Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Schow 2003 - jak bylo ?


mirmur

Rekomendowane odpowiedzi

Z pozycji obowiazkowych:

pokoje Linn (sondtek) i Ancient Audio - zdecydowanie powyzej poziomu reszty wystawy

warto bardzo zajrzec do Sound Art, tam tez brzmi slicznie. W miare niezle jest tez u naima. Nawet mnie whiskey poczestowali - i to jakas niezla bardzo, choc juz nie pytalem co to bylo.

 

Co do Audiowave to faktycznie barwa byla ok choc byly podbarwienia w wysokich tonach i graly tylko pierwszym planem. tylu raczej nie bylo - sluchalem jak gral Robbie Williams - plyta Swing when you're winning ktora doskonale znam.

Grand Utopia - zawiodlem sie .. dzwiek jakis taki szczuply, przejasniony - choc co jak co ale mimo gigantycznych rozmiarow zupelnie zniknely z pokoju budujac cudna przestrzen. One faktycznie moga byc niezle no ale nie w takiej klitce jak na wystawie.

Elaci tez graly bardzo ladnie - warto zajrzec.

 

Do Nautiliusow byl taki tlum ze tylko rano udalo mi sie wejsc jako prasa i strzelic fotki i w ostatnich trzech minutach trwania AS kiedy to zalapalem sie na koncowke Marcusa Millera - Power. Bylo nawet ok ;)

 

Martiny Logany u audioklanu tez przyciagaly tlumy i nie dalo sie posluchac. co chwile ktos zaslanial dzwiek i bylo gwarno. Mimo to puscilem Blackmore's Night i wyszlo raczej wporzatku, choc nie byl to top tego co uslyszalem na wystawie.

 

zestaw Audionet + Zoller tez nie specjalnie przypadl mi do gustu. zbyt sucho i beznamietnie. Podobno kolumny akustyka z zestawem nada.

 

Spendory byly ok, choc brakowalo tego blysku w wysokich ...

 

Z klap to imho jakies wysokie kefy ktore graja z ampli pioneera (z gryphonem juz jednak lepiej :) ), jakies takie dziwaczne glosniki new-wave czy cos ...

poza tym nie podobal mi sie visaton

 

AP Avanti u audiosystemu tez cos nie najlepiej zagralo - szlo to z jakas lampa .. mimo to za jasno, agresywnie i dzwiek sie nawet z pudel nie oderwal. ekspozycja QLD + Delta studio tez nienajlepsza. Olbrzymie glosniki w takim pokoju to jakis zart. Dudnilo niemilosiernie, a i sam dzwiek byl zmulony.

Kiepsko tez bylo u innego producenta co robi takie fikusne glosniki. Rowniez dudnienie zamiast dzwieku.

 

A wystawcow od KODY to trzeba powystrzelac ... sub ustawiony tak w opor ze po kilka pokoi obok i pietro wyzej przeszkadzalo w sluchaniu.

 

Chodzilem po wystawie probujac uslyszec cuda z lamp i gramofonow .. i nigdzie nie bylo dobrze, oprocz Ancient Audio. A w jednym miejscu gdzie bylo najwiecej gramofonow na moja prosbe o odsluch uslyszalem ze nie beda otwierac plyt bo potem nikt nie kupi. W konsekwencji uslyszalem jakis zjechany egzemplarz plyty Patricii Barber i koniec.

 

Na prezentacje monoblokow Marantza sie nie dopchalem, ale fotke Ishiwacie strzelilem ;)

 

I to tyle, wiecej grzechow nie pamietam. Jak cos pominalem to raczej dlatego iz nie uwazam zeby warte bylo uwagi.

 

Jutro Bristol !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Sobieskiego.

 

Warte uwagi:

 

Sound Art zestaw hybryda Jazz i CD Blues + ProAc chyba Response 2.5 - bardzo przyjemna prezentacja.

 

Naim cały zestaw z własnymi kolumnami. Może troszeczke za dużo basu ale nieźle

 

Martin Logan+Krell- załapałem sie na jedną z pierwszych prezentacji kiedy wszyscy pchali sie do B&W - dźwięk otwarty pszestrzenny ale czasami miałem wrażenie, że bas lekko się spóźnia.

 

B&W - świetnie ale to może być sugestywne bo załapałem się na Queen live at Wembley a jak to słysze to mi ciarki po plecach przechodzą :)))

 

(apropos nautiliusów to lewy front jest troszeczkę po przejściach ktoś mu musiał robić wyciąganie membrany usta usta :) )

 

Reszta taka sobie chyba najgorzej chyba KEF z pioneerem mało że dźwięk jakis taki płaski i i bez basu to jeszcze nie umieli uruchomić 5.1 z DVD AUDIO a tak się napaliłem :(.

 

Pozdrawiam

 

Sorry że taka słaba relacja ale padam z nóg.

 

Jutro Bristol.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ... wrazenie nr 1 - jest jeszcze ciagle przeogromna "ilość" muzyki do odkrycia

2. Elaci - naprawde warto pojsc posluchac - niezaleznie od rodzaju preferowanej muzyki

3. najwiecej razy wracalem do pokoju z ... AA - zarowno nowa wersja Thetysow, jak i nowe! glosniki (nawet nazwy jeszcze nie maja) grały rewelacyjnie (jak na swoje ceny - te nowe maja kosztowac 8 tys para)

4. pokoj Audio Forte - pod warunkiem, ze źródłem był gramofon - w pokoju Pro-Jecta tez bylo niezle - analog gora!

5. Opera ze szpulowcem jako zrodlem i dziwnymi glosnikami - brak zwrotnicy, dwie membrany, jedna cewka (opis pana ze stoiska), obudowa wielkosci szafy gdańskiej (nie przesadzam az tak bardzo), i na dodatek Chińczyk mówiący po polsku :) - calosc brzmienia na pewno nie najlepsza ale chyba najoryginalniejsze zestawienie

6. mimo, ze to na inne forum to jednak napisze - Waterfalle grajace w kinie domowym brzmia (dla mnie) znakomicie - musze posluchac na nich muzyki

7 do ślimaków się nie dopchałem - jakoś szkoda mi było czasu zeby sterczeć w kolejce

Jutro Bristol ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie wróciłem i jestem bardzo zadowolony. Według mnie poziom wystawy był dużo lepszy, niż rok temu. Przede wszystkim było więcej hi-endu no i w ogóle więcej wszystkich innych gratów. Ludzi też nie brakowało, ale dla organizatorów to przecież sukces. Jednego tylko żałuję - że nie dostałem się na ślimaki - ten tłum mnie odpychał i chociaż sprawdzałem tamto miejsce kilka razy, nie udało mi się wejść, ani nawet zobaczyć ślimaków przez drzwi. Szkoda, ale być może dzięki temu poświęciłem więcej czasu na inne atrakcje.

 

Trudno mi teraz wyłonić zestaw nr 1. Dużo było pięknych i świetnie grających klocków, chociaż wiadomo, że nie powinno się w ten sposób gadać o brzmieniu bo a) jest to wystawa b) nie znam płyt, które tam puszczano. Niemniej jednak moimi faworytami są:

1. JMLab Grande Utopia

2. Gryphon Antileon + SF Amati Homage

3. Abrax Audio Phoenix

4. Dynaudio + Pass

5. JBL Synthesis II (kino)

Kolejność dowolna, bo tak, jak powiedziałem repertuar był mi obcy, a nawet gdybym puścił swoje płyty, to co to jest za słuchanie? To są jednak pozycje, które w takich, czy innych aspektach zrobiły na mnie wrażenie. JMLaby pokazały cholernie realistyczną perkusję, Abraxy fenomenalną przestrzeń, a po kinie JBLa trzęsły mi się portki:-)

 

To teraz z drugiej mańki - to, co mi się najmniej podobało:

1. Ushery w pokoju Fasta - coś okropnego - nie dość że brzydkie, to jeszcze dźwięk siedział w nich jak uwięziony. Brak sceny, zero powietrza, odniosłem wrażenie, ze B&W602 zagrałyby lepiej.

2. Avance Signature - czegoś mi jednak w tym dźwięku brakowało. Może to wina pomieszczenia, czy czego tam jeszcze, ale według mnie w tym dźwięku brakowało życia. W zeszłym roku zresztą Century wywołały u mnie podobne odczucia.

3. Pokój Marantza - nawet Ken Ishiwata na zadowolonego nie wyglądał.

 

To tyle odnośnie wrażeń z mojej wizyty na AS. Takie wystawy mogłyby być organizowane co miesiąc. Mam nadzieję, że tegoroczny poziom zostanie już utrzymany i nigdy nie powtórzy się kicha z Anno Domini 2002:-)

 

Pozdrawiam wszystkich, których widziałem i tych, z którymi spotkać mi się nie udało. Kurcze, jeden dzień to trochę krótko... Prośba to fotografów - wyślijcie nasze zdjątko do Lukasa, to szybko się pojawi (mam nadzieję).

 

Aaaa i jeszcze jedno - czy ktoś w ogóle dostał się na ślimaki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poogladalem porzadnie, ze 2 minutki posluchalem (przed koncem) ...

[obrazekLUKASZ-50382_1.jpg] [obrazekLUKASZ-50382_2.jpg] [obrazekLUKASZ-50382_3.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-621-100006990 1170253908_thumb.jpg

post-621-100006991 1170253907_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem i oto pierwsze wrażenia:

 

++

Linn (jak zawsze klasa)

Harbeth (jak zawsze klasa dla siebie)

JJ+BC (muzykalne!)

Ancient Audio (po raz pierwszy jest OK)

 

+

McIntosh (tylko klocki)

Sound Art (dobre i polskie)

stosko HFiM - jak zwykle fajni ludzie dla ludzi (w odróżnieniu od reszty)

CD Urbaniaka Live at V.Vanguard za 10zł w stosku z Telarcami (trzeba zapytać)

 

--

Marantz z KI - pomyłka, kto ciągle ściąga tutaj tego żółtka?

Usher - co to jest, jak to gra?

McIntosh - kolumny (przegięcie całkowite!)

JM-LAB w Trimexie, Gryphon u Jasika, JBL - czy ktoś tak naprawdę lubi słuchać?

kino domowe - no comments

ślimaki - kolejki i zapisy - czy to nie przegięcie?

 

-

tłumy - umiarkowane, choć upierdliwe

hostessy - średnie i nie śmieją się

kawa w Sobieskim - droga i podła

parkowanie - jak zwykle denne

winda w Sobieskim - wolna i zatłoczona

 

Jest lepiej, bo dość dużo ciekawego sprzętu. Większość ekspozycji jednak bez komentarza: fatalne warunki "odsłuchu", gorąc, źle zestawione systemy, zegary flojdów i łkanie gitary knopflera na okrągło, wymądrzanie się sprzedawców, brak leafletów i prospektów w większości stoisk, drogi wstęp, mało toalet i jedna winda w Sobieskim. Czyli normalka.

Jutro idę tylko do wybranych ++ stoisk, czego wszystkim po cichu nie życzę ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwna rzecz, tylu co tu audiofili i jakiś taki marazm i brak zacięcia. Kolega (nie audiofil, ja zreszta też nie uważam się za audiofila) był dzisiaj na AS i widział i słuchał ślimaki, spytałem się czy długo stał w kolejce (bo z waszych opisów wyglądało to jako istny horror), a on mi mówi że wszedł bez problemów i prawie nie czekał (słuchał tego cos koło 20 minut), spytałem się koło której godz. to było i powiedział, że koło 14. Może źle została wybrana godz. spotkania forum ;-).

Ja gdybym poszedł (a niestety nie poszedłem, bo nielubię takich spędów (został mi taki uraz po Komputer Expo), to będąc np. audiofilem zrobił bym wszystko, żeby usłyszeć legendę, której być może 2 raz w życiu nie miałbym okazji usłyszeć.

 

ps. ten tekst powstał powodu mojego zdziwienia ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To obowiazek dystrybutora zapewnic kazdemu potencjalnemu klientowi dostep i jak najlepsze wrazenia.

Przepychanie sie w tlumie do moich ulubionych zajec nie nalezy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce obejzec niespelna minutowe sprawozdanie teleexpresu z audio show - sluze linkiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ciekawe - "najwieksza atrakcja kino domowe" - a swistak siedzi i zawija je w te sreberka...... :)))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem. Jak zwykle najdroższe systemy okazały sie do d...

Naprawdę nie wiem dlaczego większość wystawców upiera się, żeby ustawiać w malutkich pokoikach olbrzymie kolumny wielkości szaf. W większości wypadków słychać przeważnie zdudniony bas, odbicia od ścian i zero przestrzeni. Kiepska to reklama dla producenta. Czasami można się tylko domyślać, jak by to zabrzmiało w przyzwoitych warunkach.

 

A teraz - uwaga!!! Śmiem twierdzić, że odnalazłem brzmienie jakiego zawsze szukałem. System wystawiany był w Bristolu, w pokoju Grobel Audio i jak na hi-end kosztuje marne grosze. System jest następujący:

 

- Jadis Orchestra

- odtwarzacz Jadis

- Thiel 6.2 (chyba, mogę mylić symbol)

 

Po prostu mnie wcięło. Słuchałem jak urzeczony. Przestrzeń, powietrze, niesamowita namacalność brzmienia, idealne połączenie spójności i analityczności; konturowy, świetnie kontrolowany bas. Po prostu marzenie. Idźcie i posłuchajcie. Sova i Fadeover też byli pod wrażeniem.

Chyba przejdę się jeszcze jutro i spróbuję posłuchać w bardziej kameralnych warunkach. Wzmacniacz i kolumny kosztują w sumie jakieś 20 tys, czyli mniej niż Mak 6900. Ależ mnie kusi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Po prostu mnie wcięło. Słuchałem jak urzeczony. Przestrzeń, powietrze, niesamowita namacalność brzmienia, idealne połączenie spójności i analityczności; konturowy, świetnie kontrolowany bas. Po prostu marzenie. Idźcie i posłuchajcie."

 

pozostaje mi się tylko pod tym podpisać - zgroza! ten system mnie poprostu skosił!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> gutten

Ten system jest najlepszym system AS 2003. Też jestem pod wrażeniem, choć grało to dla mnie troszkę jakby za ostro. Wreszcie dobra prezentacja i dobre zestawienie doskonałych kolumn Thiel'a!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze gorące wrażenia

moje typy do wyróżnienia

grande utopia

sound art jazz + blues z proacami

gryphon z sonusami

elacki

audiowave

dopchałem się do ślimaków - warto było koncertowy dźwięk najlepszy

cieszę się z poznania osobistego forumowiczów

pzdr 207

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli miałbym kwalifikować to piewrwsza liga dla mnie to

Grobel Audio (cała ekpozycja bo poza Thielami grały te kubistyczne Jadisy tez bardzo dobrze ale przede wszystkim podobnie jak Guttena powaliły mnie Thiele 1,6 )

i Elaki " Spiryty" oraz nowe duże Audio Academy.

Poza tym bardzo dobry rzutnik do kina domowego (prawdziwe kino o przekątnej obrazu ze 2,5 - 3 metry) za 52k zł, ale zapewnili mnie, że przed końcem roku będzie promocyjna wyprzedzaż tego egzemplarza.

Na ślimaki nie załapałam sie niestety.

Nie wiem kto wymyslił tego "Patricka" jako pomysł na wrap up meeting po pierwszym dniu (chyba Pal) ale strzał bardzo dobry.

Po siódmej wpłynęła Glass na której widok cisnął sie na usta cytat z wieszcza"... o ty jakimkolwiek uczczę cie imieniem, bóstwem jestes czy nimfą, duchem czy widzeniem , mów - własna li cie wola na ziemie sprowadza...."

A w domu słuchaweczki i do czytania tych wszystkich materiałów + Audio . Piękny dzień.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe, cisza i spokój - na forum wiatr hula, bo wszystkie popaprane audiofile siedzą na AS :D

tylko biedna sova musi siedzieć przed szkłem i żywić się wspomnieniami dnia wczorajszego... chilp chilp chilp...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->sovajazz

niektórzy muszą się zadowolić tylko fotkami i wspomnieniami z poprzednich audioszoł :)

Wydawało mi się, że Nautiliusy są o wiele większe, wyższe ode mnie, tak przynajmniej je zapamiętałem z poprzedniego razu... Wtedy wypełniały prawie cały pokój odsłuchowy ;o)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - juz myslalem, ze zamierzasz "wyrazac niezadowolenie" z Patricka :) - co prawda nie dotarlem - ale mam usprawiedliwienie - odsluch kabelkow wspolnie z jednym z kolegow - ale w Patricku bylem sporo razy bo tam spotykala sie w swoim czasie ekipa z pewnego czata :)

Dzis zaliczylem pobieznie Bristol - zgadzam sie, ze Jadis robi najlepsze wrazenie, choc nie sluchalem Maca bo za bardzo mi to przypominalo zapisy w spolecznej kolejce. Gryphonowi tez nic nie mozna zarzucic - no moze poza waga i cena :)

Odbylem test porownawczy w ESIe - cd stereo, SACD stereo +sub, SACD 5 glosnikow +sub - porownanie bylo kiepskie - 3 razy tenze sam utwor Nory Jones - 3 x zabrzmialo to zle - i na dodatek bardzo kulturalny, choc calym soba dajacy poznac swoja przewage w temacie, pan prowadzacy, ktorego najchetniej zakneblowalbym i zamknal w sasiednim pokoju, a na 100% niczego u niego nie kupilbym chocby byla to jedyna mozliwosc zakupu na swiecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bez dwóch zdań najlepszą prezentacją były Thiele CS 1.6 w pięknej okleinie Morado. Nieprzypadkowo zdobyły tyle nagród. Szkoda, że 2.4 stały i nie grały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> rockfanolder

dziekuje za przemile slowa : ) nie wiem czyja wola sprowadzila mnie na te ziemie, ale radoscia napawa mnie fakt, ze udalo mi sie spotkac na niej tak wrazliwych ludzi.. szkoda, ze z powodu gwarnej i tlumnej atmosfery nie udalo nam sie zamienic kilku slow, ale moze bedzie okazja przy nastepnym spotkaniu szacownego grona audiofilskiego : )

 

jesli chodzi o spotkanie w Patricku to rowniez bardzo sie ciesze, ze udalo mi sie dotrzec zeby sie z wami wszystkimi zobaczyc. zauwazylam kilka nowych twarzy, ktorych chyba nie bylo w Harendzie - znaczy sie ze grono audiofilow powieksza sie z dnia na dzien : ))) ze wzgledu na niesprzyjajace rozmowom (i moim szklanym uszom) warunki nie do konca wiem kto byl kim w Patrick'u ale licze ze teraz na spokojnie sie przyznacie ; )))

 

Pozdrawiam

Glass

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze ja tez krotko opisze wrazenia.

To co mi sie podobalo:

sound art jazz + blues z proacami

Dynaudio + Pass

Gryphon Antileon + SF Amati Homage

>Pal55 mi tez podobal sie dzwiek opery z tymi wysokimi kolumnami tylko ze zrodlo to bylo jakies CD

BAT + Legalcy jak bym mial przeogromny pokoj i pieniadze to takie kolumny. Jak uslyszalem perkusje to wymieklem. Potezny dzwiek

 

Ogolnie w Bristolu zdecydowanie lepszy dzwiek.

 

A teraz kilka zestawow ktorych dzwiek mi sie nie podobal:

Zawiodlem sie na Halcro+Usher siedzialem w pierwszym rzedzie i bas strasznie dudnil. Zero kontroli. Plyta grala Patrici Barber chyba Companion czy jakos tak. Pozniej slyszalem jeszcze Pink Floyd bylo juz troche lepiej ale nie rewelacja.

Jeszce nie zachwycil mnie Linn jak niektorzy tu pisza. Znowyu siedzialem w 1 rzedzie i znow brak kontroli basu. Kolumny Linna kosztuja 18 tys. Posiadaja z tylu obudowy dodatkowy glosnik basowy. Moze w innym pomieszczeniu zagraly by lepiej.

Martin Logan + Krell jakos tak plasko i nie do konca dobry bas.

Eh nie ma co wiecej pisac o zlym dzwieku niech w pamieci zostanie dobry.

 

Chcialem jeszcze posluchac Staxow ale halas w pokoju uniemozliwial to.

 

Ogolnie to male pokoiki duzo basu i strasznie glosno w wiekszosci gralo. Czyzby dystrybutorzy postawili na glosnosc a nie na jakosc.

 

Mysle ze gdybysmy mogli posluchac tych zestawow w dobrym pomieszczeniu. Gdzie ludzie by sie nie krecili. Na wlasnych plytkach napewno znalazlo by sie jeszcze kilka zestawow wartych uwagi.

 

Na spotkanie dotarlem bylo mi bardzo milo poznac czesc grupowiczow. Mam nadzieje ze do takich spotkan bedzie dochodzic czesciej.

No i w knajpie slyszelismy iscie hi-endowa kapele....:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.