Jump to content
IGNORED

SERIALE ZAGRANICZNE

Recommended Posts

Niestety 4 sezon Mr. Robot po 2/3 trochę rozczarowuje. Główny pomył na rozwiązanie zagadki głównego okazuje się gotowcem z politycznie poprawnego supermarketu. Nie wiem, może jeszcze coś nadrobią w ostatniej fazie sezonu ale trochę straciłem serce do tej produkcji.

Całkiem ciekawie zaczął się serial "13 srebrników". Jest to zrobione w konwencji guilty pleasure bez trzymanki. Zero psychologii i co najmniej kilka klisz na minutę. Ja na razie jestem na tak. Przypomina to trochę Krainę Lovecrafta ale bez pseudoambicji i ideolo. Czy dalej będzie równie fajnie - trudno powiedzić. Przy takiej konwencji łatwo przesadzić z keczupem, majonezem i zasmażką...

W dniu 24.11.2020 o 16:44, stench napisał:

A ja oglądałem na raty bo mocno zmienne tempo akcji powodowało,że odchodziłem od filmu chociaż film oceniam wysoko.

Natomiast polubiłem to uniwersum i z przyjemnością zobaczyłem El Camino dla mnie mające same zalety i brak wad BB.

Teraz oglądam prequel BB czyli  Zadzwoń do Saula i stawiam go wyżej od BB. Ma mniej dłużyzn, ostrzejszą akcję i więcej szydery.

No to poczekamy razem do lutego, Zającu. Serial jest kapitalny.

Stawiam 100 do 1, że Kim przejdzie na ciemną stronę mocy i zginie.

Jestem Eszkimosem. Na Aktarktydzie jestem rebe

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Nie dałem rady dotrwać do końce. Typowa ruska filozofia i słownictwo. Zresztą seriale o epidemi już mi się przejadły.

• Like 1

Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy.

7 godzin temu, RAF77 napisał:

Ja 1/3 pierwszego odcinka tylko dałem radę

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zobaczymy, czy Cię pobiję :-). Lada dzień biorę się za ten serial :-).

W dniu 29.11.2020 o 17:51, dzarro napisał:

Niestety 4 sezon Mr. Robot po 2/3 trochę rozczarowuje.

Rozczarował to mnie pierwszy odcinek pierwszego sezonu po 15 minutach.......:-)

W dniu 29.11.2020 o 11:21, jello napisał:

Zawiedzione nadzieje, niestety.

Jak z kijowej książki mógł powstać dobry serial....

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

4 minuty temu, manfred1 napisał:

Więcej emocji jest w The Crown. Polski serial dałem radę obejrzeć do drugiego odcinka.

Emocji nie ma żadnych. Chyba tylko w polskim serialu można osiągnąć stan całkowitej obojętności na dalsze losy bohaterów.

Edited by jello
8 godzin temu, jello napisał:

Eee tam...

? Dla ciebie może i eeetam... Ale ten Dom z papieru to parodia napadu na bank, oba sezony. Pierwszy spokojny w miarę ale drugi to już śmieszne  kino rodem z hollywood, dla tamtejszej popcornowej, tępej  gawiedzi. Tyle co tam jaj nawymyślali w obu napadach, to mało gdzie  ?  Normalnie te napady powinny się skończyć oba w pierwszym odcinku z wielkim sukcesem dla policji  ?  Ale nie byłoby co oglądać.

Gra aktorska w Królu i Dom... jest świetna. Ale durnym scenariuszem to ten Dom na pewno wygrywa

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

4 godziny temu, daru0105 napisał:

? Dla ciebie może i eeetam... Ale ten Dom z papieru to parodia napadu na bank, oba sezony. Pierwszy spokojny w miarę ale drugi to już śmieszne  kino rodem z hollywood, dla tamtejszej popcornowej, tępej  gawiedzi. Tyle co tam jaj nawymyślali w obu napadach, to mało gdzie  ?  Normalnie te napady powinny się skończyć oba w pierwszym odcinku z wielkim sukcesem dla policji  ?  Ale nie byłoby co oglądać.

Gra aktorska w Królu i Dom... jest świetna. Ale durnym scenariuszem to ten Dom na pewno wygrywa

Domu nie oglądałem. Eeee tam dotyczy Króla.

11 godzin temu, muad napisał:

Jak ktoś nie chce się nudzić to polecam serial Fauda, jeden z najlepszych jakie kiedykolwiek oglądałem. A best of the best jak dla mnie to tylko Deadwood.

Fauda rewela. Król papier.

Ja oglądam teraz francuski Cannabis. Sensacja, kryminał, dilerka. Da się oglądać. ?

Niby Netflix a na Netflixie IRL nie ma, musiałem z torrentów zassać.

I fajne reggae w czołówce! ?

Jeszcze prośba. Jest YT - jaki problem wrzucić trailer? Bo na razie to mamy tak:
Oglądałem serial "4 srebrne  widelce" - polecam.  Ani słowa, o czym jest, ani słowa o gatunku, ani trailera - nic.

Wrzucajcie trailery chociaż.

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

The Americans (po polsku Zawód: Amerykanin). Historia o ruskich szpiegach w USA na początku lat 80-tych.
Jeden z najbardziej dołujących seriali, jakie widziałem. Jest bardzo dobry, tyle że ciężki. Scenariusz inspirowany ruskimi szpiegami, których rozpracowano ledwie 10 lat temu. Wciągnąłem całość.

The Morning Show. Historia o telewizji śniadaniowej i #MeToo. Jestem w połowie 1 sezonu, dobrze zrealizowane, wielu świetnych aktorów. Nie jest to lekka i przyjemna rozrywka, trudny temat, moim zdaniem właściwie opowiedziany.

The Boys. Rozrywka w miarę lekka i przyjemna, taki odmóżdżacz o superbohaterach, tyle że [plot twist] superbohaterzy to tym razem wredne su***syny.

We stand in the Atlantic
We become panoramic

W dniu 3.12.2020 o 13:10, manfred1 napisał:

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) jezioru-2019-803565#

Bardzo pasowała mi w tym serialu scenografia i postaci drugoplanowe.
IMHO na kwarantannie da radę obejrzeć, solidne 3,5/10.

• Like 1
W dniu 14.12.2020 o 13:55, totem2 napisał:

Na Netflixie bardzo przyzwoite SF - The Travellers. Świetny do odbioru na różnych poziomach. Kto szuka strzelaniny, będzie zadowolony. Kto lubi pomyśleć, o dziwo, nawet bardziej. Właśnie skoczyłem drugi sezon. Czeka jeszcze trzeci. Polecam.

wciągnąłem wszystkie, ztcp bo to było już jakiś czas temu, pierwszy sezon zdecydowanie najlepszy; problemem było, że oprócz świetnych odcinków były też prawdziwe mielizny

We stand in the Atlantic
We become panoramic