Skocz do zawartości
IGNORED

Najgorszy Film Jaki Widziałem...


parantulla

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden? Nie da rady.

 

Nie cierpię:

01 - Filmów pełnych patosu, kręconych pod publiczkę np. Titanic - nudny, momentami obrzydliwy film

02 - Filmów z super-bohaterem - Rocky, więkoszść filmów z Willisem Szklane Pułapki, Armagedon itp.

03 - Dramatów psychologicznych w których scenariuszu autor po kilku stronach rozpaczliwie chwyta się wszelkich sposóbów żeby jakoś dobrnąć do upragnionego końca - tu nawet nie będę wymieniał.

04 - Chińskich napierdalanek - z małymi wyjątkami np. Dom latających sztyletów, Przyczajony tygrys, ukryty smok

05 - Nudnych komedii romantyczych - Masz wiadomość - przespałem

06 - Westernów - z pewnymi wyjątkami np. Tom Horn

07 - Filmów s-f gdzie za fabułę robią efekty - nawet nie bedę wyliczał

08 - Polskich filmów w których podstawowym zadaniem bohatera jest jak najczęstsze używanie słowa k....

09 - Tasiemcowych seriali

10 - Zidiociałych seriali - Świat według Kiepskich, Świat według Bundych - za to powinni zabijać.

 

Tyle wystarczy. Upsss... miało być wysraczy. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Titanic" obrzydliwy? Z taką metaforą opinii o tym dźwiękoobrazie jeszcze się nie spotkałem. Przecież ten film to ciąg pięknych, epickich obrazów. Nie widziałem tam wygłodniałego rekina wpływającego między tonących pasażerów legendarnego statku i jedzącego ich potem ze smakiem oraz dziko rybim fantasmagorycznym błyskiem w oku, skierowanym do skrupulatnego operatora, precyzyjnie ujmującego rozpruwane flaki w trybie makro z makaronem slow-motion.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suluben, 4 Lut 2010, 10:22

>"Titanic" obrzydliwy?

 

Ta stara baba z pomalowanymi paznokciami u nóg jest dla mnie kwintesencją brzydoty. Ochyda. Na jej miejsce bez problemów mogli znaleść jakąś naturalną staruszkę, która nie używa kosmetków. Wtedy było by o.k. Tak wyszedł koszmar z ulicy wiązów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>co za debilny watek

 

Ale ma wartość poznawczą,- pomijając kilka wyjątków jest to lista idiotów, na którą sami z entuzjazmem się wpisują. Warto czasem zajrzeć i zweryfikować z kim się ma w innych wątkach do czynienia :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>yancho

>>co za debilny watek

>

>Ale ma wartość poznawczą,- pomijając kilka wyjątków jest to lista idiotów, na którą sami z

>entuzjazmem się wpisują. Warto czasem zajrzeć i zweryfikować z kim się ma w innych wątkach do

>czynienia :)

 

Masz całkowitą rację. Ten wątek ma wartość poznawczą. Gusta są różne. Fakt że coś się komuś nie podoba jest dla mnie rzeczą naturalną. Natomiast osobiste wycieczki i epitety które kierujesz pod adresem innych świadczą wyłącznie o Twojej kulturze. Upychanie słomy w butach na nie wiele się zdaje. Wcześnie czy później i tak z nich wylezie.

 

Filmów o starszych ludziach widziałem wiele. Starszy człowiek też może mieć w sobie wiele uroku, o ile charakteryzator nie nakłada na niego ton farby i nie próbuje z niego zrobić wdzięcznej nastolatki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Mroku.

 

 

"Ohyda" piszemy przez samo "h". Gloria Stuart odtwarzająca rolę Rose Dawson Calvert była w sumie ok., choć rzeczywiście scena, kiedy wchodzi na dziub statku i wrzuca do wody określony kamień nie należała do specjalnie udanych. Ale obrzydliwą sceną bym tego nie nazwał.

Warto także przytoczyć dwie ciekawostki (za Wikipedią) związane z tą aktorką:

Była najstarszą osobą nominowaną kiedykolwiek przez Akademię do Oscara (właśnie za "Titanica").

W 1998 roku została wybrana przez magazyn "People" jedną z 50 najpiękniejszych ludzi świata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sulubenu

 

To kim kiedyś była Gloria Stuart zupełnie mnie nie obchodzi. Jakby przed nakręceniem Titanica wsadzoną ją do gara z wodą i dokładnie umyto mydłem, a potem ubrano w odpowiedni dla starszego człowieka strój to problemu by nie było. Ze starszej kobiety zrobiono umalowaną maszkarę i dodatkowo kazano jej paradować (chyba we wszystkich scenach) w nocnej koszulce. Nie tak? Niestety tak. I to tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrok - sloma to tobie wystaje , krytykowac to byle glupek potrafi , a ty widze ze krytykant cala geba jestes !!! .Jak poczytalem te twoje wpisy to mi sie Ciebie zal zrobilo .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hern, 5 Lut 2010, 15:03

 

>Mrok - sloma to tobie wystaje , krytykowac to byle glupek potrafi , a ty widze ze krytykant cala

>geba jestes !!! .Jak poczytalem te twoje wpisy to mi sie Ciebie zal zrobilo .

 

Po to masz mózg żeby go używać. Jak coś jest dobre, to nie widzę problemu żeby to pochwalić. Jak coś jest robione pod publiczkę, to nie będę padał przed tym na kolana tylko dlatego że Akademia Filmowa obsypała film Oskarami. Bez przeady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mozgowcu , a po co sie kreci filmy jak nie pod publicznosc ? . Ty na sile chcesz przekonac innych do swoich pogladow i afiszujesz sie swoim jak ze wspanialym krytycznym podejsciem do wszystkiego .Wez sie czlowieku do pisania scenariusza potem bierz kamere i krec swoje hity , a nie tylko krytykujesz innych , stworz, wymysl , nakrec cos sam !. Nie masz innego zajecia ? , tylko takie pierdoly wypisujesz w tym glupawym watku . Bo jak tak dalej bedzie to nie dlugo zabraknie wam filmow do krytyki i zaczniecie jezdzic po klasyce kina .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Hern, 8 Lut 2010, 16:16

>hej mozgowcu , a po co sie kreci filmy jak nie pod publicznosc ? . Ty na sile chcesz przekonac

>innych do swoich pogladow

 

Ja? hihi ;) W zacietrzewieniu, sam nie czytasz tego co piszesz. Napisałem że Tictanic nie podoba mi się z takich a nie innych względów. A później nie ja, TYLKO TY wlazłeś do tego wątku i zacząłeś trzepać pianę, że jest to wątek dla debili, że nie mamy racji itd. To jest wolny kraj. Mam prawo do własnego zdania.

 

>Wez sie czlowieku do pisania scenariusza

 

Pisanie scenariusza pozostawiam tym którzy w ten sposób zarabiają na chleb. Jako widz mam prawo do oceny filmu, co najwyraźniej do twojego mózgu nie dotarło. Nie będziesz mi dyktował co ma mi się podobać a co nie. Krótko mówiąc - wypad.

 

>dario77

>Mrok z całym szacunkiem ale nie nazwałbym "Przyczajonego tygrysa, ..." chińską napierdalanką

 

Pewnie że nie jest. :) W moim wpisie umknęły Ci słowa "z małymi wyjątkami":

 

"04 - Chińskich napierdalanek - z małymi wyjątkami np. Dom latających sztyletów, Przyczajony tygrys, ukryty smok"

 

Oba bardzo mi się podobały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam do listy WSZYSTKIE pseudo-komedie romantyczne polskiego "przemyslu filmowego" ostatnich lat! Czasem az nie moge uwierzyc, ze takie g***a sie sprzedaja (bo ludzi w kinach nie brakuje) i niestety dopoki ludzie beda to ogladac, dopoty beda takie szmiry robic... Pomijam juz fakt, ze scenografia tych filmow jest kompletnie oderwana od rzeczywistosci, a zaden scenariusz nie moze sie obyc bez slowa "k***a" lub chociaz "d**a"... Zenada jakich malo. Wszystko inne zniose;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trafił mi się "rodzynek", film zatytułowany Kup Tra@z.

Koszmarna komedia,koszmarni aktorzy,w zasadzie bez szans na dotrwanie do końca.

Wspomniane wcześniej komedie romantyczne,to przy tym bublu zasługują na miano arcydzieł.

:-))

0/0

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie największy śmieć jakiego widziałem to Legion!!!Poczatek filmu ląduje anioł bierze kose i odcina skrzydła .Wyladował oczywiście z zestawem do cerowania skóry czyli igła i nitka.Następnie wchodzi do jakiegoś magazynu i zawija kilka granatników i karabinów .Wychodzi z magazynu przez wypalona dziurę w kształcie krzyża a na niego czeka dwóch policjantów no i co ręce do góry a ten ich zabija i idzie dalej.Akcja przenosi na pustynie gdzie jest kobieta w ciąży - wiadomo ,że narodzi się wybawca lub jakis inny prorok:)Do sklepu na środku pustyni trafiają przypadkowi ludzie no i tam jeden czeka na naprawę samochodu drugi na jedzienie.Po chwili wchodzi babcia 100 lat i jest strasznie miła pyta jak tam co tam ,że parka jedząca pasuje do śiebie a nastepnie wyskakuje do kobiety w ciąży i do niej O! jestes w ciaży a ta tak itp. a za chwile ty szmato to dziecko spłonie i wpada w szał odgryza gardło temu od udanej parki nastepnie podbiega barman i wali babke w sagan patelnia a ta zaczyna biegać po suficie matko kochana ........................

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zaginiony ląd" - dno i porażka, straszne bzdury!! ledwo dotrwałem do końca i to z przewijaniem!!, połączenie dinozaurów z ufolami boshheee, omijajcie szerokim łukiem!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na czoło peletonu wypłynął ostatnio Quantum Apocalypse. Opisać się tego nie da. To po prostu trzeba obejrzeć. ;) Nie wiem skąd reżyser pozbierał tych aktorów, ale w tym filmie nie ma jednej sceny zagranej w miarę naturalnie. Coś niesamowitego.

 

>Dear77

>Panowie największy śmieć jakiego widziałem to Legion!

 

Przeczytałem to co napisałeś i prawie zmoczyłem się ze śmiechu. Podpisuję się pod każdym Twoim słowem. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio ogladalem pozdrowienia z paryza szmira jakich malo pierwsze 10 mni filmu zapowiadalo sie niezle dopuki nie pojawil sie travolta masakra ten aktor schodzi na psy wylaczylem po jakis 25 min nie dalo sie ogladac travolty ktorygolymi rekami rozwala 10 zbirow

masakra film klasy c

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Kino (Epic Movie). Z założenia miał to być film parodjujący inne znane filmy bądź programy telewizyjne. W rzeczywistości wyszło żałośnie i bez wyczucia jakiegokolwiek smaku. Oglądając z bulem dogiągnąłem do połowy filmu. Zdecydowanie odradzam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwę to tak: bzdura zrobiona z rozmachem. Śmieszą mnie szczególnie te sceny, gdzie w obliczu katastrofy główni bohaterowie mają czas na całą masę bzdurnych dyskusji.

Kataklizm ukazany jest pół żartem, pół serio, co moim zdaniem zepchnęło to całkiem dobre widowisko do poziomu farsy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.