Skocz do zawartości
IGNORED

Accuphase DP-500


gutekbull

Rekomendowane odpowiedzi

Piotro-Adam

no to teraz wszystko jasne:

- sondujesz zainteresowanie nabywanym sprzętem już po jego kupnie

- sondujesz zainteresowanie na produkt, z którym nie zamierzasz się rozstawać jeszcze dłuuugo

- wcześniej uwierzyłeś ślepo sprzedawcy że w Polsce po 707 ustawią się kolejki

- wystawiasz do sprzedaży po to, żeby nie sprzedać

- zmieniasz imię nie po to, żeby kogokolwiek wprowadzić w błąd

- harmonixów już nie sprzedajesz dlatego, że kupujesz drugie w pudełku (pierwsza wersja)

- nie sprzedajesz ich też dlatego, że masz obawy co do ich autentyczności

 

taaa...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> a poza forum rynek mały ...

 

Empirycznie nie przecenialbym naprawde znaczenia forum AS do kwestii odsprzedazy zabawek, ktore przestaja sie podobac...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za sąd czarownic - po raz kolejny podkreślam że nie mam żadnej intencji sprzedaży ani Lipinskich ani Accu ;) się przyznając przed bracia audiofilską - no niestety prawda jest taka, że kupując Lipinskie właściciel mi opisał jak to dziesiątki klientów się ustawiają w kolejce po nie więc chciałem wysondowac na ile mówi prawdę i stąd ogłoszenie pod innym mailem (niestety - włascieiel nie mówił prawdy o dziesiatkach zainteresowanych ;-) ....a o sprowadzeniu DP-75V (drugiego, na handelek) myślałem i również chciałem wpierw wybadać rynek - i też popyt żaden na takie klocki....

 

 

To jest lepsze od niejednej komedii, ubaw po pachy, dawno tak się nie uśmiałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak byś wystawił aukcję z licytacją na Allegro i minutę przed końcem używając kłamliwego argumentu ją wycofał, to jest to w porządku?

Tutaj można bezkarnie robić ludzi w balona. Marnować czas kolegów z forum.

Żenada i wstyd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz pewnie pojawi sie jakas k**wa na twarz, j**ana w dupe, znacie takie portale? czym sie roznia od tego? reklama? z boku? nie to tylko tak mimochodem mi sie wymsklo...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gutekbull, chyba nie zdązyłeś przeczytać przed usunięciem, jak się ABs dość mocno zdenerwował na zbyt... jakby to powiedzieć, nachalną reklame. A tu nagle wychodzi na jaw inny rodzaj "reklamy".

Pozdrawiam Stempur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie wiem o co chodzi ??? Proszę wyjaśnić ???

 

Ale pracując blisko 30 lat na morzu słownictwo mam naprawdę przebogate ,

co nie znaczy ,że muszę nim chwalić się na lewo i prawo ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>gutek to sa takie gry elektroniczne, dzieci interpretuja je doskonale i zazwyczaj olewają, bo to nic ciekawego...

ja zaznaczam manipulacje i to ze ten portal sie zmienil, moderacja i brak osobowosci, a w szczegolnosci reklama i zwiazany z tym fun ma byc...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Piotro-Adam

>no to teraz wszystko jasne:

>- sondujesz zainteresowanie nabywanym sprzętem już po jego kupnie

>- sondujesz zainteresowanie na produkt, z którym nie zamierzasz się rozstawać jeszcze dłuuugo

>- wcześniej uwierzyłeś ślepo sprzedawcy że w Polsce po 707 ustawią się kolejki

>- wystawiasz do sprzedaży po to, żeby nie sprzedać

>- zmieniasz imię nie po to, żeby kogokolwiek wprowadzić w błąd

>- harmonixów już nie sprzedajesz dlatego, że kupujesz drugie w pudełku (pierwsza wersja)

>- nie sprzedajesz ich też dlatego, że masz obawy co do ich autentyczności

 

1. w sumie tak to wygląda, i co z tego? znasz inną metode realnej oceny odsprzedawalności za rok-dwa klocka jaki się kupuje? to prosze oświeć mnie

2. harmonixy sprzedaję (1 para rca - bo kupiłem xlr, ale co komu do tego?) i sprzedałem 2-3 sztuki, pomimo obaw co do autentyczności nie miałem pretensji i zwrotów od kupujących a wręcz przeciwnie, zapytania o kolejne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> adamgansk

 

Załóżmy, że Twoje tłumaczenie da się kupić, tylko dlaczego wcześniej całkowicie zaprzeczałeś wszelkim powiązaniom między Tobą a sprzedającym na Allegro?

 

Nie chodzi o to, żebym potępiał to co robisz, bo lata mi to dokładnie koło dupy, ale logika nakazywała zadać to pytanie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamgdansk, 29 Lis 2008, 10:08

 

>1. w sumie tak to wygląda, i co z tego? znasz inną metode realnej oceny odsprzedawalności za rok-dwa

>klocka jaki się kupuje? to prosze oświeć mnie

 

Hahaha... Badanie "odsprzedawalnościi". Co za prymitywny chwyt.

 

>2. harmonixy sprzedaję (1 para rca - bo kupiłem xlr, ale co komu do tego?) i sprzedałem 2-3 sztuki,

>pomimo obaw co do autentyczności nie miałem pretensji i zwrotów od kupujących a wręcz przeciwnie,

>zapytania o kolejne

 

Jesteś małym kłamczuszkiem i naciągaczem.

Zamiast zachować się jak facet, żenująco brniesz w to dalej i dlatego trafiasz do mojego "ignoruj".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podjąłem decyzję o zamianie DP75V na rzecz Manleya, ale coś mi się widzi, że to może być zamiana siekierki na kijek. Okazuje się, że DP75V ma bardzo dobrej jakości transport, porównywałem go do TL51X CEC. CEC został zmasakrowany, dużo tej energii ,spójności i barwy DP75V pochodzi właśnie z transportu. Manley podpięty do 75V zagrał piękną paletą barw, szybko , spójnie, na CEC-u wszystko się rozlazło , wokale zrobiły się drewniane, w sumie nie dało rady słuchać dłużej niż parę minut,GDL

też dużo nie pomógł, będę miał teraz problem ze znalezieniem równorzędnego transportu, plany podpięcia tańszego transportu przez GDL można włożyć między bajki. No chyba że 51X to jest po prostu g..., nie miałem jeszcze okazji sprawdzić innych opcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 32

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.