Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z zaleceniami Lukara otwieram wątek POLITYKA. Możemy tu dać w kość wszystkim postkomuchom. Jeszcze podekscytowanie dzisiejszym dniem odczuwam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wszystkim pozotałym, Ojcze Dyrektorze, to gdzie możemy dawać w kość? Znaczy się, w innym wątku, przewielebny???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk, 1.10.2006 r.

No comments... ;-D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie było tam nic o obcinaniu rąk?-chyba zapomnieli ?-to przecież jest szlagier nie do pobicia>chyba trzeba jeszcze troche poczekać, nie czują się jeszcze zbyt pewnie. Ale Qubric nie udaj, widziałem cie tam razem z Dudi-wy to sobie robicie jaja z tego forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, Muls, ja tam nie pamietam nic o obcinaniu rąk. Ale było sić w rodzaju "ręce presz od rządu" tylko nie dosłownie. Dudi krzyczał "Żydzi na Madagaskar" ale to wycięli w transmisji. Szlagierem niedopobicia jest haslo "Syjoniści do Syjamu" (chyba sobie takie hasło dostępu do forum zrobie bo to trudno zapomnieć). Jeszcze na to nie wpadli, ale brakowało im niewiele - dobra reżyseria.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qubric, ty podlecu, ty łgarzu, dobrze wiesz że nie mógłbym krzyczeć "Żydzi na Madagaskar" bo dobrze życzę Malgaszom!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Retoryka i sterowanie tłumem coś mi przypominają, trochę tylko pochodni brakowało.

Następny wiec proponuję zrobić później i ustawić ludzi w czworoboki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy że PIS trzeba bronić-a przed kim go trzeba bronić?. Zdaje sie że maja wszystko-trzeba się raczej przed nimi bronić? Zdaje sie się ż,e muszą się sami bronić przed własną durnotą.A co z tym ma wspólnego PO czy SLD.Nie wiem.To PRAWO w tytule jest dobre bo z uwagi na zachowania i retorykę można by się pomylić z LEWO.Tak więć LEWO i SPRAWIEDLIWOSC to mogłaby być SLD. A co to znaczy SPRAWIEDLIWOSC- ktoś wie?.Czy to na jedną kadencje czy będzie dłużęj już obowiązywać-a może zawsze?.I kogo .I co to do cholery jest? .Mam nadzieje że WÓdz to wyjaśni w następnym orędziu, tak jak wytlumaczył głąbom co to jest korupcja,co to jest praworządność,elyty i takie tam.Widzę te" proste pytania" Loranca z politbiura z natychmiastowym wyjaśnieniem głąbom.Takie klimaty.Pozdrawiam PRAWO ,elyty i głabów.Nadszedł czas Głłłląbów ze sztandarami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zenada i poracha....

Wraca KOMUNA w pelnym wydaniu (wiece, transparenty, puste słowa i zamordyzm) brakuje tylko szkalowania ksiezy i kartek. Kto tego nie widzi to jest albo slepy albo bardzo chce wierzyc politykom ktorzy brataja sie z najwiekszymi przekretami w PL oczywiscie w imie: JEDYNEGO I PRAWDZIWEGO PORZADKU MORALNEGO.

 

To jak jak bym ukradl komus auto bo przeciez do roboty samochód mi potrzebny a mnie na niego niestac. Wiec co mozna naginac prawo i w imie PRAWA??

W imie ideałow poniekad bardzo sztytnych robi sie przekretny, brata z ludzmi o ktorych kazdy przedszkolak ma juz wyrobione zdanie, kurczowo trzyma sie stołka nawet jak juz mu nogi sie podcina.

Odpowiedz na wszyskie zarzuty jedna: jestesmy tutaj i bedziemy bo ktos wrescie musi zrobic porzadek...

Niech kwa wasza mac (to kwa zamierzone) zrobia porzadek z koalicjantami, gownianymi ustawami i burdelem. Przestana obwiniac opozycje za tsunami i ceny ropy a sami sie wezma do pracy.

I niech jeszcze raz przyrównaja mnie do zomowca.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle.

Jak się dobrze pogrzebie to okazuje się, że ta cała ekipa w ogóle się nie zmienia.

Czyli wszystkie ekipy realizują to samo.

Zapchać dziurę w budżecie czyli dowalić podatkami i innymi opłatami.

Zablokowac rozwój drobnej i średniej przedsiębiorczości. Jak myślicie czy lokalnym watażkom jest na rękę nowa konkurencja- oni już są ustawieni.

Włazidupstwo każdemu obecmu krajowi ktory się nawinie. Jest to typowe dla polskich polityków z ostanich 300 lat.

Czy to będą kaczki czy krowy nie ma znaczenia.

Pewne osoby i tak zachowują się jak w kabarecie.

A dla szaraczków mamy krzykliwe transparenty.

I pomyśleć, że wszędzie ludzie nabierają się na ten sam chwyt czy to Ameryka czy kraje arabskie.

Co do gównarzerii, jest ot wyłącznie nasza wina, jak żeśmy sobie ich wychowali tak mamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolszewicy mieli takie chwytne (za gardło?) hasło: "Kto nie z nami, ten przeciw nam!". Co prawda nie oni je wymyślili, ale twórczo wprowadzili w życie. Przedtem używali go działacze SKPiL, wcześniej Lelewel w swoich pismach. (Nb jest to sprytne odwrócenie idei wyrażonej w ewangelii wg. św. Marka).

I jescze można by tu strawestować komunistycznego prokuratora: "Dajcie mi człowieka, a afera (lub hak) się znajdzie".

 

Historia kołem się toczy - to inne nasuwające się tu powiedzenie. Pasuje, prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koincydencja uruchomienia wątku POLITYKA z ostatnimi wydarzeniami w kraju chyba nieprzypadkowa. Więc aby utrzymać się w konwencji napiszę, że PiS jest be, a PO cacy. Tylko co z tego mam ja i inni szeregowi obywatele tego kraju? My tyci, a oni skład meblowy ze stołkami o który idzie walka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem (JK).

2. Dla mnie, raz dane słowo, jest święte... (J)

3. Nie będzie koalicji z Samoobroną (J).

4. Samoobrona jest tworem byłych oficerów służb bezpieczeństwa (J).

5. Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki z Samoobroną (J).

6. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy (J).

7. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu dla tego polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest nierealne (J).

8. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS (J)

9. W-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w więzieniu działaczy opozycji w latach 70 (J).

10. Nie zmienia się ordynacji wyborczej na krótko przed wyborami.

11. Nie podniesiemy akcyzy na paliwa.

12. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.

13. Wprowadzimy szybko niższe podatki.

14. To będzie tanie państwo, zredukujemy administrację.

15. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.

16. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencję.

17. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).

18. Afera bilboardowa.

19. Chcemy koalicji z PO.

20. PO jest w koalicji z SLD.

21. To wszystko wina PO i SLD.

22. Nie bedzie TKM-u.

23. Moja teczka jest sfałszowana (J).

24. Większość byłych szefów dyplomacji była na usługach KGB.

25. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.

26. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.

.............

99. Dla mnie, raz dane słowo, jest święte... (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006)

 

(kompilacja nie jest moja)

 

PS. I nikt nam nie wmówi, że czarne jest czarne a białe jest białe.

PPS. Spieprzaj dziadu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże- Marcin to tyle tego było ? A ja ich tylko nie lubię za wygląd i już mi to wystarcza -no wiem ,że tak nie wypada-ale przynajmniej nikt mi nie wypomina że jestem z PO- tylko że to sprawa estetyki.. To ty jesteś chłopie z PO. Myslę że NOWY to rozgryzie ze swoją przenikliwością i zajmie się każdym postulatem z osobna,Ten problem ze stołkami jakoś mnie nie przekonuje.Nadal uważam że jest to sprawa psychiczna.Czy stalin był biedny-no biedny był ?-a co wyprawiał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

....26. Tylko 6 km autostrad w _2007_, to wina SLD....

 

:) to się nazywa argument , Większość PlaciOków liczy na to ,że nikt specjalnie się nie wsłuchuje w to ich piepszenie i tak się właśnie zapędzają w produkcji bełkotu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin> i widzisz ,dopadli cie-pieprznąlęś się i naturalną koleją rzeczy wódz wytłumaczy że w związku z tym cała reszta jest też do bani.Zebrałeś te 26 tez i na nic to pisanie i słusznie.Bo już ustalono co jest włąściwe a co nie.A ty się przyp......Z drugiej strony przypier.......się ,bo właściwie po co nam te autostrady.Tylko ta yoropka sie tu przewali ,smrodu narobi,agentów zaprosi.Ze wschodu mafia z ropą pod kurtka przyjedzie i położy nasz handel.A autostrady przeca są, a jak nie ma, to będą już niedługo w czechach ,słowacji.Ale reszta tez ,to przecież były takie żąrty ale jak obywatele poczuli się dotknięci to Wódz możę przeprosić-mniemam.Taka semantyka czy jak tam ,albo taki skrót myślowy.Ale już dajmy spokój bo tu tylko PO i PO.Niech wreszcie miłośnicy Wodza napiszę coś o nim.Za co go lubią.Czego oczekują.Jakie wiążą nadzieje.Ale tak osobiśćie.Bez tych nieustannych żąlów że trzeba tych ,tamtych -do więzienia.Ze PO taka ,srakaa SLD to koniec SWiata.Może tak cos o sobie .Nadzieji nie mam -bo na pytanie czemu ubecy nadal biorą 3000-5000zł a ich ofiary petają sie po prokuratorach a PIS milczy nikt z miłośników nie znalazł czasu żeby odpowiedzieć.Natomiast posypały się wycinki z gazet które znam ale które NIE MAJĄ NIC DO TEGO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch

jezeli fakty sa przeciwko nam to tym gorzej dla faktow, nie?:)

jak widac polskie spoleczenstwo wiele wybaczy, czy to sld , czy pisowi, musi minac jeszcze 10-20 lat zanim ludzie beda WYMAGAC od politykow i EGZEKWOWAC wykonanie obietnic, to nic ze kaczynski okazal sie nieudacznikiem, nie potrafil nie tylko rzadzic ale nawet utzrymac interesu w kupie, to nic , ze polska stracila kolejny rok, jacch wierzy swojemu wodzowi mimo wszystko:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

...jezeli fakty sa przeciwko nam to tym gorzej dla faktow, nie?:)....

 

:)))nie , trzeba zacząć od tego , że z Pis-em nie jestem sercem i duszą , wybrałem ich na zasadzie mniejszego zła.

Podoba mi się u nich to ,że coś drgnęło w sprawie korupcji. A czy sprawa z Berger to korupcja?Profesorowie prawa tego nie wiedzą/nie są pewni to skąd możemy my.Jedno jest pewne , takie praktyki były i są stosowane nie tylko u nas inie tylko przez PiS ( o co się pokuciło PO z PiS - o stołki ) za SDRP niejaka Piekarska przeszła z PO do Komuchów i dostała za to jakieś stanowisko i co wtedy nikt nad tym specjalnie się nie rozwodził. W życiu codziennym firmy podkupują sobie pracowników , chyba nikt nie myśli , że ktoś przechodzi do innej firmy dla lepszej kawy , albo klimatyzacji w biurze?A jak łatwo prawnikom załapać się na aplikacje i kto tam się dostaje

to wszyscy wiedzą ( Pis i za to się wziął) i na dodatek dzieje się to w majestacie prawa.

Apropos sprawy:

W tym tygodniu dostałem wezwanie ze skarbówki o dostarczenie prawidłowego nipu do zeznania PCC-1 ( sprzedałem auto) .Wziałem telefon , zadzwoniłem i okazało się, że muszę dostarczyć go osobiście , wszystko by było ok, ale ja mieszkam na śląsku , a auto kupił gość Gdańska!

Zadzwoniłem do swojej skarbówki - pani sięzaczęła śmiać - co za ulga , ale dla pewności zadzwoniłem do Gdańska jeszcze raz tylko ,że poprosiłem z kierownikiem , okazało się ,że rzeczywiście wystarczy zwykły list z poprawnymi danymi i czytelnym podpisem.

Do czego zmierzam - Czy za ten bałagan ( bo z podobnymi sprawami niemal każdy zetknął się w różnych sytuacjach) odpowiedzialny jest Pis ? Albo inni rządzący ?

Nie kochani to My polacy taką Polske niekompetencji/złych decyzji budujemy na codzień.

Czy "załatwienie roboty" znajomemu /rodzinie uważamy za coś złego ? Wydaje mi sie, że wręcz odwrotnie , gdyby ktoś odmówił , skwitowane by to zostało : .. patrz , co za rodzina...

Także zacznijmy porządki od samych siebie i nie bądźmy bardziej papiescy od papieża :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak niedługo wszyscy sprawni młodzi wypieprzą za granicę. Reszta pójdzie do armii.... zaczną wracać w metalowych trumnach z takich polskich wojen jak w Iranie i Afganistanie...

A my, straruchy gryząc namoczony w wodzie stary chleb dalej będziemy 'rozliczać' przeszłość - może się nawet cofniemy do epoki lodowcowej...

 

 

PS. Czy ma ktoś może suchy chleb dla konia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch

nie tlumacz mi co bylo z beger, bo to ogladalem i wiem co to bylo; z tego jak tutaj falandyzujesz domyslam sie , ze jestes zadowolony z ostatniego roku w polityce, roku , w ktorym kaczynscy mieli PEŁNIE wladzy, OK jest to Twoje prawo, ja nie jestem zadowolony, przypuszczam nawet , ze gdyby przez rok rzadzilo PO byloby dla nas lepiej, nie wiem o ile lepiej, ale mysle , ze lepiej...po prostu gorszych rzadow niz samoobrona /pis sobie nie wyobrazam...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>jacch

>nie tlumacz mi co bylo z beger, bo to ogladalem i wiem co to bylo; z tego jak tutaj falandyzujesz

>domyslam sie , ze jestes zadowolony z ostatniego roku w polityce, roku , w ktorym kaczynscy mieli

>PEŁNIE wladzy, OK jest to Twoje prawo, ja nie jestem zadowolony, przypuszczam nawet , ze gdyby przez

>rok rzadzilo PO byloby dla nas lepiej, nie wiem o ile lepiej, ale mysle , ze lepiej...po prostu

>gorszych rzadow niz samoobrona /pis sobie nie wyobrazam...

 

Oj naiwniacy.

Kasiurka jest potrzebna i to dużo. Za samolociki 12mld złotych, to na początek, do tego zapłacimy oczywiście podatek i cło. czesi mądzrzy byli , to se Grippeny wzieli z głowy mają i już je mają.

Transportery Rosomak na stępne 3 mld złotych, na szczęście kupione w UE.

Dwa stare trupy co ledwo pływają, plus 5 przerośniętych mydelniczek - dar od NATo następne kossty - miliardzik.

Budżet się sypnął w 95 roku (chwała ci panie B).

Majątek krajowy sprzedany za bezcen gołodupcom z zachodu, czemu zamykali bo nie mieli kasy na interes , abyli w Polsce ludzie - Polacy z pienędzmi.

Jak pisałem wcześniej czy to bedzie kaczka czy krowa nie ma to znaczenia

PO to zbieranmina z różnych parti, szczurów z tonących okrętów takich jak UW, SLD, AWS, pod wezwaniem ....

Polityka to twór do rozładowania mas. Komuna upijała WÓDKĄ, demokracja upija tzw wolnością.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agitki, media propaganda ideologia.

 

A ja po prostu znam bardzo dobrze średnią mieścinę, gdzie jak kto piardnie to za godzinę wiedzą na drugim końcu.

 

I wiem jedno, ludzie którzy startowali do samorządu z SLD, często startują teraz z PO. Konkretne znane tawarze.

 

I wykręcajcie sobie koty ogonem jak chcecie. Ja konkretnie widzę jak to jest w znanym mi terenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektro, przestań pitolić że kaczory miałe PEŁNIĘ władzy bo nie miały. Musiały się posiłkować Lepperem na przykład, co do którego lojalności nie ma już chyba wątpliwości, prawda?

Jeśli nie zmieni się ordynacji to w tym kraju nikt nigdy nie będzie miał pełni władzy, no, oprócz tajnych służb. A Lepper zawsze będzie potrzebny wdszystkim - czy to PiS, PO, czy SLD (o ile cudem zmartwychwstaną).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horst

to czasami wyjrzyj poza ten swoj teren, ja tak robie i powiem Ci horyzonty sie poszerzaja...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horst> twoja odkrywczość wali z nóg.Dwa tygodnie musiałem dyskutować na wczasach z byłym pierwszym sekretarzem PzPR który obecnie jest w PIS.I nie wiem komu bardziej wali -jemu,PISOWI czy tobie.Bo co z tego wynika.? A tych z SLD to na statek i zatopić.?A co będzie jak wygrają wybory siadą na tych wszystkich juz opuszczonych stanowiskach PIS i pomysla ża z tobą tez tak mozna by zrobic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>przestań pitolić że kaczory miałe PEŁNIĘ władzy bo nie miały. Musiały się posiłkować Lepperem na przykład, co do którego lojalności nie ma już chyba wątpliwości, prawda?

 

I dlatego trzeba głosować na Leppera! Był nielojalny bo nie miał pełni władzy !

 

A Dziad niechaj spieprza !!! :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa

 

 

muszę jednak poprzeć z lekka PiS.. właściwie odważyli się podeptać trochę pięt dla największych i najmocarniejszych w tym kraju. Coraz komuś przeszkadzają, likwidują rządową mafię i w ogóle powiązania i powiązanka (np WSI) To jest działalność na korzyść kraju. Z drugiej strony jednak postępują jakoś trochę nielogicznie, pochopnie, często "na krawędzi" - koalicja z Samoobroną czy LPR wiązała się z oddaniem pewnych stanowisk działaczom, ale że no cholera chyba gorzej dać nie mogli. Dziwi mnie jeszcze że Giertych ma szczelność siedzieć na tak wysokim stołku gdy myślę ponad połowa (spokojnie) narodu (uczniów, to chyba ważniejsze) chce Jego odejścia. Ciekawe co dalej...w każdym razie deficyt w budżecie będzie dalej rósł, niedobrze :/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo się koryta nie da poszerzyć.

No chyba ,że zagroda się rozbudowuje. A tu nici z interesu.

Trza więc trochę tuczników wcześniej na ubój oddać.

A tak na marginesie. Zauważyliście,że WSI likwidują po cichu. Dopiero by było gdyby coś ktoś palnął.

W sumie to i tak nie przeszkadza, można być posłem i mieć wyrok ( nie wiem czy jest jakiś poseł z wyrokiem uprawomocnionym).

A młode wilki. Są do bani, żreją to co im ze stołu rzucą i muszą szczekac tak samo jak starszyzna.

Organizacje studenckie w tym kraju właściwie nie istnieją. Zasługa AWS-u i pewnie WSI też.

Jak to w pewnej książce napisano są równi i równiejsi.

Nawet nasi kabareciarze nie drą łacha tak z elit rządzących jak ekipa Pietrzaka z PRL-u. Ciekwae a tyle jest tematów. A właśnie dlaczego w sobotę wieczór dla dzieci puszczają tylko Donalda ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.