Skocz do zawartości
IGNORED

KLUB AUDIOFILA -BYDGOSZCZ


kijek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację Adam, jest nas siedmiu w tej chwili, a jeśliby doliczyć jeszcze kolegę "makotek", który też zgłasza chęć to ośmiu, całkiem niezła grupka sie zrobiła. Czyli może jednak Bydgoszcz nie będzie taką wielką niszą tak jak to jeszcze było do niedawna.

 

Ja myślę, że chyba można traktować wcześniejsze deklaracje jako 100-procentowe wszystkich którzy tak się zdeklarowali. Pomijając nagłe przypadki losowe, które zawsze mogą się zdarzyć (oby nie) to chyba się taką grupką spotkamy. :)

 

Pozdrawiam,

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to gdzie ten temat teraz wylądował? W jakim dziale? Bo ja mam go u siebie dodanego do tematów "zagwiazdkowanych", więc widzę swoje ulubione tematy zawsze na "dzień dobry". Jeśli jest gdzie indziej, to trochę zamotać to mogło. Powinien zostać tam gdzie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 8 a 9 osób jest chętnych, jeden znajomy złosił swój udział telefonicznie. Prawde mówiąc robi się z tego drobny problem, pomieszczenie jest trochę małe. Na razie się zmieścimy, ale jeśli pomysł ze spotkaniami chwyci trzeba będzie się rozejrzeć za czymś większym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabór otwarty, raczej mało możliwe, żeby zgłosiło się następne 10 osób, a jeśli nawet to najwyżej zrobimy dwie zmiany. Nie chciałbym tego robić, bo zawsze lepiej jak się pozna przy okazji nowe osoby, ale po pierwsze lepsze to niż ogrniczenie "klubu" (właśnie o to chodzi, żeby nie odpieprzać żadnego eliciarstwa ani formalizmu, jak się ktoś zgłosi 25.04 to też znajdzie się miejsce) a po drugie i tak raczej nam to nie grozi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARGOS, to spotkanie ma być u Ciebie, tam gdzie byłem parę lat temu. Przy takiej liczbie uczestników będzie trochę ciasno.

Czy wiadomo już coś konstruktywnie jaki będzie sprzęt do dyspozycji? O ile mnie pamięć nie myli, kiedyś miałeś ten sam CD Denona co ja. Masz go jeszcze? Jeśli nie, to mogę ewentualnie zabrać mojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>ARGOS, to spotkanie ma być u Ciebie, tam gdzie byłem parę lat temu. Przy takiej liczbie uczestników

>będzie trochę ciasno.

>Czy wiadomo już coś konstruktywnie jaki będzie sprzęt do dyspozycji? O ile mnie pamięć nie myli,

>kiedyś miałeś ten sam CD Denona co ja. Masz go jeszcze? Jeśli nie, to mogę ewentualnie zabrać

>mojego.

 

 

Ciasno? może trochę tak, ale do 10 osób to jeszcze no problem, a jak się klub rozrośnie to pomyślimy o czymś lepszym. CD - a właściwie przetwornik bo jako całośc za bardzo kłuje po uszach - DCD 3000, a więc o ile mnie pamięc nie myli taki sam jak twój. Gwoździem programu ma być jednak Rega, o ile qrczak się nie wycofa. Reszta sprzętu - Onkyo A 7090 jako końcówka mocy, pre Pioneer C-90, okablownie Volta. Klocki raczej w niewygórowanych cenach, a potrafiące sporo, zwłszcza tak właśnie zestawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Jak byś mógł to zabierz Baltlaba, myślę, że wiele osób jest ciekawych jak to gra, oprócz Baltlab widziałbym jeszcze qrczakową Regę Planet, pogdam z nim w tygodniu i będę mógł powiedzieć czy będzie ten CD czy szukamy innego.

 

Oprócz tego będzie cały mój zestaw, ktoś się jeszcze deklarował z kablmi Albedo Blue, nie wiem czy to i tak nie będzie za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foxymf, 9 Kwi 2008, 20:44

 

>Proponuję, żeby każdy wziął ze sobą coś - jakiś napój i coś do zjedzenia - wedle uznania :) Położy

>się to wszystko na stole i będziemy się wszyscy częstować podczas słuchania :)

 

 

Powiedzmy wprost, bez owijnia w bawełnę - kto nie prowadzi samochodu przynosi piwo ;-) Wygodniccy muszą pić Pepsi-colę hihihii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radmar, 10 Kwi 2008, 07:45

 

>o, i to jest bardzo słuszna myśl. :) W pobliżu nawet można się zaopatrzyć jakby co, bo tuż obok

>jest sklepik (chyba całonocny) i Biedrona. :)

 

Jest całonocny monopol, jest biedrona, jest żaba, jest małe tesco, z głodu i pragnienia nikt nie zginie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>ARGOS, 10 Kwi 2008, 12:50

 

>Powiedzmy wprost, bez owijnia w bawełnę - kto nie prowadzi samochodu przynosi piwo ;-) Wygodniccy

>muszą pić Pepsi-colę hihihii...

 

 

O, to już wiem co przyniosę. :) A tak BTW, dużo nas będzie takich co auta w domu zostawi i przyjedzie komunikacją miejską albo przyjdzie z buta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.