Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Pomysł przedni. Ja też mam jeden:

Można wysłać do samego szczuja Ssakiewicza liścik z jednym tylko pytaniem:

- Czy już zapłaciłeś swoim pracownikom, złodzieju?

Napisałem (jedno zdanie).  Oto natychmiastowa odpowiedź:

"Wiadomość jest za duża

Twoja wiadomość nie została dostarczona na adres: [email protected], ponieważ przekracza dopuszczalny rozmiar. Spróbuj zmniejszyć rozmiar wiadomości i wysłać ją ponownie."

Pewnie skrzynka się zatkała. Nie ponowiłem.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, osimar napisał:

argument koryta na forum jest rozkładający na łopatki. To tylko pokazuje siłę propagandy i brak samodzielnego myślenia. Obrzucanie się argumentami w przypadku userów o ich oderwaniu od koryta ma dokładnie taki sam sens jak .... (wstaw dowolny absurd). 

Ja to bym się nawet do jakiegoś koryta przyznał, ale niestety nie mam do czego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ideowcy. Tak jak salowe u mnie w pracy. Nawet mi was nie żal....:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką wypowiedź znalazłem,

"To naprawdę ekscytujące prawybory na lewicy. Wciąż nie wiemy, czy p. Śmiszek będzie kandydatem na prezydenta, a p. Biedroń na pierwszą damę, czy na odwrót. Naród zamarł w oczekiwaniu."

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, 747 napisał:

Jestem zaniepokojony zwołaniem Rady Gabinetowej.

A ja wręcz oburzony.

 

 

 

 

Że cię nie zaprosili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze własnie jest to, że PIS PISem, ale nikt nie broni przecież opozycji być profesjonalną, mieć doskonałych i promowac doskonałych kandydatów na wszystkie przyszłe stanowiska itd. itp. Mnie właściwie PIS i ludzie przechodzący cały czas do PIS-u niewiele są w stanie zaskoczyć, mnie zaskakuje zupełny brak pomysłu esbecji, żydokomuny, homoseksualistów na rozegranie sytuacji w roli opozycji. Oni właściwie czekaja aż władza sama do nich wróci...Panu Schetynie to się właściwie chyba wydawało, że to nastąpi automatycznie i bez walki, ze pójdzie do dentysty, założa mu licówki i że to wystarczy....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)



mnie zaskakuje zupełny brak pomysłu esbecji, żydokomuny, homoseksualistów na rozegranie sytuacji


No przecież zapisali się do PiS, pod światłym przywództwem resortowego dziecka, głównego pedała i kapusia IV RP, Prezesa "TW Balbina" Jarosława
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sine Metu napisał:


 

 


No przecież zapisali się do PiS, pod światłym przywództwem resortowego dziecka, głównego pedała i kapusia IV RP, Prezesa "TW Balbina" Jarosława emoji304.png

No, ale pomijając tych, co się zapisali do PIS, bo ci wykazali czujność i nie są opozycją. Głównym kapusiem to Kaczyński nie był nigdy bo za komuny był nikim. Donosy kogoś bez znaczenia są bez znaczenia.

Głównym pedałem to nie wiem, bo tutaj chyba musiałby się wylegitymować liczbą kochanków itd., nie znam liczb, ale podejrzewam, że skoro wiemy tak dużo o życiu seksualnym donalda tuska to o życiu kaczyńskiego też byśmy dużo wiedzieli gdyby jakieś było, np. z pudelka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o publicznych kłamstwach Dudy na temat spotkania Grodzkiego z ambasadorem FR dalej pisiury milczą jak zaklęte. Do tej pory instrukcji Nowogrodzka nie przysłała?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jezz

Ale samymi oświadczeniami też nic się nie zdziała. Mój post o royalsach to był sarkazm.

Dla mnie w XXI w. utrzymywanie bandy darmozjazdów czyli wszelkiej maści rodów "królewskich" to jakieś kuriozum.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sine Metu napisał:

No przecież zapisali się do PiS, pod światłym przywództwem resortowego dziecka, głównego pedała i kapusia IV RP, Prezesa "TW Balbina" Jarosława emoji304.png

 

Nie wiem, kto był tym TW"Balbina", ale takie teksty...

"Postautor: Gość » 1 lut 2017, o 13:58

Zapiski oficera prowadzącego TW Balbiny. \"Grudzień, 1981. Przeprowadziłem rozmowę z Balbiną. Spotkanie miało miejsce w kawiarni. Jeszcze żaden TW nie wywarł na mnie tak złego wrażenia. Nie chodzi o wygląd zewnętrzny (Balbina to krótkonogi, szpetny gnom), lecz o jego zachowanie i charakter. Cały czas mlaskał i oblizywał wargi. Zapewniał, że brzydzi się Solidarnością i trafił do niej przez pomyłkę. Błagał, aby go nie aresztować. Zaczął płakać. Chwalił się komunistycznym rodowodem; ojcem aparatczykiem i wujkami komunistami. Nie zdążyłem zapytać, a już zeznawał przeciwko bratu i radził, aby posadzić L. za kratki! Niewiarygodne. Jaką szują musi być ktoś, kto zasłania się bratem bliźniakiem? Pod koniec rozmowy poprosił, abym zapłacił za wypitą kawę, bo jego pieniądze trzyma mama. Wnioskuje się - zostawić Balbinę na wolności. Jego praca dla Solidarności przysłuży się bardzo komunistycznej władzy.\"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...raczej nie wyglądają na autentyczne. Natomiast uważam, że przy sprawie lojalki sąd popełnił błąd nie przeprowadzając badań grafologicznych, a opierając się jedynie na zeznaniach oficerów b. SB: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, electro napisał:

Czyli ideowcy. Tak jak salowe u mnie w pracy. Nawet mi was nie żal....:)

Kolega jak widzę te swoje pierdoły też z dobrego serca wypisuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Meloman napisał:

@jezz

Ale samymi oświadczeniami też nic się nie zdziała. Mój post o royalsach to był sarkazm.

Dla mnie w XXI w. utrzymywanie bandy darmozjazdów czyli wszelkiej maści rodów "królewskich" to jakieś kuriozum.

 

Doskonale zrozumiałem twój post.

Wypowiedź gwiazdora równie wartościowa co royalsów, o których mam takie samo zdanie jak ty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Adalbert95 napisał:

spotkania Grodzkiego z ambasadorem FR

Zamieszanie wokół spotkania Grodzkiego z ambasadorem Rosji. Poszło o daty 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odkąd sięgam pamięcią, opozycja w Polsce zawsze spotykała się z ambasadorami wrogich państw. To już przeszłość. Teraz bez podejrzeń można spotykać się wyłącznie z ambasador Georgette Mosbacher.

b78938f8fe594e01e60028b5e567.jpeg uid_14c4efdabf95a27054002ccca3426d531549

Zresztą i pan prezydent Duda miał z tego powodu nieprzyjemności. Po jednym z takich spotkań złośliwi dziennikarze napisali, że ambasador USA spotkał się z ambasadorem PiS w Polsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)



No, ale pomijając tych, co się zapisali do PIS, bo ci wykazali czujność i nie są opozycją. Głównym kapusiem to Kaczyński nie był nigdy bo za komuny był nikim. Donosy kogoś bez znaczenia są bez znaczenia.
Głównym pedałem to nie wiem, bo tutaj chyba musiałby się wylegitymować liczbą kochanków itd., nie znam liczb, ale podejrzewam, że skoro wiemy tak dużo o życiu seksualnym donalda tuska to o życiu kaczyńskiego też byśmy dużo wiedzieli gdyby jakieś było, np. z pudelka.


Tusk ma żonę i dwójkę dzieci. A pedał Kaczor?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bezlitosna Niusia napisał:

oburzony

Andrzejek nie powinien jechać, tylko zerwać stosunki z Izraelem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)





I akurat JEDYNA sfałszowana lojalka to tylko ta Prezesa Jarosława.

BTW. Sprawdź o co walczył - i wygrał - KK w Magdalence. Bo to był układ który działa do dziś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, 747 napisał:

Andrzejek nie powinien jechać, tylko zerwać stosunki z Izraelem.

A wtedy Izrael z tej tęsknoty za debilem Ążejem, ze sromoty i żalu, że ich nie zaszczycił - rozwiąże się a ludziska się powywieszają.

 

Tak będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, 747 napisał:

Andrzejek nie powinien jechać, tylko zerwać stosunki z Izraelem.

I z USA ?

Zresztą niedługo już z nikim Polska nie będzie miała żadnych stosunków ?

Pozostanie jedynie stosunek pisdracki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jar1 napisał:

Pozostanie jedynie stosunek pisdracki.

Na dodatek bez przyjemności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 747 napisał:

Andrzejek nie powinien jechać, tylko zerwać stosunki z Izraelem.

Okazało się że Anżejek nie ma po co jechać, bo żeby imprezę obejrzeć wystarczy włączyć telewizor.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jar1 napisał:

I z USA ?

Zresztą niedługo już z nikim Polska nie będzie miała żadnych stosunków ?

Pozostanie jedynie stosunek pisdracki.

Daj spokój. Nie strasz.

Z Pizdraczką? Mła???

 

To już wolę to, co Wojciech Pszoniak nazywał "coitus imaginativus".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, electro napisał:

Najśmieszniejsze własnie jest to, że PIS PISem, ale nikt nie broni przecież opozycji być profesjonalną, mieć doskonałych i promowac doskonałych kandydatów na wszystkie przyszłe stanowiska itd. itp. Mnie właściwie PIS i ludzie przechodzący cały czas do PIS-u niewiele są w stanie zaskoczyć, mnie zaskakuje zupełny brak pomysłu esbecji, żydokomuny, homoseksualistów na rozegranie sytuacji w roli opozycji. Oni właściwie czekaja aż władza sama do nich wróci...Panu Schetynie to się właściwie chyba wydawało, że to nastąpi automatycznie i bez walki, ze pójdzie do dentysty, założa mu licówki i że to wystarczy....

Masz dużo racji. Opozycja jest kiepska. Natomiast byłbym ostrożny z tymi homoseksualistami, czy żydami i komuną. Najwiecej takich jest właśnie po prawej stronie sceny politycznej. O ironio Polską rządzą komuniści udający prawicowców i krzyczą o rodzinie i religii, ale sami są niewierzący, wielu po rozwodach, afery z kochankami i pedofilskie zabawy z dziećmi, a gdy wejdzie się w historie rodziny, to polskości tam niewiele. Tak, że z tą Żydokomuną w sumie dobrze trafiłeś, tylko źle zaadresowałeś. A o odmiennych upodobaniach kierownictwa i to wielu osób, wiadomo od lat. To żadna tajemnica w W-wie. Tak że to trochę jak w filmie Miś, gdy sprzątaczka w sklepie Gajosa, upuszcza na podłogę kurczaki i krzyczy....i co zrobił! O tu i tu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)



byłbym ostrożny z tymi homoseksualistami, czy żydami i komuną. Najwiecej takich jest właśnie po prawej stronie sceny politycznej. O ironio Polską rządzą komuniści udający prawicowców i krzyczą o rodzinie i religii, ale sami są niewierzący, wielu po rozwodach, afery z kochankami i pedofilskie zabawy z dziećmi, a gdy wejdzie się w historie rodziny, to polskości tam niewiele. Tak, że z tą Żydokomuną w sumie dobrze trafiłeś, tylko źle zaadresowałeś. A o odmiennych upodobaniach kierownictwa i to wielu osób, wiadomo od lat. To żadna tajemnica w W-wie. Tak że to trochę jak w filmie Miś, gdy sprzątaczka w sklepie Gajosa, upuszcza na podłogę kurczaki i krzyczy....i co zrobił! O tu i tu.


No i PiS to robi. Tylko jak się tej hucpie można przeciwstawić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sine Metu napisał:


 

 


No i PiS to robi. Tylko jak się tej hucpie można przeciwstawić?

 

W sytuacji gdy PiS rozdaje kasę za głosy, ma media, propagandową TV i kler po swojej stronie, to żadna opozycja nie ma sans z tym wygrać. To nie jest polityka, tylko sekta u władzy. Dopiero biologia to rozwiąże. Smutne to ale pozostaje czekać na odejście z tego świata kilku osób. Dopiero wtedy może coś się zmienić. Niestety rachunek za to co się teraz robi zapłacą w przyszłości wszyscy Polscy, a najboleśniej odczują to obecni wyborcy i zwolennicy tej władzy. Nic nie ma za darmo. W końcu zawsze przychodni rachunek do zapłaty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, sly30 napisał:

Masz dużo racji. Opozycja jest kiepska. Natomiast byłbym ostrożny z tymi homoseksualistami, czy żydami i komuną. Najwiecej takich jest właśnie po prawej stronie sceny politycznej. O ironio Polską rządzą komuniści udający prawicowców i krzyczą o rodzinie i religii, ale sami są niewierzący, wielu po rozwodach, afery z kochankami i pedofilskie zabawy z dziećmi, a gdy wejdzie się w historie rodziny, to polskości tam niewiele. Tak, że z tą Żydokomuną w sumie dobrze trafiłeś, tylko źle zaadresowałeś. A o odmiennych upodobaniach kierownictwa i to wielu osób, wiadomo od lat. To żadna tajemnica w W-wie. Tak że to trochę jak w filmie Miś, gdy sprzątaczka w sklepie Gajosa, upuszcza na podłogę kurczaki i krzyczy....i co zrobił! O tu i tu.

No sorry, jeśli chodzi znowu o ten sławny PIS to nie jest on z prawej strony sceny tylko na lewo od SLD. Taki duży, a taki niemądry....

Jeśli chodzi natomiast o sprawy własnościowe i założycielskie partii to chyba wiadomo gdzie pedał, gdzie Żyd i gdzie esbek. To nie jest już tajne przez poufne....

Np. taki Adrian Zandberg, słyszał kolega?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mamy takie absurdy, że po jednej stronie barykady mamy geja, komunistów, ateistów i też Żydów ale ci tego nie ukrywają, a po drugiej mamy to samo, ale ci dla odmiany to ukrywają, udając przeciwników i zwalczając to wszystko czym sami są i co sami sobą reprezentują. To z dwojga złego wolę tych, którzy tego nie ukrywają i nie udają kogoś innego. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.