Skocz do zawartości
IGNORED

Czy Bóg istnieje?


chris77

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Piotr_1 napisał:

A ja kiedyś we śnie widziałem źródło złotego światła. 

Zobaczyłeś swój umysł, niektórzy pracują lata, żeby dojść do tego momentu, a Ty ot tak sobie ... gratuluję! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak grać z kimś w grę, której reguł się nie rozumie. Powodzenia, ja dziękuję, starcza mi zawiłości na tym normalnym świecie. Wytłumacz jeszcze Grzegorzowi7 żeby następnym razem nie uciekał przed potworem w śnie. Żeby się z nim przywitał: dzień dobry, poznajmy się, jestem Grzegorz

We śnie to trudne, chyba że ktoś stosuje oobe. Wystarczy to zrobić na jawie, trochę się wyciszyć, nad sobą skupić i przywołać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, porlick napisał:

Mi się śniło, że umiem latać. O czym to świadczy? Ano o tym, że mi się śniło. Nic nadto.

Wg Marie-L. von France świadczy to o dużym potencjale nieodpowiedzialności i małym realizmie śniącego ("Ścieżki snów"). Ja mam tak samo.   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, TomekL3 napisał:


We śnie to trudne, chyba że ktoś stosuje oobe. Wystarczy to zrobić na jawie, trochę się wyciszyć, nad sobą skupić i przywołać.

Przywoływanie duchów jest wywoływaniem, nie ściemniaj. Widziałem niedawno diabła albo demona w normalnym śnie, to nie była wizja. Zaczął rozmowę od pogardliwego wyszydzania mnie, tak żebym stracił na starcie swoje poczucie wartości, godności. Nie był wyższy ode mnie, marny dość wychudzony. Tak jak byś sobie wyobraził rozmowę z najmniej przyjemnym człowiekiem na świecie, że chce do ciebie zagaić w sposób negatywny. Może to dlatego mówi się o nim że jest oskarżycielem ludzkości.

24 minuty temu, romjo napisał:

Zobaczyłeś swój umysł, niektórzy pracują lata, żeby dojść do tego momentu, a Ty ot tak sobie ... gratuluję! 

Może to potwierdza się jakieś prawo Murphyego, że jak człowiek się za bardzo stara, to mu nie wychodzi.

Zdecydowanie zewnętrzna Osobowość, oczywiście wyższa, dobra, lepsza niż człowiek.

Zastanów się nad czymś. Wiele filozofii życia jest filozofiami egocentrycznymi. Te filozofie zakładają ze to człowiek jest sam sobie źródłem wszystkiego, centrum wszystkiego i panem wszystkiego. Taka interpretacja zjawiska może wynikać z ich postrzegania rzeczywistości i filozofii egocentrycznej, może są jakoś zamknięci na samych siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywoływanie duchów jest wywoływaniem, nie ściemniaj. Widziałem niedawno diabła albo demona w normalnym śnie, to nie była wizja. Zaczął rozmowę od pogardliwego wyszydzania mnie, tak żebym stracił na starcie swoje poczucie wartości, godności. Nie był wyższy ode mnie, marny dość wychudzony. Tak jak byś sobie wyobraził rozmowę z najmniej przyjemnym człowiekiem na świecie, że chce do ciebie zagaić w sposób negatywny. Może to dlatego mówi się o nim że jest oskarżycielem ludzkości.

Nie piszę o duchach, bo te są ludzkie i właściwie słabe i bezbronne, lecz o bytach/ istotach takich jak my.
Byty wykorzystują naszą niewiedzę, próbują wystraszyć, ukazać siebie jako większych, mocniejszych, tymczasem żerują na naszej energii co w sumie świadczy o ich słabości. To my im nadajemy moc swoim lękiem. Ale gdy już rozumiesz kim jesteś wszystko się zmienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, TomekL3 napisał:


Nie piszę o duchach, bo te są ludzkie i właściwie słabe i bezbronne, lecz o bytach/ istotach takich jak my.
Byty wykorzystują naszą niewiedzę, próbują wystraszyć, ukazać siebie jako większych, mocniejszych, tymczasem żerują na naszej energii co w sumie świadczy o ich słabości. To my im nadajemy moc swoim lękiem. Ale gdy już rozumiesz kim jesteś wszystko się zmienia.

W moim przypadku to nie było prześladowanie mnie. To była konfrontacja z czymś, albo możliwość uświadomienia sobie czegoś poprzez taki sen. Nie mam problemu z lękami, czy zmorami. Z lękiem i ich strategią działania możesz mieć rację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerpią często naszą energię seksualną, jest bardzo pożądana, ma dużą moc.
Wgrywają erotyczne sny lub, całkiem często, dokonują gwałtów na kobietach podczas snu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, TomekL3 napisał:

Czerpią często naszą energię seksualną, jest bardzo pożądana, ma dużą moc.
Wgrywają erotyczne sny lub, całkiem często, dokonują gwałtów na kobietach podczas snu.

Ma dużą moc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To duża dawka w sumie wysokowibracyjnej energii, służy do kreacji, jako napęd, czy pożywienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, TomekL3 napisał:

To duża dawka w sumie wysokowibracyjnej energii, służy do kreacji, jako napęd, czy pożywienie.

Możesz mieć rację.

Skoro już mamy taki ciekawy temat, to wkleję jeszcze coś, może kogoś zainteresuje, zapisałem sobie wtedy od razu w nocy, żeby nic nie zapomnieć. Słyszeć ten głos było prawdziwym przywilejem dla audiofila. Bardzo ważne wydarzenie. Nie, nie biorę żadnych leków ani koksu. Nie trzeba w to wierzyć, i tak nikt w to nie uwierzył z tych komu mówiłem 🙂 Taka ciekawostka. Napiszcie jak też coś ciekawego mieliście albo słyszeliście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można skrótowo powiedzieć, że z swoją świadomością nie wskoczy się do tej o wyższej wibracji, odczuwa się wtedy pewien rodzaj dyskomfortu, niezrozumienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, TomekL3 napisał:

Można skrótowo powiedzieć, że z swoją świadomością nie wskoczy się do tej o wyższej wibracji, odczuwa się wtedy pewien rodzaj dyskomfortu, niezrozumienia.

Stan pomiędzy snem a przebudzeniem jest nieprzyjemny. Mdły i mglisty, człowiek jest obudzony, a jeszcze nie może się ruszać. Ważne było żeby zostać w tym stanie żeby usłyszeć do końca. No a przedtem senna wizja też czuć że nie jest normalny sen, są to na pewno inne długości fal mózgowych. Jak sen w śnie, albo być na haju w śnie. Przekaz innym językiem niż w snach. Jakimś uniwersalnym językiem symboli, wymagający kojarzenie i skupienia żeby to rozumieć, a może nie wymagający tylko otrzymujesz klucz do zrozumienia dziwnej symboliki. Jest to więc dziwne, ale jarzysz przekaz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, kazik-t napisał:

wstawać qurfa, słoneczko już wstało i się wyspało.

A może żuczek gnojowy wytoczył je na nieboskłon, spoza krawędzi płaskiej ziemi, leżącej na plecach słoni, żółwi, czy innego tałatajstwa???

😄😄😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, porlick napisał:
9 godzin temu, TomekL3 napisał:

Ci, ktorym zależy na pozyskiwaniu z nas energii niskich wibracji często wgrywają nam takie sny.

Matrix?

Nie ..psychiatria.

9 godzin temu, slawek.xm napisał:

szatana nigdy nie znajdziesz tam gdzie jest pokora i posłuszeństwo

i to jest jedna z metod rozeznawania co jest natchnieniem od Boga a co nie

Mam odmienne zdanie na ten temat. Najwięcej opętań/chorób psychicznych zauważa się wśród ludzi rozmodlonych i bardzo wierzących. "Kiedy rozum śpi, budzą się demony" nie wzięło się znikąd. A to że psychiatria nie radzi sobie z takimi przypadkami, no cóż, medycyna z wieloma innymi sobie nie radzi i trzeba z nimi żyć.

A żyjesz tak długo, jak długo cię pamiętają, jest kolejną logiczną i nie wymagającą udowadniania prawdą. Czy bogów greckich i rzymskich ktoś pamięta i wymieni wszystkich ? No może ten, który zachwycał się książkami Parandowskiego. Bardzo zmyślny zabieg został zastosowany w przypadku chrześcijańskiego boga, którego imienia nikt nie zna, ale każdy wierzący i nawet niewierzący wie, że to Bóg. Próbuje się oczywiście nadać mu inne nazwy, jak Konstruktor, Stworzyciel, Architekt itp. ale dominującą nazwą jest Bóg. Dlaczego tak jest ? ano dlatego, aby każdą kreację rzeczywistości przypisać jednemu - Bogu.

Zmiana wizerunku Boga też nie jest bez przyczyny. Mściwy i karzący ze ST stał się już w NT Bogiem miłościwym i przebaczającym ..chciałoby się powiedzieć, jakie czasy, taki Bóg.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Prędzej się podłoga w drewnianym kościele zapadnie niż cegła na głowę komukolwiek spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MSki napisał:

"Kiedy rozum śpi, budzą się demony" nie wzięło się znikąd

No właśnie. Kiedy rozum sobie jeszcze słodko spał, była wiara. W bogów, rzeczy nadprzyrodzone, bo jak miano sobie wytłumaczyć dziwy otaczającego świata? Teraz rozum się obudził, więc i wiara powoli idzie spać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, TomekL3 napisał:

Czerpią często naszą energię seksualną, jest bardzo pożądana, ma dużą moc.
Wgrywają erotyczne sny lub, całkiem często, dokonują gwałtów na kobietach podczas snu.

Tomek, ja Cię nawet lubię, bo jak coś napiszesz, to zawsze poprawiasz mi humor ..do tego stopnia, że potrafię się w głos zaśmiać ..tylko, że reaguje dziwnie na ten śmiech moja Małżonka, podejrzliwie na mnie patrząc. I nawet o te spojrzenia nie chodzi, ale o to..

..że to są bzdury z drugiego bieguna, z bieguna ezoterycznego. Jeśli zrozumiesz jedną podstawową sprawę, że nie ma duchów, demonów, cudów i innych zjawisk nadprzyrodzonych, paranormalnych i nienormalnych, a wszystko jest projekcją ludzkiego mózgu, to sam z siebie zaczniesz się śmiać, że dotąd wierzyłeś w te brednie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Prędzej się podłoga w drewnianym kościele zapadnie niż cegła na głowę komukolwiek spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoją świadomość, rozumienie i doświadczenie. Ty masz inne ja mam inne i to jest naturalne. Nie ma ludzi/doświadczeń tych samych, to byłoby marnotrawstwo zasobów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kazik-t napisał:

 

Chciałbym przy okazji przypomnieć, że słońce też było bogiem...

A dziś jest nim np latający potwór spaghetti 🤪

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez porlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
58 minut temu, MSki napisał:

Tomek, ja Cię nawet lubię, bo jak coś napiszesz, to zawsze poprawiasz mi humor ..do tego stopnia, że potrafię się w głos zaśmiać ..tylko, że reaguje dziwnie na ten śmiech moja Małżonka, podejrzliwie na mnie patrząc. I nawet o te spojrzenia nie chodzi, ale o to..

..że to są bzdury z drugiego bieguna, z bieguna ezoterycznego. Jeśli zrozumiesz jedną podstawową sprawę, że nie ma duchów, demonów, cudów i innych zjawisk nadprzyrodzonych, paranormalnych i nienormalnych, a wszystko jest projekcją ludzkiego mózgu, to sam z siebie zaczniesz się śmiać, że dotąd wierzyłeś w te brednie.

 

Piszesz ze swadą, zrozumiale i do rzeczy, ale mylisz się w sprawach które traktujesz.

I robisz na zasadzie : "twoje doświadczenie/przemyślenie wykazało, że, brak jest w twym życiu oznak tego o czym piszą inni, czyli, że innym jedynie wydaje się że coś więcej "zobaczyli".

Tego typu brak zrozumienia, wyklucza możliwość porozumienia i jest on tożsamy z fanatyzmem, ponieważ fanatycy w identyczny sposób prezentują swój punkt widzenia świata. Odrzucają i negują to, co umyka ich postrzeganiu.

Jeśli dowiadujesz się o tym, co wykracza poza twoje ramy doświadczeń, raczej to przemilcz, bo może się okazać, że nawet uznany za szaleńca, może mieć rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Bartik napisał:
16 godzin temu, kostropaty napisał:

naprawdę, są jakieś dowody potwierdzające istnienie boga? 

wymienisz kilka?

Komórka ludzka 

Oko 

Odpowiednia odległość słońca od ziemi 

 

 

12 godzin temu, Piotr_1 napisał:

A ja kiedyś we śnie widziałem źródło złotego światła.

 

12 godzin temu, Piotr_1 napisał:

Miałem ostatnio wizję w której zobaczyłem twarz diabła na obrazku.

przekonaliście mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rasputin napisał:

przekonaliście mnie.

Czy ka też?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

😁

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TomekL3 napisał:

Każdy ma swoją świadomość, rozumienie i doświadczenie. Ty masz inne ja mam inne i to jest naturalne. Nie ma ludzi/doświadczeń tych samych, to byłoby marnotrawstwo zasobów.

 

1 godzinę temu, kazik-t napisał:
3 godziny temu, MSki napisał:

Tomek, ja Cię nawet lubię, bo jak coś napiszesz, to zawsze poprawiasz mi humor ..do tego stopnia, że potrafię się w głos zaśmiać ..tylko, że reaguje dziwnie na ten śmiech moja Małżonka, podejrzliwie na mnie patrząc. I nawet o te spojrzenia nie chodzi, ale o to..

..że to są bzdury z drugiego bieguna, z bieguna ezoterycznego. Jeśli zrozumiesz jedną podstawową sprawę, że nie ma duchów, demonów, cudów i innych zjawisk nadprzyrodzonych, paranormalnych i nienormalnych, a wszystko jest projekcją ludzkiego mózgu, to sam z siebie zaczniesz się śmiać, że dotąd wierzyłeś w te brednie.

 

Rozwiń  

Piszesz ze swadą, zrozumiale i do rzeczy, ale mylisz się w sprawach które traktujesz.

I robisz na zasadzie : "twoje doświadczenie/przemyślenie wykazało, że, brak jest w twym życiu oznak tego o czym piszą inni, czyli, że innym jedynie wydaje się że coś więcej "zobaczyli".

Tego typu brak zrozumienia, wyklucza możliwość porozumienia i jest on tożsamy z fanatyzmem, ponieważ fanatycy w identyczny sposób prezentują swój punkt widzenia świata. Odrzucają i negują to, co umyka ich postrzeganiu.

Jeśli dowiadujesz się o tym, co wykracza poza twoje ramy doświadczeń, raczej to przemilcz, bo może się okazać, że nawet uznany za szaleńca, może mieć rację.

W "stopce" wyraźnie mam napisane - "Takie jest moje zdanie, taką mam opinię." - i dlatego tak, aby nikt mi nie zarzucił, że komuś coś ..a to coś należy odmienić przez wszystkie przypadki.

Nie piszę z żadną swadą, piszę jak ja uważam, że jest. Dwa bieguny, to religia i religia zastępcza jaką jest właśnie parapsychologia i każdy wierzący uważa, że jego jest prawdziwa. To sposób myślnia i radzenia sobie w życiu ze sprawami, które często kogoś przerastają, więc musi się odwołać do właściwej sobie "religii i wiary".

Wśród 10-ciu odtajnionych projektów CIA był przez pewien czas rozwijany i taki;

"Projekt Stargate miał na celu udowodnienie, że jasnowidzenie jest możliwe. Jego zadaniem było stworzenie armii potężnych żołnierzy, przed którymi ugiąłby się każdy nieprzyjaciel. Program Stargate rozpoczął się w latach 70. ubiegłego wieku i trwał bardzo długo – oficjalnie zakończył się dopiero w 1995 r. Niestety, przez ten czas nie udało się stworzyć ani jednego paranormalnego szpiega, a wydano na to ponad 20 mln $." -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Podobnych projektów i badań za czasów "zimniej wojny", jak i czasów współczesnej Rosji prawdopodobnie można by doszukać się również.

Co na ten temat mówi nauka akademicka ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Mrzonki i mrożonki Panowie z obu biegunów chciejstwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Prędzej się podłoga w drewnianym kościele zapadnie niż cegła na głowę komukolwiek spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
8 minut temu, MSki napisał:

Dwa bieguny, to religia i religia zastępcza jaką jest właśnie parapsychologia i każdy wierzący uważa, że jego jest prawdziwa. To sposób myślnia i radzenia sobie w życiu ze sprawami, które często kogoś przerastają, więc musi się odwołać do właściwej sobie "religii i wiary".

bredzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Grzegorz7 napisał:

Teoria wszechświata jako symulacji ma pewne prawdopodobieństwo fizyczne. Ale niekoniecznie mamy tam do czynienia z programowaniem, patrz sterowaniem nas...

Zacznijmy od tego, że nasze teorie zależą od naszej maksymalnej wiedzy dostępnej w momencie powstawania teorii. Teraz, kiedy widzimy, że gry komputerowe idą w stronę realizmu teorie symulacji stają się bliższe możliwościom naszej wyobraźni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 września 1692 zostaje stracona ostatnia ofiara z oskarżonych o czary w Salem w Massachusetts. W efekcie zbiorowej histerii ginie łącznie 20 osób, którym ich sąsiedzi zarzucili kontakty z diabłem. Religia jest największym zbrodniarzem w historii ludzkości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.