Skocz do zawartości
IGNORED

KLUB AUDIOFILA -BYDGOSZCZ


kijek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda Panowie ze jestescie z Bydgoszczy :) chetnie bym sie przylaczyl :P choc raczej na zasadzie wiekszego pasozyta jak na chwile obecna niz konstruktywnego czlonka ("o mnie" mowi wszystko :) )... no coz tylko pozostaje czekac jak ktos wpadnie na podobny pomysl w Piernikowym Miescie :) (uprzedzajac wszelkie lokalno-patriotyczne wypowiedzi - nie jestem torunskim autochtonem :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac jestem nie z samej Bydgoszczy ale z Chojnic - wiec kawalek drogi mam.

Ale i tak jesli chodzi o mozliwosc spotkan, ktore i tak sa rzadko to taka odleglosc to zaden problem.

A z tego co tu czytam, to pewnie cud jesli w ogole uda sie jakies spotkanie zorganizowac ;)

Moze jest tu jeszcze ktos z okolic Chojnic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masterofdeath6

(Konto usunięte)

ARGOS, 8 Cze 2007, 18:44

 

"to jest chyba jeden z najbardziej zacofanych audiofilsko rejonóww PL"

 

A co ja mam powiedzieć? :) Albo mój znajomek ze Świnoujścia ?? :))

Mam do Bydgoszczy 180km, to i tak lepiej niż Gdańsk 260, czy W-wa-500km :)) Jestem za!

P.s. Chyba jeszcze gorzej jest w okolicach Augustowa, Białegostoku i Suwałk tak na moje oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARGOS

 

Czy to oznacza, ze chcesz cos zorganizowac? ;)

Jesli chodzi o mnie to moglbym sie zadeklarowac wstepnie na 26.04 - sobota.

Inne dni raczej odpadaja. :(

Moge przywiezc sprzet-choc jestem w trakcie wymiany i byc moze bede mial inny niz obecnie.

Czy ktos ma jeszcze jakies propozycje?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrczak - to ty jeszcze żyjesz??? Spoko, jak by co zwsze możesz się narysować ;-)

 

 

No widzę, ze już troszkę chętnych jest, co do terminu to postramy się zrobić tak, żeby pasował jak największej liczbie osób. Wstępnie ktoś rzucił 26.04 i tego sie wstępnie trzymajmy, jak by co będziemy później improwizować.

 

Robimy prowizoryczn listę:

 

1.alegz

2.qrczak

3.Patefil

4.Patryk 1980

5. Krzyżak

 

Jak n nasze "chude" bydgoskie warunki to już coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masterofdeth - tak patrzę własnie, tydzień wczesniej to ja nie bardzo mogę (chyba, ze jeszcze jakoś uda mi się wszystko poprzestawiać, spróbuję, ale nie obiecuję) a tydzień później jest długi weekend , wiec moze być ogólny problem. No, ale zobaczymy jeszcze, proszę wszystkich chętnych o deklarację, czy dadzą radę ewentualnie 19.04.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie , że przygarniemy. Tylko tak uwaga - trzeba będzie ustalić kto co zabiera, bo jak każdy przyniesie jedno czy dwa urządzenia to nie będzie czasu, zeby się z nimi nawet w miarę nieźle zapoznać. Najlepiej jak ogolnie będzie przyniesiony jeden lub dwa klocki i do tego może jakieś kable. Zróbmy więc listę kto co ma i kto co może przynieść, wybierzemy coś na to spotkanie, a kiedy indziej zorgnizujemy nastepne i posłuchamy czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje wyłanic z wszystkich 2 najlepsze wzmaki i 2 najlepsze cd a reszta po kabelkach przyniesie i bedzie git :)ja kable napewno zabiore nie waza tony :) jak byście chcieli posłuchac yamahy ax900 nie widze problemu niestety kolumny nie zabiore waza za duzo a cd hmm no coz dvd w tym miejscu na razie bynajmniej.

wiec :

 

WUYEX - YAMAHA AX 900 i ALBEDO BLUE głośnikowe 2,5m i IC 0,75m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli przyjdzie zamowiony CD Onkyo przed terminem spotkania (powinien) to moge tez wziasc sprzet, co prawda to niezadne HI-END ale zawsze mozna posluchac :)

Czyli Onkyo A-933 + Onkyo C-733 + IC Qed Quenx 1 + kabl. glosnikowe Monster Cable Z2 (2*2.5 metra konfekcja banan).

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.