Skocz do zawartości
IGNORED

KLUB AUDIOFILA -BYDGOSZCZ


kijek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mi zdecydowanie bardziej odpowiada 26.04.

Dobrze by bylo okreslic godzine, gdyz np. 19.04 ewentualnie rano (po 10:00) moglbym,

albo ew. wieczorem (po 18:00),

ale moze sie okazac, ze 19 w ogole nie bede mogl przyjechac.

Jesli chodzi o sprzet to jesli by ktos chcial moge zabrac:

CD Cambridge Audio D500 SE,

wzmak-NAD 352 lub jesli nie odsprzedam do tego czasu-Rotel 971 mkII.

Kable posiadam Audionova Monnwalk, interconnect jakis DIY-blizej nieokreslony ;)

Co do muzy-szczerze mowiac chetnie bym posluchal rowniez jakiegos rocka-nawet krotko, ale to tez

daje pojecie o rozdzielczosci i uniwersalnosci zestawiania, a pewnie kazdy czasem puszcza jakis Kult czy cus...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów,

 

ja też bym w zasadzie chętnie do Was dołączył, bo z pewnością nie jeden temat wspólny by się znalazł zwłaszcza, że jak widać wcale nas tak mało w Bydgoszczy nie jest. Nie wiem natomiast, czy moja wiedza pozwala dołączyć do Waszego grona, bowiem audiofil ze mnie żaden, lubię jedynie posłuchać dobrego sprzętu, a moje zboczenie ogranicza się jedynie do magnetofonów kasetowych. Pozostałe części systemu nigdy nie robiły na mnie takiego wrażenia jak właśnie decki kasetowe, choć są one równie ważne (jeśli nie najważniejsze). Ale myślę, że i te klocki warte są uwagi. Jeśli więc nie wyrazicie sprzeciwu to chętnie dołączę do Waszego grona jako "dziwak" dobra nawijającego się z jednej szpulki na drugą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radmar, 29 Mar 2008, 19:41

 

>Witam kolegów,

>

>ja też bym w zasadzie chętnie do Was dołączył, bo z pewnością nie jeden temat wspólny by się znalazł

>zwłaszcza, że jak widać wcale nas tak mało w Bydgoszczy nie jest. Nie wiem natomiast, czy moja

>wiedza pozwala dołączyć do Waszego grona, bowiem audiofil ze mnie żaden, lubię jedynie posłuchać

>dobrego sprzętu, a moje zboczenie ogranicza się jedynie do magnetofonów kasetowych. Pozostałe części

>systemu nigdy nie robiły na mnie takiego wrażenia jak właśnie decki kasetowe, choć są one równie

>ważne (jeśli nie najważniejsze). Ale myślę, że i te klocki warte są uwagi. Jeśli więc nie wyrazicie

>sprzeciwu to chętnie dołączę do Waszego grona jako "dziwak" dobra nawijającego się z jednej szpulki

>na drugą.

 

 

Bez jaj, po to właśnie robimy te spotkanie, zeby zdobywać nowe doswidczenia, nie wżne cy ktoś przesłuchał 10 czy 1000 klocków. Nie chcę słuchać żadnych samokrytycznych pierdół ani oglądać smobiczowania ;-), tu nie chodzi o to, żeby świecić swoimi mądrościami, bo to jest temt rzeka i jeśli ktoś uważa, że jest mądry to jest jedynie nadęty, własnie o to chodzi, zeby wspólnie zdobywać wiedzę, bo wspólnie zawsze taniej i przyjemniej.

 

Co do kwestii 19 vs 26 - napiszczie panowie, jak Wam się sytuacja wyklaruje w stu procentach, bo przez takie "chyba raczej" moze nam się zrobić kolejne zamiesznie. Jeśli nie jesteście czegoś na dzień dzisiejszy pewni to napiszcie dopiero jak będziecie. Na razie czasu na dogranie szczegółow organizacyjnych jest dość, nie ma pośpiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foxymf (26)

 

wuyex (19 lub 26) 100% potwierdzona klinicznie

 

vilip76 (19 lub 26)

 

Patryk-1980 (19)

 

Alegz (26! lub 19 ??)

 

Radmar (26 z potwierdzeniem w środe )

 

Krzyżak (19 - 50 % szans)

 

ARGOS (19 lub 26 ;p)

 

przewage 26 jednym głosem hmmm czekamy az wszystko bedzie jasne jak juz mówił kolega potwierdzać 100% dyspozycyjność danego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....................19 lub 26...................................19..........................................26...................................................................

 

ARGOS_____19 lub 26..............Patryk-1980_19.............................Kijek___26 90%

 

wuyex_____19 lub 26..............Krzyżak_____19 - 50 % szans......foxymf__26

 

vilip76_____19 lub 26....................................................................Radmar_26 z potwierdzeniem w środe

 

.......................................................................................................Alegz___26! lub 19 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, z pewnością, tylko że wygranej nie ma. :) Postaram się dać znać prędzej jak się tylko dowiem. Jeśli się mi uda wszystko wyjaśnić to postaram się jeszcze dziś info zapodać.

 

Mogę zapodać zdjęcie swojego "wypasu", ale to dopiero jutro niestety, bo nie mam w domu dostępu do netu (wypowiedziałem umowę w dniu wczorajszym, bo mnie do szału doprowadzali), tylko nie wiem czy jest sens zapodawania zdjęć ze sprzętem budżetowym. Co mam jest w "o mnie". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wygrani beda Ci którym termin przypasuje wiec nie kłam z samego rana :)

 

a ktoś ma nie budżetowy ??

 

to dawaj tego browara:) jest taka zabawa na forum prosisz o cos ktoś wkleja zdjęcie tego o co prosiłeś i zada czego innego i tak dalej :) wiec jak zapodasz zdjecie browarka to ja wkleje tu zdjecie tego czego zarzadasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)ARGOS

2)Kijek

3)foxymf

4)Radmar

5)WUYEX

6)vilip76

7)Alegz

dnia 1 kwietnia w losowaniu Twojego szczęśliwego numerka padła cyfra 26 lista wygranych powyżej łączymy się w bolu z kolegami i mamy nadzieje do następnego razu ;)Kolega Argos poinformuje was gdzie odebrać nagrodę

 

ps potwierdzajcie 100% obecność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audio stereo to kontakt i w zakładnce o mnie macie kontakt :)bedziemy ustalac kontakt jeszcze przed spotkanie narazie jest nas 7 jak dobrze pamietam

spotkanie u Argosa swoja droga ja jestem Adam. fajnie by było jak kolega by podał miejsce spotkania :)i juz ogolnie ustalili byśmy grupe obecną kto w 100% bedzie kto nie kto sie waha itp

 

cos miałem ważnego ale zapomniałem ajk zwykle ech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.