Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Zbig napisał:

jesteś manipulantem.

To, to samo co manipulator?

1 minutę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

A Pati Koti - ma??

O, jest Francuzik!

Pati-Koti...  To jakiś nowy ser?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Zbig napisał:

Nie to nie wyjaśnia wszystkiego. Wyjaśnia to co wyjaśnia.  Wyrwane z kontekstu i skomentowane jw. nie wyjaśnia nic, oprócz tego że jesteś manipulantem.

Na dodatek jeszcze jestem manipulantem, ok, wszystko jasne ?

Wiadomo, jak to pisowiec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zbig napisał:

Tak ale manipulator ma drugie znaczenie techniczne.

Przybliżysz?

2 minuty temu, Jacchusia napisał:

Wiadomo, jak to pisowiec.

Te pisowce som okrutni!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jacchusia napisał:

Na dodatek jeszcze jestem manipulantem, ok, wszystko jasne ?

Wiadomo, jak to pisowiec.

Wiem, że Ci ciężko i zwyczajnie po ludzku współczuję.

2 minuty temu, skynyrd napisał:

Przybliżysz?

Na przykład ramię operacyjne robota. 

15 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

A Pati Koti - ma??

Tak to jest skonstruowane, że możesz legalnie zakochać się w Breiviku a w nieletniej niewinnej córce sąsiada nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Jaro_747 napisał:

na temat

Masz tu mocny  konkret, konkretne afery, po których nic nie będzie już takie samo.

Kacynsky zdradził.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, skynyrd napisał:

?

czyli wiele hałasu o nic

A to się okaże, jak to się mówi "sytuacja jest rozwojowa".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, 747 napisał:

Ugotowano policyjne psy....do czegoś takiego nawet platforma nie była zdolna,

Cym ty epatujesz debilu? Tragedią sprzed 4 dni?

PIS je ugotował, czy PSL? A może naziści z Konfederacji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez skynyrd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KALIBER napisał:

A kto rządzi w W-wie .

Policją rządzi MSW.

 

"Pięć lat pokazało prezydenta, który nie dotrzymał obietnic przedwyborczych, łamał konstytucję i był kompletnie niesamodzielny. Był marionetką. W żadnej ze spraw, które wstrząsnęły opinią publiczną, nie umiał się przeciwstawić oficjalnemu kłamstwu. Czy my chcemy dalej twardo brnąć donikąd i stać się krajem groteskowej półdyktatury?" - pyta Adam Michnik.

Biorąc pod uwagę fakt, że prezydent Duda występuje ostatnio tak mocno przyklejony do PiS-u, to sądzi pan redaktor, że odważyłby się zawetować tę ustawę o dwóch miliardach dla TVP?

- Jeżeli nie utracił resztek instynktu samozachowawczego, to powinien zawetować albo przynajmniej jakoś wstrzymać. Nie wiem jak, bo Trybunał Konstytucyjny właściwie nie istnieje. Faktem jest, że na jego oczach został kompletnie zdestruowany trójpodział władzy. W sposób niekonstytucyjny uniewinnił człowieka, który dzięki temu uniewinnieniu nie mógł udowodnić swojej niewinności.

Mówimy o panu Kamińskim plus panu Wąsiku jeszcze?

- Tak jest. I myślę, że tu nie ma żadnych usprawiedliwień dla prezydenta Andrzeja Dudy. Żadnych.

I ta sprawa dogania teraz prezydenta, bo w kampanii musi mierzyć się też z tym, jak narozrabiało CBA, które pozostaje pod kontrolą tych panów. I mamy do czynienia z panem Banasiem, z "agentem Tomkiem", z wynoszeniem milionów złotych z CBA w reklamówkach.

- KNF jeszcze. Jest tego strasznie dużo. Te gigantyczne pieniądze, które w imię nie wiadomo czego otrzymuje jakaś wyimaginowana komisja Macierewicza do badania Smoleńska, który to już rok oni się karmią kasą polskiego podatnika i wymyślają jakieś sztuczne mgły, parówki, nie wiadomo co. To są rzeczy żenujące i zasmucające. Ale przede wszystkim ważne w tych wyborach jest to, że Polacy muszą sami zdecydować, w jakim kraju chcą żyć. Czy chcą żyć w kraju, gdzie jest szanowana ich godność i prawda, i swobody obywatelskie, w kraju szanowanym za granicą, w kraju, gdzie się wspiera innowacje i pracę. Czy chcą żyć w kraju, gdzie się odbiera ludziom ich godność i prawa, a są organizowane igrzyska. To nie jest przypadek, że kłamstwo jest dzisiaj naturalną bronią Prawa i Sprawiedliwości. Kiedyś, jak byłem jeszcze młodym bardzo człowiekiem, wychodziło pismo pod nazwą "Prawo i Życie". I to było najbardziej pałkarskie pismo w 68 roku, o treściach najbardziej faszyzujących. I myśmy mówili: "bezprawie i nadużycie". Dzisiaj trzeba by chyba mówić na PiS: bezprawie i niesprawiedliwość.

Ciekawe, że Jarosław Kaczyński w ostatnim wywiadzie dla "Gazety Polskiej" mówi, że nie ma mowy o przedterminowych wyborach parlamentarnych, jeśli Andrzej Duda przegrałby te wybory. Czy to oznacza, że w szeregach PiS-u pojawił się strach, że on rzeczywiście może przegrać?

- To jest poza sporem. W tej chwili jest już prawie równowaga w drugiej turze między co najmniej trzema kandydatami opozycji - panią marszałek Kidawą-Błońską, Szymonem Hołownią i liderem PSL-u Kosiniakiem-Kamyszem. Ktokolwiek z nich wszedłby do drugiej tury, jest różnica dwóch punktów, a kampania jeszcze trwa. Czyli w PiS-ie i w przypadku Dudy jest ten efekt spadającej popularności w sondażach. A u konkurentów będzie rosła. Oczywiście to, co ja mówię, to jest racjonalne, na zdrowy rozum, a w Polsce, jak wiemy, nie wszystko jest racjonalne. Ale ja wierzę, że jednak zwycięży ten gen wolności i przyzwoitości. I że Andrzej Duda zostanie zatrzymany. A że oni nie zrobią wcześniejszych wyborów? Wszystko będzie zależało od tego, czy w samym PiS-ie coś zacznie pękać, czy nie. Tego nie wiemy i jesteśmy skazani na takie analizy jak w epoce komunistycznej - buldogi pod dywanem. Widzimy, że coś się rusza na tym dywanie, czyli że te buldogi jakoś tam sobie skaczą do gardeł, ale trudno to zinterpretować. Na przykład premier Morawiecki mówi z takim wielkim respektem i uznaniem o zasługach pana Banasia.

Może wysyła mu taki sygnał: "halo, Marian, to nie ja na ciebie napadam"?

- Na przykład. A trzy dni potem mamy to piekło, które mamy. Ktoś napisał, że Człowieka Roku "Gazety Polskiej" z 2007 roku aresztował Człowiek Roku "Gazety Polskiej" z 2009 roku, czyli Kamiński Kaczmarka. To przecież jest żałosne. Kaczmarek był na wolności, odpowiadał z wolnej stopy, stawiał się na przesłuchania i jak tylko zostało ujawnione, że on zgodnie z sugestiami - które w hierarchii służbowej oznaczają polecenia - panów Wąsika i Kamińskiego składał fałszywe, kłamliwe informacje o tzw. willi państwa Kwaśniewskich, to natychmiast go aresztowali. Co więcej - ujawniają w tym momencie, z własnego kaprysu, materiały operacyjne ze śledztwa, gdzie są nagrywane prywatne rozmowy niemające nic wspólnego z przestępstwem czy choćby podejrzeniem przestępstwa. I na przykładzie państwa Kwaśniewskich okazuje się, że mamy w Polsce do czynienia z ośmiornicą, która każdego z nas może zadusić. Nikt nie jest bezpieczny. Jeżeli byłego prezydenta Rzeczypospolitej...

...Podsłuchują, ale nie przesłuchują. I latami prowadzą, i ciągną sprawę.

- To jest niesłychane! To się po prostu nie mieści w głowie. Muszę powiedzieć, że ja miałem do czynienia z wymiarem sprawiedliwości niejednokrotnie, w tamtych latach dyktatury, ale muszę powiedzieć, że z czymś podobnym się nie spotkałem. Nigdy. Można powiedzieć, że reżim Gomułki, Gierka czy Jaruzelskiego to nie była bułka z masłem i z kawiorem. Bywało ciężko. Jednak nie było czegoś tak niesłychanego jak ta niebywała arogancja, bezczelność, pogarda dla prawa i obyczaju. Wtedy ja wiedziałem, że wyrok w mojej sprawie i moich przyjaciół - Jacka Kuronia czy Władka Frasyniuka - zapadnie w Komitecie Centralnym, a nie w sądzie. Dzisiaj wiem, że jeżeli sądy zostaną przejęte, on będzie zapadał na Nowogrodzkiej. To ja wiem. Ale że moje podsłuchane nielegalnie rozmowy będą publikowane w telewizji czy w internecie?! No tego nie było. To już jest kompletny Orwell. To już jest absolutne złamanie elementarnej zasady współżycia obywatela ze swoim państwem.

Spójrzmy na drugą stronę w tej kampanii - Donald Tusk wspiera Małgorzatę Kidawę-Błońską, na co rzecznik sztabu Dudy pisze: "Dziękujemy". Ma za co dziękować? Donald Tusk będzie obciążeniem w tej kampanii czy wsparciem?

- Donald Tusk jest dzisiaj, bez żadnej wątpliwości, najwybitniejszym czynnym politykiem polskim w skali globalnej. Europejskiej i międzynarodowej. Oczywiście, on nie tyle będzie obciążał, ile da pretekst, żeby wylać na niego te kubły błota, które zbierano przez tyle lat. W tym sensie, tak. Ale każdy rozumny Polak będzie wiedział, że głosując na Kidawę-Błońską, będzie głosował na osobę uczciwą, kompetentną, niezależną, ale też mogącą liczyć na wsparcie ludzi wybitnych. Na tej liście ludzi wybitnych na jednym z pierwszych miejsc, czy może w ogóle na pierwszym, jest właśnie Donald Tusk. Więc są to jakieś takie rozpaczliwe ruchy dość nieporadnej kampanii PiS-owskiej, która moim zdaniem doprowadzi Andrzeja Dudę do klęski. Której mu z całego serca życzę."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co PiSioków budzić, niech brną dalej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, toptwenty napisał:

głosując na Kidawę-Błońską, będzie głosował na osobę uczciwą, kompetentną, niezależną

Hahahhahahahaha

Jojne z hederu na Czerskiej wystawił laurkę. Panie Szechter - właśnie złożył pan na ustach wybranki narodu, pocałunek śmierci.

?

będzie głosował na osobę uczciwą, kompetentną, niezależną... od promptera

Godzinę temu, toptwenty napisał:

wymyślają jakieś sztuczne mgły, parówki, nie wiadomo co

Nareszcie wiem, kto produkuje parówki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny Prawdziwy Polak yebnięty antysemita. Żydzi spalili mu tatusia w stodole, czy co?

Zamiast mózgu chyba ma we łbie te smoleńskie parówki w sztucznej mgle i w kadzidle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesi mądrzejsi niż Polacy. Jakie to smutne... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, skynyrd napisał:

będzie głosował na osobę uczciwą, kompetentną, niezależną... od promptera

Ty byś w życiu nie zagłosował na kobietę, prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili w polityce mówi się w zasadzie o trzech kobietach. Żadna nie jest Kidawą-Błońską.

Na czoło wysuwa się niewątpliwie szefowa kampanii prezydenckiej Dudy - Jolanta Turczynowicz-Kieryłło:  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

Za sprawą "Gazety Wyborczej" do czołówki dołaczyła Patrycja Kotecka, żona ministra Zbigniewa Ziobry, która wg gangstera "Brody" miała mieć kontakty z przestępczym półświatkiem: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  .

I oczywiście Małgorzata Gersdorf . Profesor i Pierwszy Prezes SN znowu pogubiła się kompletnie.  Nie uznaje Izby Dyscyplinarnej za sąd, a jej członków za sędziów SN, a mimo to kieruje tam sprawy do rozpatrzenia: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Na tym tle, kandydatka do pokonania Dudy, wypada jak... dron chwilowo sterowany przez Tuska. Chwilowo. Bo w przypadku lepszego wyniku Kosiniaka-Kamysza, Tusk poprze go w II turze. Tak przynajmniej twierdzi PSL.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.