVN,TN7,Polsat,Posat2, Polonia1 i może jakies Tele5. Moja konfiguracja to minimalny pakiet kablówki za 6 zł z TVP1,TVP2,TVP3,TVP4 Polsatem i cos tam jeszcze . Tak więc należy sprostowac ,że trzeba zapłacić min 86 zł za pakiet umożliwiający oglądanie C+ ale tak naprawdę Canal+ ma wyłącznosc na polska lige piłkarską i to jest jedyny produkt którego nie mają inni nadawcy nadający często swoje programy w systemie niekodowanym. Jakosc obrazu i dzwieku kablówki nie umywa się do satelity cyfrowej .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.