Jump to content
IGNORED

kolumny 4 i 8 ohmow

Viktor

Recommended Posts

Najlepsze sa 4 ohmowe.8 ohmowych nie da się słuchać.Jeszcze lepsze od 4 ohmowych są natomiast 2 ohmowe,a już najlepszym rozwiązaniem (minimalistycznym) jest zwarcie na wyjściu = 0 ohmów.Całkowity brak kolumn (stosujemy tylko kable głosnikowe;w tym wypadku wystarczy kilka centymetrów drutu z ze srebra czystości 99,999999%) daje wprost niewyobrażalny realizm przekazu muzycznego.

Viktor->>>

Hmmm, jak dla mnie to nie ma za duzo znaczenia. Lecz osobiscie prefureje dzwiek z glosnikow czulych powiedzmy 89 db i w gore. Brzmia bardziej zgodnie. Ostroznie z lampa bo moze moja wtedy slychac szum.

Pozdr.

“I drink a great deal. I sleep little and I smoke cigar after cigar. That is why I am in the two-hundred percent form” Winston Churchill

ja mam 4ohmówki o efektywności 92dB - pod względem wyciągania szumów własnych wzmacniaczy na światło dzienne są bezlitosne - szczególnie to słychac w nocy jak nic nie gra. ale generalnie przy słuchaniu muzyki szumy własne wzmaka są doskonale maskowane przez muzyke i to nie przeszkadza.

hififreak.wordpress.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.