Skocz do zawartości
IGNORED

czym sie roznia te suby??


Taras27

Rekomendowane odpowiedzi

Chce zakupic sobie suba do pokoju 25 m2

Mam amplituner sony str de 475 i polarisy 200.

Czy wystarczy do tego sub sony wms 525? Mogę go okazyjnie nabyc

 

I jeszcze jedno bo się nie znam. Czym się roznia suby z tej strony? Bo sa wyraznie podzielone na dwie kategorie tylko nie wiem czy wszystkie się nadaja do domu do odsluchu muzyki?

I które sa lepsze?

Myslicie ze ten 525 to dobry wybor za 450 zl? Czy może lepiej cos innego?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że dodanie subwoofera do Polarisów to nie najlepszy pomysł. Nie sądzę, żeby w ten sposób można było uzyskać poprawę brzmienia. Szczególnie kłopotliwe może okazać się zestrojenie subwoofera z Polarisami. Proponowałbym przewidzianą sumę przeznaczyć na zakup lepszych głośników, a jeśli już musi być subwoofer, to myślę, że warto Polarisy zamienić na mniejsze, nawet dwudrożne nieco wyższej klasy "monitorki" - z ogłoszeń, albo np z oferty Tonsilu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sub do muzyki? to zły pomysł, jeszcze za taką cenę? jaki masz pokój> 50 m2? tanie badziewie do 2000 zł tylko wytwarza łomot nie mający z muzyką nic wspólnego, prędzej kino, chociaż to też słaby do kina. ważna jest jakość ,a nie ilość basu, jego kontrola, kontur, itd. szkoda kasy, lepiej kup sobie paradigmy, choćby tanie, w klasie budżetowej mają kopyto. Nie mieszaj stereo z kinem, na to yrzeba mnóstwo kasy! pozdr. jacek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Jackiem - suby do muzyki tylko w wyjątkowych okolicznościach i w zdecydowanie droższych zestawach...

Trudno powiedzieć czym się różnią subwoofery pod tamtym adresem - przede wszystkim mocą, niektóre ilością i sposobem rozmieszczenia głośników, wzornictwem obudowy...

Ale jeszcze raz odradzam - trudno przewidzieć jaki efekt da nałożenie się dźwięku z dwóch 'niezgranych' źródeł - może to spowodować podbicie jednych a osłabienie innych częstotliwości. Im większa kolumna i więcej częśtotliwości podziału pasma, tym ryzyko niepowodzenia powinno być większe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.