Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor

Rekomendowane odpowiedzi

OK Walery! Zapewne dzisiejszy dzień pokaże na co stać poszczególne partie. Będzie to widoczne jak na dłoni, chyba że merdia będą filmowały w sposób znany z czasów komuny - bez planu ogólnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy2, 7 Paź 2006, 07:27

 

>OK Walery! Zapewne dzisiejszy dzień pokaże na co stać poszczególne partie. Będzie to widoczne jak

>na dłoni, chyba że merdia będą filmowały w sposób znany z czasów komuny - bez planu ogólnego.

 

Oj, Nowy2 chyba cierpisz na tzw. "pomroczność jasną". Zapomniałeś już te wielkie wiece na wielkich stadionach ogranizowane latami dla poparcia jedynie 'słusznej' linii i ukochanej władzy. I te kilkudziesiecznotysięczne tłumy na pochodach pierwszomajowych... W czasach komuny nie trzeba było unikać planu ogólnego.... władza o niego sama bardzo dobrze dbała...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sobota, piękny dzień. Dlatego zachęcam gorąco wszystkich na udział w spotkaniu. Spotkanie odbędzie się pod PKiN w Warszawie o godz. 13:00. Lista obecności pod adresem [email protected]. Bądźcie prawdziwymi Polakami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem w telewizji okiem na manifę Białej Siły, tfu Róży. Romek mówił że w ciągu najbliższych lat Polska zmieni się nieodwracalnie - proponuje forumowe zamówienia lotów czarterowych;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musimy sie zdecydowac czy prawdziwych polaków malować czy tych pozostałych- dla rozróżnienia .Cos mi to przpomina.Zdaje sie sie że kierowca walca już jest. Podpisany -30 % polak. Tak na wszelki wypadek jeśli bym sie musiał wstydzić za pozostałe 70% polactwa.Wam juz mózgi zaciskiem śrubowym zakręcono.Jesli wam je jeszcze zaspawaja to módlcie się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1, 2, 3,

 

Nawet jeżeli

nie wiesz co powiedzieć

nie znaczy to że nie masz

nic do powiedzenia

i obojętne czy wiesz coś

albo nie wiesz

nie ma to znaczenia

to są złudzenia

a co jest ważne

tylko że

 

żyjemy w kraju cudownych metafor

w czasach początków złudzeń i zmian

i jeśli przyjdzie zapłacić nam za to

dawno nie będzie nas

 

nawet jeżeli nie wiesz co masz robić

nie znaczy to że nie masz

nic do zrobienia

i obojętne co umiesz czy nie umiesz

nie znaczy to że wszystko

jest do stracenia

a co jest ważne

tylko że

 

nawet jeżeli nie wiesz co się dzieje

nie znaczy to że możesz

tracić nadzieję

i obojętne co cię nie rozsadza

miliony mają rację

reszta przeszkadza

i co jest ważne

tylko że

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na wiecu PO. Nie uniknięto atmosfery festynowej ale w tej chwili oglądam wiec PiS i wystąpienie premiera Kaczyńskiego. Plotformie udało sie odciąć od gestów pseudonarodowych i fanatyczno-religijnej symboliki a tymczasem festyn PiS obfiltuje w spiewy w stylu - Nie rzucim ziemi , PiS to jedyna prawdziwa partia , Dobry Jezu a nasz Panie itd.

Ja nie popieram platformy ,że względu na liczne przekręty , korupcję i układy z biznesem jakie sa w tej partii ale PiS to demagogia i brak specjalistów . Oni sie tak trzymaja władzy bo wiedza ,że sa nieudolni i nikt im nie da normalnej pracy . Oni teraz Pana Boga za nogi chwycili i sa u koryta. Znam kilku , rządżacych w spółkach miejskim w Warszawie . Nastali za rządów Kaczyńskiego jako prezydenta Warszawy . Mój Boże , jesli reszta jest podobnie niekompetentna to miej nas w opiece.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, Platformie udało się uniknąć ojczyźnianej i fanatyczno religijnej retoryki.

Z Tuska jedynie wylazł dziadek-szwab, kiedy w przemówieniu kończącym marsz powiedział:"Zobaczcie, Opatrzność jest z nami!".

"Gott mit uns!" - i znowu wiemy jaka jest Tuska ojczyzna i dlaczego tak bardzo stara się unikać entuzjastycznego mówienia o Polsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudivan> exelencyjo zobaczcie no na podłogę ,bo mam wrażenie że wam mózg kapie-chyba przez nos -rzadki przypadek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Wszystkie wiece, kazdy po kazdym ponownie udowodnili nam, ze jestesmy ogolnie biorac tepawym narodem, ktorego nie stac na nic realnego poza wielkimi, lub mniejszymi slowami, haslami praktycznie nie oznaczajacymi nic. Przykladowo, haslo "warto byc Polakiem" jest samo w sobie tak logicznie bezsensowne, ze znowu najlepsza strona wszystkich takich i podobnych idiotyzmow jest przede wszystkim to, ze zostaly wygloszone po polsku - jezyku niezrozumialym poza Polakami, dobrze poniewaz eliminuje to w pewnym sensie poglebiajaca sie kompromitacje polskich rzadow na arenie swiatowej. Kazdy wiec, kazdy z tych oslow, z kazdej partii byl po prostu amatorski, byl zaadresowany do spoleczenstwa w prostej, zeby nie powiedziec prostackiej formie ilustrujac tak brak wyrafinowania mowcy/ugrupowania, lub jego odniesienie do narodu jako ludzi wrecz prostackich. Lustracje itp sa tanim chwytem nie wychodzacym poza podrzedna normalnosc funkcjonowania uczciwego rzadu i jezeli sa jedynymi atutami to sa gowno warte. Bajki dlaczego Polska ma nie byc Anglia sa juz w ogole fantystyczne i mozna tak na nia latwo odpowiedziec jak i na pozostale puste brzeczenie w portkach, ktore nie chca tak naprawde nic zrobic poza tym, ze chca rzadzic. Ladnie zabrzmialo, chcemy lepszych zarobkow dla emerytow. Tak, chcemy. Pewnie ze chcemy, chcemy miec wszystko, tylko ze to wszystko nie spadnie nam ani z nieba, ani z nikad indziej. Ci z podium tak naprawde chca miec tylko te sluzbowe fury i zarcie na krzywy ryj kosztem nas wszystkich. Prosto i prostacko.

 

Tak naprawde potrzebna jest partia, w ktorej beda inzynierowie, ktorzy nam zbuduja podstawowa, najbardziej potrzebna rzecz. Infrastrukture. Drogi, mosty, przemysl. Emeryci beda gdzies na koncu tego rownania z cala reszta, ktora dopiero wtedy dobrze na tym wyjdzie. Nalezaloby tez poinformowac szczerze narod, ze potrwa to conajmniej 10-20 lat. Nalezaloby przeprosic, ze dotychczas zaden rzad nie zrobil nic i podkreslic, ze wiekszosc osiagniec to dzielo prywatnego sektoru oraz inwestycji zagranicznych. Niestety, tutaj trzebaby byc mezczyzna, nie siuskiem z tanim transparentem.

 

W zadnej grupie nie ma jednego zasluzonego w jakimkolwiek sektorze przemyslowym, sektorze prywatnym polskiego pioniera sukcesu. Dlatego ponownie nie uslyszelismy oraz nie zostalismy przekonani jak to bedzie zbudowane i kiedy, ale znowu poczestowano nas lawina pierdzenia spod portek rzadzacych tak jak i spod portek aspirujacych do rzadzenia.

 

Zadziwiajaca jest arogancja i apetyt na wladze wylacznie wsrod osob kompletnie nie nadajacych sie do czegokolwiek co ma wspolnego z budowa czegokolwiek. Ci ktorzy cokolwiek buduja nie maja czasu na te idiotyczne farsy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar1 7 Paź 2006, 10:51

 

>Oj, Nowy2 chyba cierpisz na tzw. "pomroczność jasną". Zapomniałeś już te wielkie wiece na wielkich stadionach

>ogranizowane latami dla poparcia jedynie 'słusznej' linii i ukochanej władzy.

 

Jar1, nie pamiętam, bo nie brałem w czymś takim udziału. Chyba, że... pomroczność jasna mnie mózg zlasowała. :-)

 

Tusk trochę uderzył w bogoojczyźniane tony, bo przywołał słowa papieża JPII i dodał, że >nie ma solidarności bez miłości

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Jar1, nie pamiętam, bo nie brałem w czymś takim udziału.

 

Aha, znaczy się o Katyniu też nie pamiętasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls, 7 Paź 2006, 15:13

 

>dudivan> exelencyjo zobaczcie no na podłogę ,bo mam wrażenie że wam mózg kapie-chyba przez nos

>-rzadki przypadek

 

"Matka siedzi z tyłu - tak powiedział!!!".

 

Jazz, "inżynierowie" w rządzie nic nie zrobią dopóki o losach autostrad będą decydować tacy sułtani asfaltu jak Kulczyk z jego kumplami z WSI/SB. Tak samo jak emeryci stoją w dalszej kolejności i tak samo jak wszystko przyjdzie 15-20 lat itd., bo najpierw musi być zrobione to i tamto, to w pierwszej kolejności trzeba się pozbyć tych którzy tak naprawdę zabijają to państwo. Nie wiem czy wiesz ale u nas np. bardziej się opłaca zdobyć koncesję/kontrakt na budowę autostrady i jej NIE BUDOWAĆ niż budować..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sączek > po skończeniu i przeglądzie histerii ekonomii może trochę ogólników. Reguły ekonomiczne zawsze mają tyleż samo przeciwników co zwolenników. Sprawdzają się w określonym czasie, zależnie od uwarunkowąń historycznych, kulturowych ,geograficznych, .ludzi którzy je przeprowadzają itd.,itd. Podobnie sprawdzają się przywódcy, wide : Churchil w czasie wojny ,po wojnie -dziękujemy Churchilowi .Czy to coś odbiera chwały Churchilowi .Ekonomia jest jak formuła1 !.Wszyscy dobrzy kierowcy wiedza jak jeżdżic a wynik i tak zależy od rzeczy prozaicznych jak dobór własciwych opon we właściwym czasie Ale.wszyscy kibice wiedzą jakie miały być opony po skonczonym wyścigu .I Wasze,wiem -jest troche że tak powiem?- trzeba było balcerkowi listy słac wtedy a nie teraz miec recepty na wszystko.Facet jest bardzo komunikatywny i LUDZKI .W czasach transformacji było kilkanaście propozycji ekonomicznych i wszystkim propagatorom wydawały się, ich - jedyne słuszne. Balcerek po prostu przeniósł nas przez ten rów między gosp.komunistyczna a kapitalistyczną za co uzyskał aplauz swiata jak i krajów ościennych. Polacy wiedzieli że będzie cięzko( stracili wszyscy, ale taka to była przepaść gospodarcza) i przebyli ten rów w spokoju oczekując na resztę .Balcerek przewidywał dalszy rozwój prawidłowo i wiedział ile za to zapłaci, ale jego tragedia polega na tym, że po nim wszelka masa durniów rządzących zaczęła robić swoje .Tzn popuszczać, żeby uzyskać aplauz gawiedzi-tzw mas czy jak kto woli- narodu. Balcerek był doskonałym chłopcem do bicia, bo powiedziano że te wyrzeczenia były nie potrzebne. Bo oni to zrobią lepiej .I od tego czasu wszyscy nieudacznicy winią za wszystko balcerka.Nikt już nie wie (pamieta ) że nie było kapitału ( banki), infrastruktury a nawet kadry Nawet taki jeden biedak co wszystkie szczęśliwości zawarł w swej książce strategia 20000. ale nie wiedział jak to wprowadzić. Trwa to do dzisiaj, bo nadal jest festiwal durniów. AWS ostatecznie puścił pieniądze w czym miał udział również Kaczyński jako niezależny poseł przegłosowując odpowiednią ustawę rozdawniczą Tak na marginesie: jak ktoś kiedy zrobi przegląd co ten człowiek głosował a co teraz gada, to jest jak z tymi tezami co to ktoś już tu puścił.) I tu rola balcerka skończyła się .Ale bełkot trwa nadal .Qubric>Zgadzam się że tyle pieniędzy jak na prezesa to za dużo, ale tylko dlatego że jakby było tylko 5000zł to nikt by się tam nie pchał i nawet nie krytykował działania banku.Tak naprawdę, to może czasami poczytajcie balcerka a nie o balcerku. Mimo żę mi się nie chce- napisałem o balcerku , bo mu się to należy .W konfrontacji z jakimiś chłopaczkami typu zawisza wykazał klasę ,rzadką klasę, a ma ją cały czas. Przed wojną też banda ujadaczy chciała zwalcować Grabskiego .O Grabskim wszyscy pamietają, po ujadaczach sladu nie ma. I tak bedzię TYM RAZEM, nawet jak czasami opona nie była ta co trzeba. Jak przez mikroskop popatrzycie na skórę kobiety to ogarnie was obrzydzenie (nawet jak to jest wzgórek łonowy).A jak na całość- to nie idzie was oderwać.

Napisałem to- bo należy się to balcerkowi ode mnie– przezwycieżając moje naturalne lenistwo. I nie musicie mi odpowiadać o prywatyzacji itd. Jak wszyscy pozostali durnie uświadomią sobie, że i tak nic nie zdołaliby ukraść, bo dla wszystkich nie starczy, to może ich odpuśći ten naturalny szczękościsk. Nie może być trzech właścicieli tej samej kanapki wypoczynkowej .Trzeba iść do sklepu i kupić sobie własną .Pozdrowienia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi, o asfacie nie decyduje zaden Kulczyk. Do wykorzystania sa ogromne pieniadze z EU wlasnie na drogi, natomiast nie ma w Polsce ludzi do opracowania architektury wykonania projektu. Nie ma ludzi do przygotowania dokumentacji budowy. Wiedzac, ze bedziemy w EU plany powinny juz byc przygotowane, zweryfikowane, zmodyfikowane, gotowe do Brukseli. Dzisiaj nadal tego nie ma. Polacy chca rzadzic i maja w dupie drogi. Polacy juz zreszta tak zostali wpuszczeni w maliny taniej polityki, ze przestali sobie zdawac sprawe z elementarnego dla niemal calej ekonomii kraju znaczenia drog. Nikt nie zaadresowal nowej fali migracji. Nie jest dobrze, wszystcy pitola, kraj sie wali. W 2006 slyszymy od jakiejs tam partii, ze trzeba wykorzystac zmiany z 1989. Fajnie. Zrewidowac system wynagradzania tych oslow i dac im srednia krajowa. Pozbedziemy sie nie tylko kilku partii, ale i tysiecy darmozjadow.

 

Zwroc uwage, ze wszyscy jak leci, w kazdej obecnej partii sa kompletnymi nieudacznikami. Ci glosujacy sa jeszcze gorsi, ale z drugiej strony jaki maja wybor. Kulczyk, Krauze i im podobni nie wejda w szeregi klocacych sie o gabinet, samochod i obiad w sejmowej stolowce odrzutkow genetycznych pragnacych bawic sie w lidera. Troche wkurwiajace, ze od 1989 roku zaden polski rzad nie zbudowal nic znaczacego.

 

Reasumujac, wartosci ktore mielismy, zostaly po prostu przejedzone i przepite na polskich chamowatych libacjach i nie nalezy sie spodziewac, ze wkrotce cokolwiek sie zmieni. Krauze nie przejadl, nie przetrwonil zarobionych wartosci, poniewaz przykladowo wlasnie zainwestowal okolo miliarda papierow w zasoby naturalne na wschodzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz :-), 7 Paź 2006, 16:37

 

Ja tez się kiedys łapałem na tym ,że wydawało mi sie ,że w Polsce wszystko jest do dupy itd

A potem zacząłem dużo podróżowac (z powodu pracy ) i zobaczyłem ,że w tych krajach , których mówimy zaawansowane cywilizacyjnie jest pod wieloma względami syf i ciemnogród wiekszy niz w Polsce .

Np Włosi to brudasy i pijawki , Francuzi to leniuchy i kombinatorzy ,Amerykanie to tempe kołki a Niemcy kłamczuchy i dupowłazy . Skandynawowie zabijaja swoja gospodarke podatkami i rozdaja pieniądze nierobom tworząc państwa socjalne , Francuzi dotuja rolnictwo doprowadzają do tego ,że warto miec ziemie i zasiac ją byle czym co da byle jakie plony bo państwo i tak płaci za każdy hektar a nie zbiory itd itp .

A co do kultury politycznej to wystarczy popatrzec jak rząd węgierski robił w jajo swoich obywateli a Budapesztanie nadal ich popierają !! ponad 50% mieszakńców tego miasta chce aby ten rząd został !! I kto tu jest głupi... i gdzie tu jest syf ?

U nas jest kiepsko ale w wielu krajach uznawanych za wyżej rozwinięte jeszcze gorzej .

Ja nie mam kompleksów a jak widze managerów z tych ,, wysoko rozwiniętych krajów demokracji parlamentarnej " którzy przyjeżdżają do naszego ciemnego kraju ,że by nieśc kaganek oświaty to zadaję sobie tylko pytanie - skąd oni tych debili biorą . Mądrzą sie przez rok albo dwa a potem uciekają do domu bo nic nie potrafia zrobić w Polsce . Okazuje się ,że ich bystre umysły i wielkie doświadczenie to lipa !

Z mojej branży - bankowość . Citifinancial ( citybank ) amerykanie przyjechali do Polski i przez dwa lata wymyślali taki kredyt mieszkaniowy ,że w rezultacie nikt go nie chciał zaciągnąć . Banki hipoteczne stworzone przez Niemców a Polsce nie daja kredytów hipotecznych tylko kredytują firmy ! Itd, itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar1, 7 Paź 2006, 15:54

 

>>Jar1, nie pamiętam, bo nie brałem w czymś takim udziału.

>

>Aha, znaczy się o Katyniu też nie pamiętasz?

 

Myslałem przedtem, że w DIY ci nie idzie; ale to chyba coś poważniejszego, bo bez powodu z polską traumą demagogicznie wyjeżdżasz. Nie poznaję cię, więc pewnie jakiś bezczelniuch hasło logowania ci zhakował i ... ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturp

"Ja tez się kiedys łapałem na tym ,że wydawało mi sie ,że w Polsce wszystko jest do dupy itd."

- Miales racje, wtedy racjonalnie widziales swiat.

 

"A potem zacząłem dużo podróżowac (z powodu pracy ) i zobaczyłem ,że w tych krajach , których mówimy zaawansowane cywilizacyjnie jest pod wieloma względami syf i ciemnogród wiekszy niz w Polsce"

- Interesujace spostrzezenie, wrecz takie jakby nieco Giertychowate.

 

"Np Włosi to brudasy i pijawki , Francuzi to leniuchy i kombinatorzy ,Amerykanie to tempe kołki a Niemcy kłamczuchy i dupowłazy . Skandynawowie zabijaja swoja gospodarke podatkami i rozdaja pieniądze nierobom tworząc państwa socjalne , Francuzi dotuja rolnictwo doprowadzają do tego ,że warto miec ziemie i zasiac ją byle czym co da byle jakie plony bo państwo i tak płaci za każdy hektar a nie zbiory itd itp"

- Wrecz rewelacyjne, ale dobrze ze ci amerykanie sa tylko "tempi" a nie tepi, bo wtedy bylby znaczacy problem z budowa np takiego Pratt and Whitney z oddzialem w Rzeszowie, albo teraz z przejeciem swiatowej klasy fabryki platowcow w Mielcu przez takie "tempe" amerykanskie Sikorsky Aircraft i w ogole mozna wtedy zapomniec o kilku tys miejsc pracy.

 

Stary, to tez dobrze ze tego nie piszesz na jakims forum np w jez angielskim. Natomiast ponownie reasumujac, tym razem twoja wizje swiata i generalna interpretacje madrosci, pokazujesz niestety ponownie polskie i niczym nieudokumentowana poza "ale", "bo", lub giertychowa piescia - dalej kompromitujace madrzenie. Generalnie jako polacy jestesmy narodem z wrodzona duma, ktora niestety zamienia sie czesto w najbardziel imbecylowate wychwalanie sie wlasnym know-how. Naszym nieodpartym argumentem na nasza wsapniala mysl techniczna oraz wrodzony intelekt jest tak naprawde tylko gadulstwo.

 

Nie kompromituj siebie i nas takimi imbecylowatymi porownanianiami i pojmij chlopie, ze jezeli tylu polakow wyjechalo za komuny i obecnie, twoja teoria glupoty zachodu i twojej stodolowatej polskiej madrosci jest do dupy. Zamiast alfonsowatego bredzenia ucz sie od innych, madrzejszych, lepszych, bardziej zaawansowanych - ty geniuszu. Zanim cokolwiek ocenisz pokaz to co stworzyles. Juz wiem, ale i bo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturp – a jakie oni tu mogą zrobić iteresy kiedy mając najwiekszy rynek na świecie nie potrafią robić ich u siebie. Cityfinancial to typowy przykład jak nacięto amerykanów na lipnie podkręcony kurs akcji Banku Handlowego i w co później zamienili najbardziej rozpoznawalny polski bank (zresztą ci 'amerykanie' z citybanku tak naprawdę mają mocno sniada cerę). Bankowość to temat rzeka.

 

Jazzu ;-) – Sikorski był Rosjaninem, ty tępy amerykański wieśniaku :)))

 

 

Mnie za to śmieszy ‘odkrycie’ że służby specjalne (nie tylko wojskowe bo i cywilne) ‘kontrolują’ największe przedsiębiorstwa w Polsce. W każdej spółce (przynajmniej w tych powstałych z przekształceń kapitałowych) istniała kancelaria tajna i przynajmniej jeden z członków zarządu lub co najmniej któryś z dyrektorów był niejawnym pracownikiem służb. Przeważnie po kilku latach wszyscy ludzie z kierownictwa już o tym wiedzieli, a pracownicy o tym plotkowali.

 

Naiwne jest oczekiwanie, że wywiad nie będzie chciał inwigilować wielkich przedsiębiorstw zwłaszcza w latach ich masowej prywatyzacji.

Także oczywiste jest że ludzie służb, zatrudnieni na etatach w zarządach spółek, czerpią z tego określone profity (takie same jak pozostali managerowie nie będący pracownikami służb). Mają też taki sam jak pozostali wpływ na decyzje zarządcze, prywatyzacyjne, majątkowe i na pewno tak jak pozostali managerowie będą dążyli żeby im też ‘było jak najlepiej’.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Qubric, 6 Paź 2006, 16:56

 

>Jeśli wpłacasz pieniądze do banku to cieszy się bank, a nie TY bo nic na tym nie zarabiasz.

 

Dziwne... a myślałem że to takie proste!!! Jak Ty wpłacasz kasę na konto to cieszy się i bank i Ty i państwo mój drogi Qubricku!! Ty bo dostajesz procenty (źle?), bank bo pomnaża Twoją kasą swoje zyski - np kupuje akce, w końcu państwo bo banki komercyjne mogą zadłużać się u Banku Centralnego czy robić z nim jakieś inne transakcje.. kapujesz ten mechanizm czy nie bardzawo? Jeśli oprocentowanie to Tobie za mało inwestuj na giełdzie, powodzenia.

 

>Akurat zamrożenie płac, albo oprocentowania lokat (jak to było w Polsce w latach 1988-1990),

>spowoduje że zostaniesz w majestacie prawa okradziony z oszczędności i twoje pieniądze w bankach

>będą g… warte. Kapitał z tego nie powstanie i nie powstał co widać doskonale na przykładzie

>polskiej gospodarki.

 

Tak, owszem... ja zostanę okradziony a kto na tym zarobi?

 

>Poza tym w normalnej gospodarce banki nie żyją wprost z oszczędności tylko z pieniędzy

>krótkookresowych (wpływów bieżących), których jest akurat tym więcej im bardziej dynamicznie rozwija

>się gospodarka, a lokat średnio i długoterminowych jest wtedy coraz mniej. A kapitał i tak powstaje,

>chociaż trudno mówić tu o 'oszczędnościach'.

 

pewnie że tak, przecież nie mówiłem że nie. Podałem jedną z wielu możliwości..

 

>Przedsiębiorstwo nie jest organizacją ideową ani partią polityczną i jego celem nie jest permanentny

>rozwój i nieprzerwana działalność. Celem przedsiębiorstwa jest wytwarzanie zysku dla właściciela.

>Jeżeli rentowność w przemyśle wynosiła w 1999-2000 roku około 2-4%, a lokaty bezpieczne dawały zwrot

>na poziomie 22-24%, to żaden właściciel nie będzie utrzymywał przedsiębiorstwa bo jego kapitał

>tracił realnie na wartości od 18 do 22% rocznie. Byłby kompletnym głupcem utrzymując

>przedsiębiorstwo nie przynoszące zwrotu wystarczającego na odtworzenie kapitału.

 

Hmm prawda, ale to był szczególny okres, sam przyznasz..? Swoją drogą na upadłość wilu przedsiębiorstw i pogorszaniu się polskiej gospodarki miały też wtedy i inne czynniki. Polska od 91 roku za wszelką cenę chciała się dostać do UE. Było jedno ale - dostosować mechanizmy, gospodarkę do ich norm. Zauważ że nikt nie patrzył czy przedsiębiorstwa się utrzymają czy nie - po trupach byle do celu. Zmieniano struktury zbyt szybko, przedsiębiorcy nie nadążali a nam ciągle jak głupkom powtarzano że już prawie jesteśmy w unii. Tymczasem unia prowadziła z nami cyniczne posunięcia. Fakty: 1 kwietnia '91 w Puszczy Białowieskiej rozwiązano Układ Warszawski RWPG, które rywalizowało wtedy z EWG EWWiS i euorynkiem atomowym. UE nie wierzyła jednak że RWPG tak łatwo się rozpadnie, więc wtedy nowych członków przyjmowano bardzo szybko,żeby tylko umowcnić swoją pozycję. 16 grudnia '91 Polska zawarła Układ Europejski, czyli umowę o stowarzyszeniu ze Wspólnotą Europejską. Wtedy Polska straciła głowę i robiła wszystko co UE sobie życzyło licząc po cichu że za rok, może dwa przyjmą nas jako pełnych członków, gdy tymczasem w czerwcu '93 (dopiero!!!) UE podjęła decyzję o poszerzeniu unii!! Więc dopiero 5 kwietnia Polska wysłała list do UE że chce być pełnym członkiem UE (cały czas czekaliśmy na tę ratyfikację z 1 lutego '94). Dopiero w lipcu '97 komisja UE zaleciła rozpoczęcie negocjacji z Polską, ale termin ustalono na marzec '98. W listopadzie 2000 komisja UE postanowiła zakończyć negocjacje, ale najważniejsze z nich (np rolnictwo) zakończono 13 grudnia 2002. Tak naprawdę Polska wchodziła w szeregi UE od marca '98 a nie od '91. Gdyby wszystkie zmiany rozłożono na tak długi czas to byłoby OK. Każdy by się jakoś dostosował. Tempo (które oczywiście bardzo się podobało UE) zabiło po części nasze przedsiębiorstwa które nie nadażały za zmianami w kraju. UE nas cały czas zwodziła - kolejne państwa przecież przystępowały do UE z momentami rozpoczęcia nowego roku i w 90 i w 95. Trochę nas to kosztowało, na pewno było warto, chociaż gdyby nie pojuszanie UE to na pewno straty były by mniejsze.

 

>Subwencje to nie tylko ulgi w podatkach. Obecnie praktycznie wcale w UE nie stosowane. Subwencje

>polegają na redystrybucji celowej pieniądza, dotacjach i dopłatach na określone cele indywidualnie

>do każdego konkretnego przedsiębiorcy (czytasz chyba mocno przestarzałe podręczniki od ekonomii ;)

 

W UE nie są aż tak potrzebne. Zauważ że UE to także unia celna, która niesie za sobą wiele korzyści. Bycie poza unią celną sporo kosztuje, a jeśli towary mają być konkurencyjne na rynkach UE trzeba stworzyć im takie szanse. Te szanse to właśnie subwencje.

 

>A tym to mnie rozwaliłeś :))) Deficyt w budżecie jest pokrywany właśnie długiem publicznym. Dziurą

>budżetową nazywa się niedoszacowanie wydatków w stosunku do wpływów, w tym pokrytych z zaciągniętych

>zobowiązań publicznych, a pokrywa się go kolejnym długiem publicznym.

 

No i...? Myślisz że wszystkie pieniądze z długu publicznego wpływały do budżetu? Ciekawe że dorobiliśmy się tak szybko takiej dziury...

 

>PS. Jeśli się martwisz kto będzie pierdział w stołek prezesa NBP, to mogę cię zapewnić, że nie ma

>żadnej różnicy. Najlepiej jeśli by go przez dłuższy czas nie było. Może tak się stanie, gdy Polska

>wejdzie do strefy euro, a kursy walut będą ustalane w warunkach globalnych. Wtedy pierdzistołek za

>40tys.zł. miesięcznej pensji nie będzie już potrzebny, tak samo jak Rada Polityki Pieniężnej z

>pensjami o wartości Chryslera C300 co miesiąc.

 

Martwię się, bo boję się że Bank Centralny przestanie być niezależny - do tego dążą właśnie niektóre partie. Zobacz co robią!! Chcą zabrać kasę z Banku Centralnego na zapchanie dziury budżetowej a to nie tędy droga!!! Tylko idioci myślą w ten sposób i myślą że szybko naprawią Polskę...Co Ty się tak martwisz tymi 40tys zł. Niektórzy przedsiębiorcy (prezesi) mają o wiele wiele więcej. Popatrz jak szybko dorobili się działacze Samoobrony - raz dwa trzy a niektórzy już mają Hummery, a ważnej roli w polityce nie grają... To jest odpowiedzialne stanowisko, więc myślę że się należy, tak samo jak celnicy powinni mieć wyższe pensje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

azz :-), 7 Paź 2006, 18:07

 

 

>- Wrecz rewelacyjne, ale dobrze ze ci amerykanie sa tylko "tempi" a nie tepi, bo wtedy bylby

>znaczacy problem z budowa np takiego Pratt and Whitney z oddzialem w Rzeszowie, albo teraz z

>przejeciem swiatowej klasy fabryki platowcow w Mielcu przez takie "tempe" amerykanskie Sikorsky

>Aircraft i w ogole mozna wtedy zapomniec o kilku tys miejsc pracy.

>

 

>

>Nie kompromituj siebie i nas takimi imbecylowatymi porownanianiami i pojmij chlopie, ze jezeli tylu

>polakow wyjechalo za komuny i obecnie, twoja teoria glupoty zachodu i twojej stodolowatej polskiej

>madrosci jest do dupy. Zamiast alfonsowatego bredzenia ucz sie od innych, madrzejszych, lepszych,

>bardziej zaawansowanych - ty geniuszu. Zanim cokolwiek ocenisz pokaz to co stworzyles. Juz wiem,

>ale i bo.

 

 

Burak jesteś i cham w dodatku.

Może byś to inaczej napisał. Co to znaczy bardziej zaawansowanych.

W dodatku mnie obraziłeś a jam mam się z kim porównać w mojej brańży bo pracuję w koncernie międzynarodowym i mam delegacje zagraniczne.

Z dumą mogę powiedzieć ,że w niektórych przypadkach poziomem wiedzy, elokwencją i doświadczeniem do pięt nam nie dorastały zagraniczne zespoły. Chylę czoła przed Hindusami i Chińczykami , byli naprawdę nieźli.

Za to największe paprochy to Japończycy i Koreańczycy, myślą sobie że będziemy za psie pieniądze prawcować.

Czemu projekt LG sypie się koreańcom.Nawet nasz włazidupczy rząd nie jest w stanie im pomoc.

Oj chyba będą musieli podnieść najniższa krajową do poziomu co najmniej 1400 brutto.

Ile się słyszy o polskich przełożonych w zagranicznych firmach, jakie cuda wyczyniają.

Zauważyłem jedną bardzo polską rzecz. Polak Polaka za marne grosze sprzeda obcokrajowcowi tak jak robiły to nasze kochane rządy.

Fundują nam samoloty za 12 mld złotych w imię dupowatej obronności i chwale sojuszniczej z USA.

A w mielcu to chcą dwie pierdoły na krzyż składać. Wydymali nas na offsecie tak że nawet nie ma o czym mówić. Wsp. offsetu wynosi 2 czyli powinny zainwestować 24 mld złotych. Wyobrażacie sobie ile to kasy i co.

Kolejna sprawa. Dlaczego na w naszym kraju ma stać radar instalacji antyrakietowej do obrony tylko USA.

I to na Mazurach. Niech sobie na miejscu WTC postawią.

Taka maszyna zniszczy nam najpiękniejszy zakątek kraju. Poziom niszczący tego radaru to prawie 50 kilometrow.

Megawaty energii.

W dodatku ani słowa obywatelom. Słyszałem jeden tekst że obywatelom nic do tego, Po cichaczu sobie takie sprawy załatwiają...

Na przyszłość proszę się douczyć, nie uprawiać demagogi.

Masz słabą orientację w tym co się naprawdę dzieje na naszej arenie polityki międzynarodowej i jakie są skutki polskiej obecnej krótkowzroczności. czyli typowo.

Obecny system propagandy w połączeniu z cenzurą doskonale radzi sobie z zamydlaniem oczy przeciętnego Polaka. Cóż komuna miała najlepszy system.

I wierzcie mi Buszowi marzy się taka komuna. Pomyślcie. Inwiligacja zwykłego obywatela (podsłuch internetu, telefonii komórkowej) zastraszanie go zagrożeniem, indoktrynowanie.

 

Jest to bardzo niebezpieczny początek. czy dojdziemy do tego,że i imię walki z teroryzmem pozbędziemy się wolności osobistej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qubric: "Jazzu ;-) - Sikorski był Rosjaninem, ty tępy amerykański wieśniaku :)"

 

Otoz to. Jestes najlepszym przykladem, dla ktorego niektorym polakom jest wstyd sie przyznac do pochodzenia. Osle, pomysl nad taka koncepcja: Gdyby Giertych zagral role Frankenstein'a w produkcji hollywood'zkiej, byloby to dzielo amerykanskie, czy polskie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dot. Sikorskiego:

"Ojciec Igora Sikorskiego był Polakiem. Jego rodzina została wywieziona do Rosji po powstaniu styczniowym. Ojciec Igora poślubił Rosjankę i pozostał w Rosji, gdzie urodził się późniejszy konstruktor helikopterów. Warto dodać, że Igor Sikorski skonstruował jedyny używany do dziś helikopter transportowy z dwoma wirnikami poziomymi."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Jazz;-)

 

Amerykanów masz za takich wspaniałych? Swoje tam wysiedziałem więc powiem Ci co o tym myślę. Otóż "wspaniali" Amerykanie Ci niby wynalazcy itp to zazwyczaj NIE rodowici Amerykanie. Masz tych swoich nigers co to robią dzieciaki na wszystkie strony bo państwo im dobrze za nie płaci a do roboty mają 2 lewe ręce (może nawet i niektórzy całe 3).

 

Polska prawda to taka że jak idziesz pracować za granicą to NIGDY nie rób tego u rodaka - nie wierzysz to sprawdź. Dla siebie za granicą jesteśmy cholernie wredni czego zupełnie nie pojmuję. (zazdrość?) Polacy mają dosyć dobrze rozbudowaną myśl techniczną np niebieski laser, tylko niestety często nie mają kasy na opatentowanie tych pomysłów (a to bardzo źle bo takie głupki jak Amerykanie kupują to za grosze, albo dają za friko swoje obywatelstwo po to by z dumą powiedzieć że to Amerykanin wymyśił jakąś technologię)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

....Gdyby Giertych zagral role Frankenstein'a w produkcji hollywood'zkiej, byloby to dzielo amerykanskie, czy polskie?...

Trywializujesz chłopcze, trywializujesz problem.

A gdyby tak chodziło nie o zagranie , a stworzenie twojego bliźniaka frankeinsteina , to sprawa wyglądała by troche inaczej.

Bo przypuśćmy , że Giertych bez amerykańskiego keszu by tego nie był w stanie zrealiziować , ale amerykńce bez niego też by nic nie zadziamały , no więc czyje to dzieło ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch, no dobra, taki madry jesteś?

A co gdyby Giertych zagrał w erotyku(takim lekkim). I czy gdyby jego partnerkami mialy byc Salma Hayek i Shakira, to nie chciałbyś byc jego dublerem w ostrzejszych scenach?:)))

Mi by tam pasowało, Romek przychodzi na imieninki, całuje w rączki, składa życzenia, a już w następnej scenie bach-kabina prysznicowa i zbliżenia. Na co Romek siedzi w pomieszczeniu obok i kręcą jego twarz nad oparami gotującej sie wody:)

Sorki, ze robię oftop i że sie nabijam, ale wątek zszedł na drogę przypowieści i opowiastek. No to dajemy;)

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak.

Polityka w tym kraju dokłądnie tak wygląda.

A przecież wszyscy chcą tego samego. Dobra dla kraju.

Do oszołomstwa w wydaniu naszych polityków nigdy się nie przyzwyczaję i zawsze będę to krytykował.

Nie interesują mnie kolory czy przechodzenie z partiii do partii. Szczury zawsze uciekją z tonącego okrętu.

A pomyśleć o tym,że są to wykształceni ludzie.

Zachowanie Balcerowicza jest po prostu dziecinne. I to jest człowiek który ma 14 doktorów honoris causa i na dodatek jest profesorem. To czysta kpina. Facet tego kalibru nie potrafi sobie poradzić z komisją sejmową.

PO prostu przyjść i powiedzieć swoje.

A nasza gwiazda telewizji i radia swego czasu Rokita - jego wypowiedzi to są wypowiedzi wykształconego politologa. W jaki sposób wypowiada się Tusk. To jest bełkot.

Giertych - jego pomysły to następna kolejka do nagrody Jobla. Nie dość ,że rozpieprzyli najlepszy system szkolnictwa w Europie ( Brakowało nam tylko języków obcych - ruscy w to inwestowali), to stworzyli patologie społeczne ładując dzieciaki w niebezpiecznym okresie w większe zbiorowiska -gimnazja. na dodatek

wymyślili masę debilnych książek , ćwiczeń które kosztują po kilkadziesiąt złotych czyli w sumie trzeba zapłacić 300 400 złotych.

Przez tyle lat w podstawówce największa ilość książek z jednego przedmiotu to były 2.

Jestem mobecnie inżynierem elektrykiem, ze specjalnością napędy elektryczne , doskonale radzę sobie w moim zawodzie jako automatyk.

To nie są politycy to imitacje, które nachapać się nawet dobrze nie potrafią, ale czego można oczekiwać po byłym nauczycielu akademickim i to na dodatek nie najlepszym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwacek> ty jestes automatyk czy automat ,bo idzie mi na mała zabawkę automatyczną made in china co chodzi i gada.Przeczytaj ten swoj wpis jeszcze raz i przeanalizuj.Twoje zachowanie jest po prostu dziecinne nie wiem jak w wieku 15 lat mozna mieć tyt.inżyniera z napędów i tak farmazonic. Balcerowicz kochany by ci nie odpowiedział a ja musze .Bo ja nie mam tej klasy i moge .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacekwacek

 

Zachowanie Balcerowicza jest po prostu dziecinne. I to jest człowiek który ma 14 doktorów honoris

>causa i na dodatek jest profesorem. To czysta kpina. Facet tego kalibru nie potrafi sobie poradzić z

>komisją sejmową.

 

O czym ty człeczyno za przeproszeniem pierd....????

 

Idź do psychologa, psychiatry lub gdzie ci dobrze ale nie pisz więcej o polityce, oki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 33

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.