Skocz do zawartości
IGNORED

INFINITY


mb

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o zestawie 5.1 INFINITI ALPHA HCS II. W www.meloman.lublin.pl cena 2299 zł. Czy ktoś je słyszał,nie zamałe do pokoju 16 m i amplitunera Yamaha-440 lub Denon 1404 co z basem. Dzięki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec sluchalem ich oraz jbl scs 20 oraz wharefdale moviestary 70+.

Najlepsze movistary - graja ladna srednica, ladnym basem ogolnie bardzo pozytywnie (2 dni temu kupilem je w MM z 1499 zl razty zero % :-), hcs sa jakies przytlumione duzo gorsze od wharfedali ale bas ok (mozesz je kupic za jakies 1699 zl ) no i jbl - bas palce lizac ale reszta lekko za ostra jak na moj gust - metaliczna i za szczegolwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej metaliczności to się nie zgodzę. Whafedale (co za okropna nazwa), mają zbyt wiele średnicy. Natomiast bas i tak jest wspomagany subem. Zresztą kwestia gustu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo polecam Alpha HCS 2, bo lubię więcej wysokich to0nów, które zawsze można regulować i średich tyle co należy, za zbyt mocnym basem nieprzepadam, od zawsze nawet kiedy miałem nieco gorszy sprzęt (Technics) bas zawsze przykręcamłem nawet o 1/3 w Alphach HCS 2 przykręciłem nawet więcej, moim zdaniem bardzo przyzwoity zestaw, ale zgadzam się z poprzednikiem, to zależy od gustu odbiorcy. Sprubuj jednak negocjować cenę podejżewam, że znajdziesz nowy ("z fabryki" ) zestaw Alpha HCS 2 za 1900-2000 zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemski

(Konto usunięte)

Ja bym polecił Moviestar 70+. Pokój 16m2 to już nie jest pole działania dla miniaturek, zestaw Wharfedale ma bardzo dobry subwoofer, świetne zgranie tonalne i ogólnie jest bardzo muzykalny. Można kupić w ciemno, natomiast Infinity to moim zdaniem bardziej wyszukany sprzęt, ale dla osoby, której odpowiada ich charakter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.