Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Jaro_747 napisał:

Tradycyjnie kłamiesz i wmawiasz mi rzeczy których nie powiedziałem.

Na temat Grodzkiego nie napisałem ani słowa. Ani słowa. Przypisujesz mi swoje pomysły, po czym dzielnie z nimi dyskutujesz. Typowe.

Odnosiłeś się do mojego postu, w którym  o nim pisałem.

Więc jeśli nie o niego chodziło to o kogo?

Ja sobie ty sobie? Dobrze wiedziec, bo tego nie brałem pod uwagę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Bobcat napisał:

To że po mistrzowsku potrafisz się odszczekiwać i odpyskowywać, a także obrażać adwersarza - znaczy tylko tyle że brakuje Ci argumentów. A nie że masz rację.

Zatem spokojnie można założyć, że tobie zwykle brakuje argumentów.

Z małą poprawką, nie odszczekujesz się po mistrzowsku ale monotonnie i schematycznie

57 minut temu, Bobcat napisał:

O Twojej "kulturze" dyskusj

 

O tym, w twoim wypadku nie ma mowy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz czas na sondaż,

"Które z ugrupowań w tej kadencji ma największe szanse stać się główną siłą opozycyjną? - takie pytanie zadano uczestnikom badania. Aż 32,1 proc. z nich wskazało na Lewicę, a 29,9 proc. Koalicję Obywatelską."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Może któryś z tutejszych zwolenników pana Grzegorza by mu podrzucił. Żeby potem nie okazało się, że znów coś przegapił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według prokuratury uczestnicy zorganizowanego przez środowiska narodowe zgromadzenia, podczas którego na szubienicy zawieszono zdjęcia europosłów, nie złamali prawa. Postępowanie, które trwało dwa lata zostało umorzone.

To co, teraz mogę sobie powiesić na szubienicy Zbysia i Prezesa? Ciekawe czy coś takiego prokuratura by umorzyła.

Jak widać polityka uśmiechów do neofaszystów trwa w najlepsze a PiS nie chce zrażać do siebie tych środowisk. Gówno im to da, bo teraz mają swoją reprezentację polityczną w postaci Konfederacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jaro_747 napisał:

To co, teraz mogę sobie powiesić na szubienicy Zbysia i Prezesa? Ciekawe czy coś takiego prokuratura by umorzyła.

Jeśli nawiążesz do obrazu Norblina to chyba bez problemu.

Śledczy uzasadnili, że powieszenie europosłów na szubienicach "miała charakter symboliczny, nawiązujący do historycznych wydarzeń z XVIII wieku, a utrwalonych na obrazie Jana Piotra Norblina". 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Może będą wypłacać emerytury w złocie ?

Zamiast czternastej emerytury będą emerytom złote zęby wstawiać. Czy kto chce czy nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Tzn. że najpierw będą wybijać ?

Nie widzę takiej potrzeby. Przed rozpoczęciem leczenia zębów przychodni NFZ otrzymałem taką informację, że refundowane leczenie stomatologiczne ma czteromiesięczna gwarancję. Więc może same wypadną. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Może będą wypłacać emerytury w złocie ?

A jużci.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.11.2019 o 17:17, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Może będą wypłacać emerytury w złocie ?

Co robi standardowy afrykański dyktatorek jak dyktatorkiem być przestaje (o ile zachowa głowę)? Ano ucieka z kraju uprzednio ogołociwszy państwowy skarbiec z czego się da. To się w tym przypadku wydaje o wiele bardziej prawdopodobnym scenariuszem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz babo placek.

Jan Tomasz Gross nie znieważył narodu polskiego, wyrażając opinię, że Polacy będąc "słusznie dumni z oporu swojego społeczeństwa wobec nazistów", "podczas wojny zabili więcej Żydów niż Niemców" - uznała katowicka prokuratura i umorzyła postępowanie w tej sprawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, toptwenty napisał:

Masz babo placek.

Raczej odgrzewany kotlet.

Wczoraj w wątku "Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)" w #69102 napisałem o tym tak:

"Prokuratura Okręgowa w Katowicach umorzyła śledztwo w sprawie znieważenia Narodu Polskiego w opinii Jana T. Grossa wyrażonej na łamach niemieckiego dziennika "Die Welt", że Polacy „podczas wojny zabili więcej Żydów niż Niemców”.

Chodzi o artykuł prof. Jana T. Grossa pt. "Europejczycy Wschodni nie mają wstydu" wydrukowany przez niemiecką gazetę. Historyk napisał w nim m.in.: "Polacy, słusznie dumni ze swojego antynazistowskiego ruchu oporu, w trakcie wojny zabili w gruncie rzeczy więcej Żydów niż Niemców". (...)"

Bowiem "(...)biegły historyk dr Piotr Gontarczyk wskazał, że  nie istnieją wiarygodne badania naukowe, które potwierdzałyby, iż Polacy zabili w czasie wojny więcej Żydów niż Niemców. Według dr. Gontarczyka nie ma jednocześnie możliwości jednoznacznego wykazania, że taka opinia jest nieprawdziwa, a „świat nauki oraz polska i międzynarodowa opinia publiczna w oczywisty sposób uzna ją za mieszczącą się w granicach debaty naukowej".

" https://www.rp.pl/Prawo-karne/311269957-Prokuratura-umorzyla-sledztwo-w-sprawie-zniewazenia-Narodu-Polskiego-przez-Jana-T-Grossa.html

Decyzja błędna prawnie i jawnie antypolska. Decyzji o takim wydźwięku nie wydałaby żaden prokurator w Niemczech, USA, Izraelu, na Ukrainie i gdziekolwiek. Tu powinien interweniować Ziobro, a nie w przypadku sędziego Pawła Juszczyszyna. 

Prokurator Zawada-Dybek. nie ma pojęcia o polskim prawie karnym - materialnym i procesowym. Do tego nie rozumie zła, jakie wyrządziła polskiemu interesowi swoim orzeczeniem. Dlatego powinna zostać trwale relegowana z prokuratury. Ta prokurator stworzyła niebezpieczny precedens. 

Skoro PiS trzęsie prokuraturą, czemu nikt tu nie przeczy, to taka decyzja prokuratury pokazuje, że PiS, jak mówią m.in. posłowie Bosak i Winnicki, jest antypolski i chodzi na żydowsko-amerykańskiej smyczy.

Dzisiaj dodam, że Gontarczyk powinien, co najmniej wstydzić się takiej opinii. Bowiem pokazuje ona, że jego tytuł naukowy jest nie wart nawet funta kłaków. Oprócz brak zdolności do rzetelnej analizy powszechnie znanych faktów historycznych, zabrakło mu również zdrowego rozsądku. Krótko mówiąc wart Gontarczyk Grossa. 

Idąc taki tokiem myślenia, równie dobrze można głosić, że niemieckie obozy koncentracyjne były w gruncie rzezy obozami survivalowymi.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napisałem tak:

"Zgłoś się do Zbysia na eksperta. Patrząc na jego przydupasów z pewnością dasz radę."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zyzol napisał:

napisałem o tym

Bez znaczenia.

2 godziny temu, Zyzol napisał:

Decyzji o takim wydźwięku nie wydałaby żaden prokurator w Niemczech, USA, Izraelu, na Ukrainie i gdziekolwiek.

Jasnowidztwo dla ubogich.

2 godziny temu, Zyzol napisał:

PiS, jak mówią m.in. posłowie Bosak i Winnicki, jest antypolski i chodzi na żydowsko-amerykańskiej smyczy.

Jak teraz mówi Zyzol. 

Dobierzcie sobie jakiegoś Amatora i zagrajcie w rozbieranego pokerka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.11.2019 o 16:52, toptwenty napisał:

77260767_2520831117953141_8716471591329857536_n.jpg

Może sobie wziąć tyle ile udźwignie. Ciekawe jak ojciec dyrektor by się napiął do tego zadania? ? osobiście

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu - masz babo placek.

prof. Agnieszka Popiela całkiem zmienia front

Radio Szczecin dotarło do korespondencji pomiędzy marszałkiem Senatu Tomaszem Grodzkim a profesor Agnieszką Popielą. Wynika z niej, że Grodzki przyjął od Popieli wpłatę »na fundację«. Do przekazania pieniędzy miało dojść 20 lat temu w czasie, gdy matka Popieli walczyła z chorobą nowotworową”.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czyli: nikt jej niczego nie obiecywał ani nie zmuszał do darowizny. Sama dokonała wpłaty na fundację, bo czuła subiektywną „presję psychiczną”.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jaro_747 napisał:

A ja napisałem tak:

"Zgłoś się do Zbysia na eksperta. Patrząc na jego przydupasów z pewnością dasz radę."

Typowy przejaw twojego prostactwa i słabości. Zamiast odniesienia się do poglądów, atakujesz autora.

7 godzin temu, toptwenty napisał:

Bez znaczenia.

Jasnowidztwo dla ubogich.

Jak teraz mówi Zyzol. 

Dobierzcie sobie jakiegoś Amatora i zagrajcie w rozbieranego pokerka.

Jaro_747 pochwalił ten wpis. I wystarczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, toptwenty napisał:

prof. Agnieszka Popiela całkiem zmienia front

A kiedy mówiła coś innego?

Cytat

Wpis zamieściłam tylko dlatego, że sugeruje się, że wpłata była warunkiem operacji, a to w przypadku mojej mamy nie jest prawdą - tak prof. Agnieszka Popiela wyjaśniła w rozmowie tvn24.pl środowy post dotyczący marszałka Senatu. (http://www.tvn24.pl)

Daleki jestem od twierdzenia, że to była łapówka. Miałem podobną sytuację w 1999r. Chodzi o Panią profesor, w owym czasie kierownika Katedry Torakochirurgii ŚAM. Wszyscy pacjenci wiedzieli i mówili o tym, że Pani prof. łapówek nie bierze i próba jej wręczenia kończy się wyjściem z gabinetu szybszym niż wejście. Wiedza powszechną było, że jeśli już ktoś się chce odwdzięczyć za opiekę wpłaca pieniądze na - już nie pamiętam czy była to jakaś fundacja czy konto kliniki. Wpłacało się w sekretariacie, po leczeniu, nie w trakcie i otrzymywało się pisemne podziękowanie z wpisaną kwotą datku, wątpliwości nie było żadnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęść Boże.

 

Wszyscy zawdzięczamy Marianowi miliardy odzyskane od mafii na 500plus i 13 emeryturę, winniśmy mu za to pełne wsparcie, tak nakazuje honor.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, 747 napisał:

Szczęść Boże.

 

Wszyscy zawdzięczamy Marianowi miliardy odzyskane od mafii na 500plus i 13 emeryturę, winniśmy mu za to pełne wsparcie, tak nakazuje honor.

 

 

o curwa ale kyrk

amen

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)

Jeśli cała [miłościwie nam panująca partia ] go wybrała , a szefostwo służb pośpieszyło z uściskami , to logicznym jest przypuszczenie , że wybrano ,,najlepszego z najlepszych"...Takiej euforii w Sejmie to ja nie pamiętam...Możliwość oglądania momentu wyboru Szanownego Mariana Banasia  - BEZZZZZZZZZZZZCENNA !!!!!!

  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki Vito Corleone wiedziałby co zrobić z Banasiem.Ale pisowcy to mięczaki .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prowokuj. W najnowszej historii Polski było kilka "cudownych" wypadków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez toptwenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.