Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moderacja otwarła ale nie wiadomo czy zamkie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyuna została wywalona z agencji na zbity pysk, po 10 latach współpracy.

 

Bardzo ci współczuję. Nie żartuje.

Ja tak przezywałem koniec zespołu ABBA :-(

A to był w porównaniu z Twoja Huna prawdziwie światowej klasy zespół. Ileż zatem moja rozpacz musiała być dotkliwsza? A jak sam widzisz poradziłem sobie z nią i teraz mogę Ciebie bez wzgledu na wszystko wspierać na tym Forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mogę Ciebie bez wzgledu na wszystko wspierać na tym Forum.

Ale tylko tak samo jak my wszyscy!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychoterapeutyka to chyba nie ten adres?

 

Nie do końca nie ten adres.

@747 jest z nami od bardzo dawna w skali życia tego Forum. Zatem zrozumienie, ludzka postawa miłości bliźniego, pozytywna energia i zwykła lojalność wobec naszej forumowej społeczności, powinny być postawą całkowicie naturalna wśród nas?

Czy jednak sie mylę i według Ciebie Jacku każdy, kto z takim uporem jak mój kochany "samolocik", trwa w swoim własnym hermetycznym świecie i nie przyjmuje Twojego punktu widzenia obserwowanych zjawisk, jest dla Ciebie tutaj niepożądanym osobnikiem?

 

Ale tylko tak samo jak my wszyscy!

 

Oczywiście.

A nawet gorliwiej i bardziej świadomie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet gorliwiej i bardziej świadomie.

Jeśli nie rozwiniesz to sam wiesz co....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie rozwiniesz to sam wiesz co....

 

Nie rozwinę bo i nie ma potrzeby. A nie ma, bo wiem że fox to porządne chłopaczysko i dobry forumowy Przyjaciel.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przekierowałem to na ambasadę USA.

Skąd biorą takich ludzi? Aż zal czytac te bzdury.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden człowiek niewiele może w zderzeniu z machiną i że setki lat temu to my byliśmy mocarstwem.

 

A po jaką cholerę nawracasz do czasów prawie prehistorycznych?

Kiedyś, w swoim czasie, omalże wszystkie kraje w Europie były potęgą. Chiny się nie liczyły, bo nawet o nich nie starano się dowiedzieć. Azja i Afryka były nieważne. A Amerykę dopiero odkryto.

 

Kiedy Rzeczypospolita i Wlk. Księstwo Litewskie rządziło w Europie, to Stany Zjednoczone Ameryki Płn. jeszcze nie istniały. I do kogo amerykanie mają mieć pretensje?

Takie są koleje losu i Twój żal tego nie zmieni. W każdym razie - nie klapanie w klawiaturkę i uświadamianie innych.

 

W tej kwestii jesteś jak Prezes JK:)

Jak to mówią. Wyżej sra, jak d...ę ma...

 

Obce wywiady działają wszędzie, w każdym kraju (o tym również wspominasz cały czas). W każdym kraju są zależności, interesy i naciski - to dziś oczywiste.

 

W innych wywodach piszesz w kółko, że Polacy są tacy wyjątkowi.

Też mi to pachnie PiS-em i ideologią JK.

 

O co Tobie chodzi?

 

 

Vlado>>>

Dzięki Tobie trochę wyhamowałem:)

W rzeczywistośc,i o wiele bardziej toleruję wszelkiej maści odmieńców (bo sam jestem:).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest odsunięty, bada Smoleńsk, ma cotygodniowe audycje - Pilnujmy Polski, można śledzić jego poglądy.

 

Od 8 lat bada i co z tego wynika?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amerykanie

 

Co to takiego ?

 

 

Masz Macierewicza, najnowszy.

 

Od 8 lat bada i co z tego wynika?

 

Będzie raport.

 

Te kraje nigdy nie rządziły w Europie.

 

Interesujące.

 

Te kraje nigdy nie łupiły Europy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przestaniesz pisać ? Wiesz chociaż komu odpisujesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kraje nigdy nie rządziły w Europie.

 

Ojej - zapomniałem dać cudzysłów,. Faktycznie - lepiej byłoby napisać, że coś znaczyły.

 

747>>>

Widzisz.

Nie potrafisz rzeczowo się odnieść do głupot, które wypisujesz, tyko nadal pie...sz głupoty...

To Ci wychodzi najlepiej (kolejna spójność z reżimem).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przestaniesz pisać ? Wiesz chociaż komu odpisujesz?

 

Wiem.

Nawet wiem co piszę.

 

coś znaczyły.

 

Znaczyły znaczyły, napisz kto znaczył więcej i kto przyjechał na bitwę pod Grunwaldem ?

 

Całe rycerstwo z Europy, podpowiem.

 

I dostali w ....al.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurski w tej swojej propagandzie sukcesu stworzył oraz pokazujący że wszystko przebiega sprawnie i sukces jest nieunikniony..

 

Chyba chodziło Ci o obraz, jak się domyślam.

Tak, stworzył...zwłaszcza w TVP propagandę sukcesu jeśli chodzi o oglądalność beznadziejnych seriali pokroju "Korona Królów".

 

Mylisz się Beata Szydło wyleciała, gdyż z każdą pie...łą latała / udawała się / do Jarosława Kaczyńskiego, to był stan nie do utrzymania

 

A to nie wiedział kogo wybrał? A Ty skąd masz takie informacje? Z pierwszej, czy drugiej ręki?

 

Polska to była kiedyś potęga, większa od tzw zachodu, a USA w ogóle jeszcze nie było, to co było na wschodzie, to nawet nie warto przytaczać.

 

Wszystko utraciliśmy.

 

Ale mamy geny, DLATEGO SIĘ NAS BOJĄ .

 

 

Kto się boi?

 

wybory mogły zostać sfałszowane

 

Mogły, ale tylko przez PiS. Przecież mają władzę, więc mogą fałszować, wpływać, szantażować, zastraszać...itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, na lekarza chyba już za późno.

 

Masz Muchę - mówi te wybory to początek końca PiS - u.

 

 

Super !

Polecam !

 

Chyba chodziło Ci o obraz, jak się domyślam.

Tak, stworzył...zwłaszcza w TVP propagandę sukcesu jeśli chodzi o oglądalność beznadziejnych seriali pokroju "Korona Królów".

 

 

 

A to nie wiedział kogo wybrał? A Ty skąd masz takie informacje? Z pierwszej, czy drugiej ręki?

 

 

 

Kto się boi?

 

 

 

Mogły, ale tylko przez PiS. Przecież mają władzę, więc mogą fałszować, wpływać, szantażować, zastraszać...itp.

 

Przeczytaj co Ty tu napisałeś.

Na chłodno.

 

Brakuje Tobie wiedzy, stąd przekonania, fałszywe, wybory obsługuje stara ekipa CZYSTY PRL nie widziałeś przekazu z PKW...

Przepisy są zmodyfikowane, nieco.

Władzy w samorządach nie ma PiS, WŁAŚNIE w strukturach lokalnych szantażować i zastraszać mogą układy mafijne zasiedziałe od zawsze, właśnie o władzę w samorządach toczy się bój, - nic do tego, prawie nic władzy centralnej.

 

Skąd mam wiedzę o Beacie Szydło - z mediów, wiarygodnych, potwierdzone w innym źródle, wiarygodnym.

 

Kiedy odbywała się rekonstrukcja rządu, trąbiono o tym na całą Polskę,,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie raport.

 

 

Taaa...może raczej powinien książkę napisać, zamiast tego raportu.

Lepiej na tym wyjdzie. ;-)

 

A poważnie - sądzisz, taki oszołom może wyjaśnić katastrofę smoleńską?

Mało razy już pokazał, że jest niezrównoważony?

A w ogóle to jak on bada? Jest tam, na miejscu i przeprowadza wywiady?

Przez 8 lat wrak jest u Ruskich i przez ten czas to już wszystkie ewentualne ślady zamachu zostały dokładnie usunięte.

Masz jakieś inne informacje na ten temat?

 

Skąd mam wiedzę o Beacie Szydło - z mediów, wiarygodnych, potwierdzone w innym źródle, wiarygodnym.

 

Nie ma takich. Wszyscy kłamią, albo ukrywają prawdę.

A jeśli nawet piszą prawdę czasem, to i tak nie jesteś w stanie wiedzieć, czy to nie fałsz,

chyba że jesteś u samego źródła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pie...sz głupoty

 

Jesteś w błędzie na forum podaje tylko pewne sprawdzone treści, czysty stan faktyczny.

Osoby obdarzone sposobem myślenia - życzeniowym, mogą początkowo mieć problem z ich przyjęciem.

 

Oprócz tego funkcjonuje zasada, że do przyjęcia treści potrzebne jest przygotowanie, nie można z pozytywnym skutkiem - zrozumieniem, podać komuś treści, której on nie jest w stanie rozpoznać jako odpowiadającej rzeczywistości - to bardzo ważne !

 

Wszyscy kłamią

Nie słucha się treści, tylko zestawia ją z tzw mową ciała - i już masz 100 proc informację, którą jeszcze weryfikujesz o ile jest to możliwe.

Treść pisaną nie czytasz wprost, tylko słuchasz intuicji, która tłumaczy intencje piszącego, odnosisz to do napisanej treści, poszukujesz treści zawartej między wierszami, czyli ducha przekazu, zestawiasz to i masz 100 proc treść jeszcze to weryfikujesz jeśli można.

 

Musisz też potrafić wyczuć zawodowego kłamcę, który miesza prawdę z fikcją.

 

A poważnie - sądzisz, taki oszołom może wyjaśnić katastrofę smoleńską

 

Sam nie, ale ma budżet i ludzi.

 

Katastrofa Smoleńska jest bardzo złożonym geopolitycznym zdarzeniem, do wyjaśnienia potrzebna jest intencja a ta może napotkać na potężne bariery.

 

Masz jakieś inne informacje na ten temat?

 

 

Nie, temat jest rozpatrywany na gruncie eksperymentów naukowych, mających podstawy fizyczne, praw fizyki nikt intencjonalnie ani nie zaprogramuje ani nie zmieni, więc są wiarygodne, potwierdzą bądź wykluczą tezy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jednak sie mylę i według Ciebie Jacku każdy, kto z takim uporem jak mój kochany "samolocik", trwa w swoim własnym hermetycznym świecie i nie przyjmuje Twojego punktu widzenia obserwowanych zjawisk, jest dla Ciebie tutaj niepożądanym osobnikiem?

 

Dlaczego od razu niepożądanym? Nigdy nic takiego nie powiedziałem a nawet nie pomyślałem. I nie jest to kwestia nieprzyjmowania mojego punktu widzenia obserwowanych zjawisk, gdyż każdy ma swój, nudno byłoby gdyby były identyczne. Mamy przypadek (jak słusznie napisałeś) trwania we własnym hermetycznym świecie i nieprzyjmowania do wiadomości otaczającego świata jaki istnieje obiektywnie. A to już daje asumpt do poważnej troski.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już daje asumpt do poważnej troski.

 

Zamieściłem opis wyborów zaprezentowany przez PO i PiS - obejrzyj posłuchaj, powróć do forum i opisz co z tych dwóch przekazów całkowicie odmiennych zrozumiałeś.

 

Bob, człowiek ma prawo do interpretacji, do opinii, min Joanna Mucha widzi efekt wyborów tak a min Antoni Macierewicz inaczej, pomimo że to to samo święto demokracji..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treść pisaną nie czytasz wprost, tylko słuchasz intuicji, która tłumaczy intencje piszącego, odnosisz to do napisanej treści, poszukujesz treści zawartej między wierszami, czyli ducha przekazu, zestawiasz to i masz 100 proc treść jeszcze to weryfikujesz jeśli można.

 

Nie rozśmieszaj mnie. ;-)

 

Musisz też potrafić wyczuć zawodowego kłamcę, który miesza prawdę z fikcją.

 

Wyczuwam - Morawiecki jest the best. Cała pozostała wataha pisowska też. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w błędzie na forum podaje tylko pewne sprawdzone treści, czysty stan faktyczny.

Osoby obdarzone sposobem myślenia - życzeniowym, mogą początkowo mieć problem z ich przyjęciem.

 

Oprócz tego funkcjonuje zasada, że do przyjęcia treści potrzebne jest przygotowanie, nie można z pozytywnym skutkiem - zrozumieniem, podać komuś treści, której on nie jest w stanie rozpoznać jako odpowiadającej rzeczywistości - to bardzo ważne !

 

I vice-versa:)

 

O tym też już pisałem.

Starasz się jawić adwersarzom jako najmądrzejszy, najprzenikliwszy i wszechwiedzący.

 

Ponownie zapytam - jaki jest sens odnoszenia się do wielkiej Polski sprzed kilkuset lat?

 

Wiele narodów-krajów znaczyło, miało kiedyś dużo, dużo więcej. Co ma powiedzieć Brytyjczyk, Francuz czy Hiszpan?

A czego żałować Szwed czy Norweg? Ubolewać nieprzerwanie, że za Wikingów to dopiero było!

I co z tego?

AKTUALNIE jest inaczej.

 

Znasz to?

Co było, a nie jest - nie pisze się w rejestr.

 

Gdyby wszyscy oni myśleli podobnie jak Ty - niechybnie wybuchła by wojna!

Dodatkowy wstyd, że popierasz Narodowców. Nie w tym wydaniu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała pozostała wataha pisowska też. ;-)

Lubię to

 

 

Treść pisana jest trudniejsza w rozpoznaniu od przekazu video, w obrazie masz jeszcze barwę głosu etc.

 

Politycy reprezentują interesy swoich mocodawców oraz swoje własne, - udają natomiast że wyborców.

 

Wyborcy się w ogóle nie liczą, problem jest tylko kiedy powstają tzw niepokoje społeczne.

 

najmądrzejszy, najprzenikliwszy i wszechwiedzący.

 

Nie, po prostu uważam że istnieje jakiś poziom elementarny, /grunt/ tylko nieudolnie staram się wskazywać tą wiedzę, którą do niego wypadałoby zaliczyć.

 

Jeśli przyjdzie do tematu zawodowy historyk, politolog czy ktoś jeszcze, oddam pole.

 

Nie oddam nikomu tylko w hi end, tu nie, gdyż mam za sobą potężny okres badań indywidualnych w tej dziedzinie.

 

Dodatkowy wstyd, że popierasz Narodowców. Nie w tym wydaniu!

 

Co to znaczy ?

 

Wstyd, to jest zagłosować za ...

 

 

Wyluzuj, wybory to tylko zabawa, czy damy wzbogacić się temu czy tamtemu...samorządowe..

Do Sejmu to już inny kaliber, bo możemy stracić nasze państwo..i już nie odzyskać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet wiem co piszę.

 

Czyżby?

Polacy woleli wyjechać i poniżać się na zmywaku niż oddawać mafii państwowej piękne lata swojego życia.

Dla nieznających języka i bez wykształcenia to chyba nie ujma?

Wrócili?

 

Przecież te środki natychmiast wracają do obiegu gospodarczego i napędzają wewnętrzną konsumpcję.

Są przeżarte ( LIDL?!:-)) ) i nie generują nic poza tym (w większości) . Lepiej byłoby zainwestować w żłobki czy przedszkola, ale co to za elektorat...

 

Polska potrzebuje silnego męskiego przywództwa.

Kogoś w sile wieku, posiadającego niezbędną wiedzę umiejętności i charyzmę.

Kur.a . Ale kolana mu siadają!

Kucaj z lektyką i drabinką dla twojego idola.

Jeżeli on jest męski to proponuję byś się nie ukrywał ze swoja orientacja seksualną.

 

Katastrofa Smoleńska jest bardzo złożonym geopolitycznym zdarzeniem, do wyjaśnienia potrzebna jest intencja a ta może napotkać na potężne bariery.

Umysłowe - fakt!

 

Treść pisana jest trudniejsza w rozpoznaniu od przekazu video, w obrazie masz jeszcze barwę głosu etc.

???

Wyląduj, bo się wosk zaczyna topić.

 

Wyluzuj, wybory to tylko zabawa, czy damy wzbogacić się temu czy tamtemu...samorządowe..

???

Idź puszczać stateczki w kałuży.

 

Do Sejmu to już inny kaliber, bo możemy stracić nasze państwo..i już nie odzyskać.

Np. Watykan ma długie i chciwe ręce. I dobrze się zadomowił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez klecha

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klecha obnażył Twoją hipokryzję. Ja bym tak nie umiał...

 

Nie, po prostu uważam że istnieje jakiś poziom elementarny, /grunt/ tylko nieudolnie staram się wskazywać tą wiedzę, którą do niego wypadałoby zaliczyć.

 

Jeśli przyjdzie do tematu zawodowy historyk, politolog czy ktoś jeszcze, oddam pole.

 

Nie oddam nikomu tylko w hi end, tu nie, gdyż mam za sobą potężny okres badań indywidualnych w tej dziedzinie.

 

Użytkownik zukzukzuk dnia 23.10.2018 - 23:21 napisał

 

Dodatkowy wstyd, że popierasz Narodowców. Nie w tym wydaniu!

 

Co to znaczy ?

 

Wstyd, to jest zagłosować za ...

 

 

Wyluzuj, wybory to tylko zabawa, czy damy wzbogacić się temu czy tamtemu...samorządowe..

Do Sejmu to już inny kaliber, bo możemy stracić nasze państwo..i już nie odzyskać.

 

Wiesz.

Człowiek mądry, mający większą wiedzę od swego interlokutora, stara się usilnie, aby zakamuflować swą wyższość intelektualną. Ty - niestety tak nie umiesz:(

Mędrzec używa tylko ARGUMENTÓW, a nie co rusz pisze o niedouczeniu, czy nawet o braku elementarnej wiedzy w zakresie dyskusji.

 

Ciągle wskazujesz źródła wiedzy, które inni powinni poznać. Natomiast, deprecjonujesz i wyśmiewasz wartość materiałów zaproponowanych przez innych. Liczy się tylko Twoja prawda. Ta "mojsza".

 

Nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie...

Grecy dopiero muszą być wk...i źli na całą Europę. Za antycznych czasów to byli hoho.

A teraz?

 

Co do audio.

O ile w sprawach znajomości historii zapewne masz przewagę (przynajmniej nade mną), to w temacie audio - nie wróżę Tobie sukcesu.

Kilka lat temu słyszałem prezentację tak bliską realu, tak dobrą i urzekającą, że do dziś uważam (a raczej jestem pewny) iż NIC, i za żadne pieniądze, nie może się do takiej zbliżyć. Od tego czasu przestałem pisać w tematach audio i przeszedłem na bocznicę. Wasz hi-end, jest po prostu śmieszny (dla mnie).

 

A Twoje wieloletnie badania mnie nie obchodzą. Liczy się tylko efekt końcowy.

 

Rozumiem, że nie głosować w ogóle (kiedy nie ma żadnych przeszkód ku temu) - można krytykować, a nawet wstydzić się za to. Tu kolejny raz zaskoczyłeś in minus:(

 

Skoro wybory samorządowe nazywasz zabawą, to prawdopodobnie głosowałeś na tych, co obchodzili urodziny niemieckiego przywódcy - pana H. Oni również świetnie się bawili...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt końcowy.

 

Słyszałeś jakieś echo.

Nie masz żadnego pojęcia na temat hi end.

 

Dawaj mi tu ten sprzęt, foty, bebechy, będziemy rozmawiać.

 

zakamuflować swą wyższość intelektualną

 

Wyluzuj, jesteśmy na forum, tu rzeczywiście niemal wszyscy kamuflują swój poziom intelektualny..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.