Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Zyzol napisał:

Żadnego polityka mi nie żal.

Za Cimoszewiczem wypłakałeś morze łez. Dlatego, że był sekretarzem KU PZPR w UW?

Gdyby się chłopi ubezpieczyli w PZU, to by ich ta woda nie zalała aż tak bardzo,  co?

1 godzinę temu, Zyzol napisał:

nikt ich nie zmusza, jak kiedyś chłopów pańszczyźnianych do uprawy roli

Tych akurat zmuszano, nawet w ZSRR do Chruszczowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, asterix1 napisał:

Niezależna Lidia Staroń -to tak  jak tutaj nasze niezależne Pis-iołki 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To rzeczywiście zabawne. Słuchałem chwilę jej wystąpienia - czysty PiS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaro_747 napisał:

 

To rzeczywiście zabawne. Słuchałem chwilę jej wystąpienia - czysty PiS.

Nie słuchałem (wróciłem z pracy tuż po głosowaniu)...natomiast specjalnie zwróciłem uwagę na jej głosowanie -tzw "niezależne "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że sędzia Juszczyszyn nie może obejrzeć wszystkich list poparcia, a tylko wybrane, i to tylko te zgłoszone przez obywateli. Pozostałych nie można, bo zabrania Urząd Ochrony Danych Osobowych. Ciekawe. Dane osobowe obywateli można udostępnić, a danych osobowych sędziów już nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ale to nie koniec, bo wygląda na to, że oficjalnie sędzia nie zobaczy żadnej listy, bo prezes jego sądu nie wyraża zgody na podróż służbową.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fozzie

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reżim który że "nie wprowadza żadnych nowych podatków" od kwietnia planuje nowy: od zawartości cukru w napojach. Niektóre zdrożeją o 50%. Jest to praktycznie dobijanie krajowego rynku napojów bezalkoholowych.

Kolejny dowód "geniuszu" społecznego PiS. Przez lata promowano zmianę przyzwyczajeń społeczeństwa dla odwrócenia trendu wzrostu konsumpcji napojów alkoholowych. Teraz się tamte wysiłki wyrzuca do kosza na śmieci. Pod obłudnym pretekstem troski o zdrowie obywateli. Uzyskane środki mają deklaratywnie trafić do NFZ na fundusz leczenia skutków cukrzycy i otyłości, ale nikt w to nie wierzy. Najprawdopodobniej pójdą na łatanie dziury budżetowej. 

I bardzo dobrze. Niech wprowadzają nowe obciążenia podatkowe. Gomułka się przewrócił na wzrostach cen.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złodzieje w CBA?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Afera za aferą w PiS.

I najważniejsza kwestia: do malwersacji doszło na miesiąc przed upływem kadencji Ernesta Bejdy, szefa CBA. W kierownictwie biura jest od 2015 r., przez pierwszy rok w randze p.o. szefa, a od 2016 r. jako pełnoprawny szef. CBA to jego dziecko. Zakładał biuro wspólnie z Mariuszem Kamińskim i w latach 2006-09 był jego zastępcą w nowoutworzonej jednostce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sąsiednim wątku (o PiS) jest trochę o tym. Jeden Kolega PiSowiec twierdzi, że to wymysły Niemców (tak, owszem).

Przez grzeczność nie chciałem mu przypominać Chrzanowskiego i Banasia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Zyzol napisał:

nikt ich nie zmusza,

A służby to co ?

A mafie ?

A loże ?

....

Nikt nie chce wpaść pod ciężarówkę z żwirem na białoruskich numerach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, 747 napisał:

Nikt nie chce wpaść pod ciężarówkę z żwirem na białoruskich numerach.

Aaaa!

To za to Karczewski dziękował Łukaszence. Za "bratnią pomoc".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry głos:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Zyzol napisał:

Poza tym przecież

Dalej kochasz Putina? Zobacz, co upichcił - rozczula się nad losem Żydów i Ukraińców ginących z rąk Polaków w płonącej Warszawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tylko nie mów, że to fałszywka. Świat usłyszy o tym w Jerozolimie.

cyt. - „Wszyscy Ukraińcy, którzy pozostali w mieście, zostali wyrżnięci lub rozstrzelani. Siłami PKB także zostały unicestwione resztki Żydów, których nie zdążyli unicestwić Niemcy”.

Polacy rozstrzeliwali także rosyjskich jeńców uwolnionych z rąk niemieckich. Innych więzili – w oczekiwaniu na przyszłą wymianę na polskich jeńców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gusła odprawiane ku czci starej Kaczyńskiej, to strasznie pocieszne jest. To już (po Andegaweńskiej i Śląskiej) będzie trzecia święta Jadźka w tym poyebanym kraiku.

 

Zdumiewające...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Bobcat napisał:

Kolejny dowód "geniuszu" społecznego PiS.

A co z dzietnością po wprowadzeniu programu pincset plus? Warto spojrzeć na statystyki... ;-)

9 godzin temu, toptwenty napisał:

Dalej kochasz Putina? Zobacz, co upichcił - rozczula się nad losem Żydów i Ukraińców ginących z rąk Polaków w płonącej Warszawie.

Mój Pasterzu - Putin Putinem, ale to jednak Żydki go zaprosiły i dały możliwość wypowiedzi, czego nie otrzymała Polska.

Jeden warty drugich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Meloman napisał:

ale to jednak Żydki go zaprosiły

Nie Żydki, tylko Żydzi. To po pierwsze.

A po drugie - chodzi przede wszystkim o treść wystąpienia Putina i co o tym sądzi Zyzol, który tak jak Putin uwielbia Ukraińców i Żydów.

Na drugi raz pomyśl, zanim walniesz w klawisz. Panuj nad odruchami.

19 minut temu, Meloman napisał:

Jeden warty drugich

Kogo masz na myśli? Siebie i Zyzola?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez toptwenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią coś o tym w telewizji ?

PiS wygrał głosowanie w Senacie nad specustawą o zwalczaniu ASF. Projekt ustawy, która jest nazywana "lex Ardanowski" budzi spore kontrowersje ze względu m.in. na wprowadzenie zakazu blokowania polowań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, toptwenty napisał:

Za Cimoszewiczem wypłakałeś morze łez. Dlatego, że był sekretarzem KU PZPR w UW?

Gdyby się chłopi ubezpieczyli w PZU, to by ich ta woda nie zalała aż tak bardzo,  co?

Kiedy i gdzie? Tylko przytocz dokładnie bez manipulacji. Wówczas ci odpowiem.

15 godzin temu, toptwenty napisał:

Tych akurat zmuszano, nawet w ZSRR do Chruszczowa.

Manipulacja, mój wpis nie odnosił się do ciężkiego losu chłopów czy innych obywateli ZSRR w czasach Chruszczowa. 

Odnosił się wyłącznie do ciężkiego losu polskich polityków, którzy są ciągle prześladowani przez władzę, media i inne takie, a mimo to ciągle do tej polityki lgną jak muchy do miodu. Przy czym większość z nich nie ma najmniejszych predyspozycji moralnych i merytorycznych.

9 godzin temu, toptwenty napisał:

Dalej kochasz Putina? Zobacz, co upichcił - rozczula się nad losem Żydów i Ukraińców ginących z rąk Polaków w płonącej Warszawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tylko nie mów, że to fałszywka. Świat usłyszy o tym w Jerozolimie.

cyt. - „Wszyscy Ukraińcy, którzy pozostali w mieście, zostali wyrżnięci lub rozstrzelani. Siłami PKB także zostały unicestwione resztki Żydów, których nie zdążyli unicestwić Niemcy”.

Polacy rozstrzeliwali także rosyjskich jeńców uwolnionych z rąk niemieckich. Innych więzili – w oczekiwaniu na przyszłą wymianę na polskich jeńców.

Kolejna wredna manipulacja hejtera - zaczepka mająca na celu sprowokowanie kłótni w temacie. Mój wpis, co widać poniżej w ogóle do obecnego stanu stosunków polsko-rosyjskich nie odnosił się:

17 godzin temu, Zyzol napisał:

Żadnego polityka mi nie żal. Do uprawiania polityki nikt ich nie zmusza, jak kiedyś chłopów pańszczyźnianych do uprawy roli. Jak sobie nie poradzi, to znaczy, ze nie nadawał się. Poza tym przecież stoi za nim murem cała opozycja. ?

Niezależnie od tego, że Putin manipuluje historia dla celów politycznych, twoje szczere i merytoryczne zainteresowanie tą problematyką jest tak samo wiarygodne, jak i oko.pres - przybudówka "GW" do prowadzenia wojny propagandowej.

Natomiast stosunki polsko-rosyjskie znajdują się niemal w ślepym zaułku, co uderza mocno w Polskę. Niewątpliwie za taki stan rzeczy ponoszą odpowiedzialność polskie władze i duża część opozycji. Polska sama weszła na drogę konfrontacji z Rosją w imię interesów USA i Ukrainy. Na pewno nie leży to w polskim interesie narodowym.

W całości zgadzam się z takimi tezami:

"Zaliczam się do szkoły myślenia politycznego w której dobre, a nawet przyjazne stosunki z Rosją są filarem na którym wspiera się pojęcie polskiego interesu narodowego.

Mam świadomość, że jestem w mniejszości, a co więcej w obecnym czasie ta mniejszość znajduje się w wyjątkowo trudnej sytuacji ze względu na kłamliwe w treści i prostackie w formie wypowiedzi Włodzimierza Putina, obwiniające II Rzeczpospolitą o współudział w wywołaniu drugiej wojny światowej. Stosunki polsko-rosyjskie są najgorsze od trzydziestu lat.

W oczywisty sposób nasuwa się pytanie czyja to wina? Moim zdaniem winne są obie strony. Jednak odpowiedź na to pytanie będzie miała polityczny sens, jeśli uzupełni się ją o pytanie komu bardziej potrzebne są dobre relacje w stosunkach polsko-rosyjskich? Stoję na stanowisku, że zdecydowanie bardziej Polska potrzebuje dobrych relacji z Rosją. Wymagają tego nasze polityczne i militarne bezpieczeństwo, jak i wykorzystanie możliwości rozwoju gospodarczego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Meloman napisał:

Mój Pasterzu - Putin Putinem, ale to jednak Żydki go zaprosiły i dały możliwość wypowiedzi, czego nie otrzymała Polska.

Bo to prywatna impreza "ocalałych" będzie  - przynajmniej taka narrację obiera ministerstwo prawdy tylko, że rząd Izraela też nie chce Maliniaka na tych obchodach co jasno wyraził.

Zresztą na odsiecz przychodzi już "dobry policjant".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A za Polską i jej polityką historyczną i tak wszyscy stanęli murem o czym niech  zaświadczy ilość czasu antenowego poświęconego na obnażanie kłamstw Putlera w "międzynarodowych" mediach bo o politykach już nie wspominam.

24h/dobę o tym trąbią.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rzuca trochę światła na niezrozumiała gangsterkę putina.

Cytat

Francuski ekonomista Edmond Thery ...prognozował wówczas, iż jeśli tempo przyrostu naturalnego się utrzyma, to w 1948 r. Rosja będzie posiadała 344 mln mieszkańców.

Wzrostowi zaludnienia towarzyszył równie szybki przyrost produkcji przemysłowej, rolnej oraz obrotów w handlu zagranicznym. W 1913 r. Rosja (dziś nie do uwierzenia) wyprzedziła USA i stała się największym producentem oraz eksporterem żywności na świecie...

...Nadrabiając długoletnie zaległości. Dzięki temu u progu wojny Rosja osiągnęła status czwartej przemysłowej potęgi świata. Wyprzedzały ją na tym polu jedynie: USA, Niemcy i Wielka Brytania. To była prawdziwa "Belle Epoque"...

...Dziś zachodnie granice Rosji biegną tam, gdzie kreślono je w XVII w. Zamieszkuje ją nie pół miliarda lecz 146 mln ludzi. Co gorsza po szybkim bogaceniu się na początku XXI w., dzięki wysokim cenom ropy, dziś znów ubożej. Sto lat temu zapowiadało się, że Imperium Romanowów będzie supermocarstwem potężniejszym niż Stany Zjednoczone. Dziś pozostaje Rosjanom duma z okrutne,j ale heroicznej przeszłości. Ze zwycięstwa w II wojnie światowej i poniesionych ofiar, ze strachu jaki wzbudzał Związek Radziecki, z lotów kosmicznych. Ale to wszystko było. Dziś trwa ogromny regres po stuleciu rzezi i zbrodni. Uświadomienie sobie tego w pełni musiałoby Rosjan cholernie zaboleć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Meloman napisał:

Mój Pasterzu - Putin Putinem, ale to jednak Żydki go zaprosiły i dały możliwość wypowiedzi, czego nie otrzymała Polska.

Jeden warty drugich.

To nie do końca tak. Imprezę w Jerozolimie zafundował rosyjski miliarder żydowskiego pochodzenia, Mosze Kantor i on jest jej organizatorem.

W izraelskiej prasie były artykuły podsumowujące całą sytuację w ten sposób, że rząd Netanjahu dał się wyrolować w tej sprawie.

Kantor ma osobiste porachunki z rządem PiS, to być może też ma jakieś znaczenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Jaro_747 napisał:

To nie do końca tak. Imprezę w Jerozolimie zafundował rosyjski miliarder żydowskiego pochodzenia, Mosze Kantor i on jest jej organizatorem.

W izraelskiej prasie były artykuły podsumowujące całą sytuację w ten sposób, że rząd Netanjahu dał się wyrolować w tej sprawie.

Kantor ma osobiste porachunki z rządem PiS, to być może też ma jakieś znaczenie.

To nie do końca tak. Bo przy ostatnich "wystąpieniach" Putina, w tym odtajnieniu "dokumentów" rząd Izraela mógłby stanowczo, a jednak dyplomatycznie odmówić przyjazdu Putina. Lub przynajmniej jasno i stanowczo odciąć się od tej "konferencji" - a tego z oczywistych powodów nie zrobił.

Zastanawia mnie jednak, co kombinuje Putin. Nagonka na Polskę to nie pojedynczy incydent. A dodatkowo ta sprawa z kumplem Medią i zmianami w konstytucji. Niby ma to służyć poprawie jego wizerunku, ale czy aby na pewno?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, toptwenty napisał:

Twoje posty - za przeproszeniem - są dziecinne.

Wytłumacz prostej owieczce, bo błądzi o mój Pasterzu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Meloman napisał:

To nie do końca tak. Bo przy ostatnich "wystąpieniach" Putina, w tym odtajnieniu "dokumentów" rząd Izraela mógłby stanowczo, a jednak dyplomatycznie odmówić przyjazdu Putina. Lub przynajmniej jasno i stanowczo odciąć się od tej "konferencji" - a tego z oczywistych powodów nie zrobił.

Zastanawia mnie jednak, co kombinuje Putin. Nagonka na Polskę to nie pojedynczy incydent. A dodatkowo ta sprawa z kumplem Medią i zmianami w konstytucji. Niby ma to służyć poprawie jego wizerunku, ale czy aby na pewno?

Zadam jedno pytanie - a niby dlaczego miałby to zrobić??? Proszę mi podać jeden powód.

I jeszcze dwie uwagi - w tej chwili polityczna pozycja Netanjahu jest nadzwyczaj słaba, jego rząd wisi na włosku. A druga jest taka, że ok. 25% Żydów mieszkających w Izraelu pochodzi z terenów dawnego Związku Radzieckiego.

I w takiej sytuacji Netanjahu ma się odcinać od konferencji zorganizowanej przez rosyjskiego Żyda? W imię czego? Miłej pogawędki z Dudą?

A co kombinuje Putin to temat na inną rozmowę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
13 minut temu, Jaro_747 napisał:

I w takiej sytuacji Netanjahu ma się odcinać od konferencji zorganizowanej przez rosyjskiego Żyda?

https://worldholocaustforum.org/world-holocaust-forum-2020/

V Światowy Forum Holokaustu jest organizowany przez dwie organizacje: Jad Waszem oraz World Holocaust Forum Foundation. Pierwszy Forum odbył się w Krakowie w 2005 r.

Rozpocznie tegoroczny Forum prezydent Israela.

The event will open at 13:30 with an address by President of the State of Israel

State of Israel H.E. Mr. Reuven “Ruvi” Rivlin. Additional speakers include: Prime Minister of the State of Israel H.E. Mr. Benjamin Netanyahu, Vice President of the United States of America H.E. Mr. Michael R. Pence (awaiting official confirmation), President of the Russian Federation H.E. Mr. Vladimir Putin, President of France H.E. Mr. Emmanuel Macron, The Prince of Wales HRH Prince Charles, and President of Germany H.E. Mr. Frank-Walter Steinmeier.

Antypolski spiek Kantora z Putinem to wytwór polskiej propagandy. W Israelu Polska uważana jest za państwo antysemickie ze względu na pamięć polskich Żydów ocalałych w Holokauście i mieszkających w Israelu (raczej ich potomków). Izraelscy Żydzi pochodzące z byłego ZSRR żadnych wspomnień o polskim antysemityzmie z oczywistych powodów nie mają.

O Kantorze (założycielу World Holocaust Forum Foundation):

Moshe Kantor has been the president of the European Jewish Congress (EJC) since 2007

Kantor’s involvement in promoting Jewish life also extends to being the key founder and Chairman of the European Jewish Fund (EJF)

In 2010, Yad Vashem nominated Moshe Kantor as Member of the Directorate and in 2018 he became Chancellor of Yad Vashem Council.

Moshe Kantor received the following awards: Order of Friendship (Russia, 1998), Order of Merit (Poland, 2005), Order of Prince Yaroslav the Wise (Ukraine, 2006), Order of Leopold (Belgium, 2009), Chevalier of the National Order of the Legion of Honour (France, 2012), the Knight Grand Cross of the Order of Merit of the Italian Republic (Italy, 2013), Grand Cross of the National Order For Merit (Romania, 2014), Officer of the National Order of the Legion of Honour (France, 2015) and the Order of Honour (Russia, 2016), the Medal Deserved for Tolerance by the Ecumenical Foundation Tolerance (2011) and the European Jewish Leadership Award (2012). In addition, he received an honorary doctorate from Tel-Aviv University (2004).

https://worldholocaustforum.org/founder/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JuG napisał:

W Israelu Polska uważana jest za państwo antysemickie ze względu na pamięć polskich Żydów ocalałych w Holokauście i mieszkających w Israelu (raczej ich potomków).

No proszę. A cóż takiego znajduje się w pamięci ocalałych z Holokaustu? Czy ich potomkowie słyszeli o Zyzolu?

Tutaj piszemy Izrael.

5 minut temu, JuG napisał:

Antypolski spiek Kantora z Putinem

Kantor jest oligarchą na usługach u Putina, wiadomo o tym od lat. Kremlowski Żyd na krótkiej smyczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, JuG napisał:

Antypolski spiek Kantora z Putinem to wytwór polskiej propagandy. W Israelu Polska uważana jest za państwo antysemickie ze względu na pamięć polskich Żydów ocalałych w Holokauście i mieszkających w Israelu (raczej ich potomków). Izraelscy Żydzi pochodzące z byłego ZSRR żadnych wspomnień o polskim antysemityzmie z oczywistych powodów nie mają.

 

Wpis niby do mnie, ale typowy dla Jurija który dyskutuje nie ze mną tylko z kimś innym.

Nigdzie nie napisałem, że istnieje jakiś spisek Kantora z Putinem (łatwo to sprawdzić). Co "polska propaganda" wytworzyła nie wiem, nie wiem nawet co to jest. Jest propaganda PiSowskiego reżimu, ale to coś zupełnie innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.