Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, taaaaak... Musli, Impotencjo... gen. Jaruzelski przecież obiecał: "wszystkiego tu i ówdzie brakuje ale chleba nigdzie nie brakuje!".

"Wszystko jest w porządku, to wszystko w porządku jest" dodał towarzysz Winnicki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla dudivana 21:55 program TVP1 >Debaty Polaków<

Dwie pyszne rzeczy podał w ww. programie zaproszony z UW dr politolog

 

1. Wyraził zdziwienie, że dziennikarze popełniają błędy metodologiczne przy opisie zdarzeń i tak: program >Teraz my< prowadzony przez duo S&M wg nich nie nosi znamion sterowania przez służby specjalne, natomiast artykuł >Gazety Polskiej< o Suboticu jak najbardziej takie znamiona nosi

2. Przeczytał wyjątek z artykułu Magdaleny Subotic zamieszczony w Rzepie w 2004 roku na temat WSI - państwo w państwie. Do autorki podczas pisania tego artykułu zadzwonił osobiście generał Dukaczewski i powiedział, że wie iż pisze artykuł na temat WSI i nadmienił, że bardzo by się zdziwiła gdyby wiedziała skąd o tym wie.

 

Tego nie strzymała Janeczka Poradowska i ruszyła do ataku, lecz została przez resztę lekko zastopowana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a wiecie KTO to powiedział: "Budowa dróg to wyzwanie narodowe, wielkie zbiorowe przedsięwzięcie i wielki obowiązek" ??? Oczywiście to mówił nasz premier Jarosław Kaczyński, otwierając dziś Polski Kongres Drogowy... ;-D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Excelencjo.> no niestety ,aluzju nie paniał-ale tak u mnie bywa . Tak mysle że jest świetnie pisać dla durnoty i patrzec na radość gawiedzi która to czyta i analizuje kazde słowo, Nie mówiąc że jeszcze płaci .Trzeba znalężć tylko właściwą niszę. Jest to coś o co warto powalczyć –coś na ten temat chyba wie Arsen L. Wydaje mi się żę Excelencja świetnie poprowadziła by dział -co inni piszą -ale zdaje sie jednokierunkowo-coś tak jak Jaruzelski (czy dobrze łapię?).Mysle że ja bym mógł cos napisać, a waszmość pchnąłby to dalej, tak jak robi to obecnie-tylko że nie wie Excelencja czy ja jestem tak samo mądry jak Lysiak.czy sakiewicz?.Napewno jestem tak samo mądry-już dawno się kapnąłem co Exelencja chce usłyszeć- i tego będę się trzymał. Nie jest to znowu takie trudne. I u mnie będzie za darmo a nie 3,5 zł.Napiszę tak, żę exelencja spadnie ze stołka ze zdziwienia jak się ze mną zgadza. A to tylko będzie świadczylo jaki exelencja- JEST MĄDRY. Tak na marginesie lysiaka (co to więcej wie o bonapartym od samego bonapartego) po ustawie unii o standaryzacje wyrobów lysiak grzmiał w GP żę nie będzie więcej obcy kapitalista pluł nam w twarz, że proszki sprzedają gorsze, komputery ,podpaski z jednym skrzydełkiem a my chcemy z dwoma i takie tam pierdoły. Na to ja mu wysłałem list że problem jest już wyjaśniony i niech nie robi z czytelników idiotów bo i prasa pisała i red Waiss uzyskał odpowiedz na łamach radia ogólnopolskiego od przedstawiciela koncernu proszkowego że wyrób jest dopasowany do możliwości nabywczych Polaków. Nie kupią proszku o 30 –50 % drożśzego. I że chyba nie wierzy w zmowę Producentów computrów,proszków ,majtek i podpasek .I tyle. Nie uzykałem odpowiedzi .Ale nie czepiam się, może list nie doszedł . A może to wszystko co napisałem jest nieprawdziwe- kto to wie. Nawet excelencja może się w tym pogubić .Z szacunkiem wielce uniżony i takie tam pierdoły.I niech Pan exelencjo już nie piszę w tym dziale- podnoszą się głosy że to jest ściek. Myślę że są ciekawsze tematy jak choćby –dzisiaj rano urosła mi kitka czy jest na to jakiś sposób.Albo- wieczorem miałem kitkę a dzisiaj już nie –No jest maśe problemów dręczących człowieka i trzeba to zrozumieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka a moze jednak Kaczorki maja racje...trzeba by spróbowac :

 

Od dzis kazdy kto sie ze mna nie zgadza to moj wróg. Pewnie z PO albo gorzej...byly ZOMOwiec. A jak zomowiec to napewno KOMUCH. A jak komuch to do piachu z tymi bydlakami. Heh zawsze wiedzialem ze Ci doktorzy i profesorowie na Uczelniach to KOMUCHY, wczoraj jeden na egzaminie sie ze mna nie zgadzal !!! Komuch pierdzielony do piachu !

Nie no napewno to komuch jak reszta. Studiowali w czasach komuny, na zajeciach nie uczyli sie o Radiu Maryja ani o PiS wiec jakie podstawy moralne maja?? Zadne !! Pewnie ukratkiem teraz czytaja "czerwone" ksiazeczki.

 

Tak tak tak !!! 3x TAK

 

Jestem za tym by kazdego co miał jakakolwiek stycznosc z systemem komunistycznym do pierdla profilaktycznie wsadzic. Niech tam miernota komunistyczna gnije. Po kilku miesiacach przyzna sie napewno. Na kazdego przyjdzie czas. Zostawic tylko 100% czystych zwolennikow RM i PiS oraz mlodziez. Tak to MY jestesmy duma narodu.

Pozamykamy te uczelnie, sklepy oraz te fabryki gdzie inzynierowie komuchy wytwarzaja i sprzedaja nasze DOBRO narodowe na KOMUCHÓW w rosji !! A co gorsza czasem za bezcen na zachód....do tych faszystów niemieckich !!!

Tak dalej byc nie moze !!!

Trzeba byc czystym polakiem a nie sprzedawczykiem, komuchem pierdzielonym !

Rozliczyc wszystkich, kazdego teczke otworzyc, zrobic 30 komisji sledczych. Kosztuje ? Co kosztuje to dla dobra narodowego ty komuchu !!! Pewnie sie boisz ze Ciebie wsadzimy....hahahaha mamy juz namiary.

Rozliczmy tez niemcow za II wojne i I wojne i jeszcze Gala Anonima !!! Maja kase kapitalistyczne patafiany niech placa. Pewnie wszyscy zwolennicy PO co nie sa komuchami to faszysci sterowani przez Steibachową. Naprawde...

Ja wiem...to wszyscy wrogowie narodu i zdrajcy.

A ruskich...a ruskich komuchów to trzeba co do jednego, w piach puscic....

Wtedy zamkniemy granice, odetniemy sie od swiata i bedzie wrescie porzadek, prawidzwy moralny porzadek

taki jaki nam milościwy Krol Kaczor Pierwszy zgotuje. Juz nie bedzie podzialu polaków, nasz Miłosciwy boleje ze takie podzialy teraz sa. Ale jak sie wytnie ta zaraze to Ci co zostana beda w jednej rodzinie. Rodzinie RM.

Ehh cudownie....

Pamientajcie PRAWDZIWI PATRIOCI....KAZDY moze byc Twoim wrogiem. Nawet rodzice. NOCNIK NA GŁOWE I WALCZ O POLSKE, czysta bez afer i przekretów, tajnych słuzb i zydokomuny i masonerii i bog wie czego. Moze byc tylko lepiej !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program był bardzo interesujący. Niestety,ponownie niektórym ze świata 1szej władzy ciągle nie udaje się ukryć wrogości wobec PiS. Nieobecność TVN na konferencji dot. korupcji w Fundacji Batorego(którą TVN sponsoruje lub wspiera medialnie),bo tam miano wyróżnić PiS za walkę z korupcją usprawiedliwiła Wielka Paradnica nudą ?! tychże konferencji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Excelenyjo> jak się okazuje i co mozna dzisiaj wyvczytać GP generalnie jest nie sprzedawalna.Same zwroty-opinie kioskarzy.Jak waszmość puścił te informacje w necie to wszyscy rzucili sie jak jeden mąż i wykupili.I o to szło Sakowi.Kasa rośnie. No to zabrakło-ale moich już nikt nie chce.Tak więc ekscelencjio zasięg układu jest mniejszy niż się powszechnie sądzi ale oczywiście nie przeszkadza to waszmośći w dalszym pieprzeniu.Dziwne że taki kolporter nie uważał nawet tego za stosowne skomentować ,no nie wiedzieli żę waszmość narobi takiego bajzlu.podobna sprawa kiedyś była z GW ale nie chce mi sie o tym pisać.Dla waszmośćiów nawet jak zabraknie papieru toaletowego to będzie to spisek.Ale zgodnie z logiką Nowego może być tak.Państwowy kolporter specjalnie nie dostarczył GP a Państwowy rząd ogłosił że zadziałał UKŁAD.Nie -że jest możliwe?, i zgodne z waszym postrzeganiem świata.Ale mogło też być tak itd............

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego trzeba ukrywać niechęc do pisu? Karalne jakieś a może niemoralne?

A czym to od samego swojego poczatku epatuje pis? Miłościa bliźniego? Skrywa swoje niechęci?

 

Co to za filozofia kalego? Jak my kogos nielubić to dobrze a jak nas nie lubic to źle?

 

Spieprzać dziady !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

....Jestem za tym by kazdego co miał jakakolwiek stycznosc z systemem komunistycznym do pierdla profilaktycznie wsadzic...

 

To właśnie histeria anty PiS-owska wymiennie z retorylką PO jest , na dodatek Leperowskim widzeniem rzeczywistości okraszona !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls, 5 Paź 2006, 07:21

 

>I niech Pan exelencjo już nie piszę w tym dziale

 

Spieprzaj dziadu (totalitarny)!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar1, 5 Paź 2006, 10:14

 

>A niby dlaczego trzeba ukrywać niechęc do pisu? Karalne jakieś a może niemoralne?

>A czym to od samego swojego poczatku epatuje pis? Miłościa bliźniego? Skrywa swoje niechęci?

>

>Co to za filozofia kalego? Jak my kogos nielubić to dobrze a jak nas nie lubic to źle?

 

 

U 1szej władzy histeria rozgorzała już nazajutrz po wyborach parlamentarnych. A po prezydenckich - to już była ...masakra. I niemoralne jak i karalne winno być prezentowanie swoich preferencji lub niechęci przez dziennikarzy. Mam nadzieję,że wczorajszy wieczorny program w TVP1 będzie kontynuowany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar1 5 Paź 2006, 10:14

 

Spieprzać dziady !!!

 

Za co Atoposie??? (to przez ten szymel - wykrzykniki po spacji) A niby dlaczego trzeba ukrywać chęci do PiSu? Karalne jakieś a może niemoralne? Już wiem! To przecież takie N I E A U D I O F I L S K I E :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zildjian, 5 Paź 2006, 11:08

 

>I niemoralne jak i karalne winno być prezentowanie swoich preferencji lub

>niechęci przez dziennikarzy. Mam nadzieję,że wczorajszy wieczorny program w TVP1 będzie

>kontynuowany.

 

Przestań pierniczyć o karaniu dziennikarzy za własne przekonania i preferencje polityczne. Na tej zasadzie już dawno w pierdlu powinni siedzieć cała TRWAM i załoga Dziennika.

A co w takim razie robią od poczatku dziennikarze z Dziennika? Wszyscy prawie są poplecznikami pisu - częśc ich znalazla sie nawet wśród funkcjonariuszy tej tej władzy . A redaktor Bączek nawet brał udział ostatnio w likwidacji WSI. Czy Wy ludzie widziecie swiat tylko w jednym wymiarze? Ślepota jakaś? Pomrocznośc Wiekuista? Ale Wam te umysły pozamykali. Nic dziwnego, że nawet potem flagi rosyjskiej od czeskiej nie potrafią rozróznić.

Żenada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>muls

>I o to szło Sakowi.

 

Mi to o nic nie chodziło ;)) ale dzięki za reklamę mojej osoby :P

 

>>Jar1

 

masz rację, ja też uważam że skoro żyjemy w kraju demokratycznym (ponoć) to każdy ma prawo to głośnego mówienia co mu się podoba w obecnej władzy a co nie (na tym chyba właśnie polega ów demokracja...)

 

 

Ja osobiście to mam mocno mieszane uczucia co do PiSu. Część działań (jak ostatnio likwidacja WSI) bardzo mi się podoba, natomiast mam też wiele zastrzeżeń. Jeśli miałbym jednak wybierać to pomimo wahań wybrałbym jednak PiS. Spytacie dlaczego? Ano dlatego że od momentu kiedy to Solidarność z Lechem Wałęsą na dobre pojawiła się na scenie politycznej (duża ilość reform - lepiej czy gorzej udanych, ale jednak i ciągle do przodu) to w tym kraju nic się nie działo. Nikt tu niczego nie próbował reformować ani zmieniać. Nie wierzę w słowa Kaczyńskiego że za 15 lat będziemy mieli tyle autostrad co w Niemczech (nigdy tak nie będzie, chyba że oni zatrzymają się w rozwoju a my ruszymy ostrą parą - w co wątpię). Szczerze mówiąc mam dosyć obiecanek i zero działań, jak czyniły to poprzednie rządy. To nie jest NORMALNY kraj!! LPRu nie poprę bo tam sami popaprańcy, Samoobrony tym bardziej (nie w moim guście), PSL - nie moja liga, wg mnie nic sobą nie reprezentują... kiedyś bardzo chciałem rządów PO, ale z tego co widzę oni już też pogłupieli. Kto zostaje? ....PiS.... też moich wymagań nie spełniają ale może za dużo oczekuję? Ważne że coś działają. Moim zdaniem kolejnym krokiem który powinni zrobić ( i to jak najprędzej) to wprowadzenie podatku liniowego - jedna stawka, żadnych ulg - to musi być jasne i przejrzyste - my Polacy sami się w tym gubimy, a zastanówcie się przez chwilę co robi zagraniczny kapitał? Chyba nie sądzicie że inwestuje? (chyba że w nielicznych przypadkach) Ów kapitał woli sobie pójść do Czech gdzie system podatkowy jest jasny, klarowny i przejrzysty. Jeśli się nie mylę to nawet w Rosji jest podatek liniowy!! Putin głupek szybciej zrozumiał od naszych ćwoków. Jak Kaczyńscy jego nie wprowadzą to wątpię żeby inne rządy zrobiły to w ciągu kilku najbliższych lat.

Jeszcze sprawa obrony własnej posiadłości. GRATULUJĘ PiS-owi że się za to wzięli. Ta ustawa już dawno powinna wejść w życie, ale... patrz to co pisałem wcześniej - poprzednie rządy. Tak jest np w USA - jestem panem na własnej posiadłości, nie muszę się niczego bać - kto narusza moje dobro MUSI mieć świadomość tego że mogę zrobić z nim co chcę - to ZŁODZIEJ czy inny przestępca ma się bać na mim terenie a nie ja.

 

Uff... mimo że mam im wiele do zarzucenia to jestem za ich zmianami.

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar> wydaje mi sie że osiągasz stan wyższego zdenerwowania a zaiste nie wypada. Jedyną odpowiedzią bedzie cytat z jedynie słusznej masówki. Bo jak weżmiesz te wypowiedzi to możęsz poskladac z tego gazetę np GP tylko w drugą stonę .Z rozproszenia w jedną .Myśle że część z Masówki będzie nawet obowiązkowa w szkołach podst.Trwa na razie debata która?Co ty sie czepiasz radyjka.Już dawno nauka wyjaśniła problem frustratów lub jak to nazwał niejaki dudivan -porzuconych,opuszczonych czy jak im tam.Fakt że sam tego nie wymyślił ale problem jest.To jest taki ściek kanalizujący frustracje.Nie możęsz ich porzucić ,powinieneś im pomóc.Bo frustracja wiesz -niezadowolenie z siebie,awantury,poczucie osaczenia. itb.itd .MÓDLMY SIE.A te małe przeca zawsze czuły się odrzucone.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>dudivan

4 Paź 2006, 13:56

ALE JAJA!

Słynny już numer "Gazety Polskiej" z artukułem o rzekomej wspólpracy sekretarza programowego TVN-u, Subotica nie moze trafic do kioskow! Zdarzyl sie kolejny "przypadkowy przypadek"!<

 

No tak, Teraz My to prowokacja z udziałem WSI, GRU i czego tam jeszcze. Natomiast po takich zapowiedziach ukazania się numeru, związanej z tym konferencji prasowej to zupełnie naturalne że UKŁAD spowodował sabotaż w kolportażu. KOLPORTER przecież też jest obsadzony przez wuesi. Bo przecież teoria że jest to celowe działanie GP (przecież i tak wszyscy wiedzą z netu a tym bardziej konferencji) aby przekonać "ciemny lud" że UKŁAD istnieje i działa, jest tak nieprawdopodobna że hej.

 

Jako że nie jestem fanem każdej formacji politycznej(czyli wg dudiego jestem Wrogiem PiS)proponuje troszkę z boku stanąć i popatrzeć.

 

krzych

5 Paź 2006, 00:00

Panowie, a wiecie KTO to powiedział: "Budowa dróg to wyzwanie narodowe, wielkie zbiorowe przedsięwzięcie i wielki obowiązek" ???

 

"CAłY NARóD BUDUJE AUTOSTRADY"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>muls masz racje.

Trzeba w końcu ten 'ciemny naród' wziąć za mordę, zamknąć gębę nieudacznikom i zagonić do kopania autostrad.;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jar a gdzie ty widzisz ten ciemny naród? :O)To ci co wybrali Piś,eLPeR czy może czerwoną brać z esielde a może liberaluw z platforemki och zapomniałem o zielonej koniczynce z peesel i rolników broniących się samodzielnie:O)

W tvn4 powstał wczoraj(rzadko oglądam te tv)program na żywca spółki żakowski/najsztub piękna rzecz!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy, właśnie!

Pominęliśmy najważniejsze.

Ktory rząd prezentuje sie najbardziej audiofilsko? Tusk z SLD kłamią od lat śpiewajaco, za to PiS sadzi farmazony koncertowo.

Napewno świetną dykcje, wyćwiczona w rozmowach telefonicznych ma Komorowski. Kaczyński - conajwyżej "Jezioro prawie łabędzie" mógłby odkwakać.

Olejniczak ma taki ładny zaśpiew-idealny do chorałów gregoriańskich. Najsłabiej wypada moim zdaniem Zyta.

Nie mamy w Polsce tradycji gry na kobzie. No, ale do klamerki na nosie mojego ulubieńca z zeszłej kadencji-Oleksego jeszcze daleko.

Żeby nie było, przedstawilem kilka przykładów talentów jak i nieudanych wystapien z kazdej strony, proszę nie byc stronniczym;)

Co myślicie?

Pozdrawiam

 

PS. hasło integracyjne na dziś:

sp***rzajcie dziady rypać baby!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów konferencja PiS, biedny Kurski;-)

Dzień bez konferencji - dzień stracony.

 

Oj coś czuje że TVN może mieć problemy z KRRIT;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lancaster, 5 Paź 2006, 12:45

 

>Nowy, właśnie!

>Pominęliśmy najważniejsze.

>Ktory rząd prezentuje sie najbardziej audiofilsko? Tusk z SLD kłamią od lat śpiewajaco, za to PiS

>sadzi farmazony koncertowo...

 

Ale zauważ że zwłaszcza podczas koncertów bliźniaków słychać wszystkie sapnięcia;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saczek > jestem za wszystkimi zmianami ziobry ale natychmiast z nich zrezygnuję jeśli okaże się że to idzie tam gdzie myślę

 

Dudivan> służę wszystkimi danymi za informację, gdzie zabrakło czytadła(dzwonić, pytać, sprawdzać).Jak się przedrukowuję to się jakby podpisuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar1, 5 Paź 2006, 11:24

 

Przestań pierniczyć o karaniu dziennikarzy za własne przekonania i preferencje polityczne. Na tej

>zasadzie już dawno w pierdlu powinni siedzieć cała TRWAM i załoga Dziennika.

>A co w takim razie robią od poczatku dziennikarze z Dziennika? Wszyscy prawie są poplecznikami pisu

>- częśc ich znalazla sie nawet wśród funkcjonariuszy tej tej władzy . A redaktor Bączek nawet brał

>udział ostatnio w likwidacji WSI. Czy Wy ludzie widziecie swiat tylko w jednym wymiarze? Ślepota

>jakaś? Pomrocznośc Wiekuista? Ale Wam te umysły pozamykali. Nic dziwnego, że nawet potem flagi

>rosyjskiej od czeskiej nie potrafią rozróznić.

>Żenada.

 

W rozpolitykowanym kraju Zulu Gula,gdzie od kilkunastu lat można politykować publicznie informacja stanowi również znakomity biznes a teraz i zgodnie z tym ,co padło wczoraj wieczorem w TVP1 - trzyma 1szą władzę. Dziennik znalazł lukę i pozycjonował się od razu jako konkurent Wybiórczej,która powtarza za Mr Niesiołowskim "o ludziach strasznych". Jednak chyba nie tak jak Wybiórcza wyrażnie atakuje.

Nie chcę karać za przekonania i preferencje,ale za ich nadużywanie w opisie rzeczywistości.

Od pewnego czasu czytuję wyłącznie RzP, gdzie satysfakcjonuje mnie hmmm równowaga do niedawna rzygania,teraz opluwania z obroną.

 

Ciut z innej beczki : jak oceniasz udział ks. Pieronka w TV reklamie Wybiórczej ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Leszek

>Jar a gdzie ty widzisz ten ciemny naród?

 

Gdzie jest ciemny naród określa zawsze panujacy nam aktualnie Wódz !!! Do niego należy udać się po wytyczne.

 

>Ciut z innej beczki : jak oceniasz udział ks. Pieronka w TV reklamie Wybiórczej ?

 

Nie oglądałem, nie czytam wyborczej - nie wiem o czym piszesz? Jeśli jest tak jak napisałeś to jest fiut ! :-)

 

A jak ocenisz to poniższe w tym kontekście?

 

"Po powrocie do Polski (1991) założył Radio Maryja (w dokumentach przedstawionych KRRiTV figuruje jako "jednoosobowy organ nadzorczy, jednoosobowy organ zarządzający i jednoosobowy organ kontrolny"), zainicjował powstanie gazety codziennej Nasz Dziennik, a kilka lat później powołał także Wyższą Szkołę Kultury Społecznej i Medialnej, której jest rektorem oraz Telewizję "Trwam"."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieronek, tzw. "dyżurny autorytet", 007 posiadający licencję na politykowanie (bo generalnie Kościół ma się "nie wtrącać do polityki", np. mają się nie wtrącać Głódź, Frankowski), jeden z bodajże czterech (Pieronek, Życiński, Gocłowski, ś.p. Tischner), czyli 100% Episkopatu. Był jeszcze osławiony ks. Czajkowski ale się zmył (szkoda Czaji, a taki był z niego dobry herbatnik).

Zbolała gęba Pieronka w okresach szczególnie trudnych dla tych którzy przydzielają licencje na politykowanie gościła niemal codziennie na ekranie.

"Chu..u, a teraz powiesz tak i tak!" - jestem pewien że tak właśnie zwracają się do niego macherzy z "Wyborczej", tak samo jak zwracali się do ks. Czajkowskiego mając go w szachu teczkowym. Co to było: gosposia, ministranciki, napoje akcyzowe, zbiórka na budowę świątyni - pozostaje się tylko domyślać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych link do artykułu Małgorzaty Subotić i Radosława Gila >WSI, czyli państwo w państwie Niedotykalni<

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar1, 5 Paź 2006, 11:24

>Ale Wam te umysły pozamykali. Nic dziwnego, że nawet potem flagi rosyjskiej od czeskiej nie potrafią rozróznić. Żenada.<

 

To był najlepszy skecz ostatnich dni

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) założe się, że inicjatorem tej prowokacji były rozwiązywane służby i zadziałał UKŁAD. Chcący nasz skompromitować :)))

 

Z drugiej strony jak słyszę, że PiS nie mozna krytykować i wysmiewać bo to czy tamto (bo np. wysmiewa sie ich wyborców którzy maja prawo demokratycznych wyborów) to nachodzi mi takie skojarzenie ze wstydliwą chorobą.

Wg zasady jak o zmarłym, o nich mówimy dobrze, albo wcale? ;)

 

PS. A co jest takiego popularnego w pomysłach Ziobry na zapełnianie więzień i zwiekszenia ilości trupów na ulicach???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudivan, 5 Paź 2006, 14:01

 

dudi, wyjdź już z tej zasikanej piaskownicy. Dorośli leją do PiSuaru :-)

 

Spieprzaj dziadu !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.