Jump to content
Sign in to follow this  
parantulla

Najgorszy Film Jaki Widziałem...

Recommended Posts

Zapraszam.

Mój typ: Lorelei - Ostatni Uboot

Komentarze mile widziane, ja niestety mam prawie całkowity zanik funkcji życiowych po obejrzeniu tego ... nie, dobranoc.

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.

>a niestety mam prawie całkowity zanik funkcji życiowych

no widac, od filmow jest inna zakladka...

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

od pieprzenia farmazonow...

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

>JanWinnicki

Nie bluznij !

Wymieniles ARCYDZIELA kinematografii !

Seria z Toksycznym Mscicielem to - KLASYKA !

Pachnidło. Miałem z ciekawości iść na to do kina ale ostatecznie nawet 10 minut tego filmu nie zdołałem wytrzymać.

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

mrówki w gaciach

Parcie natarcie

Dwa tak debilne filmy że gdyby ich twórców nagle zabrakło na naszej planecie otworzyłbym szampana : )

Mój typ to "Bitwa o Ziemię". Przy tym gniocie nawet "Dzień niepodległości" wydaje się dziełem wybitnym.

"Karatecy z kanionu żółtej rzeki" ha ha ha.

W latach 80 byłem na tym w kinie. Nie chcieli mnie wpuscic bo byłem za mały, wiec spotkany przypadkiem o kilka lat starszy sąsiad robił za mojego brata z którym przyszedłem.

Z bratem wpuszczali. ))))

Mało konkretnie bo nie pamiętam tutułów.

Zdecydowanie w produkcji najgroszych filmów jakie widziałem przoduje kinematografia francuska z lat 90 tych. W znacznym stopniu finansowana przez Państwo, więc zupełnie nie nastawiona na widza. Na 10 francuskich filmów, z tego okresu, 9.5 to gnioty. Przegadane, prze-intelektualizowane, infantylne, nudne aż do bólu.

Pomijam tutaj nieliczne wyjątki typu Delikatesen, Wielki Błękit, 5-ty element i kilka innych.

Gustaw, 29 Maj 2007, 10:52

>Mało konkretnie bo nie pamiętam tutułów.

>Zdecydowanie w produkcji najgroszych filmów jakie widziałem przoduje kinematografia francuska z lat

>90 tych. W znacznym stopniu finansowana przez Państwo, więc zupełnie nie nastawiona na widza. Na 10

>francuskich filmów, z tego okresu, 9.5 to gnioty. Przegadane, prze-intelektualizowane, infantylne,

>nudne aż do bólu.

He, he - mocne słowa. Ale fakt, ze nieprawdopodobne gnioty się zdarzają.

Przykładem jest 5x2 François Ozona. Miała byc retrospektywa rozpadającego sie małżenstwa a wyszedł film bezgranicznie płytki. Postacie nieciekawe, wyciete z papieru, akcja mechaniczna i beznamietna, gra aktorow - horror.

"Disclosure"

Oglądając to zasnąłem z nudów ze 3 razy a nie mogłem wyłączyć, bo byłem gospodarzem a gościom bardzo zależało na obejrzeniu tego mega-gniota.

Dopisuję do listy Apollo13

Jedno z naprawdę nielicznych filmideł, na którym robiłem dłuższą przerwę niż "na siku", ale przy trzecim podejściu po prostu nie wyrobiłem nerwowo...

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.

Cervantes, 30 Maj 2007, 01:05

>MARTWICA MÓZGU.

Dla mnie zabawny film z absurdalną ilością ludzkich wnętrzności walających się po podłodze. :-)

Jackson zrobił sobie jaja z horrorów.

Pisałem o tym w zakładce "film".

Jeżeli chcecie aby teściowa umarła z nudów tocząc przy tym efektownie pianę z ust, to polecem puszczenie jej japońskiego film o superpancerniku Yamato.

Dla potrzeb tego filmu japończycy zrobili model największego okrętu II Wojny Światowej. Spore nakłady, superprodukcja a wyszło z tego .......

Sam film przypomina krzyżówkę serialu "Moda na sukces" oraz Godzilli z lat 70-tych. Nuda, debilny patos, przegadany, efekty tragiczne.

Może odbiorca w Japoni inaczej patrzy na takie obrazy ale dla innych to koszmar.

post-5-100001015 1180513437_thumb.jpg

No i dodajmy do tego kręcone w ostatnich latach filmy - pomniczki. Koszmarki, jakich mało - od razu stają przed oczami sowieckie filmy o "ojcach sowietskowo naroda". bleee........

• Like 1