Skocz do zawartości
manyzg

Klub zwolennikow ONKYO

Rekomendowane odpowiedzi

Wymienione oświetlenie i gniazda kolumn, jak dobrze gra to brać :)

Face po retuszu mazakiem, ale w tym wieku... moja piękna też była u kosmetyczki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w doborze sprzętu. Posiadam już wzmacniacz Onkyo Integra A-8015, tuner T-4250, oraz CD DX-6530. Przyszedł czas rozejrzeć się nad chyba ostatnim segmentem - kaseciakiem. I tutaj pytanie do Was.  Co polecicie w budżecie około 300zł? Na nagrywaniu mi nie zależy. Chodzi mi jedynie o jak najlepsze odtwarzanie kaset. Z góry dziękuję za wszystkie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam zajrzeć tutaj:

Większym problemem jest stan techniczny niż model. Szczególnie do nagrywania polecany był TA-2570, sam mam model niższy TA-2550, ale do Twojego zestawu bardziej pasowałby TA-2500, ewentualnie może wystarczy TA-2250, wszystko zależy czego potrzebujesz i co Ci się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie jestem po odsłuchu winyla na Onkyo M-5030, P3060 .  Muszę stwierdzić ,że dźwięk z Onkyo jest o klasę lepszy ,niż z  Denona 1520ae . 

IMG_0199.JPG

Edytowane przez smax

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Arturas napisał:

No to super :-) naprawiłeś to onkyo?

Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

onkyo integra ta-2360
Witam
Czy możecie coś powiedzieć o tym decku? Czy jest wart zakupu, jaka powinna być maksymalna cena.

Bo taka konfiguracja z dual cv 441rc i TMR1 będzie do przyjęcia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niniejszym wstępuję do klubu z A 9050. Wzmacniacz moim zdaniem jest znakomity, dla mnie lepszy od różnych Quadów czy Audiolabów które między innymi kiedyś miałem i myślę, że zostanie ze mną na dłużej chyba, że zmienię na 9070. Ale to ewentualnie później. Wbudowany dac i moim zdaniem świetne wyjście słuchawkowe na którym K501 czy 701 grają wybornie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Misio38 napisał:

Niniejszym wstępuję do klubu z A 9050. Wzmacniacz moim zdaniem jest znakomity, dla mnie lepszy od różnych Quadów czy Audiolabów które między innymi kiedyś miałem i myślę, że zostanie ze mną na dłużej chyba, że zmienię na 9070. Ale to ewentualnie później. Wbudowany dac i moim zdaniem świetne wyjście słuchawkowe na którym K501 czy 701 grają wybornie.

Super wzmacniacz za kilka drobnych. Mam rezerwowo w szafie 9050:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A 9070 znika ze sklepów,  coś wyczuwam że  wyjdzie po tylu latach jakiś następca, skoro tak się dzieje :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

M-5000R też zakończyli produkcję . Może wypuszczą coś co zagra jak old power amplifiers :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi