Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
3 minuty temu, asterix1 napisał:

To po jakiego wacka Mazurek wije sie jak wąż z kłamstwami że zamknęli ich w WC(użyłem przenośni ale ...)

 

 

Ludzie czasem zaczynają się tłumaczyć i brną w kłamstwo. Wystarczyło gdyby powiedział że nie mógł z pewnych powodów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, stench napisał:

Ludzie czasem zaczynają się tłumaczyć i brną w kłamstwo. Wystarczyło gdyby powiedział że nie mógł z pewnych powodów.

OK, czyli nie kłamał tylko brnal w kłamstwo. Dla mnie ok. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, stench napisał:

Ludzie czasem zaczynają się tłumaczyć i brną w kłamstwo. Wystarczyło gdyby powiedział że nie mógł z pewnych powodów.

I to bym zrozumiał ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Puste miejsca w sejmie nie wyglądają najlepiej, mogli przyjść i chwilę postać....

Skoro nie chcieli udawać to też nie ma co robić cyrków.

Gdyby reszta była szczera to pewnie 3/4 sali było by na stołówce a nie czciła pamięć zmarłego.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, stench napisał:

Skoro nie chcieli udawać to też nie ma co robić cyrków.

To krótko - kłamie czy nie? Napisz. Pozostanie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
4 minuty temu, przemak napisał:

OK, czyli nie kłamał tylko brnal w kłamstwo. Dla mnie ok. 

Kłamał, kłamał.

Tylko czasem zaczyna się od malutkiego a potem ono pociąga następne albo bardzo duże - i to jest dla mnie brnięcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Bardzo mi przykro, że nie byłem, nie zdążyłem. Tak się stało...
Spóźnienie na dzisiejsze posiedzenie Sejmu to czysty przypadek, proszę nie doszukiwać się w tym drugiego dna.
"Wyszłem za mąż, zaraz wracam."




Gdyby reszta była szczera to pewnie 3/4 sali było by na stołówce a nie czciła pamięć zmarłego.


To jest nieładna sugestia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
10 minut temu, przemak napisał:

Bardzo mi przykro, że nie byłem, nie zdążyłem. Tak się stało...

Spóźnienie na dzisiejsze posiedzenie Sejmu to czysty przypadek, proszę nie doszukiwać się w tym drugiego dna.

Może to kłamstwo przykryło prawdę pt: mam grypę jelitówkę, leci ze mnie dołem i górą , a kto mądry niech się do mnie nie zbliża.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała trójka ma grypę żołądkową?

Przecież oczywiste, że to była demonstracja polityczna. Obecnie widzimy nieudolne próby wybrnięcia gdyż szybko się zorientowali jak fatalny dla nich jest społeczny odbiór tego co zrobili. Najbardziej prawdopodobne są najprostsze tłumaczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Przy takiej polaryzacji społeczeństwa to bez względu co kto zrobi to i tak część będzie kogoś kochać a część nienawidzić .

Dziel i rządź.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pozegnaliśmy @Jamówię na okres 14 dni. Wystarczy tej chucpy i ciągłego szczucia wraz z wciąganiem moderacji w swoją perfidną narrację. Dodatkowo nałożony zostaje dożywotni ban dla w/w osoby na temat Polityka na Bocznicy. Udział tej osoby to jedynie naparzanie na Forum w tematach na Bocznicy i tworzenie narracji pod swoje tylko zrozumienie świata. Ilość osób, jaka stoi na Forum w sprzeczności z @Jamówię świadczy, że warto czasem się zastanowić czy to ogół jest skrzywiony, czy raczej konkretna jednostka ma problemy ze zrozumieniem podstawowych rzeczy.

Niestety wystarczy tych perfidnych zagrywek i jak napisałem powyżej - do tego wciąganie w to moderację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, stench napisał:

Dla mnie OK, jeśli się z kimś mocno nie lubiło to po co robić szopki i coś udawać?

To w takim razie co robiła tam cała reszta klubu PiS? Jak można przypuszczać oni też Adamowicza nie kochali. Co więcej w jakim celu kaczorek zamieścił nekrolog i w jakim celu I Duda i Morawiecki udają się na pogrzeb Adamowicza? Oni go w przeciwieństwie do Kaczyńskiego mocno lubili? 

 

Godzinę temu, stench napisał:

Gdyby reszta była szczera to pewnie 3/4 sali było by na stołówce a nie czciła pamięć zmarłego

Oni tam nie mają stołówki, a całkiem wytworną restauracje z daniami a'la cart. To raz. Dwa, że po katastrofie Smoleńskiej minut ciszy było od groma, w każdym możliwym miejscu i jakoś tak nie zauważyłem by ktoś w tym czasie bywał w stołówkach, bo jest szczery. Ba, sejmowych minut ciszy po śmierci tego i owego bywało od groma, i też jakoś nikt po stołówkach w tym czasie nie wysiadywał, mimo, że czczone persony bywały tak "niskiego formatu", że na szczerość mogli sobie pozwolić niemal wszyscy i nie przejmować się zupełnie co na to opinia publiczna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, stench napisał:

Przy takiej polaryzacji społeczeństwa to bez względu co kto zrobi to i tak część będzie kogoś kochać a część nienawidzić .

Autentycznie nie potrafię sobie wyobrazić by jakikolwiek zwolennik PO czy N. miał znienawidzić kaczorka za to, że minutą ciszy uczcił pamięć Adamowicza. Tak samo jak nie potrafię sobie wyobrazić, by np. udział nie tylko Tuska, Schetyny, ale i całej wierchuszki PO w pogrzebie Kaczyńskiego (czy Lecha, czy kiedyś Jarosława) miał zwolenników PO doprowadzić do tego, że zwolennikami być przestaną. Co więcej miałbym do nich ogromne pretensje, gdyby tego nie zrobili. Ale już w drugą stronę takiej pewności nie mam. I jestem dziwnie pewien, że część wyznawców PiS fakt uczestnictwa w pogrzebie Adamowicza I Dudy i Morawieckiego, skrytykuje, a to, że Kaczyński i tych dwu się na tej minucie ciszy nie pojawili bardzo im się spodobał. I na tym polega różnica w pojmowaniu tego dziel i rządź.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Wojciechu, jako politycy tej rangi muszą z borem.

Wiadomo , że część obecnych będzie im nieprzychylna i może dojść do niemiłych sytuacji, z których znów media będą miały papkę.

A jako politycy tej rangi przyjść muszą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez stench

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Ciekawe z jaką obstawą Duda i Morawiecki pojawią się na pogrzebie?

Godną miesięcznic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Integra Abrahamsen V2.0 UP, CD Abrahamsen V1.0 UP, monitory Chario Constellation Delphinus, interkonekt M&B AudioCable Diamond XLR, przewody głośnikowe QED Anniversary Ruby Red, przewody zasilające Yarbo 9000 i Yarbo 1100, wtyki Valab Carbon Rhodium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
3 minuty temu, Adalbert95 napisał:

Autentycznie nie potrafię sobie wyobrazić by jakikolwiek zwolennik PO czy N. miał znienawidzić kaczorka za to, że minutą ciszy uczcił pamięć Adamowicza. Tak samo jak nie potrafię sobie wyobrazić, by np. udział nie tylko Tuska, Schetyny, ale i całej wierchuszki PO w pogrzebie Kaczyńskiego (czy Lecha, czy kiedyś Jarosława) miał zwolenników PO doprowadzić do tego, że zwolennikami być przestaną. Co więcej miałbym do nich ogromne pretensje, gdyby tego nie zrobili. Ale już w drugą stronę takiej pewności nie mam. I jestem dziwnie pewien, że część wyznawców PiS fakt uczestnictwa w pogrzebie Adamowicza I Dudy i Morawieckiego, skrytykuje, a to, że Kaczyński i tych dwu się na tej minucie ciszy nie pojawili bardzo im się spodobał. I na tym polega różnica w pojmowaniu tego dziel i rządź.

"zwolennik PO " i "wyznawcy PiS" - :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Ciekawe z jaką obstawą Duda i Morawiecki pojawią się na pogrzebie?

To mniej istotne. Istotniejsze co zrobią organizatorzy by na pogrzebie nikt choćby kwiatkiem ich nie tknął, czy choćby pół słowem nie obraził. Milcząca obojętność, nawet i wrogie spojrzenia ok, ale absolutnie nic więcej. Bo na to cokolwiek więcej obaj wyczekują i pragną jak kania dżdżu. Z oczywistych i jak mniemam nikomu nie koniecznych do wyjaśniania powodów.

5 minut temu, stench napisał:

"zwolennik PO " i "wyznawcy PiS"

A tak. Stety czy niestety...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, ze choć dzisiaj wszyscy sobie odpuszcza polityke i uczcza minuta ciszy śmierć Prezydenta Adamowicza. Az nie moglem uwierzyć, ze kilku poslow nie ma (w tym Kaczynskiego). Przypadkowo zjawili sie tuz po wszystkim
Jak bylo głosowanie w sprawie budżetu obecność oczywiscoe 100%.
Zenada. Wstyd. Brakuje slow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie bede robil konkurencji Schetynie, i nie wystartuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, pietrzak napisał:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ksiądz Lemański przychodził na zebrania rady pedagogicznej w szkole, w której uczył, z dyktafonem i nagrywał jej przebieg. Nauczycieli z tej szkoły napiętnował w czasie głoszonych przez siebie kazań. Nawet w czasie nabożeństw tzw. nabożeństw szkolnych z udziałem uczniów. Procesował się też z nauczycielami, przegrywając chyba wszystkie sprawy. Szkoła, co zaproponowali sami nauczyciele i uczniowie, nosi imię Janusza Korczaka, a Lemański wielkim Żydów jest. Jednak jego ambicje celebryty są dużo większe, niż poświęcenie Korczaka. Lemański to wzorzec. Mainstreamu.

 

 

12 godzin temu, stench napisał:

"zwolennik PO " i "wyznawcy PiS" - :)

Jak się nie mylę, jest to poprawność polityczna. :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, stench napisał:

Przy takiej polaryzacji społeczeństwa to bez względu co kto zrobi to i tak część będzie kogoś kochać a część nienawidzić .

Dziel i rządź.

Ciekawe ja nikogo (z polityki) nie kocham ani nie nienawidzę. Jestem wyborcą PIS a np. ceniłem zawsze Schetynę- na tle Donka to Einstein :-)))). Lubię Leszka Millera i lubiłem zawsze Oleksego- szkoda że odszedł. Zawsze ceniłem Kwaśniewskiego- to człowiek który "wybierajac" Olejniczaka i Napieralskiego- uśmiercił SLD i lewicę- chwała mu za to.

Dziel i rządź- to hasło Hołdysa, który nazwał Kaczyniaka "h..em, który podzielił Polakow". Przepraszam za ten język miłości ale to tylko cytat z Holdysa- wszak muzyka łagodzi obyczaje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

dieu est tres fin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Sine Metu napisał:

Z tak dyskretną aż nie zauważysz tych kilkudziesięciu borowików.

 Nie na już borowików, poza tymi, które mam suszone i marynowane w kilkunastu słoikach.

Jest:

sop-volume-11-sops-104-to-113-363-p.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, @Jamówię nie potrzebuje adwokata. Ma świadomość za co dostał ostrzeżenie i ograniczenie. Proszę powstrzymać się od negowania decyzji Administracji i moderacji. Tak jak nie znacie decyzji i zastosowanych działań wobec innych osób biorących udział w dyskusji, którym należało się "przypomnienie" o poszanowaniu dla innych, tak nie znacie zachowania w/w osoby w temacie podejścia do Forum. Niestety nie może być tak, że samemu nie jest się kryształowym, a innym non stop zarzuca się pewne zachowania. Zarzuca nie tylko w samym temacie, ale także w inny sposób - nieakceptowany w towarzystwie ludzi biorących udział w tak gorącej dyskusji.

A powoływanie się ciągłe na "nowe otwarcie" nawet nie skomentuję w obliczu tego, co czasem się dzieje. Nowe otwarcie to nie zniesienie Regulaminu i przyzwolenie na rozwalanie każdego tematu. 

I na tym kończę w temacie @Jamówię czy samego działania moderacji wobec pewnych osób. I proszę odpuścić sobie dalsze w tej materii komentarze. Poskutkuje to nie tylko punktami, ale banem na ten temat.

Mod.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, odpuszczamy, advocatus diaboli, tylko prosilibysmy o usuwanie takich oto tresci, nie podajemy autora, bo wstyd:

 

"Co? Boli? Niech boli. Czym mocniej tym lepiej. Myślałeś, ze tylko wy macie monopol na robienie polityki na trupach? Właśnie się skończył. A, że kaliber wydarzenia i w sensie politycznym i medialnym bardzo znaczący, hucpa Smoleńska już zdechła, to i opozycja i w tej dziedzinie przejmuje inicjatywę i zdobywa ogromną przewagę. Że kampania wyborcza już w toku to będą i miesięcznice (może nawet i tygodnice), będą milczące (przynajmniej na początku) marsze ze świecami, ulice Adamowicza, jego pomniki i te wszystkie cuda wianki, które wyprawiał PiS. Tak, zabójstwo Adamowicza, to cios dla pisiarstwa jakiego od bardzo, bardzo dawna nie dostało, czego wasze rozpaczliwe popiskiwanie i żałosne próby odwracania kota ogonem najlepszym dowodem. Nie da się tego wydarzenia i jego skutków niczym, po pisiarsku "przykryć", zamaskować, zmarginalizować. Po raz kolejny sprawdza się porzekadło, że kto mieczem wojuje, od miecza ginie.Jest jeszcze gorzej nisz myślisz. Gorzej, bo wszelkie metody i sposoby "gry trupami" już pisołki przetrenowały, nie trzeba niczego nawet wymyślać, wystarczy skorzystać z gotowych wzorów. Że pisiołki jak pisiołki mało generalnie lotne i wyrafinowane to wystarczy tylko nieco te metody "podrasować" i "grać" ile wlezie. I będzie się grało, tak grało, ze aż wam pójdzie w pięty. Tak, masz się czego obawiać... "

 

Nawet panu jamowie chyba daleko do takich wyznan nienawisci, moznaby powiedziec encyklopedycznych wyznan nienawisci srodowiska probujacego walczyc z mowa nienawisci.

Moze kolega nawet sie nie spodziewl, ze cos takiego powstalo?

Ale tak, powstalo, jest, i niektorym nawet sie podobalo

I powinno pozostac jako przestroga - do czego moze doprowadzic nienawisc.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym przewinieniem opozycji jest zwrócenie się do PiS i jego zwolenników językiem jaki oni sami wprowadzili do dyskursu publicznego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bobcat napisał:

Największym przewinieniem opozycji jest zwrócenie się do PiS i jego zwolenników językiem jaki oni sami wprowadzili do dyskursu publicznego.

Prosze bardzo, kolejny koment pelen przemyslen jak sie pojednac.

Bob, dla twojej wiedzy, wlasnie tak, wlasnie to jest najwiekszy blad lub przewinienie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.