Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie ukradłem i z niczego nie spadłem.Jeśli preferujesz taki rodzaj dyskusji to napiszę,że uderzyłeś się w głowę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Nic nie ukradłem i z niczego nie spadłem.Jeśli preferujesz taki rodzaj dyskusji to napiszę,że uderzyłeś się w głowę.

W jaki dziwny sposób wziołeś to do Siebie . Czyżbyś nie miał czystego sumienia ?

Sorki ale mnie to nie obchodzi co robiłeś .I nie tłumacz sie .To twoje sprawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, atmeg napisał:

wasza Era kradzieży mineła .

Nastąpiła era kradzieży jeszcze większej.

5 minut temu, atmeg napisał:

PiS utrzyma sie u władzy i wzmocni ........Pomimo waszych wrzasków i biadolenia ....

Do czasu, żadna władza nie trwa wiecznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atmeg

 

Postawiłeś mi zarzut i dziwisz się,że zareagowałem ?To paranoja !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

PiS jeszcze nic nie zbudował i nic nie zbuduje.Zajmuje się niszczeniem Polski i napuszczaniem Polaków na siebie.

PiS nie wziął się z politycznej próżni. Niszczenie Polski i napuszczanie Polaków na siebie nasiliło się po 1989 roku. Pierwsze skrzypce grali tu politycy wywodzący się z dawnej tzw. opozycji demokratycznej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

atmeg

 

Postawiłeś mi zarzut i dziwisz się,że zareagowałem ?To paranoja !

Spoko ,kolego .Nie stawiałem tu personalnie zarzutów .Odpuść .Nie oto chodzi .Nie zamierzam tu nikogo personalnie atakować ,Ciebie także nie zamierzam .Wy bardziej sami sie wystawiacie .

Ja MAM swoje polityczne oblicze ,Ty masz swoje i o tym rozmawiamy .Zadnej brudnej gry .....Nie jestem człowiekiem który ma tu kogoś niszczyć.Rozumiesz?

Kocham Polske ,Muzyke i Ludzi ......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez atmeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

PiS jeszcze nic nie zbudował i nic nie zbuduje.Zajmuje się niszczeniem Polski i napuszczaniem Polaków na siebie.W tym jest rzeczywiście dobry.Ostatnio dobił oświatę i ochronę zdrowia.

Buachachacha ?.  W Wyborczej to wyczytałeś, czy Lis ci te brednie naopowiadał? PiS nigdy nie musiał nikogo napuszczać. Medialne lemingi powtarzają bezwiednie te komunały, a tłuszcza to łyka. Nas od Was po prostu różni podejście do logiki, dzielą nas światopoglądowe hektary -  konflikt jest nieunikniony. Dzieli nas wszystko, tylko język nas łączy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Homo sapiens do myślenia potrzebuje całego mózgu, a nie tylko lewej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Mysza 13 napisał:

Zabieram wiaderko i łopatkę i idę do domu...Pa.

a w domu dopadnie cie ....polityka......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, atmeg napisał:

PiS z czego sie ciesze poszerzył swoje wpływy o około 10% .

Ustaliliśmy już, że z ortografią u Ciebie mocno przeciętnie - cóż trudno. Ale żeby z matematyką na poziomie 2 czy 3 klasy podstawówki też?  2 więcej fotele w Sejmie i strata w Senacie aż 13 (razem z większością) to jest poszerzenie wpływów o 10%. Gdzie i kto Cię uczył arytmetyki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, 747 napisał:

Wzmocni się Konfederacja, PiS się rozpadnie.

konfederacja Korwina nigdy nie szła w kierunku wzmocnienia siebie bowiem jest to przeciwne jej konstrukcji .ta partia od zawsze miała jedynie zneutralizować Polski obóz Prawicowy .Czyli ściągnąć do siebie aktywistów Polskiej Prawicy i ich prace wrzucić w gówno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xniwax napisał:

747

Dobrze, ale Wąsików jest za dużo, o dużo za dużo, przekroczona jest masa krytyczna, Wąsik kluczy i nie odpowiada na pytania red tv Trwam, no przepraszam, ale to pisowska telewizja do tego jeszcze telewizja betonu, radiomaryjnego I W TAK PRZYJAZNEJ TV K L U C Z Y Ć !!!

 

To oznacza poza klasyką polityków czyli cynizmem i pychą, jeszcze wiele więcej, po prostu całkowite zakłamanie, kosmiczne oszustwo itp.

 

Cztery lata rządów i złapany jeden gość praktycznie już w nowej kadencji..żenada, ale nie dla Wąsika, on uważa że służby działają...

 

Redaktor Michalkiewicz publicznie używa w stosunku do służb najochydniejszych określeń wprost, w swoich felietonach.

 

No i jakie wnioski może wyciągnąć osoba inteligentna, że służby działają jak mówi Wąsik, czy jak ocenia to Michalkiewicz oraz wielu innych ?

 

PiS nie ma żadnej władzy, to dekoracja, stąd mój krok aby prosić tu Kolegów o popieranie Konfederacji.

PiS nie robi niczego poza deklaracjami, - mówią to już wszyscy komentatorzy - gadacze internetowi, nawet ostatnio Targalski - propagandysta/analityk, którego warto słuchać, gdyż oprócz propagandy przekazuje czystą prawdę.

 

Nie wiem czy można popierać formację taką jak PiS utrzymując jednocześnie dobre samopoczucie.

 

Myślę że wątpię.

 

Z tego już wprost wynika, że głosowanie na tą formacje jest działaniem przeciwko sobie samemu, a więc przeciwko własnej społeczności czyli też przeciwko narodowi i Polsce.

 

 

Skoro sam Prezes olewa naród i ukrywa przed nim ważne informacje choćby te dotyczące 447 oraz zamiarów budowy wież, to już nie ma się czego uchwycić w tej formacji /PiS/, gdyż on jeszcze nie jest taki zły, a ukrywa, więc strach pomyśleć jacy są inni , Zbyszek czy Gowin, co oni ukrywają, jakie mają nieujawnione cele, jakie w planie / tajnym / metody ich osiągnięcia ?

 

I gdzie w tych planach jest naród, gdzie jest Polska, a gdzie my zwykli obywatele..

 

Nas nie ma, my nie jesteśmy TYM POLITYKOM DO NICZEGO POTRZEBNI !!!!!!!!!!!!

 

Przykro mi, ale taka jest prawda.

P.S.

Jak ważny był Smoleńsk, gdzie on jest dzisiaj...żenada...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adalbert95 napisał:

Ustaliliśmy już, że z ortografią u Ciebie mocno przeciętnie - cóż trudno. Ale żeby z matematyką na poziomie 2 czy 3 klasy podstawówki też?  2 więcej fotele w Sejmie i strata w Senacie aż 13 (razem z większością) to jest poszerzenie wpływów o 10%. Gdzie i kto Cię uczył arytmetyki?

Niewiem jakim kijem biją ciebie żebyś tak pisał :) Twoja sprawa .Rzeczywistość jest inna .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matoole

 

Tak, konflikt jest ale nie wojna.To różnica.PiS z tego konfliktu zrobił wojnę bo tak mu wygodnie.Nikt mnie nie musiał podpuszczać bo prezes sam mnie wykluczył jako gorszy sort.Nie zostawił mi wyboru.I żeby nie było w tej sytuacji uważam przynależność do tego sortu za zaszczyt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Zyzol napisał:

PiS nie wziął się z politycznej próżni. Niszczenie Polski i napuszczanie Polaków na siebie nasiliło się po 1989 roku. Pierwsze skrzypce grali tu politycy wywodzący się z dawnej tzw. opozycji demokratycznej.

Typowa retoryka komunisty który stracił władzę i do tej pory nie może się z tym pogodzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzol

A PZPR to nie napuszczał Polaków na siebie ?Masz amnezję ?Przy okazji tych różnych październików,marców,grudniów i sierpni ?

 

Ale fakt za Gierka była jedność moralno polityczna narodu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez wojciech iwaszczukiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, atmeg napisał:

Korwina

Korwin się nie liczy, Konfederacja to oddolny ruch społeczny zbudowany by zaszły zmiany, PiS wprowadza tylko te zmiany które niczego nie zmieniają jak w temacie sadownictwa.

Jak działa Służba Zdrowia albo Wojsko czy Służby, - proszę posłuchać Wąsika, w Wojsku jest tak samo był Misiewicz, to taki Wąsik który przedobrzył, tacy są wszędzie, mogą się zdarzyć jeszcze gorsi, są też spoko goście tacy jak szef NIK, ale takich można policzyć na palcach jednej ręki, dotychczas pokazał się jeszcze tylko jeden gość z jajami szef NBP.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, matoole napisał:

Nas od Was po prostu różni podejście do logiki,

 

3 minuty temu, atmeg napisał:

Rzeczywistość jest inna

Tak, istotnie inną macie logikę, nawet arytmetykę. Wy w ogóle żyjecie w jakiejś innej, alternatywnej rzeczywistości, najpewniej kreowanej przez kurwizję. Wyjątkowo bolesne będzie zderzenie rzeczywistości realnej z tą waszą wyimaginowaną. I nawet was mi nie żal. Trudno się silić na współczucie dla kretyna, gdy ów kretyn zamiast siedzieć cicho drze się ciągle, ze 2+2 to 7...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

747

 

Taki z Ciebie strateg i napoleoński umysł a dopiero po 4 latach rządzenia zrozumiałeś,że PiS wszystko rozłożył !To Cię dyskredytuje jako znawcę polityki.Jesteś skończony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez wojciech iwaszczukiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, atmeg napisał:

======================

Nikt was nie atakuje ,po prostu wasza Era kradzieży mineła .

Teraz możecie jedynie biadolić że spadliście z stołków .

Cosik mnie okropnie palec świerzbi, aby cię Moderacji zgłosić...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bezlitosna Niusia napisał:

Cosik mnie okropnie palec świerzbi, aby cię Moderacji zgłosić...

Nie wiadomo, na kogo tam trafisz... Moderacja niejedno ma imię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Taki z Ciebie strateg i napoleoński umysł a dopiero po 4 latach rządzenia zrozumiałeś,że PiS wszystko rozłożył

Czyż to nie przewrotna ironia losu, że nawet, no powiedzmy nie całkiem zdrów na umyśle, to zauważył, a ci tamci dwaj, wydawałoby się na umyśle zdrowi, nie widzą i dalej wpatrzeni w kaczorka jak w święty obrazek. Wychodzi na to, że nawet wariat mądrzejszy niż pisior...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adalbert95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Cosik mnie okropnie palec świerzbi, aby cię Moderacji zgłosić...

Rób co myślisz.Ale to raczej pod bana nie podchodzi .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jaro_747 napisał:

Typowa retoryka komunisty który stracił władzę i do tej pory nie może się z tym pogodzić.

To jest typowa retoryka kogoś cierpiącego zaparcie umysłowe. 

Przypomnij sobie, co działo się w Sejmie i w mediach, kiedy u władzy było SLD, co wyczyniali posłowie z różnych partii, ci wyczyniały media publiczne pod wodzą Walendziaka i media prywatne, co wypisywała "Gazeta Wyborcza" i inne tytuły. Niezależnie od opcji wszyscy i wszystkie miały wspólne cele zdezawuować, zniszczyć i wymazać z polityki niesłuszne SLD. Przypomnij sobie przemówienia różnych Tusków, Macierewiczów, Słomków, Giertychów, Balcerowiczów, Wałęsów, Kaczyńskich, Krzaklewskich, Moczulskich i innych oraz język jakiego używali. To był język nienawiści, podziałów i totalnej negacji. Z tego też wyrósł PiS w dzisiejszej formie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedne SLD,wszyscy się na nich uwzięli.Musieli sięgnąć po....ogórek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 33

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.