Skocz do zawartości
IGNORED

KLUB AUDIOFILA -BYDGOSZCZ


kijek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

Witam, nawet nie wiedziałem że taki temat istnieje...

Jestem chętny na spotkanie o ile klub się nie rozpadł :)

 

przyjal forme przetrwalnikowa ;-)

a tak przy okazji, czy ktos z bydgoszczy/okolic nie ma preampu manley 300b? chetnie umowilbym sie na porownanie tego z moim sprzetem.

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Ogółem robiłem już w zakładzie Gran na Stawowej, cena była do zaakceptowania, ale płyty zrobili cieńsze niż zamówiłem, później mieli gdzieś wyjaśnienie sytuacji. Wobec braku alternatywy chciałem zamówić coś jeszcze, ale olewają mnie już drugi tydzień. W pozostałych zakładach za płytę 45x45x2 chcą 150 zł, tyle na pewno nie zapłacę.

Edytowane przez Kasper.K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem robiłem już w zakładzie Gran na Stawowej, cena była do zaakceptowania, ale płyty zrobili cieńsze niż zamówiłem, później mieli gdzieś wyjaśnienie sytuacji. Wobec braku alternatywy chciałem zamówić coś jeszcze, ale olewają mnie już drugi tydzień. W pozostałych zakładach za płytę 45x45x2 chcą 150 zł, tyle na pewno nie zapłacę.

a te ogloszenia w internecie na portalach aukcyjnych?

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Hej koledzy.

 

Pytanko najlepiej do kolegów z Bydgoszczy.

 

Gdzie można w miarę tanio zlecić jakiś stolik rtv z drewna pod sprzęt?

 

Bo mój wzmak waży 28 kg a cedek 12kg niestety wszystkie stoliki z masowych sklepów Abra, BRW, Bodzio, BTM itd. mają maksymalnie do 30-34kg więc lipa...

A nie stać mnie na stolik typowo pod sprzęt jak Rogoz, VAP czy inne tego typu...

Czekam na odpis.

pzdr.

P.

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Hi hi, dopiero teraz i to przez przypadek odkryłem, że jest coś takiego jak kluby terytorialne. Ja co prawda nie z Bydgoszczy, mieszkam koło Tucholi, dokładnie w miejscowości Cekcyn. Szkoda, że klub jakby "upadł"samoistnie. Był początkowy entuzjazm i tyle. Warto by było raz na jakiś czas powymieniać doświadczenia "na żywo".

Denon PMA 2010AE+DCD 1510AE; Sonus Faber Sonetto III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 31.08.2018 o 19:02, Waldek1968 napisał:

Hi hi, dopiero teraz i to przez przypadek odkryłem, że jest coś takiego jak kluby terytorialne. Ja co prawda nie z Bydgoszczy, mieszkam koło Tucholi, dokładnie w miejscowości Cekcyn. Szkoda, że klub jakby "upadł"samoistnie. Był początkowy entuzjazm i tyle. Warto by było raz na jakiś czas powymieniać doświadczenia "na żywo".

 

Witajcie. 

 

Ja też dopiero odkryłem ten klub ale widzę, że zupełnie nieaktywny a wielka szkoda.   Ja również Cekcyn, okolice Tucholi.

W każdym razie wpisuję się do klubu ?

Edytowane przez sebgla

ART LOUDSPEAKERS DECO 10+LECTOR AUDIO (CDP707+ZOE+VM200+EDISON230)+ ROSE RS250+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN + OYAIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Szukam napędu do Audio Physic Virgo 3. Czy ktoś z naszej okolicy posiada któryś ze wzmacniaczy: Usher R1.5, Electrocompaniet AW100 lub ECI-5, Pass Aleph 3, Haiku Sol I, Krell S300i, Accuphase E-211/213, Sonneteer Alabaster, Sugden A21, Jolida 502b? Chetnie zaprosiłbym na kawkę lub drinka przy muzyce.

Pozdrawiam, Mariusz

Edytowane przez holik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.