Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników chińskich lampowców


McGyver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, McGyver napisał:

że mu nogi śmierdziały. I to tak masakrycznie, że je odkręciłem i przez tydzień na balkonie wietrzyłem 

Kiedyś kupiłem taki wózek składany do wożenia całego towaru typy leżaki, parasole na plażę :-))). KIedy otworzyłem pudełko mało nie padłem. Gumowe koła capiły tak, że mówię do żony : " ty, ja z tym nie jadę samochodem 500 km, bo nie dojedziemy, padniemy po drodze ". Tego smrodu i jego intensywności nie zapomnę....wózek drugiego dnia po nieudanym eksperymencie wietrzenia przez noc na balkonie wrócił do sprzedawcy. Z czego była ta guma - nie wiem, ale podejrzewam, że nie powinna ona nigdy znaleźć się w żadnym produkcie codziennego użytku.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
O ile nic się nie zmieniło, to do całkowitej ceny (wzmacniacz + wysyłka) musisz doliczyć cło (2,5%) i VAT (23%) liczony od całości (cena + cło). Niektórzy kombinują zaniżając wartość zakupu - prosząc nawet sprzedawcę o wpisanie niższej wartości przesyłki - ale Urząd Celny może poprosić o potwierdzenie transakcji (wydruk z PayPal lub karty) i wtedy zaczyna się kłopot.
Jaki konkretnie Muzishare wybrałeś?

O ile sie nie myle ceny na alli sie podniosly bo zaczeli doliczac vat na mocy jakiejs umowy z ue. Wiec - do potwierdzenia - do ceny dolicz tylko clo

Przy duzych zakupach standardowo proszą o zrzuty z panelu aliexpress z konkretnej transakcji - sprawdzone

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Chcę szanowne grono prosić o rozwiązanie
Mam Yaqin MS-2A3 w którym wymieniłem kondensatory przepustowe. W środku oczywiście niebieskie kostki o pojemności 1uF!! i zamieniłem na Audyn QS też 1uF. Zastanawiam się że aż taka duża pojemność więc zamówiłem inne 0,47uF Jantzen Audio Superior Z-Cap. Sugestia na podstawie innych podobnych schematów 
Lampy zmieniłem na RFT bo takie NOS miałem a mocy zostały bez zmian. Elektrolity fabryczne siedzą Elny. 
Rok temu nabyłem do kompletu Yaqin 12B w stanie dziewiczym. Kolumny to Infinity SM-255. Źródłem jest leciwy Denon dcd-960 i gramofon Dual 1216
W związku z tym że niestety nie mogę sobie pozwolić na eksperymenty z próbami różnych lamp czy tez innych komponentów więc liczę na konkretna podpowiedz bo zapewne ktoś temat przerabiał. Na modernizację chwilę obecną jest 2tys. Będę ogromnie wdzięczny za odpowiedz.


 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Cześć

mam problem z yaqinem Mc13s ,jedna z czterech lamp mocy zaczęła świecić jak żarówka 

nie pomaga regulacja bios ,choć kiedyś takie coś się już zdążyło  i wystarczyło wyregulować prąd spoczynkowy teraz nie

na pozostałych lampach mam ok 0.40 mV ,a na tej jednej ponad 3.0V

poradźcie   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamień lampy mocy miejscami aby się upewnić, że to wina lampy. Jak po zamianie miejsc lampa ,,żarówkowa" będzie świecić tak samo - winowajca ustalony(straciła parametry). Tym samym lampy mocy do wymiany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej znaczy ile godzin grania? Kiedy lampy zakupione? Jak na gwarancji to reklamuj i niech dobiorą parametrami lampę do kwadry. Współczesne lampy często gęsto nie są bardzo żywotne a z nosami też można zaliczyć wtopę i kupić szrot.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez cortes

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam 

nie dość dokładnie się wypowiedziałem ,to nie wina lamp 

sprawdzałem inne lampy i jest tak samo ,sprawdziłem potencjometr do bios

sprawdziłem połączenia ,czy coś przez przypadek nie zrobiło zwarcia i nie mam pomysłu co robić dalej

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zmienia postać rzeczy. Usterka pieca. Może to wina przekaźnika? Ale może któryś z bardziej ogarniętych kolegów się wypowie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... mógł się zepsuć się kondensator sprzęgający stopień poprzedni / sterujący / ze stopniem mocy / lampa świecącą /. Efekt żarówki gwarantowany 😂.

Trzeba zmierzyć woltomierzem na wyjściu z tego kondensatora napięcie w stosunku do masy. Jeśli będzie ze znakiem - / ujemnym / to dobrze, jeśli będzie bez żadnego znaku  /dodatnie / to źle.

Woltomierz podłączamy klasycznie; jego minus do masy układu, a  plusem mierzymy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięx za podpowiedzi ,ale problem okazał się banalny obwód sygnałowy zwarł się jednak z masa 

i już ,naprawione 

dzięki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Sprowadzał ktoś może Willsentona R8? Jakie to są całkowite koszta i czy warto go wybrać jako pierwszą lampę w życiu? Gra to przyzwoicie? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda podobnie do Muzishare x7 tylko pre gramofonowego brak. Pilot pewnie identyczny, ciężki i bardzo gustowny, ale cena wyjdzię spoko około 10kzł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Audroc napisał:

Wygląda podobnie do Muzishare x7 tylko pre gramofonowego brak. Pilot pewnie identyczny, ciężki i bardzo gustowny, ale cena wyjdzię spoko około 10kzł.

U producenta jest do zamówienia podstawowa wersja na KT88 za ok. 894 dolary. Na nasze wychodzi 3700. Jestem tylko ciekaw ile wychodzi cło i Vat, czy całość zamknie się w tych np. 5 tyś

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, bebbop napisał:

Sprowadzał ktoś może Willsentona R8? Jakie to są całkowite koszta i czy warto go wybrać jako pierwszą lampę w życiu? Gra to przyzwoicie? 

R8 zbiera bardzo dobre recenzje ale jak zwykle nie wiadomo na ile są one obiektywne, no i czy Tobie się spodoba - a o to w tym wszystkim przecież chodzi. Wydaje mi się, że w tej cenie jest wart przynajmniej sprawdzenia ale ze względu na to, że marka jest u nas mało znana możesz mieć problem przy jego ewentualnej sprzedaży, gdyby coś nie podeszło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MarcinQoo napisał:

R8 zbiera bardzo dobre recenzje ale jak zwykle nie wiadomo na ile są one obiektywne, no i czy Tobie się spodoba - a o to w tym wszystkim przecież chodzi. Wydaje mi się, że w tej cenie jest wart przynajmniej sprawdzenia ale ze względu na to, że marka jest u nas mało znana możesz mieć problem przy jego ewentualnej sprzedaży, gdyby coś nie podeszło.

Sprzęt zamówiony, zobaczymy. Za miesiąc może będzie u mnie. Teraz pozostała modlitwa, by doszedł w jednym kawałku i działał :7

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, bebbop napisał:

Sprzęt zamówiony, zobaczymy. Za miesiąc może będzie u mnie. Teraz pozostała modlitwa, by doszedł w jednym kawałku i działał :7

Gratuluje 👍 Koniecznie opisz wrażenia, jak już dojedzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, bebbop napisał:

Sprzęt zamówiony, zobaczymy. Za miesiąc może będzie u mnie. Teraz pozostała modlitwa, by doszedł w jednym kawałku i działał :7

Ten Willsenton R8 fajnie prezentuje się za zdjęciach. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, MarcinQoo napisał:

Gratuluje 👍 Koniecznie opisz wrażenia, jak już dojedzie.

Dzięki. Postaram się coś skrobnąć, chociaż teraz trochę namieszam sobie w sprzęcie. Muzyki słucham praktycznie tylko cyfrowo i teraz nie wiem w którą pójść stronę. Jakiś streamer z dac'kiem np. Bluesound Node + przewód RCA, lub zewnętrzny DAC (np. Hegel HD12, HD20) + kabel RCA i jako źródło zostaje obecny Chromecast. 

6 godzin temu, mdavis napisał:

Ten Willsenton R8 fajnie prezentuje się za zdjęciach. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Poszedłem w klasykę i wybrałem całkowitą czerń, chociaż pewnie będzie bardziej widoczny kurz. Odnośnie jeszcze ceny to jednak nie było tak kolorowo jak mi się pierwotnie wydawało. Kwota ok. 900 dolarów nie zawierała w sobie kosztów przesyłki i trzeba było dopłacić niestety parę stówek. Ostatecznie zdecydowałem się także na lampy EL34, gdyż były trochę tańsze, oraz dają ponoć bardziej lampowy charakter.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.01.2022 o 20:18, bebbop napisał:

U producenta jest do zamówienia podstawowa wersja na KT88 za ok. 894 dolary. Na nasze wychodzi 3700. Jestem tylko ciekaw ile wychodzi cło i Vat, czy całość zamknie się w tych np. 5 tyś

O jakim wzmacniaczu piszesz  i u jakiego producenta, bo Muzishare za tyle nie kupisz.

A co z kolumnami do tego pieknego wzmaka ?

Ja do swojego Muzishare specjalnie kupiłem Monitor Audio Gold100 4G. Koniecznię ta wersja bo jest na wstęgach, z lampą brzmi bajecznie. Może być Testament czy Slayer, może być Norah Jones wszystko gra pięknym dźwiekiem i pełnym pasmem. Oczywiście mówie o lampach 88-kach, Twoje 34-ki mogą przesłodzić może trzeba będzie ostrzejszych kolumn.

Tak czy inaczej wybór piekny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.02.2022 o 18:52, Audroc napisał:

O jakim wzmacniaczu piszesz  i u jakiego producenta, bo Muzishare za tyle nie kupisz.

A co z kolumnami do tego pieknego wzmaka ?

Ja do swojego Muzishare specjalnie kupiłem Monitor Audio Gold100 4G. Koniecznię ta wersja bo jest na wstęgach, z lampą brzmi bajecznie. Może być Testament czy Slayer, może być Norah Jones wszystko gra pięknym dźwiekiem i pełnym pasmem. Oczywiście mówie o lampach 88-kach, Twoje 34-ki mogą przesłodzić może trzeba będzie ostrzejszych kolumn.

Tak czy inaczej wybór piekny.

Pisałem o Willsentonie R8. Ma to grać z KEF LS50. Chcę sprawdzić, czy ogólnie mi pasuje dźwięk, ponieważ jak wspominałem wcześniej, nigdy nie miałem styczności z lampą.  Jak podejdzie to pewnie i tak wymienię lampy na lepsze. Myślałem też o Unisonie Simply Italy, ale bałem się że będzie za słaby do moich kolumn, które jednak są trochę wymagające. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.02.2022 o 10:05, bebbop napisał:

Pisałem o Willsentonie R8. Ma to grać z KEF LS50. Chcę sprawdzić, czy ogólnie mi pasuje dźwięk, ponieważ jak wspominałem wcześniej, nigdy nie miałem styczności z lampą.  Jak podejdzie to pewnie i tak wymienię lampy na lepsze. Myślałem też o Unisonie Simply Italy, ale bałem się że będzie za słaby do moich kolumn, które jednak są trochę wymagające. 

Z tymi lampami to spokojnie, moim zdaniem najpierw dobre kolumny (dlatego polecałem takie ze wstęgą). Kombinowałem z Wharfedale Knight, które wogóle nie chciały zagrać z lampa, były 3 modele Bowersów, czy zbyt ciemne do lampy Tannoyye M1. To samo przypomnę z kablami, które do lampy są mniej krytyczne jak do tranzystora. Lampa przepcha sygnał nawet drutem od lampki.

PS- na Kefach podłogowych słuchałem Claptona z winylu. Muzyk jakby stał zywy w pomieszczeniu. To było w tranzystorem Musical Fidelity tym z maleńkimi lampami za jakieś 50kzł, ale to chyba dobrze świadczy o kolumnach jak potrafią zagrać nawet z tak drogą elektronika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Audroc napisał:

To samo przypomnę z kablami, które do lampy są mniej krytyczne jak do tranzystora. Lampa przepcha sygnał nawet drutem od lampki.

Zgadza się Większe, namacalne zmiany w dźwięku dają lampy sterujące niż kable głośnikowe 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Audroc napisał:

Z tymi lampami to spokojnie, moim zdaniem najpierw dobre kolumny (dlatego polecałem takie ze wstęgą). Kombinowałem z Wharfedale Knight, które wogóle nie chciały zagrać z lampa, były 3 modele Bowersów, czy zbyt ciemne do lampy Tannoyye M1. To samo przypomnę z kablami, które do lampy są mniej krytyczne jak do tranzystora. Lampa przepcha sygnał nawet drutem od lampki.

PS- na Kefach podłogowych słuchałem Claptona z winylu. Muzyk jakby stał zywy w pomieszczeniu. To było w tranzystorem Musical Fidelity tym z maleńkimi lampami za jakieś 50kzł, ale to chyba dobrze świadczy o kolumnach jak potrafią zagrać nawet z tak drogą elektronika.

Ogólnie na LS50 nie narzekam. Są to kolumny, które za każdym razem, gdy podłączy się do nich lepszy sprzęt to odwdzięczają się ładniejszym dźwiękiem. Niby każda kolumna tak ma, ale u nich wyjątkowo to słychać. Trzeba im poświęcić sporo czasu, a nie każdy ma cierpliwość. Ja osobiście lubię się czasem pobawić, być zaskoczony czymś nowym, lubię pokombinować i one mi to za każdym razem dają. Czytałem wiele wpisów zagranicznych, że zaczynają dopiero grać przy mocnych wzmakach po 200-300W na kanał, ale spotkałem się też z opiniami, by porzucić tranzystory i sprawdzić je z lampami i wtedy nie ma już odwrotu. Zaciekawił mnie ten wątek, że kilku watowe lampy są w stanie wydobyć ponoć pełen potencjał tych kolumn w przeciwieństwie do mocnych tranzystorów. Coś może być na rzeczy, gdyż LS50 to przede wszystkim skupienie na średnicy, a lampy mają ją ponoć bardzo gęstą i soczystą. Dlatego zapadła decyzja o kupnie Willsentona R8 i przekonaniu się samemu jak to brzmi. Ile ludzi, tyle opinii. Trzeba samemu posłuchać na spokojnie i ocenić. Z kabli głośnikowych mam Luna Cables Gris, ale będę jeszcze musiał zakupić IC. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 8 miesięcy temu...

Cześć

opiszę wam taki przypadek ,mam yaqina mc13s i lampy mocy golden lion kt77

w jednej kolumnie zaczęło coś tam sobie buczeć ,nieznacznie, nawet nie przeszkadza

zmierzyłem napięcie bias i co się okazało, na jednej lampie (kanał lewy v2)

napięcie wynosi 0,nie da się  regulować  

Dla bezpieczeństwa wymieniłem cały komplet na też ruskie sovteki el36

bias ustawiawia się prawidłowo nic nie buczy ,jest ok 

teraz pytanie co mogło się zepsuć 

(na pewno lampa ,tylko co w tej lampie się zepsuło)

pozdrawiam

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.01.2022 o 22:46, mietkin napisał:

przepraszam 

nie dość dokładnie się wypowiedziałem ,to nie wina lamp 

sprawdzałem inne lampy i jest tak samo ,sprawdziłem potencjometr do bios (NIE BIOS A BIAS

BIOS TO W KOMPUTERZE NA PŁYCIE GŁÓWNEJ)

sprawdziłem połączenia ,czy coś przez przypadek nie zrobiło zwarcia i nie mam pomysłu co robić dalej

pozdrawiam

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Darodff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) dobra dzięki za zainteresowanie

mam kolejne pytanie ,odnośnie yaqinq  mc13s

rezystory r223 i 224 wg schematu to 2w 30 k ,a we wnętrzu lampowca to 3w 53k

i co to ma znaczyć ???????

napiszcie coś 

pozdrawiam

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mietkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiegoś powodu skorygowali punkt pracy duotriody phase splittera w stronę mniejszego prądu anodowego. Przelicz sobie które wartości R 223 i 224 są dla 12AU7 korzystniejsze w takim stopniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 25.09.2007 o 22:58, McGyver napisał:

wnętrzności Aniołka na KT88:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

HEJ ADAMIE :-)!

WEDŁUG TWOJEGO PROJEKTU ROBIŁEM-PRZERABIAŁEM NA BUDŻETÓWKI MAGNAT VECTOR 55

POTRZEBUJĘ,BO GDZIEŚ ZGINĄŁ SCHEMAT I JAKIE KOMPONENTY DO ZWROTNIC SA POTRZEBNE.FIRMA KTÓRA ROBIŁA MNIE OWE ZWROTNICE ZNIKNĘŁA.A MNIE POZOSTAŁY NOWE WOOFERY, SISA TWEETERY I OBUDOWY.CHCĘ TO WRESZCIE SKOŃCZYĆ OCZYWIŚCIE DLA SIEBIE! POPRZEDNIE SŁUŻĄ DO DZIŚ PROSZĘ O POMOC?

[email protected] 

572984413

PS.KIEDYŚ STOPIEŃ ANALOGOWY MONTOWAŁEŚ MNIE DO DENON DCD755AR MAM GO DO DZIŚ 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.