Skocz do zawartości
IGNORED

Jak żony znoszą wasze audio-fanaberie ..


Gość dareck

Rekomendowane odpowiedzi

Wyrazy głębokiego współczucia dla kolegi.

Z drugiej strony co to za facet, gdyby moja partnerka miała minie rozstawiać po kątach to bym machnął na nią ręką. Ja uznaje kompromis najlepiej w proporcji 60:40 :)) W tedy mam pakiet większościowy.

A tak całkiem poważnie to trzeba szukać sobie partnera na dobre i złe nie zołzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na poważnie - a co zrobić jeżeli Ona nie chce się rozstać? Ma kobitka super układ - zabezpieczona finansowo, mąż ma niewiele do powiedzenia - miód!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Z betoniarką ładna myśl. Bardzo sugestywne. Obiekt naszej troski umieszczamy w piwniczce, następnie podjeżdża taka wielka grucha, i wylotem do okienka... Potem zapalamy cygarko, i idziemy do salonu odsłuchowego posłuchać Requiem Mozarta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma złoty układ, to chłop chyba ma jaja i powinien w końcu przeprowadzić kontr uderzenie. Moment wspaniały przeciwnik myśli, że ma spokój i panuje nad sytuacją.

Nie ma żony gdzieś poszła czy pojechała, wystarczy parę godzin. Przenoszę wszystko do salonu ustawiam sprzęt i rozsiadam się w fotelu, żona wraca sprzęt ryczy (trzeba mieć z czego ustąpić), ..... i nic z tego kochanie kto tu jest głową rodziny. Kompromis murowany, albo niech jedzie do mamusi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli to nie wystarczy???

Mojej to ostatnio zawsze jest zagłośno :(((

I dodatkowo w między czasie musi iść po coś na balkon, pięc razy trzasnąć drzwiczkami od szafy i przewinąć parę kaset wideo!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Zolty

Pewnie, że mam. Tylko, że mieszkam w wieżowcu i piwnica ma wymiar 1 x 1 m. Wchodzą w grę tylko słuchawki, a tych znowu mogę słuchać w mieszkaniu ;)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś abonament do kina? (Karta stałego klienta z Hiper-Super Marketu - to byłoby samobójstwo finansowe). Co dwa dni dwie godziny na słuchanie muzyki w spokoju - to już byłby kompromis.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, myslec nalezy przed, nie po slubie... Przyznam, ze nie potrafie pojac jakim cudem nie mialbym wydawac pieniedzy, ktore zarabiam, wg wlasnego uznania. Moja narzeczona nie ma nic przeciwko klockom audio - choc sama zapewne nie kupilaby tak drogiego sprzetu. Malo tego, jesli umiejetnie ja zainteresuje swoimi pasjami - zaczyna je podzielac. Sama chetnie wlacza sprzet by posluchac muzyki (szczesciem lubimy podobna barwe dzwieku), a po dwoch latach jezdzenia na tylnym siodelku motocykla zdala na kategorie A i zazyczyla sobie wlasnych dwoch kolek. Zycze wszytskim takiej zony, acz uwazam, ze jest to kwestia umiejetnego wyboru i zdrowego pozycia. Jesli dwoje ludzi traktuje siebie jak partnerow z pewnoscia wypracuja sobie konsensus. Pozdrawiam, Szczesliwiec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, a gdybyś jednak źle wybrał to zawsze możesz jej kupić szybszy motor... to oczywiście niesmaczny żart - a poważnie to zabierz jej prawko na motor - na polskich drogach nie ma warunków do jazdy na motorze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam cie, ze sa. Idac dalej twoim tokiem myslenia skonczylibysmy na wniosku, ze w Polsce nie ma warunkow do zycia wogole. Wystarczy sie przejechac na pobliska Ukraine by zobaczyc co to znaczy zle warunki jazdy. My tu mamy eldorado. A zabieranie prawa jazdy - o tym wlasnie mowie. Ani ja nie mam prawa zabraniac jej jezdzic, ani ona mi kupowac klockow za kilkukrotnosc sredniej pensji. Na tym polega partnerstwo, wszystko inne to juz bardziej uzurpowanie sobie prawa wlasnosci. No ale to juz troszke off topic. Pozdrawiam. PS. Spadochroniarstwo to rowniez niebezpieczna pasja. Gdyby bylo zupelnie bezpieczne nie byloby tak kuszace.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koc - masz rację - każdy robi co chce. i masz też rację, że drogi w Polsce są świetne. no i po trzecie masz rację, że w związku partnerskim należy zgadzać się na wszystko co druga strona chce. wogóle masz rację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest względne... dobrze, że w ogóle mamy jakieś drogi utwardzone. W takim Malabo (stolica państewka w Afryce) jest tylko jedna dwupasmówka o długości ok. 7 kilometrów - mieszkańcy są dumni, bo to jedyna w okolicy.

Co do WAF - nie wszystko możesz przewidzieć przed ślubem: ludzie się zmieniają, nie możesz przewidzieć jak zachowywać będzie się małżonka/małżonek za np 15 lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parmenides - o co tobie chodzi? Twoj sposob prowadzenia dyskusji polega na negowaniu wszystkiego, co czytasz? Nie napisalem, ze drogi w Polsce sa dobre, tylko ze bywaja gorsze, oraz ze mamy warunki dla hobby motocyklowego. Nie napisalem, ze nalezy sie na wszystko zgadzac, tylko ze nie powinno sie zabraniac. Widzisz subtelne roznice?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koc - subtelności to moja specjalność:)

- przepraszam, niepotrzebnie się czepiam, po prostu mam w rodzinie kilku chirurgów... i robię rocznie między 40 - 50 tyś kilometrów samochodem. znam polskie drogi... i polskich kierowców.

Ale masz rację - są miejsca OK i pewnie będzie ich więcej. A sport motorowy to pewnie świetna sprawa - jestem dyletantem, dlatego ryzyko przedkładam nad przyjemność wynikającą z...

pozdrawiam i już się nie czepiam. tylko uważaj na siebiei innych na drodze, bo niestety ludzie nie patrzą jak prowadzą swoje samochody (sam mam niewątpliwą przyjemność doświadczyć tego jako rowerzysta)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

A sport spadochronowy bywa faktycznie dosc przykry - kolezanka w liceum rozplaszczyla sie kiedys zupelnie, bo jakis szpindel nie zadzialal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, ze w tym miejscu ale to chyba lepiej niz zakladac osobny watek - Jozwa jesli moge wykorzystac Twoja wiedze, to szkrobnij cos prosze na maila (swojego nie podajesz wiec ja nie moge :) )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.