Skocz do zawartości
IGNORED

Najgorszy Film Jaki Widziałem...


parantulla

Rekomendowane odpowiedzi

Dudivan - opuszczasz się yntelektualnie :))) Za dużo Giertycha, za dużo Rydzyka a za mało Gazety Wyborczej w twoich lekturach.

Przeczytaj raz jeszcze poowoolii

 

>Był tylko jeden amerykański producent który kręcił filmy szybciej i gorzej niż Sergio Leone ... - Robert Corman< (to cytat recenzji, który zapamiętałem z filmu dokumentalnego >Robert Corman - dziki anioł Holywood

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny, ale Plan 9 from Outer Space jest nie do pobicia. Był to ostatni film, w którym wystąpił Bela Lugosi. Niestety, zmarło mu się na początku kręcenia tego dzieła, i przez resztę filmu zastępował do jakiś facet, który zasłaniał się aż po oczy peleryną. No i te latające talerze na sznurkach...

Był też taki włoski film fantasy, w którym kilku facetów w kostiumach za 5 dolarów sztuka przez 90 minut biega po jakimś parku, tylko nie wiadomo po co (chyba Death Stalker 2, ale nie dam głowy).

Brain Dead (Martwica Mózgu) jest moim zdaniem uroczy. Taka fajna opowiastka o stosunkach rodzinnych.

The Evil Dead 2 też sympatyczny, z dużą dawką humoru (np. numer z Farewell to Arms - jak ktoś uważnie oglądał, to załapał).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Genesis,

 

aby podejść do filmów Eda Wooda należy najpierw obejrzeć film "Ed Wood" z Deepem wcielającym się w postać tego dziwnego reżysera. Tam poznajesz kulisy powstawania jego "dzieł". A potem gdy oglądasz oryginał to tylko pękasz ze śmiechu. Pamiętam taką scenę, gdy kręcąc film bodajże "narzeczona potwora" kradną, a raczej pożyczają na noc ze studia ogromną gumową mechaniczną ośmiornicę. No i w filmie policjant biegnie lasem i wpada w wielki dół a tam jest ośmiornica, która go atakuje. No i gdy przyszło do kręcenia, to się okazało, że zabrali ośmiornicę, ale zapomnieli zabrać sterowania do niej. No i co było robić? Policjant wpada do dołu i musi... sam się okładać mackami jednocześnie udając, że to ośmiornica go atakuje. W filmie "Ed Wood" śmiejesz się z tego, ale potem gdy oglądasz "Narzeczoną potwora" po prostu nie możesz uwierzyć, że oni ten film właśnie w ten sposób kręcili :-)

 

To jest kategoria "inne".

 

A swoją drogą ośmiornica w lesie? Kto na to wpadł? :-) Przy tym latające talerze na sznurkach, to pikuś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xanax, 2 Cze 2007, 00:02

 

napisałem także już wyżej - kategoria "podoba się" / "nie podoba się" jest

>skrajnie subiektywna.

>może mi się "wybitne opus" pana Petera Weiranie nie podobać, prawda? czy też nie może? i musi mnie

>zachwycać? jak to w końcu jest, do jasnej cholery?! :-D

 

xanax, nie komplikuj ;D

Nie ma żadnego znaczenia co się komu podoba, tylko to, po którym filmie miałeś odczucie, że to był Najgorszy Film Jaki Widziałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulla,

nic nie komplikuję; to właśnie po "Pikniku pod Wiszącą Skałą" miałem odczucie, że to był Najgorszy Film Jaki Widziałem ;-D

x.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xanax 3 Cze 2007, 02:20

>>parantulla, nic nie komplikuję; to właśnie po "Pikniku pod Wiszącą Skałą" miałem odczucie, że to był Najgorszy Film Jaki Widziałem ;-D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo - oto coś dla fanów...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dodam tylko że amerykańska kinematografia potrafiła wtedy kręcić jeszcze bardziej kiczowate horry-sf... Najbardziej udanym z nich, najlepiej wykonanym choc nadal zdradzającym oznaki mody (w ubiorach i wykonaniu dekoracji) była Zakazana Planeta. W zasadzie niektórzy fani twierdzą że to był przełom w kinie sf.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foxbat, 1 Cze 2007, 19:27

 

Dzięki, foxbat.

Nie mam pytań :-(

Kolejny dowód, że Brencik to burak "first class".

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brencik, 4 Cze 2007, 11:13

 

>sam jestes burak i cwel na dodatek a mzoe i gej nawet..

 

 

A ty jesteś ..... (przepraszam innych za wulgaryzm) Brencik.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brencik, 4 Cze 2007, 19:51

 

Uoooo ! Aleś dowalił. Aż mi w pięty poszło.

To takie wysublimowane.

Widać, że jesteś inteligentny gość i taki na ... poziomie.

Chylę czoła przed tak gigantycznym umysłem.

 

Kopernik, Newton, Einstein i teraz ...... Brenck.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dżizus, k**wa, ja pier**lę...

 

Czy ktoś wysiedział w spokoju do końca przebój kinowy wszewchczasów pod tytułem Matrix?

Skoro tak, to może mi ktoś opowiedzieć o co w tym debilnym gównie chodziło?

Po cichu liczyłem na to, że dowiem się tego z części drugiej Matrix - Reaktywacja, ale chyba się przeliczyłem, bo przewijając z prędkością x32 denne i zgrane sceny "walki" skupiłem się głównie na dialogach, które mogłyby coś wyjaśnić. No i wyjaśniły. Wyjaśniły jak zarobić miliony dolarów na ciągnięciu przez dwie i pół godziny smętnych gadek o niczym i powtarzaniu po klikadziesiąt razy tych samych kwestii, zmieniając tylko nieco kolejność słów.

Kolejne pięć godzin życia jak psu w dupę...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jeszcze jest trzecia nawet?

Nie nie, dzięki. Na to, że w trzeciej coś się wyjaśni, na pewno nie dam się nabrać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misja na Marsa - kupa nie do opisania, zupełnie nie tego się spodziewałem.

Resident Evil - Podobnie - głupio, nudnie, ciemno i nieprzekonywująco, wyssane z palca j.w.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie polecam filmu "Testosteron". Dotychczas uwazalem polskie filmy za "niedobudżetowane" ale jednak majace jakis przekaz. Ten film jest nie tylko niskobudzetowy... ale rowniez strasznie plytki i tandetny.

 

Film z "przymruzeniem oka" opisuje relacje damsko-meskie... ale w taki sposob o jakim mozemy poczytac sobie w "CKM" lub "Cat' Paw" ... zenada :/

 

Az wstydze sie za swoich rodakow jak slysze opinie ze ten film byl zabawny :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

święta trójca :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-12251-100005557 1188849510_thumb.jpg

post-12251-100005558 1188849510_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do filmiku z pokazów lotniczych,

to powinien on być usunięty z tego serwera, jak równiez z sieci.

Prawdziwa tragedia. Dla godności i szacunku osób, które tam zginęły, ich rodzin, a nawet pilota.

Moja opinia ( nie podlega dyskusji)

 

Ps. Tylko " na wschodzie", sytuacja że pozwolono mu kręcić to wszystko, odejść i publikować w necie :-[

Przerażający brak organizacji, brak systemu szybkiej reakcji oraz podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Obserwator" z Keanu Reeves'em - syf jakich mało

 

"Skazany na piekło" - akurat dzisiaj leci o 23:20 na jedynce :D

dobrze że większość będzie oglądała w tym czasie mecz Portugalia - Polska :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups jednak wyszło mi małe piekielne zamieszanie :D

właśnie widziałem kawałek tego filmu na jedynce i nie chodziło jednak o "Skazany na piekło" tylko o inny film z Van Dammem - "Inferno: Piekielna walka"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

>Marsjanie Atakują... co za kupa!! :-

 

A mnie się podobał. Lubie filmy absurdalne do bólu a przy tym z delikatnie zasłoniętym, ale dość uniwersalnym dowcipem... Scena w której kosmici biegną strzelając do ludzi z megafonami zawądzącymi "Nie bójcie się, przychodzimy w pokoju", przypomina mi konferencje prasowe ministra Ziobry. Zupełnie nie wiem dlaczego...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 12

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.