Skocz do zawartości
IGNORED

---> Z komórką za granicę :):):)


Polik

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładajac ten wątek chciałbym ,abyśmy porozmawiali sobie na temat jak to jest z używaniem telefonów komórkowych za granicą... Zapraszam do dyskusji :)

 

 

np: Przykładowo wyjeżdzam z telefonem komórkowym zakupionym w polsce na dłuższy czas do Anglii czy warto go używac o co w tym wszystkim chodzi...

 

Mój problem polego na tym ,że moja dziewczyna chce kupić telefon komórkowy w sieci ERA na kartę z 3 letnia umową, ktorej ewentualne zerwanie jest równoznaczne z karą umowną w wysokości 900 zł.

 

Mam pytanie jak to jest jeśli ona wyjedzie za granicę z tą komórką w sieci ERA np: Do Anglii- czy będzie mogła tam korzystać z tej komórki -czy to będzie opłacalne, możliwe na dłuższą metę ? W sensie ,że będzie mogła dalej uzupełniać konto dla ERA i unikać kary umownej i korzystać z tego telefonu zakupionego w Polsce będąc za granicą...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za granica i to kiedy jest sie tam dluzszy czas uzywanie polskiej komorki to bardzo drogi interes. Jest wiele innych i znacznie tanszych sposobow telefonowania z UK - karta, VoIP. Wrato sprobowac, to nie jest trudne. Jezeli zas ma byc dokladnie komorka to lepiej ja kupic w UK. Bedzie zdecydowanie taniej.

 

pzdrw

 

soso

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo obniżek stawek roamingu używanie polskiej komórki za granicą to kosztowny interes - bardziej opłacalne jest kupienie karty pre-paid na miejscu w UK, lub VoIP.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie się nie opłaca przywozić koma z Polski do Angli mnie taniej wychodzi połączenie ze stacjonarnego w Angli na komórke do Polski niż samo połączenie z komórki na komórke w PL :D

 

Z VoIP kozystałem rok temu dzwoniąc z Polski do Niemiec no i nie wiem czym to było spowodowane ale było troszke wolne i wypowiedzi nakładały się na siebie. Łącze było szybkie, być może sam telefon, nie wiem ale było to taniutkie :)

 

Teraz korzystam poprostu z Windows Messenger i kamerty internetowej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny mądry sposób w jaki mogłaby korzystać z komórki w Anglii, to ściągnąć sim locka i zakupić kartę pre-paid, a sima Ery mieć na wszelki wypadek. Tylko uwaga na pre-paid, bo doładować za mniej, niż Ł10 można tylko mając ponad Ł0 na karcie. Nie wiem, czy tak jest we wszystkich sieciach, w Three (3) tak w zeszłym roku było i pięć funtów poszło się paść tuż przed wyjazdem. >:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.