Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Miłośników dobrych monitorów


Arkadix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ok dogadalem sie z gosciem co do ceny no i teraz musze zrobic jakis ruch :-)))

Wszystkich panow ktorzy kiedykolwiek sluchali Jm Lab Micro Utopia Be prosze o jakies wypowiedzi na temat ich dzwieku!

U mnie maja grac ze wzmakiem Cary4xKt88 i wlasnie jestem ciekawy waszych opini. Caly weekend spedze na szukaniu wszystkiego w sieci , jednak jesli macie cos do powiedzenia to prosze piszcie jak najwiecej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

sa sliczne:) jaka jest ich cena i co to sa za przetworniki, bo wygladaja intrygujaco, a pewnie tez graja tak jak wygladaja.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisniowe sa najladniejsze, te czerwone sa ladne, z tym ze nie przykuwaja uwagi jak te wisniowe;) wie ktos jaka jest ich cena w europie(jesli sa dostepne), bo mam cene tylko w krzaczkach(Japonia).

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>gracz

 

linki jakoś jutro podeśle ale zdjęcia które wklejałem były w oryginalnym rozmiarze także to będzie to samo...

 

co do wielkości monitorów to wydają się całkiem spore(jeszcze jedna fotka poniżej) i nie sądzę żeby miały klopot z wypełnieniem 12 czy 20 m pokoju,także z chęcią zaadoptowałbym je w mojej polskiej klitce,

 

cena to 300 000 jenów czyli 6728.70 PLN + VAT i Cło wyjdzie jakieś 10000 zł...dla mnie obecnie chyba jeszcze za drogo i zamówię sx-wd500 za jakieś 6-7000zł.... uzależnienie jednak postępuje bo już zacząłem rozpatrywać te Fostexy;-)

post-17470-100005909 1206997369_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>xatt

 

dostały masę pozytywnych recenzji od stereophile po nasze polskie gazetki także napewno coś musi w tym być... od jakiegoś czasu rozważam zmianę swoich monitorów B&W 685 i pod uwagę biorę własnie:

Focal 807v(najtańszy wariant)

JVC SX-WD500 (średnio-cenowy wariant)

Fostex G1300 (najdroższy scenariusz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako autor wątku pozwolę sobie przypomnieć, że dyskutujemy tu o monitorach z wysokiej półki.

Na początku zaproponowałem minimalną cenę sklepową 6000 pln i uprzejmie proszę trzymać się tej granicy ( no powiedzmy 5000 zł to nieprzekraczalna granica ).

Wiem, że jest wiele dobrych monitorów poniżej tej kwoty ale proszę dyskutować o nich w innych wątkach :-)

 

pozdrawiam

Arkadix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.