Skocz do zawartości
IGNORED

ZAKUP KINA


tommek

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam nadzieje ze tutaj sensownie mi ktos poradzi w sprawie zakupu kina domowego bo i w sklepach i na innyych forach ch... sie dowiedzialem za przeproszeniem no wiec mam na wydaniu tak gora !! do 3000 zlotych pokoj ma wymiary 5,5 na 5 chcialbym zeby zestaw nadawal sie takze do przyjemnego sluchania muzyki a nie tylko filmy co polecacie ???????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommek problem jest taki, że za 3000 zł to możesz sobie kupić co najwyżej pierdzidełko typu wszystko w jednym. Słuchałem kilku takich zestawów, bo i mój tata ma coś takiego i znajomi. Do pomieszczenia 5 na 5 metrów to się w ogóle nie nadaje.

Niestety jak chcesz kupić coś, co ma się wzglednie nadawać do słuchania muzyki oraz oglądania filmów to policz sobie (cenami z importu) 2000-3000 zł za samą elektronikę i 3000-6000 za kolumny. Możesz się też rozejrzeć za sprzętem używanym (kolumny), można ładnie przyciąć koszty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że jeśli głównym zamierzeniem zestawu ma być słuchanie muzyki to kup sobie wzmacniacz stereo, DVD i parę kolumn - na pewno zmieścisz się w 3000 zł i będzie to grało bez porównania lepiej niż zestawy wszystko w jednym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie warto kupować zestawu pięciokanałowego. Radziłbym wzmacniacz i głośniki stereo, a do tego jakiś przyzwoity odtwarzacz DVD.

Jesli w miare przyzwoite kolumienki stereo kosztują nie mniej niż 1500-2000zł, to oczywiste jest, że zestaw pięciu głośników, za powiedzmy 3tys zł nie ma prawa dobrze zagrać. Zresztą taki sprzęt jest projektowany z myślą o w miare poprawnym i możliwie efektownym odtwarzaniu odgłosów eksplozji i innych tego typu efektow a nie muzyki.

Zresztą prawidłowe ustawienie pięciu głośników w pokoju może być kłopotliwe, choćby ze względu na kable. Kupiony kiedyś niepotrzebnie amplituner Thomsona służy mi do słuchania radiowych wiadomości w sypialni, a głośniki efektowe nawet nie sa podłączone....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie za pomoc ale dalej jestem w kropce nie wiem co robic tez mi sie wlasnie wydaje ze takie zestawy sa o dupe rozbic a te male satelitki to eh szkoda gadac ale mowicie kup sobie 2 kolumny itd itd ale jak gdzie jestem ze stalowej woli obecnie studiuje w kraku wiec moze zna ktos jakis porzadny sklep z krakowa w ktorym moglibymi kolesie doradzic cos wporzo co robic ????????? :|

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka jest prawda że nie można wszystkiego chcieć wybiera się albo oglądanie filmów albo muzyka i jak sie już zdecyduje to się wtedy kupuje odpowiedni sprzęt który został do tego stworzony ,takie jest moje zdanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz tu adresik do sklepu NAUTILUS ul. Malborska 24 tel. (+12) 425-51-30

i jeszcze TOP HI-FI na Chodkiewicza ale nie znam telefonu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hej bylem w tym nautilusie i koles mowil ze do 3000 ciezko ale zaproponowal mi zestaw pioneer dvd + amplituner nie pamietam ktory model i glosniki KODA 5.1 z dwoma wolnostojacymi za 3500 co Wy na te glosniki dobra firma ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie z tym ze glosniki projektowane do kina nie potrafia odtworzyc poprawnie muzyki. Na moich Energy XL-150 slucham muzyki w trybie stereo direct calkiem dobrze ( oczywiscie z subem). Jesli zaczyna sie sluchac muzyki na 5 kanalow wtedy zaczynaja sie problemy - dzwiek jest rozmyty i cienki. 5 glosnikow uruchamiam tylko do filmow lub kiedy ogladam DVD z koncertow nagrane w DTSie. To ostatnie tez nie zawsze dziala, np. DVD Rush live in Rio jest nagrane tak ze publicznosc zaglusza muzykow - lepiej slychac na 2 kanalach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja Yamaha + eltax, dwa zestawy, jeden 2900, drugi 3500.Zobacz reklamę w Audio, HI-FI i muzyka czy Audio-video. Namówiłem wujka zamiast pierdzidełek, i to już naprawdę jako tako gra! Przednie eltaxy to stojące kolumny, nie ma subwoofera, ale to lepiej, bo kiedyś kupisz taki jak chcesz. Jak nie masz pism daj maila, wyślę Ci tę reklamę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 24

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.