Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Jacchusia napisał:

Chodzi o zamach na dumę trzeciej głowy w państwie...o grubej czaszce.

Nie Kolego .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez stench
zaczepka

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Deszcz unijnych pieniędzy dla Polski. Miliardy euro za odejście od węgla.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ostatnio temat cieszył się dużym powodzeniem wśród pewnych forumowiczów, dzisiaj cisza .

To chyba nawet od wczoraj tyle, że dzisiaj napisano we wyborczej, a niektórzy tak mają zsynchronizowane zegary.

Więc co? Temat już nie ważny?

5 minut temu, Jaro_747 napisał:

Nie Kolego .

Cytat

- Niech pan sobie wyobrazi, że pana kamerzysta albo kamerzysta TVN uderzy nie w tłumy, co się czasem zdarza, ale zbiegając ze schodów uderzył dyrektorkę gabinetu marszałek Witek - "grzalibyście" to przez miesiąc. W polskiej tradycji dżentelmeneria wobec kobiet jest wdrukowana w filozofię każdego mężczyzny - powiedział marszałek Senatu.

- I ja oczekuję panie redaktorze, że pan przeprosi panią dyrektor, bo jeśli w "Wiadomościach" prawie wmawiacie, że to ona zaatakowała kamerzystę i że pan jej życzy powrotu do zdrowia z przymrużeniem oka, to znaczy, że pan dżentelmenem nie jest. Zwrócę panu uwagę, że czaszka kobiety jest cieńsza niż czaszka mężczyzny. Oczywiście to był przypadek i nikt nie mówił, że to było celowo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reżimówka jednak manipuluje, przekłamuje i stosuje czystą propagandę, na którą jak na lep łapią się zwolennicy PiS-u.

FRANCJA

Protesty dotyczą podwyższenia wieku emerytalnego. W spór z rządem weszły dwie grupy prawników - adwokaci i radcy prawni. Sędziowie w ten spór nie weszli. Jeśli byli na protestach, bo - wbrew temu co mówią media reżimowe - mogą, to w tym przypadku jako osoby prywatne. Druga sprawa - to protesty dotyczą wieku emerytalnego a nie praworządności i karaniu sędziów za niewygodne dla władzy wyroki. KE nie będzie w żaden sposób interweniowała w podwyższenie wieku emerytalnego, bo jest to w kompetencji państw. Praworządność jest najważniejszym filarem UE i w tym przypadku interweniuje. Daję głowę, że gdyby protest polskich sędziów dotyczył innej sprawy aniżeli zgodność polskiego prawa z prawem unijnym, KE także by nie interweniowała.

HISZPANIA

Rząd Sancheza nie wykonał (na razie) wyroku TSUE stąd protesty partii opozycyjnych. Tak jak w Polsce porównuje się te protesty do wyjścia z UE, a decyzja premiera nazywana jest sądowym brexitem. Ostatnio mówi się, że Sanchez podda procedurze ułaskawienia europarlamentarzysty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez osimar

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jacchusia napisał:

Chodzi o zamach na dumę trzeciej głowy w państwie...o grubej czaszce.

Nie Kolego oszuście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Grzegorz7 napisał:

To pani Kempa?

A co ona płeć zmienia...?

Nie o zmianę płci mi chodziło lecz o...

Godzinę temu, Grzegorz7 napisał:

Czyli co; przy tej samej wielkości głowy wchodzi tam więcej mózgu...

Czasem i przyroda popełnia błędy ...wystarczy tej pani  posłuchać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, osimar napisał:

reżimówka jednak manipuluje, przekłamuje i stosuje czystą propagandę, na którą jak na lep łapią się zwolennicy PiS-u.

FRANCJA

Protesty dotyczą podwyższenia wieku emerytalnego. W spór z rządem weszły dwie grupy prawników - adwokaci i radcy prawni. Sędziowie w ten spór nie weszli. Jeśli byli na protestach, bo - wbrew temu co mówią media reżimowe - mogą, to w tym przypadku jako osoby prywatne. Druga sprawa - to protesty dotyczą wieku emerytalnego a nie praworządności i karaniu sędziów za niewygodne dla władzy wyroki. KE nie będzie w żaden sposób interweniowała w podwyższenie wieku emerytalnego, bo jest to w kompetencji państw. Praworządność jest najważniejszym filarem UE i w tym przypadku interweniuje. Daję głowę, że gdyby protest polskich sędziów dotyczył innej sprawy aniżeli zgodność polskiego prawa z prawem unijnym, KE także by nie interweniowała.

HISZPANIA

Rząd Sancheza nie wykonał (na razie) wyroku TSUE stąd protesty partii opozycyjnych. Tak jak w Polsce porównuje się te protesty do wyjścia z UE, a decyzja premiera nazywana jest sądowym brexitem. Ostatnio mówi się, że Sanchez podda procedurze ułaskawienia europarlamentarzysty.

No i już se wytłumaczyłeś, tzn wytłumaczyli ci, brawo. Jak o kasę to można ich nawet napierd.....

A najzabawniejsze, ze jak byli sędziowie to jako osoby prywatne. Jednak wam można wszystko wmówić.

Podejscie do protestujących już nie ważne. I jeszcze głowę dają, hehe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bubusia napisał:

No i już se wytłumaczyłeś, tzn wytłumaczyli ci, brawo. Jak o kasę to można ich nawet napierd.....

A najzabawniejsze, ze jak byli sędziowie to jako osoby prywatne. Jednak wam można wszystko wmówić.

Nie, nie wszystko. Byle PiSowski idiota nie wmówi nam, że czarne jest białe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaro_747 napisał:

Nie, nie wszystko. Byle PiSowski idiota nie wmówi nam, że czarne jest białe.

Idiotów poszukaj wśród swoich, na pewno się znajda, jeden to pewniak

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bubusia, ciężko z Twoim myśleniem. Na prawdę. Sędziowie jako grupa zawodowa nie weszli w spór z rządem. Proste i zrozumiałe. Tylko Ty tego nie rozumiesz. Przypomnij sobie jak byli traktowani niepełnosprawni bo walczyli o kasę, jak wyglądał i wygląda obecnie Sejm i powiedz nam, czy KE interweniowała.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bubusia napisał:

Idiotów poszukaj wśród swoich, na pewno się znajda, jeden to pewniak

Idioci są wszędzie, problem w tym, że PiS promuje posłusznych idiotów.

Hakatumba!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, osimar napisał:

@bubusia, ciężko z Twoim myśleniem. Na prawdę. Sędziowie jako grupa zawodowa nie weszli w spór z rządem. Proste i zrozumiałe. Tylko Ty tego nie rozumiesz. Przypomnij sobie jak byli traktowani niepełnosprawni bo walczyli o kasę, jak wyglądał i wygląda obecnie Sejm i powiedz nam, czy KE interweniowała.

To raczej z twoim myśleniem ciężko. Spójrz na traktowanie protestujących u nas i u nich, a nie wczuwasz się w powody protestu.

Tam prawnicy i tu prawnicy. Tam napierdalanka, tutaj względny spokój. Czaisz?

Napieprzanie palami protestujących to ma być praworządność?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, bubusia napisał:

To raczej z twoim myśleniem ciężko. Spójrz na traktowanie protestujących u nas i u nich, a nie wczuwasz się w powody protestu.

Tam prawnicy i tu prawnicy. Tam napierdalanka, tutaj względny spokój. Czaisz?

Napieprzanie palami protestujących to ma być praworządność?

Już ci mówiłem co masz zrobić. Napisz do swojego posła zapytanie, dlaczego rząd PiS nic w tej sprawie nie zrobił. A PiS rządzi już ponad cztery lata, miał czas ruszyć dupę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam posłów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Akura Zyzol ma duzo racji, gdyby nie takie a inne podejscie pani Tokarczuk do globalizacji, roli czlowieka w dobie globalizacji, patrz np Bieguni, jej stosunku do kwesti uchodzcow, stosunku do.uchodzow nie tylko dzisiejszych ale tych z wiekow minionych, patrz Ksiegi...... etc., jej ewidentnie lewicowy charakter tworczosci, szczegolnie jej stosunek do religii, to na pewno nie dostalaby Oskara. Wie to kazdy, kto ma nawet mgliste pojecie o jej tworczosci i nie ulega nagonkom ideologicznym. Ale coz,takie czasy i taka forma kreowania idoli. Potem ci idole maja za zadanie kreowac nasze myslenie. A jak bedziesz mial cos przeciwko to wariat jestes, albo baran, ewentualnie zazdrosnik. No i oczywiscie pisowiec. 
Bo jesteś. Niestety

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Jaro_747 napisał:

Sierotka. Nikt się tu nie chce do PiS przyznać.

A Ty do PO,a moze te z lewej?

No bo przecie nie sierotka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Akura Zyzol ma duzo racji, gdyby nie takie a inne podejscie pani Tokarczuk do globalizacji, roli czlowieka w dobie globalizacji, patrz np Bieguni, jej stosunku do kwesti uchodzcow, stosunku do.uchodzow nie tylko dzisiejszych ale tych z wiekow minionych, patrz Ksiegi...... etc., jej ewidentnie lewicowy charakter tworczosci, szczegolnie jej stosunek do religii, to na pewno nie dostalaby Oskara. Wie to kazdy, kto ma nawet mgliste pojecie o jej tworczosci i nie ulega nagonkom ideologicznym. Ale coz,takie czasy i taka forma kreowania idoli. Potem ci idole maja za zadanie kreowac nasze myslenie. A jak bedziesz mial cos przeciwko to wariat jestes, albo baran, ewentualnie zazdrosnik. No i oczywiscie pisowiec. 

Bo jesteś. Niestety

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

Akura Zyzol ma duzo racji, gdyby nie takie a inne podejscie pani Tokarczuk do globalizacji, roli czlowieka w dobie globalizacji, patrz np Bieguni, jej stosunku do kwesti uchodzcow, stosunku do.uchodzow nie tylko dzisiejszych ale tych z wiekow minionych, patrz Ksiegi...... etc., jej ewidentnie lewicowy charakter tworczosci, szczegolnie jej stosunek do religii, to na pewno nie dostalaby Oskara. Wie to kazdy, kto ma nawet mgliste pojecie o jej tworczosci i nie ulega nagonkom ideologicznym. Ale coz,takie czasy i taka forma kreowania idoli. Potem ci idole maja za zadanie kreowac nasze myslenie. A jak bedziesz mial cos przeciwko to wariat jestes, albo baran, ewentualnie zazdrosnik. No i oczywiscie pisowiec. 

Bo jesteś. Niestety Tokarczuk dostała nagrodę Nobla a nie Oscara

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, remak123 napisał:

Bo jesteś. Niestety emoji2955.png

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Bo jesteś. Niestety emoji2955.png

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Wiadomo:)

5 minut temu, remak123 napisał:

Bo jesteś. Niestety emoji2955.png

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

 

Bo jesteś. Niestety emoji2955.png Tokarczuk dostała nagrodę Nobla a nie Oscara emoji851.png

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

No, taka pomylka,straszne. Moze Oskara tez dostanie.

Ciekawe ilu z was ja czytalo przed tym Noblem. Ciekawe ilu w ogole cos od niej czytalo. Ale jak mowia ze dobra to dobra. Ja np czytalen Biegunow jakis czas temu i nigdy w zyciu nie dalbym jej zadnej nagrody, ani Bookera ani Nobla. Kiedys doskala jedna popieprzona baba z Austrii, tez nie wiadomoza za co. Nonie, wiadomo, za hard core.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, bubusia napisał:

A Ty do PO,a moze te z lewej?

No bo przecie nie sierotka?

Swego czasu pisałem, na kogo głosowałem w poprzednich wyborach. Ze swoimi poglądami się nie kryję i za nikim się nie chowam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, bubusia napisał:

nigdy w zyciu nie dalbym jej zadnej nagrody, ani Bookera ani Nobla. Kiedys doskala jedna popieprzona baba z Austrii, tez nie wiadomoza za co. Nonie, wiadomo, za hard core.

Bo na literaturze, by docenić, czy w ogóle oceniać należało by się choć w minimalnym stopniu znać. Jak się zna jak świnia na gwiazdach to i takie opinie i takie "odkrycia" też:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )   . Wiadomo, jakich matołów za pisorów wzięto do służby dyplomatycznej, ale nie sądziłem, ze aż tak wyjątkowych...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem, że dyskusja o zasadności/braku reakcji  KE na protesty skończy się jak się kończy.

Niektórzy nie dorośli emocjonalnie i w dyskusji zachowują się jak dzieci w piaskownicy, walą argumentami jak dzieci łopatkami na prawo i lewo, byle postawić na swoim. Że dyskusja odchodzi od meritum, nie ma najmniejszego znaczenia.

Kończę, szkoda tej szachownicy. Bo gołąb, jak to gołąb.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez osimar

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Adalbert95 napisał:

Wiadomo, jakich matołów za pisorów wzięto do służby dyplomatycznej, ale nie sądziłem, ze aż tak wyjątkowych...

.....i aż tak wielu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PE na razie parada PiSiwskich idiotek. Ale na swoją kolej czeka Jaki.

Szykuje się prawdziwa hakatumba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z innej beczki:

Tak się robi promocję kraju za granicą:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uczcie się pisiołki, choć w waszym wypadku żadna nauka już nie pomoże...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś było tutaj na forum o donoszeniu na Polskę za granicą? Tym razem wschodnią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kempa!!!

Kempa królową!!!

Ta kretynka przebiła wszystkich. Obatel Rysiu starał się, ale na pudle Kempa i Jaki.

Trzecie miejsce - tu się waham. Wiśniewska? Nie wiem, może Koledzy pomogą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jaro_747 napisał:

Nie Kolego oszuście.

Kolega niedowidzący, niedosłyszący, czy co tam Koledze dolega?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Adalbert95 napisał:

Bo na literaturze, by docenić, czy w ogóle oceniać należało by się choć w minimalnym stopniu znać. Jak się zna jak świnia na gwiazdach to i takie opinie i takie "odkrycia" też:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )   . Wiadomo, jakich matołów za pisorów wzięto do służby dyplomatycznej, ale nie sądziłem, ze aż tak wyjątkowych...

 

No wlasnie o to chodzi, wiekszosc sie nie zna i kazda opinie szanownego grona lyka, powiedza ze Tokarczuk wielko pisarko jest, to tak musi byc, a jak nie to sie nie znasz. A teraz spojrz na swoja wypowiedz. Proste. Nie czytal ale wie. Bo mu powiedzieli. Podobnie jest z Oskarami. Nigdy najlepszy nie wygra. Ale nagroda jest. Wszyskie zaczna ogladac albo i czytac. Marketing plus urabianie lba.

No ale baranom nagle wydaje sie, ze sie uszlachetnia, bo se Tokarczuk na polke kupili.

A ze to co najwyzej przecietnosc, nie wazne, wazne ze po naszej mysli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Adalbert95 napisał:

Wiadomo, jakich matołów za pisorów wzięto do służby dyplomatycznej, ale nie sądziłem, ze aż tak wyjątkowych...

Cytat

Konsulat Generalny RP w Chicago

Konsul-Piotr Janicki

– polski prawnik, urzędnik samorządowy, bankowy i konsularny. Absolwent prawa karnego na Uniwersytecie Jagiellońskim, oraz studiów podyplomowych w zakresie zarządzania w administracji publicznej w Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Po skończeniu kadencji w polskiej służbie konsularnej, pozostał w Stanach Zjednoczonych, pracując m.in. w Oritani Bank (od 2013), TD Bank Norwood, i w People's United Bank (od 2015) w Nowym Jorku i New Jersey. W tym samym czasie ukończył też studia podyplomowe z planowania finansowego na Farleigh Dickinson University w New Jersey (2015).

Aż się boję zapytać jakie ty musisz mieć wykształcenie skoro to matoł.

Człowiek się może nabawić kompleksów...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.