Skocz do zawartości
IGNORED

!-DO WSZYSTKICH-KOLUMNY-warto zajrzeć !!


Martin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich i prosze o przeczytanie wątku do końca... nie jest tego dużo ... Właściwie nie wiem jak zacząć – ale może od początku . SĄ !!! – po kilku latach prób, nieprzespanych nocach, wreszcie się udało i powstał, Sound – Line „Pretorian” ...

Dwudrożna hi-endowa konstrukcja w linii transmisyjnej. Przetworniki – Scan Speak : Średnio-niskotonowy : 18S8531G00 – z nowej serii revelatorów. Wysokotonowa legenda ... : D2905/9900. oczywiście revelator. – rozwiązanie zwrotnicy w układzie 6 dB na oktawę. Pasmo przenoszenia (realny-szłyszalne:-): 23 Hz -20 KHz. Skuteczność – 87 dB. Inne dane na życznie...

W piątek 21 listopada 2003 roku miała swoja premierę. Na zachętę dodam że przez pierwszy weekend 22-23 listopada – zostały złożone zamówienia na 3 pary ... a to już o czymś świadczy. Jedna osoba postanowiła sprzedać Pro-Ack-i Response 2.5, i zamówiła nasze Pretorian’y - to też mówi co nieco...

Nie wypada mi absolutnie zachwalać – bo to nie w tym rzecz ... Pisze o tym żeby zachęcić Was do zaglądnięcia do Krakowa na odsłuch ... głównie po to żeby poznać Wasze opinie... które z pewnością będą bardzo cenne.

Wszyscy – melomani-audiofile ... mieszkający w Krakowie, mam nadzieje że znajda chwile wolnego czasu ... a myślę że naprawdę warto ... Ci spoza Krakowa – również zapraszam w wolnej chwili ...

Oczywiście całość jest podłączona do – chyba z pewnością mogę swój system nazwać hi-endowym. Zwolennicy lampowego brzmienia na triodach 2A3, będą myślę urzeczeni, natomiast zwolenników tranzystorowego brzmienia – zapraszam ze swoim wzmacniaczem.

Oferta będzie obejmować kilka modeli kolumn – od całkiem tanich do dość drogich konstrukcji – chociaż stwierdzenie „dość drogich” – nie bardzo tu pasuje, biorąc pod uwagę jakość dźwięku. Bo np. kolumny za 3500 zł ( model Guardian ) – swoim dźwiękiem – wedle opinii osób które ich słuchały – znacznie przewyższają np. Vienny Acoustic Mozart , czy pro ack’i studio 125. Ale to oczywiście rzecz gustu ... A rzeczony na początku wątku modelu - Pretorian - wykonaniem – choć trudno w to uwierzyć – stoja na tym samym o ile nie wyższym poziomie ... niż właśnie Vienna czy B&W, czy nawet Sonus Faber... itd. Pośrednim modelem jest Sound-Line – Centurion. A najwyższym – Sound Line – Emperor ... jest w czym wybierać ...

Oczywiście to nie jest żadne ogłoszenie komercyjne ... zapraszam po prostu na odsłuch ... i mile spędzone chwile przy dobrej muzyce...

Ale skłamałbym gdybym powiedział że wątek ten nie kieruje do osób które są na kupnie wspaniale brzmiących zestawów w konkurencyjnych cenach, chcą zmienić swój system, lub są po prostu na etapie poszukiwań właściwego dla siebie dźwięku.

Zapraszam więc zarówno zamożnych audiofilów, jak i osoby które nie maja wiele pieniędzy...

Z osób które słuchały już naszych konstrukcji – zupełnie szczerze ... nikt jeszcze nie wyszedł po 5 minutach, nikt nie wyszedł zdegustowany ... nie zdarzyło się żeby nie myślał o tym ....

Chętnie odpowiem na pytania e-mailowo : [email protected] ; lub telefonicznie : 0-600 974 673 ... a imię ... jak w moim nicku – tyle ze po Polsku ...

Niniejszym więc – SERDECZNIE ZAPRASZAM. Napoje chłodzące gratis :-)

 

Pozdrawiam !!! i mam nadzieję ze będzie odzew....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Idiotów podobno nie ma aż tak wielu na świecie, ale ich niewątpliwym sukcesem jest, że tak się sprytnie rozstawili, że spotkasz ich na każdym kroku..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, czy to nieustająca oferta? Chętnie bym się na dzień do waszego grodu wybrał (a może jakaś 2-3 osobowa grupka ze stolycy?), ale to dopiero po nowym roku. Szkoda, że do maratonów tak daleko, byłoby przy okazji :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, te głośniki, skądinąd, doskonałe, jednak w obiegowych opiniach a więc stereotypowych, uważane za niezbyt szczęśliwe połączenie z lampą...

No ale po co są odsłuchy? w nich cała prawda wychodzi na wierzch...

 

PS. w każdym razie życzę powodzenia :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna manufaktura , najlepsza lub prawie najlepsza. Pstryk, dziś jest ,jutro nie ma ,i sprzętu ,i kasy.

Gdy będziesz dostępny w kilku miastach można wtedy pogadać ,a tak w jednym punkcie dystrybucyjnym ... szkoda słow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Opinie opiniami, ale połączenie 2A3 z głośnikami o takiej efektywności zakrawa na mezalians. Jak to zagrało?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, czarnowidztwo....

To dobrze, że kolejna...

Czy najlepsza lub prawie najlepsza (albo do dupy), to się okaże z czasem...

Dziś jest, jutro nie ma, no cóż to dotyczy wszystkicj firm...

Nie należy też wnosić (nigdzie) przedpłat, no bo po co...?

Nie od razu Kraków zbudowano...

Może rzeczywiście szkoda tych słów odpowiedzi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamliwy ? marketingowy ? ... ja nie chce tego sprzedac na forum :-) ... pomyslałem ze moze warto - jak ktos mieszka blisko - podjechac - psluchac ... czy lepsze od innych ? nie wiem ... trochę osób juz to slyszało ... i jak na razie nie było zadnej osoby ktora by wyjechala niezadowolona ... a watek jest kierowany do osób ktore i lubia muzyke i cenia dobry dzwiek - ale nie tylko piszac o tym ... czy to na forum , czy wymodrzając sie w inny sposób :-) Łatwo jest gadac - trudniej coś zrobic ... Nikt nie przkona sie jak jest naprawdę - dopóki nie posłucha ... Co do zapytania - ... nie wiem skąd sie bierze przekonanie ... że lampa nie zagra z 87 dB ... czybyście nie wiedzieli ze najwazniejszy jest prad ? a nie ilosc watów ? Czy to zły mariaż z lampą te przetworniki ? - skąd znowu przekonanie ... przeciez to jak głosniki graja zalezy od zestrojenia zwrotnicy ... to ze jedna firma wypuszcza kluche z tych glosików to nie znaczy ze inna tez ... za duzo gazet Panowie ... a reasumując - chodzi mi tylko o to - ze moze ktos ma ochotę posluchac ? a potem pisac .... tak bedzie prawdziwiej i obiektywniej ... Pozdrawiam na razie !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Idiotów podobno nie ma aż tak wielu na świecie, ale ich niewątpliwym sukcesem jest, że tak się sprytnie rozstawili, że spotkasz ich na każdym kroku..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktokolwiek zachwala tu cokolwiek zaraz trafia na tych, ktorzy zyja wrecz teoria spiskowa. Nie wdawaj sie w dyskusje z nimi bo to sie mija z celem. Informacja jest istotna dla tych, ktorzy poszukuja czegos nowego - Ci wlasnie przyjda posluchac i ocenia sami - a potem podadza wlasne oceny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i skąd to przekonanie i domniemanie oszustwa... :-) To ze ktos zamowił - to znaczy ze było w nich cos - czego ta osoba szuka... Za powazny mam zawód zeby oszukiwac i naciagac ludzi ... Poza tym - nie to jest tematem watku - nikomu nic nie chce wcisnąć .... dajcie spokój i utnijcie te dywagacje ... Pozdrawiam ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Idiotów podobno nie ma aż tak wielu na świecie, ale ich niewątpliwym sukcesem jest, że tak się sprytnie rozstawili, że spotkasz ich na każdym kroku..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki pal55 za rzeczowe i normalne podejscie do tematu ... - o to mi własnie chodzi ... poza tym nic tu nie zachwalam :-) ... podałem pewne fakty ... ale fakt - takie dyskusje - chyba rzeczywscie nie bede sie w nie wdawał ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Idiotów podobno nie ma aż tak wielu na świecie, ale ich niewątpliwym sukcesem jest, że tak się sprytnie rozstawili, że spotkasz ich na każdym kroku..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin naprawdę się nie przejmuj.Ci co będą chcieli to pojadą na odsłuchy,może coś kupią a napewno posłuchają!Gdybym był w poblizu Krakowa(tak na marginesie bardzo piękna Starówka no i Wawel-robi wrażenie-w kazdym badz razie na mnie) z chęcią bym posłuchał Twoich wyrobów.Ale co się odwlecze itd itd.Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--->romekp

Ja po nowym roku chętnie bym się też przejechał, tym bardziej iż Martin przerabiał Mandole i ten temat mnie bardzo też interesuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć jeszcze nie ma ... premiera była w piatek - strona internetowa w przygotowaniu , studio fotograficzne do zdjec wolne dopiero od przyszlego poniedzialku - wiec foty bedą - ale pozniej . Do Romka ... oj ty niegrzeczny :-) ... jak chcesz rozbierane to podam kilka linków - ale nie znajdziesz tam naturalnej okleiny tylko silikon ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Idiotów podobno nie ma aż tak wielu na świecie, ale ich niewątpliwym sukcesem jest, że tak się sprytnie rozstawili, że spotkasz ich na każdym kroku..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--> Leszek - równiez dzieki za sensowne wsparcie !!! co jak co ale nie spodziewałem sie "spiskowej teorii dziejów" - toż to zwykłe zaproszenie :-) a tu ludzie pisza o jakims znikaniu kasy itd ... czy ja kogos namawiam do kupna ? zamawiania ? Boże skąd ta frustracja spoleczenstwa ? Zreszta nie bede dalej pisał - bo przeciez nikogo nie chce obrazić - choc inni usilnie chca to uczynić ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Idiotów podobno nie ma aż tak wielu na świecie, ale ich niewątpliwym sukcesem jest, że tak się sprytnie rozstawili, że spotkasz ich na każdym kroku..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piterski, no to przypomnij się jakoś w drugiej połowie stycznia - ładna pogoda, sprzęt do bagażnika i jedziemy :)

 

Martin, jaki silicon, obiecałeś high-end ;))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pudzianowski

(Konto usunięte)

ale niektorych fanow stereo to bym na pal nadzial, jecza ze to w polsce zla odbluga , ze sklepy hi - fi zle, a jak pojawia sie ktos kto odsluchy proponuje, nowy produkt przedstawia , to sie nie podoba, nie rozumiem tego w ogole, chyba cos wam sie pojebalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>PUDZIANOWSKI

Myśle,ze nie o to tu chodzi.Po prostu nikt nie lubi jak jakiś producent (chyba można tak Martina nazwać) zachwala na forum swoje nowe produkty zapraszając na posłuchanie.Podobnie nikt nie lubi zamieszczania tu ogłoszeń o sprzedaży swoich komponentów audio.Od tego jest dział ogłoszeń a od reklamowania swoich wyrobów periodyki.Być może Martin jest miłym i uczciwym człowiekiem,który czyta to forum i bardziej czuje się kolegą wszystkich forumowiczów niż jakimś tam producentem,ale kiedy oferuje się już jakiś produkt na rynku to wydaje mi się,ze takie wpisy są troszeczkę nie na miejscu.Przynajmniej nie zachęca to potencjalnych klientów a wręcz odstrasza (np. pewne reakcje w tym wątku),szczególnie jeśli w taki sposób chwali się swój produkt.Jeśli ja bym rozpoczął produkcję głośników to raczej zaprosiłbym na odsłuchy prototypów i chciał wysłuchać opini o nich szerszego grona nie wyrażając swojego zdania na ich temat.

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pudzianowski

(Konto usunięte)

ja nie czuje sie niczym urazony ,tym ze ktos cos reklamuje, dla mnie to pierdoly, mam lep na karku i sam decyduje czy mi sie cos podoba i czy to kupie(po odsluchach oczywiscie) , a jesli ktos przedstawia swoj produkt , proponuje sam odsluchy no to jeszcze lepiej dla mnie ,bo dosc ma frajerow ze sklepow typu euro ktorzy suba nie potrafia podlaczyc i robia to z wielka łachą . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie zatrzetrzewiajcie się, faktycznie miało to znamiona pewnej reklamy, no ale czy to on pierwszy, się tu reklamuje?...

Człowiek coś tam wyprodukował, to teraz myśli jak to sprzedać, obowiązku kupowania nikt nie ma, a może posłuchać pewnej konstrukcji warto, takiemu trzeba pomóc, wesprzec na duchu a nie go od razu dołować (tak dla sportu...)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 30

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.