Skocz do zawartości
IGNORED

Najgorszy Film Jaki Widziałem...


parantulla

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

"Czas zemsty" tak się chyba nazywał. Bardzo nisko budżetowy film z Stevenem Seagalem. Polecam wszystkim fanom. Sam nie wiem jak dotrwałem do końca. "Rozwalił" mnie tekst: w więzieniu zrobił doktorat i został profesorem. Gorąco polecam i zachęcam do podzielenia się wrażeniami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w więzieniu zrobił doktorat i został profesorem

dr patologi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by było za proste. Był złodziejem i w ogóle niezłym "kilerem". Choć to nieprawdopodobne został złapany, w więzieniu "nawrócił się" poświęcił wolny czas nauce i zrobił doktorat z archeologii. Takie rzeczy potrafi tylko dwie osoby Steven Seagal.

 

Polecam obejrzeć samemu, tego nie da się opisać!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REC2

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nie zakładaj nic z góry; bądź nieskazitelny w słowach; nie bierz nic do siebie; rób wszystko najlepiej jak potrafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Katyń to rzeczywiście klapa - szkoda że np. Kutz tego nie zrobił - mnie w tym filmie wzięło na wymioty w momencie kiedy zobaczyłem Małaszyńskiego - dla mnie facet jest definicją braku aktorskiego talentu i rzemiosła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieugięty (Way of War,2009)

Znany aktor naprawdę się postarał, wytrzymałem 25 minut

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2012 i District 9 to dwie największe tandety tego roku.W pierwszym durne teksty co 5 min ktoś dzwoni do kogoś i przeprasza za błędy wszystko wybucha 1 cm za samochodem głównego bohatera który jedzie pod namiot z dziećmi i dokładnie tam mieszka gość który ma sekretne mapy no i oczywiście główny geolog i armia amerykańska no a tak poza tym ten tata napisał książkę o Atlantydzie którą czytał na studiach wybawca świata ......ludzie trzymajcie mnie.Mają 20 sekund do ucieczki patrzą stoi samolot no i właśnie ojczym dzieci jest pilotem ....uffff .Drugi badziew to District9 który wyłączyłem po 20 minutach .Myslę tak początek spoko na zasadzie dokumentu a tymczasem do potworów jedzie jakiś naukowiec który śmieje się jak niedorozwój .Podjechał do potworów krewetek a te patrzą jak na debila no bo w sumie jest a ten aaaaaaaa aaaaaa eeee jak jakiaś spanikowana dziewca szkoda słów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toooo 2012 nie bylo komedia? Jak poszlismy z moja lepsza polowka na to do kina, to po 15 minutach zrobilismy sobie loze szydercow. Co ciekawe po chwili okazalo sie, ze jest wiecej takich osob na sali, wiec po paru minutach cale kino sie smialo. Naprawde - dawno sie tak nie obsmialismy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że mnie tam nie było, bo nie cierpię, jak ktoś przychodzi do kina i zachowuje się jak w knajpie.

co do filmu - 2012 był dokładnie taki, jak sie spodziewałem: rozbuchane kino katastroficzne z wgniatającymi w fotek efektami, ale bez głębszej fabuły. I fajnie, zrelaksowałem się:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowania roku:

1) Zmierzch- niby kultowy, nudny gniot 3/10

2) Bękarty wojny- parodia kina?- powinna być śmieszna

sztuka?- na pewno nie 4/10

3) 2012- rozdmuchany banał szczególnie na tle "pojutrze" 5/10

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2012 gniot jakich coraz więcej. Fsktycznie ulałem się po pachy, jak gość limuzyną spieprzał a potem samolotem. Nie mogłem wyjść z podziwu, że reżyser znał moje poczucie humoru i absurdu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

john rambo to najgorsze dno jakie widzialem od lat,probowalem kilka razy podejsc do tego filmu ale go nie trawie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2012 - film bardzo przeciętny ,ale chyba nie o to tu chodziło ;-) Efekty znakomite - najlepsze jakie widziałem w ogóle w kinie i tylko z tego powodu odwiedziłem kino ;-)

Podobnie poszedłem na Avatar i......... wielka kicha, chciałem wyjść po paru minutach ,

niewyraźny drugi plan ,nieczytelne obrazy, twarze , sztuczność wręcz komputerowe postacie,

męczyło mnie to strasznie w trakcie oglądania byłem nawet zły ,że nie wybralem wersji tradycyjnej !!!

Znowu skusiłem się na 3D ;_)

A sam film - bajka, fantazja - jak ktoś lubi ? ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okropnie poje... film

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wojna pl-rus. zwykły kau

 

Surogaci - tez kau

 

Bękarty - to komedia chyba jest, aczkolwiek warto zobaczyć dla Pitta który jest zajebisty w roli swej

 

zdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zawodowcy (2008) jak na sensacje z Robertem de Niro i Al Pacino to klapa po całości 4/10

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak można dostrzec piękno niedoskonałym spojrzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transformers 2

Tak durny film,że trudno to opisać słowami,ale z pewnością zasługuje na stworzenie nowej skali idiotyzmu mierzonej w "transformersach".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-803-100004656 1264082143_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dear77 co do District9 to ie mogę się z Tobą zgodzić. Moim zdaniem bardzo dobry nisko budżetowy film ale oczywiście gusta i gusciki. ;) Nie jest jeden z typowych amerykańskich pompatycznych filmów których ja osobiście nie mogę juz strawić. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIACHO.AKADEMIA POLICYJNA czesc dowolna,ktorych niecierpie ,to przy tym arcydzielo.Uwaga ma byc czesc 2 i 3,Vega ocipial.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vega się zesrał już jakiś czas temu

 

powodzenia i szczęścia życzę

 

dysktryk 9 super

 

ostatnie gówna :

 

zombieland - przejebane gówno, ameryka sie sypie

 

2012 mega gówno

 

same gówna, dookoła spływa kałem z ekranu

 

zdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha, Transformers..mega gówno

 

szybko i wściekle - co za gówno..

 

 

na tym tle star trek już był w porządku

 

dawno tyle kupy nie płynęło mi po tv

 

zdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!!

 

Dzisiaj 30.01.2010 niepowtarzalna okazja do obejrzenia jednego z najgorszych według mnie filmów.

TVP 2 godz. 23.2o "Czas zemsty" pozycja obowiązkowa dla wszystkich piszących w tym wątku!!!

Zobacz koniecznie!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pasja" Gibsona - przez połowę czasu miałem oczy zamknięte - 10zł za godzinę to zbyt wielogwiazdkowa stawka jak dla mnie, a komfort noclegowni niski. A potem jeszcze ukazał się list w "Naszym Dzienniku", w którym ojciec "głowa rodziny" dziękował Bogu i Maryi za ten film, na którym wzruszyła się cała jego rodzina, od kilkuletnich dzieci aż do prawicowej babci. No, przecież to schizofrenii można dostać.

 

"Drużyna pierścienia" Jacksona - a tu z kolei ludzie podczas seansu kinowego chcieli wyskakiwać przez okna których nie było, tak ich zemdliło. Nuda, rozdarte wściekle paszcze i do tego para gejów wymienia się obrączkami. Największe filmowe rozczarowanie życia - oglądałem 66 razy i się nie przekonałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.