Skocz do zawartości
IGNORED

ocieplanie brzmienia


Gość atomz

Rekomendowane odpowiedzi

Hihi

Prawda jest że każdy słyszy inaczej, dodaj do tego jeszcze ze klocek w różnych zestawach będzie grał inaczej. Trzeba być porządnie osłuchanym żeby wiedzieć jakie możliwości drzemią w danym klocku i jak on może zagrać w różnych zestawieniach.

Istotne jest chyba co innego, czy dany zestaw gra tak jak tego oczekuje. Mam tyle i tyle kasy i szukam czegoś co spełni moje oczekiwania. I jeśli będzie to pionier czy jakas inna marka to niema znaczenia, ważne że jestem zadowolony. Znam wielu ludzi którzy twierdza ze 3 kpln to za duzu na cały zetaw. Gorzej gdy masz ograniczoną kase, a nabrałeś apetyt na coś z wysokiej półki.

A czasopisma to tylko wskaźniki w długiej drodze do skompletowania własnego sprzętu, podobnie jak rady kolegów. Twoja kasa twoja decyzja, a nie recenzenta. A poszukiwanie własnego muzycznego "grala" jest zajęciem przynoszącym wiele frajdy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> hihi

 

Niech się kolega wyluzuje bo operuje takimi określeniami, jakby któryś z redaktorów

rozjechał mu ulubionego kota (lub psa) na przejściu dla pieszych.

Eee...., po co ten" low-end", jak tu się o" high-endzie" pisze.

 

pozdrawiam

Gustaw

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - jozwa - Ty chyba byles kiedys jakims pedofilskim redaktorem skoro raczyles zabrac glos, nie przejmuj sie chlopie - ja tylko pisze ze skoro cos gra kiepsko a pisza ze super to sa 2 mozliwosci -- albo kazdy slyszy inaczej albo ktos lapowe wzial, luzu nie trace i nie stracilem bo nigdy kasy nie stracilem wskutek pedofilskich gazetek - no chyba ze na nie jak je kupowalem przez niecaly rok i wiesz co mi po nich pozostalo ? po hajfaju P. Macieja okreslenie "muzykalne urzadzenie z dobrym basem" a po audio "ocena bardzo dobry", oba pisemka zgodnym chorem dodawaly tez achi i ochy proporcjonalne do ceny urzadzenia tzn np jalepszym cedekiem na swiecie byl najdrozszy krell za "duza banke" i jak napisano jedyna sztuka w polsce, egzystencja tych pisemek w polsce to nie wskazniki i wskazowki dla potencjalnych posiadaczy ale wariacje na temat snobizmu czyli kupujcie polacy cambridge i popatrzcie na cos na co was nie stac -- jest jakis inny powod ich egzystencji ? i jak tu nie spojrzec na ten temat "z luzem" , jest jakis powod zeby traktowac go powaznie ? tylko luz panowie, tylko luz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jozwa maryn

 

Jozwa, ty chyba faktycznie przejechałeś staruszkę na przejściu i do tego poprawiłeś na wstecznym biegu. Na drugi raz zapytaj czy nie ma wnuków na forum audio.

 

Czy yezu i hihi mają wspólną babcie ?

Jeźeli tak, to moje kondolencje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość yezu(zdziwiony)

(Konto usunięte)

nastepny posiadacz cambridge ? bardzo przepraszam - cambridge jest "rewelacja" i ma "holograficzna przestrzen" i w ogole jest cool - redaktorzy sa uczciwi i pisza szczera prawde, ja oczywiscie przesadzam i rotel ra-02 to "wielki wzmacniacz" , w kazdym aspekcie tego co pisze jest dokladnie na odwrot jak pisze czyli absolutnie nie mam slusznosci, bo niby jakze bym mogl ja miec ? jak moge miec racje skoro mysle dokladnie inaczej niz wy ? hmm - dziwi mnie tylko jedno - dlaczego mnie to nie zdziwilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> yezu

 

Widzę że kolega nie łapie o co Gustawowi chodzi.

Dam przykład.Można powiedzieć tak:

 

wersja nr. 1 - "głowa mnie boli"

lub

wersja nr. 2 - "łeb mnie napie...la"

 

Kolega widzi różnicę czy nie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Facet ma ciezki dzien - nie dosc ze babcie mu jak widac wyonacyli (ale to nie ja!), to jeszcze nicka w locie musial zmieniac. A pisanie takich strumieni swiadomosci bez jednego przecinka w srodku tez meczy, prawie tak jak ich czytanie. A jeszcze potem sens jakiś w to trzeba wstawic, to tez wysiłek kosztuje. A na koniec przypierdoli sie jakis pięknoduch, i życzy sobie żeby to wszystko było jeszcze bez tzw. brzydkich wyrazów. I jak tu życ, panie yezu, no nie? A może by tak jeszcze po kieliszeczku, świat będzie piękniejszy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.