Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Show 2007 WRAŻENIA!


Zydelek

Rekomendowane odpowiedzi

bartuzzi, 18 Paź 2007, 18:24

 

>Witam

>niedawno byłem na show w Manchester, Renaissance Hotel i było właśnie identycznie jak w Sobieskim.

>Też raczej centrum, pokoje podobne jeśli chodzi o wielkość, ani jeden z wystawców nie zadbał o

>akustykę pomieszczenia:( No, wypisz wymaluj Sobieski. Tylko ludzi jakoś mniej.

 

Czyli wielkie BRAWA dla Elberotha że Jego warszawskie show to poziom europejski. Gdyby jeszcze obsługa hotelu zadbała o................. to było by już nieźle, a jak by jeszcze więcej luzu tak jak proponowałem i jak to sobie chciałbym wyobrażać to ho ho, byłaby to imprezka rangi światowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senicz-> w tym celu koniecznie musisz skorzystać z "fachowej" pomocy Witolda.Z. _Wilu_. Facet jest skromny, ciekawy wszystkiego i z pewnością zechce pomóc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha:) Nie uważam również bym przyspieszył fakty. Wrażenia mogą zostać zepsute brakiem odpowiedniego przygotowania, tak jak miało to miejsce do tej pory. Chodzi mi o: zbyt duzy tłum w stosunku do powierzchni, brak podstawowych zasad jakie powinien człowiek przestrzegać- TOALETA, trochę perfum, wody kolońskiej, dezodorantu- i to dotyczy głównie zwiedzajacych ale i wystawców. Dwa lata temu "tłusty" jegomość prezentujący polskie kolumny (te największe) był spocony i cuchnący jak szczór. Nie miły widok (zapach) i ludzie uciekali z tego pokoju. Hotel powinien zadbać o ławeczki na półpiętrach, włączoną wentylację-klimatyzację, bufeciki rozłożone w wielu miejscach oraz zjadliwe i smaczne menu w restauracji. To tyle na wstępie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szum klimy czasem przeszkadza. (Z dwojga złego wolę to niż smród nie wietrzonych sal.)

 

Pomysł z nowym miejscem na AS nie wydaje mi się głupi. (Zydelku, wspierasz region ? ;)

 

Może jednak nie H. Gołębiewski, bo mam do tego miejsca uraz. Wiele lat temu, V Bałtyckie Forum Gospodarcze - byłem. Posiłki żenująco skromne - musiałem się dożywiać na własną rękę. Z braku miejsc nie spałem w nim - zakwaterowano mnie w mrągowskiej Mrągowii (w porzo hotel) - może to i lepiej, bo jak jeszcze podobne atrakcje serwowali z noclegiem to nie mam czego żałować. W Gołębiewskim zapamiętałem jeszcze mocno zakurzoną oranżerię. Pozostał w mej pamięci, z ww. powodów niesmak. Hotel był wtedy remontowany, a w sali w której przebywało kilkaset osób lała się z sufitu woda. (Hotel był w trakcie remontu.) Drobiazg, kilkuset gości z zagranicy... - podstawiono wiaderko i temat z bani.

A, byli tam przedstawiciele władz i biznesu. Z Polski, Litwy, Estonii i chyba jeszcze Łotwy.

 

Od tamtego czasu minęło parę lat ale uraz do "H. G." mi pozostał. Teraz hotel niewątpliwie wyładniał i rozrósł się. Odnowiono drogę dojazdową (niestety nadal wąska).

 

No i jakież tu atrakcje poza sezonem ? -Powietrze ? Czy może tylko niższe ceny ? /O jedzeniu boję się myśleć./

* * *

 

Dlatego jestem za AS w Krakowie. (Kto w tym mieście nie był choć raz, nie wie czego ma żałować. Wiadomo: Rynek, mnóstwo stylowych knajpek, liczne atrakcje turystyczne i ładne po prostu stare miasto i zabytki. Ludzie też inni niż rozpolitykowani w Wa-wce. Żyją swoim miastem, nieco na uboczu politycznego zgiełku i tak im chyba dobrze. Naprawdę Kraków jest ok. Jestem za. (BTW odwiedziłbym może kilka osób, bo ciężko mi się wybrać zwykle dalej niż do Wa-wy. A na AS to co innego ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu z polnocy Polski bedzie sie chcialo jechac do Krakowa ?? Do Warszawy ja wsiadam rano w ekspres-o 11 jestem na miejscu. O 19 wracam. Z Krakowem by sie tak nie udalo. pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że i tak jadę na 2 dni, do Krakowa tez bym się bardzo chętnie wybrał. To piękne miasto i ma fajny klimat. W Warszawie wszyscy się gdzieś spieszą. wolał bym dalej ale w Krakowie z lepszym klimatem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raziel, 18 Paź 2007, 21:54

A ile jedziesz do Berlina ? na tamtejsze targi toż to tylko o rzut beretem od granicy.

Ja proponowałem całoroczne centrum Targowe z kulminacją raz lub dwa razy w roku w superprzygotowanych pomieszceniach.W typowych hotelach to by kosztowało fortunę ale nie w obiekcie który stoi pusty a właścicielom nie spieszy z wyburzaniem (to też kosztuje)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co właściwie ograniczać się do jakiegoś centusiowatego Krakowa czy zapyziałych Mikołajek? Hasła na dziś: Audio Show co miesiąc! W każdym mieście wojewódzkim! I nic to, że imprezy będą wybitnie deficytowe: pseudoracjonalne "rzondania" forumowiczów audiostereo muszą być spełnione!

 

Elb, do dzieła! I pamiętaj, że miast wojewódzkich mieliśmy 49, nie jakieś żałosne 16!

 

;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak będziemy szli - Kraków , Gołębiewski w Mikołajkach to czemu nie zaraz Berlin? Środek Europy . Myślę ,że kilka dobrych i zarazem w podobnych cenach hoteli jak w Warszawce by się znalazło. AS Europa!!- Zaraz z grubej rury a nie jakieś AS lasy i jeziora. Zydelek zostaw Elberoth'a w spokoju ma facet dużo pracy a Ty jak taki jesteś oryginalny to masz prawo zorganizować coś sam. Na pewno przyjadę :)

Pozdro i do zobaczenia na AS 2007 Krzyżak

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję Audio Show we Włoszczowie Północnej, na peronie!

będzie dużo miejsca, jeszcze więcej świeżego powietrza a prąd też 1 klasa - wprost z linii trakcyjnej... ;-)

x.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu się całoroczne centrum wystawienicze w tak pięknym położeniu nie podoba to niech wstawi ładniejsze istniejące

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Rafaell, 18 Paź 2007, 19:22

 

>Elberoth, 18 Paź 2007, 15:30

>A interesowałeś się może trochę dawnym(nazwa) hotelem Forum w Krakowie drugi miastem co do

>liczebności osób w kraju studentów przyjezdnych nie licząc...

 

Z tego co mi wiadomo, to chyba Łódź jest drugim co do liczebności mieszkańców miastem w Polsce... chyba że mam przeterminowane informacje? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szwagiero, 18 Paź 2007, 23:59

Muszę Cię zmartwić część Łodzi mieszka już w Irlandi i z tąd Kraków wysunął się na 2 pozycję po Warszawie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrea29-> może więc wspólnie kiedys się wybierzemy a zaręczam że będziesz lepiej traktowany :)

W Warszawie podobna klasę prezentuje WYŁĄCZNIE H.Viktoria- nic poza tym nie istnieje, O sorry okazjonalne apartamenty dla M.J w p.Haus'ie :):). A rozrywka nocnej Wawy to polskie dziwki szlajające się po......... z murzynami. W Sobieskim w sobotę zamykają gastronomie wraz z zamykanierm barów mlecznych :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Molibden, sam jestem z Poznania, ale AS w Sobieskim ma taki klimat ze chyba wolę w Wawie....pod warunkiem, ze wystawcy wietzrą pomieszczenia....dwa lata temu w sobieskim podczas AS jehało jak w zaniedbanym ZOO, rok temu po molestacjach forumowych wystawcy pootwierali jednak okna...mam nadzieje ze i w tym roku pozostaną pry tej tradycji...poza tym OK jak dla mnie.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE dzie tam panie Wrocław :)

 

Nigdzie nie ma takiej atmosfery jak w Krakowie ! Sami Anglicy poświadczą.

 

Jak Elberoth czyta te wszystkie wpisy odnośnie pomysłów to się za łeb chwyta...hłe hłe hłe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zydelek, 19 Paź 2007, 00:40

 

Nie jestem miłośnikiem zwiedzania hoteli - wolę inne miejsca :)

 

Z hoteli gdzie odbywały się AS, najbardziej odpowiadał mi klimat Sheratona, najmniej Bristol. /To tak żebyś wiedział :)/

 

Ad. H.G. to mamy co najmniej jednego wspólnego znajomego. Zresztą po tym co tu o H.G. napisałem, nie byłbym tam mile widziany /jako a.29/.

 

Pozdro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lokalizacja w Warszawie jest bardzo dobra ze względu na dobre połączenia z calej Polski. Będą z Poznania, nie sądzę bym się wybrał na Audio Show do Krakowa ze względu na jakość linii trakcyjnych ;) Niby nie tak daleko z Poznania, jedzie InterCity, ale jeeeeedzieeee wooolnoooo. Sobieski i Bristol już się wpisał w tradycję Audio Show i jest OK. Jeśli bym miał jakąś sugestię, to może tylko to, że szkoda, że nie można na ten sam bilet wrócić do hotelu, z którego się wyszło na obiad na przykład w dany dzień - kiedyś było można. Jak chce się napić kawy, jestem skazany na tłumaczenie się przy wejściu, że ja tylko na kawę itp. dotyczy to zwłaszcza Bristolu. Ta kawiarnia w Bristolu jest bardzo fajna, ale jakbym chciał coś zjeść a dzień poświęcić na Bristol, to niekoniecznie potrzebuję się w nim stołować... Kawa i lody to i tak pewnie dość na przeciętny budżet... Ogólnie, to potwierdzam opnię Elebrotha, że poziom naszej wystawy jest naptawdę wysoki. Byłem na przykład na podobnej imprezie w Mediolanie, i tam było po prostu zwykłe centrum targowe, blaszak, chłód, architektura pudełkowa, zero klimatu z warszawskiego Audio Show. Elberoth, robisz super imprezę w porównaniu do Mediolanu, który do zadupia Europy bynajmniej nie należy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak, żeby nie być posądzonym o off topic, to najbardziej mi sie podobało w pokoju 305 w Sobieskim na Audio Show 2007 ;) Zydelek, życzę dalszych konstruktywnych wpisów, bo moja pierwsza myśl była: "ja się nie wpisuję w temat Zydelka ;)" i nie dziw się, że tak pomyślałem, mam nadzieję, że wszystko wraca do normy i skorzystasz z rady Wujka-Dobra-Rada z jednego z wpisów powyżej. ;) Nic nie musisz udowadniać, po prostu zachowuj się normalnie. Byle tak dalej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze nikt jeszcze nie pisał że poziom AS 2007 był kiepski :D Co do poprzednich AS to były wpisy i nie sadzę żeby EB miał być także odpowiedzialny za wietrzenie pomieszczeń (czyli otwieranie okien) Bez jaj Panowie są wystawcy i niech robią co do nich należy to ich biznes. Może tylko ten Polsound jakos od reszty czymś odizolować bo innym ścianą dżwieku psują prezentację. Naprawdę to super że jednak ktoś w tak dużym kraju zamiast coś obiecywać (taka niepisana tradycja) coś konkretnego robi-chory jakoś czy co ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że Elberoth to nie oddzwierny czy dozorca a ORGANIZATOR i trudno a czasem wręcz niezręcznie jest łopatologicznie tłumaczyć: Panowie-myjcie się dezodorantujcie i przewietrzajcie pomieszczenia. Firmy i wystawcy czytają to forum więc sądzę że pojma istotę problemu "śmierdzącego" a my jako odwiedzający goście, przynajmniej forumowicze zadbamy o higienę:) PRAWDA!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny ten wątek - wrażenia z czegoś, czego jeszcze nikt nie doświadczył ;-)

 

co do mycia - tutaj problem jest poważny, bo na AS śmierdzą od lat wszyscy. i tak:

śmierdzą wystawcy - bo długo muszą 'prezentować' i odpowiadać na durne pytania głąbów

śmierdzą odwiedzający - bo muszą szybko biegać po piętrach, a winda w sobieskim działa do dupy, a tu trza prospektów nabrać i sprawdzić sound

no i śmierdzą pokoje - jeszcze po zeszłorocznym smrodzie.

 

także mój apel do wszystkich: mniej smrodu na AS 2007!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audioshowy powinny byc w lato na swiezym powietrzu, powiedzmy na Stadionie 10-lecia albo w innym urokliwym miejscu, wystawcy mogli by sie wystawic na sloneczku, a zwiedzajacy zawsze cos skonsumowac z lokalnego grilla, no i grala by jakas fajna kapelka w tle, co by nie trza bylo sie przejmowac akustyka.

Co najwazniejsze, smrod by sie rozproszyl w spalinach warszawskich...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.