Jump to content
IGNORED

Facelifting wart fatygi? ;-)


jar1

Recommended Posts

"Zrezygnowaliśmy z polityki zagranicznej, którą prof. Władysław Bartoszewski nazwał "polityką brzydkiej panny", zaczęliśmy prowadzić politykę panny urodziwej - podkreślił premier Jarosław Kaczyński na konferencji prasowej podsumowującej rok funkcjonowania jego rządu."

 

Czyżby PiS zdecydował się dokonać faceliftingu u swojej pani minister od spraw zagranicznych?

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

W Radiowej "Jedynce" miała miejsce ciekawa dyskusja n.t. polityki zagranicznej rządu. Paweł Wroński, zurnalista Gaduły Wyrodnej stwierdził że największym grzechem Kaczyńskich jest to że nie korzystają z usług "dyplomatów wybitnych" i dodatkowo "ludzi przychylnych Polsce" takich jak prof. Geremek i prof. Bartoszewski.

 

"Przychylny Polsce" Geremek, który niczym innym się nie zajmuje jak tylko pisaniem donosów jawnie oczerniających Polskę do "Le Monde", "Le Soir" i "Die Welt" oraz wywoływaniem wraz z pomyleńcem i zboczeńcem Cohn-Benditem (za młodu uprawiał pedofilię) awantur w Parlamencie Euro-Pejskim podczas których wyzywa się Polskę od Trzecich Rzesz?

Geremek, który jako minister spraw zagranicznych poobsadzał wszystkie placówki dyplomatyczne kompletnymi dyletantami (jakieś gryzipiórki, aferzyści jal Widacki, nie znający języków itp.) oraz narzekaczami takimi jak on?

Ten sam Geremek, którego Giedroyć, gdy jeszcze żył, nazwał "królewiątkiem" z powodu pychy pchającej go, wbrew kompletnej ignorancji, ku różnym przedsięwzięciom politycznym?

 

Drugi "fachowiec" ("przez cały kraj idziemy dwaj...") - Bartoszewski, który podczas wystąpienia w Bundestagu w 1995 r. przepraszsał Niemców w imieniu wszystkich Polaków za wysiedlenia, który zaniżył liczbę polskich ofiar wojny o polowę.

Bartoszewski, który skompromitował się zupełnie w 2000 r. gdy podczas goszczenia w izraelskim Knesecie spokojnie siedział i nie zareagował na frenetyczne ataki na Polskę oczadziałych żydowskich deputowanych, zarzucających Polakom współudział z Niemcami w mordowaniu Żydów?

 

Te dwie Dyzmy miałyby znowu śmieszyć i straszyć w polskim MSZ?

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

Och Dudi, nie, przenigdy! Już wystarczająco śmiesznie i strasznie!

 

PS. Widackiego znam prywatnie, choć lepiej jego żonę ;-)), i za cholerę nie mogę pojąć, dlaczego jest aferzystą. Bardzo inteligentny, świetnie wykształcony prawnik, zgoda, o poglądach liberalnych, z którymi również chętnie bym polemizował, ale zaraz "aferzysta"? Jako adwokat ma święte prawo reprezentować każdego, nawet Kulczyka. Daj spokój z tym świętojebliwym zacietrzewieniem.

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zwolennik łagodności

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.