Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, slawek.xm napisał:

dlatego twoje wnioski są krańcowo odmienne od rzeczywistości

Ty również dyskutujesz przedszkolną metodą "to nie ja - to Ty"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Bobcat napisał:

Wytrzyj nosek, umyj ząbki i idź spać.

Tego wymaga zwykła higiena osobista.
Wiesz?
Jeśli nie, to polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bobcat napisał:

Ty również dyskutujesz przedszkolną metodą "to nie ja - to Ty"?

skup się może na merytoryce, bo takie zagrywki naprawdę juz sa nudne ?

przedstawiłem ci argumenty , skroro nie potrafisz ich obalić zakończ na dziś i idź popłakać nad losem trzech szabel Biedronia ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, slawek.xm napisał:

skup się może na merytoryce, bo takie zagrywki naprawdę juz sa nudne ?

przedstawiłem ci argumenty , skroro nie potrafisz ich obalić zakończ na dziś i idź popłakać nad losem trzech szabel Biedronia ?

Dziękuję za potwierdzenie tego co napisałem kolejny smarkaczu w dyskusji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bobcat napisał:

Dziękuję za potwierdzenie tego co napisałem kolejny smarkaczu w dyskusji.

twoja pusta złość poprawia mi tylko humor tego wieczoru

i napisze Ci jeszcze ,że w przeciwieństwie do wiosny Konfederacja mimo skromnego wyniku w tych wyborach będzie miała w październiku o wiele większe poparcie i stanie sie dla pisu optymalnym kandydatem do koalicji dlatego moje nadzieje na większośc konstytucyjną juz dziś stały się niemal faktem

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile w poprzednich wyborach wszyscy uważali się za wygranych to w tych jest dokładnie na odwrót.

Wygrana PiS jest raczej symboliczna (co też jest oczywiście ważne) i nie taka jak politycy reżimu sobie marzyli.

Schetyna niby przegrał niewiele, ale jednak. i to w wyborach które teoretycznie były do wygrania. Dlaczego? Bo to mistrz gierek gabinetowych a nie wielkiej polityki.

Przegrał Biedroń bo zdobył ledwie połowę z tego co mu wróżono. Przegrał Kukiz, i to z kretesem, ale to było łatwe do przewidzenia.

Jedynym prawdziwym wygranym jest Konfederacja, czyli ruch oszołomów religijnych i hitlersynów. Gdy Kaczyński łaskawie podawał im rękę chyba nie spodziewał się co wyhoduje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, slawek.xm napisał:

twoja pusta złość poprawia mi tylko humor tego wieczoru

Jest mi bardzo miło Szanowna Smartkaterio. 

Jesienią bardzo się zdziwisz. Zacznij się duchowo przygotowywać. Nie do sukcesu bynajmniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Bobcat napisał:

Dziękuję za potwierdzenie tego co napisałem kolejny smarkaczu w dyskusji.

Ależ pięknie i grzecznie wyrażony stosunek do kolegi.

11 minut temu, slawek.xm napisał:

moje nadzieje na większośc konstytucyjną juz dziś stały się niemal faktem

Ja tak samo myślę, że większość konstytucyjna dla PIS jest bardzo prawdopodobna. Totalniactwo przegrało bezwzględnie i na jesieni będzie słabsze niż teraz. Ale nie przewiduję koalicji z Konfederacją- jest ona tak samo możliwa jak z Wiosną, czyli niemożliwa. Natomiast  kolejne głosowania w Sejmie, to już inna sprawa i tu Konfederacja będzie zmuszona współpracować a nie dołączać się do totalnych.

6 minut temu, Jaro_747 napisał:

Wygrana PiS jest raczej symboliczna

Przy takiej nagonce przez lata- to nie jest symboliczna wygrana, tylko bardzo duża.

 

4 minuty temu, Bobcat napisał:

Szanowna Smartkaterio

może dość tej piaskownicy?

 

A teraz powoli zaczną się konwersje na/do PIS

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez absinth3

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bobcat napisał:

Jest mi bardzo miło Szanowna Smartkaterio. 

Jesienią bardzo się zdziwisz. Zacznij się duchowo przygotowywać. Nie do sukcesu bynajmniej.

cała przyjemnośc po mojej stronie ?

moja strawa duchowa jest nie z tego świata dlatego żadne wybory nie maja na nią wpływu

będzie co ma być choc te wybory pokazały ,że nie myliłem sie w swoich ocenach

wiem ,że dla ciebie to straszne i nie możesz się z tym pogodzić ale to juz twój problem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisuary te złodziejskie mendy, po tych wszystkich datkach + z naszych podatków dla nierobów , i szczujni  kurwizji Kurskiego i tak mają bardzo małą przewagę nad KE. Do tego dzieciojebcy w sukienakch już odpowiednio ukierunkowały motłoch po dzisiejszych mszach, więc nie dziwne jest że wygrali, ale czemu tak małą przewagę mają. Koalicja nie ma takich możliwości a to raptem trzy procent przewagi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, absinth3 napisał:

Przy takiej nagonce przez lata- to nie jest symboliczna wygrana, tylko bardzo duża.

Nagonce???

Jaja sobie robisz???

Reżim rządzi od prawie czterech lat. Ma w swoim ręku wszystkie narzędzia i używa ich sprawniej niż komuniści. A ty piszesz o nagonce? To może jeszcze o prześladowaniach? Brutalnie prześladowany przez reżimowe media Patyk Jaki i tropiona po lasach przez siepaczy Tuska Becia Szydło dostała się do Parlamentu Europejskiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunistów to ja pamiętam osobiście, więc nie nawijaj makaronu na uszy. Jaki też się dostał? To super!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, absinth3 napisał:

Ale nie przewiduję koalicji z Konfederacją- jest ona tak samo możliwa jak z Wiosną, czyli niemożliwa.

osobiście nie widzę innego ewentualnego koalicjanta dla pisu stąd moje spekulacje

oczywiście jesli pis będzie mógł sam stworzyć rząd większościowy koalicji nie będzie

zdobycie wiekszości konstytucyjnej przez pis jest mozliwe ale mało realne dla opozycji byłby to najwiekszy mozliwy  koszmar  ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jaro_747 napisał:

Becia Szydło dostała się do Parlamentu Europejskiego

dostała chyba najwięcej głosów ze wszystkich kandydatów w Polsce

ja wiem , to dlatego ,że syn jest księdzem ?

i dobrze Wam tak ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, slawek.xm napisał:

dla opozycji byłby to najwiekszy mozliwy  koszmar 

czego jej- znaczy tej "opozycji" serdecznie życzę

Totalni to pieniacze i warchoły w najgorszym stylu, bezwstydnie kopiujący zachowania rodem z XVIII wieku

 

LATE POOL:

PiS wygrywa wybory z poparciem 43,1 proc., drugie miejsce zajmuje Koalicja Europejska z poparciem 38,4 proc

 

HAHAHAHAHA

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez absinth3
YEEEES

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, absinth3 napisał:

czego jej- znaczy tej "opozycji" serdecznie życzę

to jest nas przynajmniej dwóch

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje szacunki wskazują, że 1/3 społeczeństwa to idioci. Pytanie skąd PiS wziął nadwyżkę ok. 10% głosów.

To oczywiście pytanie do opozycji i bez poważnej dyskusji i wyciągnięcia wniosków następne wybory wyglądać będą podobnie.

Chociaż nie - wyglądać będą gorzej bo Konfederacja zdobędzie 12% głosów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Moje szacunki wskazują, że 1/3 społeczeństwa to idioci

Szacuj tak dalej, podobnie jak ci twoi: w takim razie większość konstytucyjną mamy ZAPEWNIONĄ.

Ty coś mówisz o poważniej dyskusji? Z takimi założeniami? Daj sobie spokój, albo przemyśl założenia. A właściwie- myśl tak dalej bo liczy się efekt/wynik a nie emocje

 

Beatka w PE- super, Jaki przydałby się bardziej na miejscu

 

PS do zobaczenia na jesieni

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, absinth3 napisał:

Szacuj tak dalej, podobnie jak ci twoi: w takim razie większość konstytucyjną mamy ZAPEWNIONĄ.

Ty coś mówisz o poważniej dyskusji? Z takimi założeniami? Daj sobie spokój, albo przemyśl założenia. A właściwie- myśl tak dalej bo liczy się efekt/wynik a nie emocje.

Naucz się czytać ze zrozumieniem bo na razie kiepsko.

A co do szacowania to przecież reżim szacuje tak samo - wystarczy przyjrzeć się ich propagandzie i temu, do kogo jest skierowana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jaro_747 napisał:

Chociaż nie - wyglądać będą gorzej bo Konfederacja zdobędzie 12% głosów

muszę przyznać ,że zaskoczyłes mnie tym obiektywizmem

ale zgadzam się nastroje ultraprawicowe nasilą się i to tylko dlatego ,ze opozycja bardzo mocno skręciła w lewo a tego kierunku nie da sie już zmienić

pis zajął większość centrum a Rydzyk nie odwazył się jeszcze na stworzenie własnej parti

elektorat ultraprawicowy musi zagłosowac na Konfederację tym bardziej ,że sa w niej nowe nieskompromitowane jeszcze układami nazwiska , poza tym część niezadowolonych z wyniku Kuzkiza równiez zagłosuje na Konfederację by ich głosy nie wsiąkły w piach wyborczy

sytuacja na progu kampanii do Sejmu jest raczej klarowna bo pisu nie osłabiły żadne oskarżenia i teraz może budować tylko silniejszy wizerunek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koalicja skręciła w lewo? To za chwilę skręci w prawo.

Jak się trafi flauta, to się szuka wiatru - tyle. PO pod wodzą obecnego przywództwa trafiło w intelektualna i programową flautę i nie ma jakiegoś zasadniczego pomysłu jak się z niej wyrwać. Skręt w lewo jest wyłącznie chwilowy i w zasadzie pozorny bo czy są jakieś konkrety? Nie bardzo. Jak PiS równie koniunkturalnie i pozornie spróbował skręcić do centrum to mu Konfederacja wyrosła. Jak PiS z powrotem skręci w prawo żeby ich zadusić, to PO pójdzie do centrum.

Ale według mnie to myszkowanie z wiatrem się kończy i partie powstałe zarówno na prawicy jak i na lewicy jednak się utrzymają. I tak naprawdę dopiero wtedy zacznie robić się ciekawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas pokaże kto z nas ma rację

na pewno jesli opozycja zachłyśnie się dzisiejszym wynikiem i dalej nie będzie miała pomysłu na prawdziwy program wyborczy przegra z kretesem a teraz będzie zdecydowanie trudniej

bo nie cały jej elektorat poprze ją w wyborach do Sejmu RP  polityka socjalna pisu daje tej partii zdecydowaną przewagę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czym zachłysnąć bo jej wynik jest kiepski patrząc na to, co mogła i powinna osiągnąć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oceniam to inaczej a nawet wykazałbym błędy w kampanii na których bardzo straciła

znając jednak Schetynę jako pragmatyka a nie ideowca nie ma on chryzmatu ani wiedzy by pomyslec strategicznie zaden z niego przywódca i realnie patrząc nie poprowadzi opozycji do wygranej

ostatnie wydarzenia pokazały jasno ,że kaczor przerasta go wyczuciem politycznym i reakcją na wszelkie zagrożenia

i dotyczy to i strajku i srebrnej i pedofili i powodzi wyliczając tylko najgłówniejsze błędy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma strachu, to wszystko prędzej czy później go dogoni. Kaczora znaczy się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro_747 napisał:

Moje szacunki wskazują, że 1/3 społeczeństwa to idioci.

Według moich szacunków, po dzisiejszych wynikach wyborów, uważam, że aż ok. 52 % społeczeństwa to idioci i debile. Czyli katastrofa. Nie myślałem, że jest aż tak źle. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tu uwierzyc ,że opozycja może poprowadzić Polske w świetlaną przyszłość skoro jej elektorat jasno pokazuje ,że połowa narodu to dla nich debile i idioci

sami skazujecie się na zagładę polityczną przy takim podejściu do pozyskania wyborców

chyba ,że zalezy Wam na tym by pis rządził dalej ... a takim razie juz nie przeszkadzam

sweet dreams ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, slawek.xm napisał:

jak tu uwierzyc ,że opozycja może poprowadzić Polske w świetlaną przyszłość skoro jej elektorat jasno pokazuje ,że połowa narodu to dla nich debile i idioci

sami skazujecie się na zagładę polityczną przy takim podejściu do pozyskania wyborców

chyba ,że zalezy Wam na tym by pis rządził dalej ... a takim razie juz nie przeszkadzam

sweet dreams ?

 

Ty jednak sławciu masz niedostatki intelektualne. Czasem coś tam zaczynasz trybić, już się wydaje że będzie lepiej, ale po chwili wracasz do normy. Swojej normy oczywiście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 33

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.