Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Z komunistami też robili bum, bum?

Z Wolińską, Brystygierową, Górowską, Wareckim, Morelem, Michnikiem i innymi polskimi komunistami się nie udało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xetras napisał:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kompletne brednie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apel do bezpartyjnego członka PiS:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, toptwenty napisał:

Policja Polska Generalnego Gubernatorstwa była jedyną formacją złożoną z Polaków na okupowanych terenach, której Niemcy pozwolili nosić broń. Z założenia granatowi policjanci stali na straży prawa. Szybko jednak część z nich splamiła swój honor otwartą kolaboracją z wrogiem. Nawet co dziesiąty zdradził. (...)

Ta zmanipulowana wypowiedź to przykład hejtu wobec Polski i Polaków. Fałszujesz historię posługując się powszechnie posługując się powszechnie znanymi faktami historycznymi w celach propagandowych. Nie przedstawiłeś przy tym kilku najważniejszych faktów.

Po pierwsze. Policja granatowa, a właściwie Policja Polska Generalnego Gubernatorstwa, była niemiecką okupacyjną policja komunalną nadzorowaną przez niemiecką administracją cywilną i podległą lokalnym niemieckim komendantom Ordnungspolizei podporządkowanej bezpośrednio Reichsführerowi SS Heinrichowi Himmlerowi. Policja granatowa była nigdy organem policyjnym Państwa Polskiego. Na mundurach nigdy nie nosiła Polskiego Godła.

67815b714761838c49fd46242dbb             db0bead72804c4a899d36b5bb27488f4268184b2

Orzeł Policji Polskiej II RP.                                                       Oznaczenia na czapkach policji granatowej.

Po drugie. Historycy oceniają, że nawet 30 procent granatowych policjantów współpracowało przeciwko Niemcom z Polskim Państwem Podziemnym. O czym mowa jest także w artykule z którego pochodzi owa wklejona treść.

Po trzecie. Po II WŚ Państwo Polskie rozliczało i skazywało granatowych policjantów za zbrodnie wobec obywateli polskich, w tym pochodzenia żydowskiego. 

Poza tym.

Rozpowszechnianie tego rodzaju propagandy wypełnia znamiona art. 133 kk - "Kto publicznie znieważa Naród lub Rzeczpospolitą Polską, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."

Zajadłość w szkalowaniu Polski i Polaków prezentowana przez autora tego wpisu, w tym i w innych wątkach, może wskazywać,  że jest to osoba cierpiąca na zaburzenia psychiczne albo zadaniowy troll.

              

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Bobcat napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ciąg dalszy powyższej sprawy.

"Ordo Iuris chce kontrrewolucji"

Czyżby tym stwierdzeniem "czerwona zaraza" występująca tym razem pod sztandarem GW przyznała się nieopacznie czym jest??? Patrzcie już nie udają że rewolucji im się zachciało, jakie maja plany.    
Teraz wiadomo, nie mam wątpliwości dlaczego trwa walka o sądy, do czego ideologom są uległe lewackie sądy potrzebne.....lewactwo spod wiadomego sztandaru przecież już uruchomiło pełzającą rewolucję.  ?
 

15 godzin temu, Bobcat napisał:
15 godzin temu, Maju napisał:

image.thumb.png.46edae57473237f42a857b158a16789e.png

I co chciałeś przez to powiedzieć? Ludzi spod znaku tęczy papież Franciszek nazwał naszymi braćmi. 

No ale słowa te kierował do katolików. Nie do katoli. Czyli nie do Ciebie.

 

Taki ktoś jak ty potrafi tylko ubliżać, wmawiać że to co przedstawia brak szacunku do tych ludzi i durnie mieszać do tego wypowiedzi papieża.
O to że zrozumiesz jak dobrze to pasuje do ideologii która rozwija swoje macki, która zacznie wpływać na nasz porządek prawny np. przez takie debilne raporty, ciebie nigdy bym nie podejrzewał.....po co zapytałeś zanim wylałeś te chamskie porównania, też nie wiesz? Ja wiem, "mądrość" i buta wygrały, musiałeś.    ?

EOT w tym temacie.

 

 

10 godzin temu, xetras napisał:

Sukces ekologów to martwota, zgnilizna

Wszystko czego dotknie się lewactwo tak kończy niestety

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Maju napisał:

ideologii która rozwija swoje macki

Ci którzy obecnie sprawują rząd dusz nie mogą się pogodzić z jego utratą. Czyli wysycha źródło kasy. A to boli.

21 minut temu, Maju napisał:

która zacznie wpływać na nasz porządek prawny

Ci o których mowa w raporcie właśnie próbują wpływać na nasz porządek prawny. Bardzo dobrze, że ktoś powiedział im stanowcze "nie" i publicznie obnażył ich łajdackie, sk...syńskie metody działania.

21 minut temu, Maju napisał:

takie debilne raporty

To że jest dla Twojej strony niewygodny i kompromitujący nie oznacza że łeś  debilny. Obnażasz tylko swą bezsilność. Co tam jest niezgodnego z prawdą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co znaczy EOT też nie rozumie....  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, xetras napisał:

Coraz więcej martwych świerków również w prywatnych lasach po obronie ekologicznej kornika:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sukces ekologów to martwota, zgnilizna itede...

artykuł z marca 2019, taki drobny szczegół, powinieneś wklejać jakąś świeższą propagandę. i na marginesie nie znalazłem potwierdzenia tej informacji poza TVP info i lasami państwowymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rasputin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Maju napisał:

co znaczy EOT też nie rozumie....  ?

Znów podwójne standardy? Powiedz to @szymon1977, @Jacchusiai @jezz którym już dawno temu napisałem EOT a oni cały czas do mnie piszą, motywując że jest to Forum publiczne i że nie będę im dyktował co i kiedy im wolno pisać.

43 minuty temu, Maju napisał:

Wszystko czego dotknie się lewactwo tak kończy niestety

Ach ten kompleks niższości wobec lewicy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Bobcat napisał:

...cały czas do mnie piszą...

Skoro mnie tu wywołujesz, to zrozum dziecko drogie w końcu, że publiczne zamieszczone posty, adresowane są do publiki, a nie do Ciebie, czy do mnie.

9 minut temu, Bobcat napisał:

...nie będę im dyktował... 

Zakazu komentowania wypierdów, które publicznie zamieszczasz, bo taki kaprys ma Bobcat. 

9 minut temu, Bobcat napisał:

...dawno temu napisałem EOT.

Lejce Ci się popier...liły - EOT to sobie możesz jako informację o własnych poczynaniach pisać, a nie jako instrukcję do wykonania dla innych.

A jeśli nie odpowiadają Ci merytoryczne komentarze do tego co piszesz, jedyno co możesz zrobić, to przestać pisać. Takie jest życie. Przyswój sobie w końcu zasady funkcjonowania forum publicznego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Bobcat napisał:

Ach ten kompleks niższości wobec lewicy...

w bezmyślnym powtarzaniu kościelno-politycznego propagandowego ścieku nie ma lepszego nad Maju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Bobcat napisał:

Znów podwójne standardy? Powiedz to @szymon1977, @Jacchusiai @jezz którym już dawno temu napisałem EOT a oni cały czas do mnie piszą, motywując że jest to Forum publiczne i że nie będę im dyktował co i kiedy im wolno pisać.

Ach ten kompleks niższości wobec lewicy...

Dokładnie tak jest to forum publiczne Dziwne, ze nie wiesz jakie tu powinny obowiązywać zasady.

Moderacja też nie bardzo wie o czym można przeczytać w wątku do tego przeznaczonym. To jest diagnoza.

Dziwne tylko, ze jak tobie postawiłem diagnozę to dostałem za to 2 pkt. i karę dodatkową.? Jakiś kabel mnie zgłosił?

A to przecież była diagnoza. Albo stwierdzenie faktu, jak piszą inni.

Więc zapomnij o swoich próbach ustalania zasad bo nie jesteś od tego.

A teraz naciśnij leninówkę na uszy, bo dzis zimno, i do roboty.

Forum i przełożeni czekają.?

ps. Mógłbyś rozwinąć temat kompleksu lewicy? Przeczytam z zaciekawieniem.

 

16 minut temu, rasputin napisał:

w bezmyślnym powtarzaniu kościelno-politycznego propagandowego ścieku nie ma lepszego nad Maju.

A, ok. Nie doczytałem.

Myślałem, że @Bobcatpisał, ze ja też mam taki kompleks. Czytam w pośpiechu.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jezz napisał:

...nie wiesz jakie tu powinny obowiązywać zasady.

...

Więc zapomnij o swoich próbach ustalania zasad bo nie jesteś od tego.

Skoro Ty jesteś, to mogę w tym wątku powrócić w niebyt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zyzol napisał:

Policja granatowa, a właściwie Policja Polska

!

 

1 godzinę temu, Zyzol napisał:

Po II WŚ Państwo Polskie rozliczało i skazywało granatowych policjantów

Wiadomo, pisałem o okresie przed 1945.

Zresztą po wojnie rozliczało ich i skazywało państwo kierowane w tym zakresie m.in. przez osoby żydowskiego pochodzenia, których nazwiska z rozkoszą podał wcześniej  Amator.

Pytania pozostają 

- ilu Polaków i polskich Żydów a ilu Niemców zabili granatowi policjanci w czasie II wojny? 

- ilu granatowych policjantów wysługujących się Niemcom skazało polskie państwo podziemne przed 1945?

- dlaczego z taką swadą wspominacie o policji żydowskiej w getcie, całkowicie pomijając zbrodnie polskiej policji (granatowej)?

 

Odpowiedzi są jasne, panowie antysemici.,

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maju napisał:
12 godzin temu, xetras napisał:

Sukces ekologów to martwota, zgnilizna

Wszystko czego dotknie się lewactwo tak kończy niestety

Kolejny temat na który lepiej się nie wypowiadaj, bo nic nie wiesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, szymon1977 napisał:

Skoro Ty jesteś, to mogę w tym wątku powrócić w niebyt.

Ja tylko w przelocie. Zarobiony jestem.?Tylko postawiłem diagnozę bo mam wrażenie, że @Bobcat  ze swoim zachowaniem zbyt często myli forum publiczne z lupanarem. To jest stwierdzenie faktu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rasputin napisał:

artykuł z marca 2019, taki drobny szczegół, powinieneś wklejać jakąś świeższą propagandę. i na marginesie nie znalazłem potwierdzenia tej informacji poza TVP info i lasami państwowymi.

Kuźwa, przez tysiące lat korniki i świerki współegzystowały i jakoś to niczemu nie przeszkadzało, a obszar Polski był zalesiony w 90%.  To "planowa gospodarka leśna" zdewastowała przyrodę, w wielu miejscach nieodwracalnie, a nie korniki.

4 minuty temu, jezz napisał:

zbyt często myli forum publiczne z lupanarem

Masz na myśli oczekiwania wobec moderacji? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Z komunistami też robili bum, bum?

Gdyby nie blokada wojsk RKKA wokół Warszawy i nacisk Chin Gomułka by nie był akceptowalny dla Chruszczowa, Malenkowa i pozostałych w Bolszewii.

Do generała Kaliskiego jak najbardziej to czyniono. Później zapewne również.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rasputin napisał:

artykuł z marca 2019, taki drobny szczegół, powinieneś wklejać jakąś świeższą propagandę. i na marginesie nie znalazłem potwierdzenia tej informacji poza TVP info i lasami państwowymi.

Szukałeś w TVN24?   :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinior , były europoseł i senator PO idzie siedzieć .

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Józef Pinior, legenda dolnośląskiej "Solidarności", były europoseł i były senator PO został skazany przez Sąd Rejonowy Wrocław Śródmieście na 1,5 roku więzienia za korupcję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Zbig napisał:

Masz na myśli oczekiwania wobec moderacji? ?

 

54 minuty temu, jezz napisał:

ze swoim zachowaniem zbyt często myli forum publiczne z lupanarem.

Chyba coś pominąłeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bobcat napisał:

Znów podwójne standardy? Powiedz to @szymon1977, @Jacchusiai @jezz którym już dawno temu napisałem EOT a oni cały czas do mnie piszą, motywując że jest to Forum publiczne i że nie będę im dyktował co i kiedy im wolno pisać.

Super, że to do ciebie dotarło, jeszcze tylko przestań płakać, wszak chłopaki nie płaczą.

2 godziny temu, Bobcat napisał:

którym już dawno temu napisałem EOT

I tego się trzymaj, jeszcze musi do ciebie dotrzeć, że _twój EOT_ jest tam gdzie u mnie _WYLOT_.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Jacchusia napisał:

...jeszcze musi do ciebie dotrzeć, że _twój EOT_ jest tam gdzie u mnie _WYLOT_.

Ja jemu nie będę dyktował, ale On nam już tak. Odleciał biedaczysko zupełnie w tym przekonaniu o własnej wspaniałości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Bobcat napisał:

Miło patrzeć jak g..no znów bulgocze w szambie. Z własnej bezsilności.

Gó...o bulgoce z innego powodu.

Fascynacja dziwna, ale obserwuj, obserwuj...

---------------------------

Cytat

PiS ucieka KO. Sondaż dla "Super Expressu"

Jak wynika z sondażu Instytutu Badań Pollster dla 'SE', gdyby wybory parlamentarne odbyły się w lutym br., wygrałoby je PiS z wynikiem 41,40 proc. 

To rezultat nieco lepszy niż ten, który partia zanotowała w styczniu (40,48 proc.). Tym samym zwiększyła się przewaga formacji Jarosława Kaczyńskiego nad opozycją - czytamy w dzienniku.

"Koalicja Obywatelska wyraźnie traci i może liczyć na 25,05 proc. poparcia. Miesiąc wcześniej było to 27,39 proc. Trzecie miejsce na podium niezmiennie należy do Lewicy. Na tę formację chce zagłosować 14,35 proc. badanych. To niemal tyle samo, ile przed miesiącem" - informuje gazeta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To nie koniec złych wieści.

Złych?

Cytat

Liczą się już tylko Duda i Kidawa-Błońska? SONDAŻ PREZYDENCKI CBOS

50 proc. badanych, którzy planują wziąć udział w wyborach, deklaruje chęć głosowania na prezydenta Andrzeja Dudę - wynika z sondażu CBOS. Na kandydatkę KO Małgorzatę Kidawę-Błońską chce głosować 20 proc. respondentów. Pozostali kandydaci notują poparcie od jednego do pięciu procent.

Z sondażu CBOS wynika, że w zaplanowanych na 10 maja wyborach zamierza wziąć udział 85 proc. respondentów. 9 proc. nie wie, czy pójdzie do urn wyborczych. Udziału w wyborach raczej nie przewiduje 5 proc. badanych.

Niewiele brakuje, żeby nie marnować pieniążków na drugą turę wyborów ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.