Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saczek_xtrm, 2 Paź 2006, 20:20

 

>taaa

>

>

>muszę jednak poprzeć z lekka PiS.. właściwie odważyli się podeptać trochę pięt dla największych i

>najmocarniejszych w tym kraju. Coraz komuś przeszkadzają, likwidują rządową mafię i w ogóle

>powiązania i powiązanka (np WSI) To jest działalność na korzyść kraju. Z drugiej strony jednak

>postępują jakoś trochę nielogicznie, pochopnie, często "na krawędzi" - koalicja z Samoobroną czy LPR

>wiązała się z oddaniem pewnych stanowisk działaczom

 

A co było robić? Wyniki wyborów były takie jakie były - samemu nie można zrobić NIC (mając PEŁNIĘ władzy). Alternatywa była taka: albo powiedzieć "Narodzie - no nie starczyło nam, za mało dałeś, przepraszamy, dziękujemy, do widzenia", ew. rżnąć głupa razem z PO w koalicji (czyli powtórka z AWS-UW), albo zrealizować choć część swoich celów z KIMKOLWIEK (nawet diabłem). PiS wybrał to drugie i dobrze - m.in. likwidację WSI przeprowadził dzięki poparciu Samoobrony i LPR. Takie zresztą, nieliczne i jasno określone były cele dla których zawarto Pakt Stabilizacyjny. A skoro z WSI sprawa zakończona, to Murzyn (Lepper) może odejść! :)

 

>ale że no cholera chyba gorzej dać nie mogli.

>Dziwi mnie jeszcze że Giertych ma szczelność siedzieć na tak wysokim stołku gdy myślę ponad połowa

>(spokojnie) narodu (uczniów, to chyba ważniejsze) chce Jego odejścia.

 

A jaki mieli wybór? Poparcie w zamian za warunki koalicjanta. A owa połowa narodu i uczniów to - jak zwykle - nie połowa a jedna dwudziesta może i to tylko w Warszawce (jak zwykle - "obiektywne" sondaże i "przychylne" media pokazujące obrazki z Warszawki a w dajmy na to Lubartowie Dziecięca Krucjata nie miała miejsca i co?). Świat widziany oczami TVN-u...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ciemny chłop

Ja żem i moje krajany głosowaly na PiS a inne głosowały na PO i my myśleli że sie dogadajom i bendom rzondzić razem i nikt im nie podskoczy a oni się pokłóciły i PiS teraz rzońdzi i każdy widzi że nie idzie to mi sie widzi że oni mnie starego chłopa i moje krajany razem wydymali i wypieli sie na nasze głosy i ja to p....e i nigdy nie pójde głosować bo oni zawsze robiom co chcom. Jak mie nie chcom to nie. Dobrze mówie nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>dudi

 

chyba bym wolał koalicję z PO. Trzeba im było rzucić kilka dobrych stołków to by poszli na wszystko tak jak Lepper czy Giertych. Problem w tym że PiS był na tyle głupi że przy obecnej koalicji poświęcił tylko 2 ważniejsze stołki a nie więcej jak by to trzeba było zrobić z PO. Plusem PO było by to że nie było by tyle zamieszania wokół innych niepotrzebnych tematów, jak np z maturą. PiS w ten sposób traci tylko poparcie, nic więcej. Wszystkie pozytywne zmiany zostaną przyćmione a politycy zawsze wytkną rządzącym ich głupotę w działaniu etc. Tak ważnych spraw jak WSI nikt nie nagłośni bo nie ma jak - ochrona informacji, więc przejdą cicho, bo to już widać jak się mówi że przecież "tam nic nie było"... Szkoda gadać, normalnie jak za komuny, gorzej tylko że włączają się w tę działalność inne partie które do tej pory uważałem za "prawicowe"....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls, 2 Paź 2006, 19:43

 

>Horst> twoja odkrywczość wali z nóg.Dwa tygodnie musiałem dyskutować na wczasach z byłym pierwszym

>sekretarzem PzPR który obecnie jest w PIS.I nie wiem komu bardziej wali -jemu,PISOWI czy tobie.Bo co

>z tego wynika.? A tych z SLD to na statek i zatopić.?A co będzie jak wygrają wybory siadą na tych

>wszystkich juz opuszczonych stanowiskach PIS i pomysla ża z tobą tez tak mozna by zrobic.

 

komu bardziej wali- ano tym którzy dyskutuja w takim stylu "wali nie wali"

 

w tej mieścinie elektro, to ja realizuję tyjko część roboty, mieszkam w mieście wojewódzkim, a dobrze znam też drugie takie

 

sekretarzem PZPR mulsie był tamten.. ale ja mówię o ludziach którzy dokładnie w poprzednich wyborach samorządowych startowali z list sld, teraz są w PO, bez kłopotu, naturalną drogą- a takie miasta się bardzo miedzy sobą nie różnią

 

a zobacz jak w mediach panowie z sld i po niemal powielają swoje wypowiedzi, co zauważają nawet prowadzący

 

a to że w mediach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HORET> przesadziłem z tym wali-ja tylko mówię że dotyczy to każdej partii i dawno mnie przestało obchodzić kto będzie to realizował.Dla mnie jest wazne co będzie realizował i jak.I nie mam nic przeciwko agentom szkolonym w zSRR jesli tylko beda świetni i bęą pracowali pod kontrolą. Przestałem się już zajmować POOOOOOCHODZENIEM a interesuję się umiejetnośćiami.I tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEKRETARZ PROGRAMOWY TVN, decydujący m.in. o programie "Teraz my" Milan Subotic, współpracował z WSI, a wcześniej z wojskowymi służbami PRL - donosi "Gazeta Polska" (w kioskach od jutra).

 

"Oficerem prowadzącym Suboticia był Konstanty Malejczyk, późniejszy szef WSI, a następnie współpracownik Andrzeja Leppera. Konstanty Malejczyk, były szef WSI, później związany z Samoobroną i Andrzejem Lepperem. Niemal dokładnie miesiąc temu prokuratura postawiła Malejczykowi zarzut przekroczenia uprawnień lub niedopełnienia obowiązków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej. Chodzi o głośne śledztwo dotyczące nielegalnego handlu bronią.

(...)Malejczyk na kilka dni przed programem „Teraz My” spotkał się z posłem Samoobrony Januszem Maksymiukiem, dyrektorem Biura Krajowego tej partii, byłym członkiem PZPR i SLD. To Maksymiuk przyznał się później do zorganizowania prowokacji, a dziennikarze TVN publicznie stwierdzili, że zgłosili się w sprawie jej przygotowania do Maksymiuka.

 

(...)Milan Subotić w „Dzienniku Telewizyjnym” pojawił się po tym, jak w wyniku weryfikacji po 13 grudnia 1981 r. wyrzuceni zostali z TVP negatywnie zweryfikowani dziennikarze. - Mówiliśmy na nich „desant”. To była grupa ludzi cieszących się stuprocentowym zaufaniem generała Jaruzelskiego (jednym z takich "zaufanych" ludzi reżimu była także Monika Olejnik ulokowana w pr. III PR przez Komisarza Wojskowego - przyp. dudi)

 

(...)W latach 90. były wydawca DTV został szefem Teleexpressu. W 1996 r., gdy Subotić kierował redakcją Teleexpressu, doszło do głośnego skandalu - dziennikarze tego programu bawili się razem z gangsterami z mafii pruszkowskiej na imprezie w klubie Dekadent. Jak opisywała prasa, w imprezie udział wzięli m.in. „Zbynek”, „Masa” oraz osoba przedstawiana jako „szef Pruszkowa”.

 

Całość do przeczytania tu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudivan, 3 Paź 2006, 12:36

 

>SEKRETARZ PROGRAMOWY TVN, decydujący m.in. o programie "Teraz my" Milan Subotic, współpracował z

>WSI, a wcześniej z wojskowymi służbami PRL - donosi "Gazeta Polska" (w kioskach od jutra).

>

>"Oficerem prowadzącym Suboticia był Konstanty Malejczyk, późniejszy szef WSI, a następnie

>współpracownik Andrzeja Leppera. Konstanty Malejczyk, były szef WSI, później związany z Samoobroną i

>Andrzejem Lepperem. Niemal dokładnie miesiąc temu prokuratura postawiła Malejczykowi zarzut

>przekroczenia uprawnień lub niedopełnienia obowiązków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub

>osobistej. Chodzi o głośne śledztwo dotyczące nielegalnego handlu bronią.

>(...)Malejczyk na kilka dni przed programem "Teraz My" spotkał się z posłem Samoobrony

>Januszem Maksymiukiem, dyrektorem Biura Krajowego tej partii, byłym członkiem PZPR i SLD. To

>Maksymiuk przyznał się później do zorganizowania prowokacji, a dziennikarze TVN publicznie

>stwierdzili, że zgłosili się w sprawie jej przygotowania do Maksymiuka.

 

 

a tak to się robi w kraju, którego kultura prawna nie jest zbyt wysoko u nas oceniana:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudivan, 3 Paź 2006, 12:36

 

>SEKRETARZ PROGRAMOWY TVN, decydujący m.in. o programie "Teraz my" Milan Subotic, współpracował z

>WSI, a wcześniej z wojskowymi służbami PRL - donosi "Gazeta Polska" (w kioskach od jutra).

>

I.T.D

 

A co to zmienia?

Do zasłon dymnych zdążyliśmy się przyzwyczaić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar1 to ty jesteś ten namolny dziad, co to uważa że się może z obrazem dogadać epitetami typu "gówno" i inne takie twoje myślowe skróty, myśli że szarpnie drzwi politykowi to od razu tuskowe media go uwiecznią

 

jar to ja żwirek, masz satysfekszyn, że szrpnęłeś drzwi- ale takiego małego smrodka jak ty chyba TVN nie uwiecznia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudivan, 3 Paź 2006, 12:36

 

>SEKRETARZ PROGRAMOWY TVN, decydujący m.in. o programie "Teraz my" Milan Subotic, współpracował z

>WSI, a wcześniej z wojskowymi służbami PRL - donosi "Gazeta Polska" (w kioskach od jutra).

 

I będzie teraz: "A my mamy raport, na każdego coś się znajdzie";-)

 

Lub wersja kinowa:

 

"Mam raport i nie zawacham się go użyć"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horst> twoja wiara jest nieskończona-ale jeszcze nie wiem w co.Teraz miejsce tego jak mu tam..... zajmą inni ale nasi i teraz bedzie juz dobrze w WSI (wystarczy popatrzeć na Macierewicza żeby wierzyc że teraz służba to będzie luX-torpeda)..Bo dobrze jest jak wszystko robią nasi( komitety ,rady nadzorcze).A potem nasi robia już jak chcą.To już było ,a teraz tak bedzie jak idiotów się nie wyrzuci.Kazdy idiota musi miec drugiegi idiotę patrzącego na ręcę.Ale jak wy wrogowie komuny jeszcze niczego nie nauczyliście się, no to sie uczcie-ja mam czas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jak my pisowcy lubimy być oszołomami, każdy pisowiec to idiota z wiarą nieskończoną, a PO wiec to zdystansowany politycznie muls i spoko coolturalny jar1

 

o c z y w i ś c i e

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

horst, żwirek, ludvik..... tia.... I kto tu kombinuje aby było nas więcej? :-) A może zygfryd?

 

Spieprzaj Dziadu !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar1, 2 Paź 2006, 14:09

>A my, straruchy gryząc namoczony w wodzie stary chleb dalej będziemy 'rozliczać' przeszłość - może się nawet cofniemy do epoki lodowcowej...<

 

Nie zapomnij o braku srajtaśmy za komuny. To też trzeba rozliczyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Nie zapomnij o braku srajtaśmy za komuny. To też trzeba rozliczyć.

 

Już niedługo.... wracamy do tamtych lat bardzo szybko.... Komuna wraca !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wernen - jak przyjdziesz na spotkanie z Atoposem to nam opowiesz jak to było pod Lenino - była tam srajtaśma czy nie?:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE JAJA!

Słynny już numer "Gazety Polskiej" z artukułem o rzekomej wspólpracy sekretarza programowego TVN-u, Subotica nie moze trafic do kioskow! Zdarzyl sie kolejny "przypadkowy przypadek"!

Red. naczelny pisze:

 

"Gazeta Polska nie dotarła do części kiosków!

 

Szanowni Państwo,

 

Najnowszy numer „Gazety Polskiej” z informacjami na temat Milana Suboticia nie dotarł do części kiosków. Kierownictwo największego prywatnego kolportera, firmy „Kolporter”, tłumaczy to błędami pracowników. Taka sytuacja w tej firmie zdarzyła się po raz pierwszy od trzynastu lat. Mamy sygnały z całego kraju o ogromnych problemach z dystrybucją. Podejmujemy nadzwyczajne działania, by jeszcze dziś i jutro przywrócić normalną sprzedaż.

 

Tomasz Sakiewicz

redaktor naczelny „Gazety Polskiej”

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudivan> jak zwykle jestes wzruszający.A ja ci donoszę coś, czego nie ma w internecie-moja kotka zesrała się na płytę PINk Floyd i teraz myslę co to może znaczyć? czy ty wiesz ?.Gdzie też ten układ nie siega ? ale spoko Wodz da sobie z tym radę.(.Ty to sie raczej martw żeby do twjej głowy ten układ nie włazł ,bo już nie wylezie -to taki łeb tylko w jedną stronę )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotka mądrzejsza od ciebie, musli. Płyty Ponka Floyda, bożyszcza starych audiofilów-pierdołów, źródło snujów napompowanych niczym Zeppelin dupnymi gazami nadają się tylko i wyłącznie na tualety dla kotów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,wiem-bez sług,bez maryśki- teraz to exelencjyja nawet do roboty w polu chętna. Ale pole tylko dla swoich mamy .Trza poczekać aż nowa rewolucja będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla chętnych, którym 'nie dowieźli' GP do kiosków, rysunek z trzeciej strony w wersji multimedialnej -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie excelencjo zadałem sobie trud zadzwonic do kolportera do Wwy i Kielc.Nic nie więdzą o brakach.Jedyną informacja jaka znam jest informacja sakiewicza w radiotrójka że biedakowi nie dowieżli.A może nie czytaja.Pytałem w kilku kioskach -nie odczuwają braków a wręcz przeciwnie.Jako że ja jestem namietnym czytaczem tego czytadła gdzie tylko wiadomości historyczne jakiś sens maja, kupiłem na wszelki wypadek pięć egzemplarzy i jęśli komus zabrakło- chetnie wyslę.Wystarczy za pobraniem .Chodzi tylko o informacje gdzie zabrakło. Naprawdę czytac nie ma co ,ale jak ktoś musi .to prosze.Zeby solubeny nie musiały znowu podrywać dywizji do boju.ale o co ich to tłuką nie wiadomo?.I czy tłuką ich ONI czy nasi.Soluben a czy przypadkiem ty nie jesteś satanista z radia maryja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 25

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.