Jump to content

Recommended Posts

Twoich ,pojemny masz uśmiech a po zęby reszty zgłoś się do kogoś innego pomyliłeś adres.Podpowiem żebyś nie błądził jak dziecko we mgle że mieszkają na zachód od Polski.A podpowiem że twierdzą że już nie będą oddawać więcej bo oddali to co ukradli i swoje zęby też podobno oddali.

Edited by mariusz05
  • Haha 1

Wszystkie partie i politycy na kwarantanne na Madagaskarze !!! ps. nie muszą wracać.

Edited by mariusz05
  • Like 1

xavian
3 godziny temu, Bobcat napisał:

Na pytanie jaki był cel zamykania granic skoro inni bardziej dotknięci problemem epidemii tego nie zrobili - odpowiedzi nie otrzymałem.

A na pewno pytałeś tam gdzie trzeba?

Nie należy sądzić, że diabeł kusi jedynie ludzi genialnych. Gardzi zapewne głupcami, ale nie lekceważy ich pomocy. Przeciwnie, pokłada w nich wielkie nadzieje... (Charles Baudelaire)

1 minutę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Jeśli jednym z objawów świrusa jest wzmożone bredzenie, to ta baba jest poważnie chora.

Wszystkie są świrnięte. Tylko dlaczego te skarpetki leżą na stole, a w rogu pokoju jest pajęczyna, której nie chce się Ci sprzątnąć?

Jestem Eszkimosem. Na Aktarktydzie jestem rebe

1 minutę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Nie znasz mnie wcale.

I w kwestii poszanowania przeze mnie porządku mocno byś się zdziwił.

A skarpetki rzucam za telewizor!😀

Poczekaj jeszcze trochę...

Jestem Eszkimosem. Na Aktarktydzie jestem rebe

Nie rozumiem obaw posłów. Przecież komunikacja pusta a w tym samym czasie, gdy oni się obawiają, szaraki muszą jeździć do pracy normalnie.

"Sejm zajmie się dziś zmianami w regulaminie izby. Wielu parlamentarzystów w ogóle nie pojawi się na Wiejskiej. W niektórych klubach zabraknie nawet 1/3 posłów. Boją się koronawirusa. Tym bardziej, że nikt nie wie, na ile skuteczne okażą się środki bezpieczeństwa."

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

• Like 1

A tutaj madrosc ludzi uzaleznionych od sklepow:

Hidden Content

Ludzie nie kupują artykułów pierwszej potrzeby, a pobyt na sklepie to dla nich w chwili obecnej forma spędzania wolnego czasu. Mówimy, że miasta opustoszały, owszem, ale tych wszystkich ludzi znajdziemy w sklepach spożywczych wielkopowierzchniowych. Drodzy rządzący apeluję, zróbmy coś z tym ponieważ skutki za chwilę będą.... , wolę teraz o tym nie myśleć.

I co, pozwolic, czy jednak ograniczyc? A moze po prostu obwinic? Tak bedzie latwiej.

Edited by bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

8 minut temu, bubusia napisał:

I co, pozwolic, czy jednak ograniczyc?

Pozwolić, przeciez wszelkie ograniczenia do zamach na wolność jednostki. Zwłaszcza ograniczenia w handlu i komunikacji.

• Haha 1

24 minuty temu, bubusia napisał:

I co, pozwolic, czy jednak ograniczyc?

W sytuacji gdy wprowadza się ograniczenia motywowane epidemią a jednocześnie prze się do wyborów wśród szalejącej epidemii trudno oczekiwać że ktoś będzie traktował te zakazy poważnie. 

Bo skoro wybory mogą (zdaniem władz) się odbyć - ludzie będą te ograniczenia traktować jako strachy na Lachy i zupełnie niepotrzebne szykany. Bądźmy konsekwentni.

Czyżby PiS oczekiwał że mocą polecenia  Prezesuńcia wirus zawiesi swoją działalność w dniu 10 maja?

• Like 5

35 minut temu, tomek7776 napisał:

“Konstytucja ważniejsza od ludzkiego życia”. Ostateczny upadek Kidawy.

Kidawa-2020-konstytucja-696x422.jpg

Z Olejnik:

Yyy.... no.. to było.. rozmawiałam z panią Gosiewską dosyć nerwowo i nieprzyjemnie po zakończeniu prezydium ale cytat pani Gosiewskiej to nie są moje słowa. Nie do końca tak powiedziałam.

Ja pier**le, naprawdę to chlapnęła. Na początku nie wierzyłem. No cóż...

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

49 minut temu, tomek7776 napisał:

“Konstytucja ważniejsza od ludzkiego życia”.

Wybory też.

Zgadnij kto upadł?

• Like 8

14 minut temu, bubusia napisał:

FB_IMG_1584969061192.jpg

To tak a propos do Twojego idola z Żoliborza który nie zważając na konsekwencje dąży do katastrofy 10 maja

• Like 5
  • Thanks 4

38 minut temu, asterix1 napisał:

FB_IMG_1584969061192.jpg

To tak a propos do Twojego idola z Żoliborza który nie zważając na konsekwencje dąży do katastrofy 10 maja

Popatrz lepiej na swoja idolkę. Ten przynajmniej nie twierdzi, ze wybory ważniejsze niż życie. Tamta za to jedzie po całości. Konstytucja ponad życie. Kodziarstwo tez tak ma?

7 minut temu, 747 napisał:

Lecą do Polski 2 samoloty z Chin wyładowane pomocą.

Co z tego. Najpierw zarazili cały świat, a teraz chcą pomagać. I ty to łykasz?

Takie one dobre z ta pomocą jak ruskie z pomocą dla Włoch. Wizerunek ponad wszystko. 
Mysl trochę.

Edited by bubusia

6 minut temu, 747 napisał:

Lecą do Polski 2 samoloty z Chin wyładowane pomocą.

Tak, wiemy.

Się adrian kiedyś na murze wypie...ł, to tera ich sumienie ruszyło.

Bubuś miałeś do pracy za..ć!

• Haha 3

Już zapierdalam, w pracy.

Jestem online worker.

Edited by bubusia

Językiem obcym, a nie jęzorem.

35 minut temu, bubusia napisał:

Już zapierdalam, w pracy.

Jestem online worker.

Czyli przyznajesz że jesteś tu służbowo. Od dawna wiedziałem.

• Like 1

Debil.

• Thanks 1

Dziś jest za wcześnie, by przesądzić, czy wybory prezydenckie odbędą się w maju czy nie; nie zamykałbym jednak teraz żadnej drogi. Pora na podjęcie decyzji to będzie dzień po świętach Wielkanocnych - powiedział w środę wicepremier Jarosław Gowin.
Więcej:

Hidden Content

Nie wiem, czy wybory się odbędą. Wiem, że właściwe decyzje trzeba podejmować we właściwych momentach. Dziś jest za wcześnie, by przesądzić, że wybory będą czy nie.

Z punktu widzenia przeciwstawienia się kryzysowi byłoby dobrze, gdybyśmy mieli wybory za sobą. Żeby politycy mogli skupić się z jednej strony na ratowaniu osób dotkniętych epidemią, a z drugiej strony na ratowaniu polskiej gospodarki.

4 minuty temu, klecha napisał:

Debil

Ty, ja czy on?

Edited by bubusia