Jump to content
pwit1

Sprzedam/kupię

Recommended Posts

Kupię płytki analogowe i zasilacza lampowego do klona przedwzmacniacza Lamm II z wątku poniżej.

Kupię dobrze przemyślany i sprawdzony kit ze wszystkimi elementami do małego Se na el84 i ecc83.... Najlepiej bez traf. Płytka i elementy porządne. Coś w stylu reduktora szumu lecz bez korekcji. Ma to grać dobrze a nie plumkac 

9 godzin temu, ampman napisał:

Mam coś takiego, ale na lampach octalowych - jest bardziej efektowny: https://allegro.pl/oferta/wzmacniacz-lampowy-se-plytka-pcb-diy-7970757130

Buduję na tych płytkach już od jakiegoś czasu i każdy odszedł zadowolony.

Dzięki. Na tych lampach mam już PP. Tym razem będzie Se na El84. Szukam gotowego kitu sprawdzonego który gra. Nie jestem elektronikiem 

U nas raczej takiego nie kupisz, chyba, że ktoś wyprodukuje go chałupniczo, patrz użytkownik "roan58" na Allegro. Rozglądaj się na eBay i Aliexpress.

Ale jak sobie wyobrażasz złożenie kitu bez podstawowej wiedzy elektronicznej? Polutowanie z całego montażu jest najłatwiejsze potem zostaje jeszcze połączenie wszystkiego kabelkami pomierzenie prądów... Zabawy i dlubanimy trochę jest. Aktualnie kończę płytkę która zrobiłem na bazie schematu z książki A. Tatusia właśnie na el84. 

Posted (edited)

Dzięki ampman dogadalem się z kolegą roan58 ma taką płytkę zrobiona przez siebie  uruchamiana już na podstawie projektu że strony skarabo... zlutuje mi to i opisze wszystko, a mi pozostanie głównie kupić dobre trafa głośnikowe o co łatwo nie jest. Te ogonowskiego wcale nie są takie dobre z tego co parę osób mówiło. 

Edited by lukaszLDZ

Na sprzedaż unikalny sprzęt zasilacz lampowy kepco z 1965 z linku poniżej, stan super mało używany. Instrukcja obsługi. Zestaw na sprzedanie bez lamp kt 66. Cena 250zl.

Witam mam do sprzedania lampy Sylvania VT-99 6F8G kupione jako nowe u mnie pograły może 15 godz. 

8,9/8,6

8,6/8,7 

Cena do uzgodnienia

20190421_190425.jpg

20190421_190453.jpg

W dniu 21.04.2019 o 19:16, Radek P napisał:

Witam mam do sprzedania lampy Sylvania VT-99 6F8G kupione jako nowe u mnie pograły może 15 godz. 

8,9/8,6

8,6/8,7 

Cena do uzgodnienia

20190421_190425.jpg

20190421_190453.jpg

Sprzedane 

Jakby ktoś chciał zacząć przygodę z lampą z wysokiego C 😉 Albo ktoś chciał przeskoczyć oczko wyżej.

https://www.olx.pl/oferta/wzmacniacz-lampowy-yaqin-ms-300c-na-lampach-300b-hi-end-CID99-IDyPVXN.html

Mam ultimatum postawione przez piękniejszą: Nie mogę kupować nowych zabawek, dopóki nie wygospodaruję sobie budżetu z już posiadanych ( "klasyk" 😄 ). A że ostatnio faktycznie nie mam za dużo czasu żeby słuchać, to niech cieszy kogoś innego. 

Audio pasjonaci - łączmy się w siłę! :)

Sprzedam dwie dobrane pary EL34 RFT 

Jedna para używana, druga nowa, wszystkie  lampy mają ten sam nr. seryjny, zmierzone.

używane 84, 87 mA

DSCN0148.thumb.JPG.2d0bcd15968eef2a228e26ba554c34c6.JPGDSCN0149.thumb.JPG.40f9e621085a97fc7c0d23467796a566.JPG

Nowe 80, 80,5 DSCN0151.thumb.JPG.49c3498c8b30b736ebed3bb3b93ecc06.JPG

W dniu 9.04.2019 o 22:02, Rezyslaw napisał:

sprzedam lampy RCA 6F8G/ VT-99 (odpowiednik 6SN7) rocznik 1952 wraz z przejściówkami te z prawej

koszt 350zł plus kw

rca.jpg

Aktualne?

On 4/18/2019 at 7:26 PM, lukaszLDZ said:

Kupię dobre trafa do Se na el84. Może komuś zalegają. Jak nie znajdę kupię u ogonowskiego. 

mam trafa które mogę sprzedać.

7k na 4/8/16ohm , 100mA

wykonane w Japonii przez firmę Hosho electric. Rdzeń typu C, nawijane japońską miedzią, izolacją jest papier.

Bardzo duża indukcyjność, powyżej 30H.

Trafa są w kubkach i tylko częściowo zalane. Miałem robić SE na lampie EL84 ale zwyczajnie mi się nie chce.

2000zł za parę.

Brzmienie traf znakomite, tak na 95% poziom Tamura F2000.

PS. likwiduję kolekcję elementów DIY. Sprzedam przeróżne trafa zasilające, m.in para nowych Hammond 300BX, trafa AE EUROPE na niskie napiecia, dławik TRIBUTE 20H 120mA, mnóstwo dławików do zasilaczy lampwych, głównie amerykańskie i japońskie. Kondensatory olejowe SPRAGUE 22uf na wysokie napiecia, kondensatory RIKE AUDIO 22uf zalane w puszki aluminiowe.