Skocz do zawartości
IGNORED

Przedwzmacniacze Accuphase


gutekbull

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos miał przyjemność posłuchać preampów Accuphase C-2000 lub C-2400 lub innych ?

Interesują mnie też starsze preampy ze stajni Accu. ?

Prosze o jakies opnie ,ktore pre są warte ,aby się nimi zainteresować ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wkleić ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż

jesli słyszysz inaczej niż ten Pan czy inny to masz uszy drewniane, w sumie tak jakbyś nie miał, po co Ci sprzęt?

;-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graaf=>

coś ci ta analogia nie wyszła ;-) Wiesz ,że dzwonią ,tylko nie wiesz w którym kościele ;-)

Może byś sie do tematu odniósł ? ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlueMax

(Konto usunięte)

gutekbull, 25 Lip 2007, 15:16

 

>BlueMax=> znam ten wątek , ale przy całym szacunku , ten pan nie ma monopolu na rację , ja też mam

>uszy ;-)

 

A w którym miejscu napisałem, że ma ? Jego wypowiedzi są tak samo ważne jak każdej innej osoby (no może pomijając ewidentnych...) Pytałeś o preampy, więc odpowiedziałem. Nie wiedziałem, że znasz ten wątek. Ja nie słyszałem żadnego preampu Accu, ale przypomniałem sobie wątek, który mógłby ci pomóc.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uściślę chodzi o dwa , może trzy preampy Accuphase C-2000 lub C-2400 , nie słyszałem ich :-)

A w tym wątku nic o nich nie ma - przynajmniej ja nie znalazłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gutekbull->

Jesli Twoje decyzje o zakupie opieraja sie o forumowe opinie, to wspolczuje.

Rozwijajac temat: jesli zaraz ktos napisze, ze te pre sa slabe, czy zrezygnujesz z ich odsluchu i tym samym byc moze stracisz cos, co dla Twoich uszu i Twojego systemu byloby optymalne?

Jakakolwiek bedzie odpowiedz wracamy do pierwszego zdania tej wypowiedzi.

 

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uściślę, zdanie Lacrimosy bardzo sobie cenię, ale nie bez krytycznie.

On żyje z dala od kraju i to chyba już dłuższy czas,

a to zupełnie inne realia, on poprzez pryzmat swojego podwórka patrzy na nas i porównania jego nie zawsze są trafne.

Szczególnie te tyczące się ludzi i tego co oni słuchaja.

Cytuję ;

"

Natomiast w USA Accupha$e i Mcintosh kupuja wylacznie ludzie bogaci (numer jeden brand name- McIntosh w srodowisku lekarzy i prawnikow) bo poprostu chca miec cos lepszego, innego od typowego Sony ES czy B&O, kupuja bo dobrze wyglada i sasiad tez ma KEEP UP WITH THE JONES'S

To jest to samo towarzystwo co kupuje zegarek Cartier'a czy Rolex'a i mysli maja najlepsze jakie jest osiagalne.

To sa ludzie nie zainteresowani w muzyce tak jak my, czesto i gesto widze topowy zestaw Mac i do tego mniej niz 50 plyt kompaktowych!"

 

 

Nie mam na myśli jego opinii tyczącej sie klocków ,bo ta jest często trafna - z racji jego wiedzy ( bo chyba siedzi w tym biznesie :-) często sam czytuje i cenię .

To co w USA jest trendy u nas może być passe i odwrotnie i to jest jak najbardziej prawidłowe.

Inne realia, inne dochody, inne środowiska, inna kultura - przecież to nie ma sensu tłumaczyć - temat rzeka

Powiem szczerze dosyć mam tej ślepo Ameyrykańskiej hołdowniczej postawy ( a mam ich wzmaka i pre ;-)

 

 

KotFilemon=>

Czy ja ci coś zrobiłem :-) ???

Podobaja mi sie klocki Accu ,miałem kilka i mam.

A do Krakowa szmat drogi z 700 km bedzie i za nim zamowie cos na odsłuch ( a to kosztuje)

musze zawęzić pole manewru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlueMax

(Konto usunięte)

gutekbull, 25 Lip 2007, 16:11

 

>Uściślę chodzi o dwa , może trzy preampy Accuphase C-2000 lub C-2400 , nie słyszałem ich :-)

>A w tym wątku nic o nich nie ma - przynajmniej ja nie znalazłem.

 

Jest ogólnie o preampach Accu, ale nie ma ich znów tak wiele, więc z pewnością odnosi się to również do 2000 i 2400 a może i do 2800. Nie sądzę, żebyś dowiedział się wiele więcej, bo nie są to urządzenia popularne. No chyba, że od Lacri, ale widzę że tym nie jesteś zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlueMax

(Konto usunięte)

gutekbull, 25 Lip 2007, 16:24

>

>Nie mam na myśli jego opinii tyczącej sie klocków ,bo ta jest często trafna - z racji jego wiedzy (

>bo chyba siedzi w tym biznesie :-) często sam czytuje i cenię .

 

 

No więc jedynym powodem, dla którego wkleiłem tamten wątek była wypowiedź Lacri : "Najmniej ciekawe ich produkty- przedwzmacniacze i power conditioners." a nie z powodu jego wypowiedzi o lekarzach, prawnikach i Macu :) Bardzo fajnie i chyba trafnie opisał ofertę Accu, gdzie wyróżnił zdecydowanie playery CD, wzmaki opisał różnie za to skrytykował pre i kondycjonery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gutekbull->

//Czy ja ci coś zrobiłem :-) ???//

 

Ja tak dla Twojego dobra :)

Chce, zebys kupil cos dobrego, zly preamp jest gorszy niz zaraza, wybierz dobrze...powodzenia.

 

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlueMax =>

ja kiedys uwaznie śledzilem ten wątek . A jego wypowiedzi na temat interesujacych mnie klockow sa poprzez pryzmat tego co za cytowalem wyżej, czyli................. ;-)

Co ni jak ma sie do naszych realiów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak to jest, pospierałem sie i tyla .............

A nic sie nie dowiedziałem .Przecież na tym forum były kiedyś świetne merytoryczne dyskusje.........

Forum na psy schodzi ;-( ;-(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlueMax=>

powiem ci tak ; siedze w tej zabawie ok.30 lat i słyszałem takie opinie o Accuphase ;

jedni twierdza ,ze Accu to głównie wspaniałe CD i przetworniki ,drudzy ,ze tylko końcówki mocy robia dobre,

inni ,ze Accu to doskonale integry, słyszałem też opinię ,ze Accu to kultowe preampy i "zasilacze - kondycjonery"

 

I to nie jest zart ;-)

A z tym przemądrzałym forum to jeśli ja cie zraziłem to przepraszam ,

po prostu znałem opinię Lacrimosy i wątpie ,aby była obiektywna z racji jego specyficznego poglądu ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.