Skocz do zawartości
IGNORED

!-DO WSZYSTKICH-KOLUMNY-warto zajrzeć !!


Martin

Rekomendowane odpowiedzi

>> Martin

 

Jak to jest z ceną Pretorian na Allegro ?

Czy jest to konkretna oferta handlowa, czy jedynie informacja ?

 

Kiedy dokładniejsze informacje w Internecie ?

Warto wcześniej popatrzyć. Miłe byłyby również jakieś niezależne opinie na forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi Martin o to, że taki "opis siebie" zniechęca raczej potencjalnego klienta, może sobie pomysleć na przykład, że u innego sprzedawcy będzie miał nieco wiecej praw, przypomina to czasy kiedy tak traktowano klienta w WSS Społem....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--> Piterski ... wiem wiem co się dzieje ... i zgadzam się z tym ... ale czy lepszym rozwiazniem byloby "umieszczenie " w jakijes gazecie - moze nie do konca obietywnego testu ? ... i rozreklamowanie sie na pierwszych stronach gazet ? ... czy to swiadczyloby o tym że jestem bardziej rzetelny niz teraz ? ...chyba nic bardziej błednego ... po to robie to na forum, allegro itd żeby byc bardziej wiarygodnym ! - to Wy macie ocenic - wartość - realną wartośc "produktu" i dzwiekowo i estetycznie. Moglbym ... zaplacic z reklame, dac do testów ... zrobic to w innej postaci ... tylko po co ? Intrygujace jest tylko to - a dla niektórych niezjadliwe - że gość cos zrobił , ma odwage zaprosic do siebie ... i konsternacja ... zapraszalbym do siebie ludzi, ktorzy maja o tym pojecie ... zeby potem przeczytac "gość nabija ludzi w butelkę " ... chcyba bylaby to strata czasu .... a od wczoraj odzew jest naprawde duzy ... i sa chetni poumawiani na odsluch ... mam nadzieje ze zagoscisz u mnie, i sam ocenisz --> na ile są to prawdziwe slowa ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Idiotów podobno nie ma aż tak wielu na świecie, ale ich niewątpliwym sukcesem jest, że tak się sprytnie rozstawili, że spotkasz ich na każdym kroku..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--> glista : allegro rządzi sie innymi prawami - mam dośc wysylania sprzedawanego towaru ... i nie otrzymywania pieniedzy ... Ci co kupuja tam duzo - rozumieja to - i nie zniecheca to nawet poczatkujacych - kazdy powienen miec swiadomosc uczciwosci ... pojetej obustronnie - to zupelnie inna działka ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Idiotów podobno nie ma aż tak wielu na świecie, ale ich niewątpliwym sukcesem jest, że tak się sprytnie rozstawili, że spotkasz ich na każdym kroku..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Cortazar;

(Konto usunięte)

Dodam może swój kamyczek odnośnie ceny . Konstrukcja na takich samych głośnikach , też linia transmisyjna firmy Bramipol kosztuje 30 tys zł . Linia transmisyjna ma to do siebie , że jej konstrukcja jest czasochłonna , zwrotnicy nie da się załatwić jakimś programem . Niestety trzeba b. dużo robić na ucho ( no i trzeba mieć też ucho ;-) ) . Trza po prostu umić .

Wiem i nie jest to tylko moja opinia ( Pan Zawada wyraził podobną w wywiadzie dla Audio ) , że linia dobrze skonstruowana linia transmisyjna potrafi zabrzmieć bajecznie .

Odnoszę wrażenie , że tropiciele ciemnych interesów na naszym forum trochę ostatnio przeginają . Najpierw Lacrimosa , teraz Martin . Niedługo nie będzie można napisać , że jakiś wzmacniacz jest dobry podając równocześnie jego nazwę . Easy man !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca się rozumiemy. Nie zarzucam Ci matactwa i nie twierdzę, że twój post jest nie na miejscu. Sam fakt iż mam ochotę przyjechać do Ciebie na odsłuchy, to że noszę się z zamiarem powierzenia w twoje ręce moich głośników jest wystarczającą deklaracją dobrej woli i akceptacji twoich wysiłków, mam nadzieje że Ci się powiedzie. Chodzi mi tylko o to iż nasi rodzimi konstruktorzy (nie mam tu na myśli Ciebie), ale np twórcę CD Lektor zagalopowali się za bardzo w pogoni za kasą. Ile kosztowały te wyroby jak pojawiły się na rynku, a ile kosztują teraz. Po za ceną co się zmieniło?...nic firma dalej jest małą manufakturą. Niestety za chałupnicze wyroby choćby nie wiem jak dobrze grające to ja takiej kasy nie zapłacę. W twoim przypadku może faktycznie koszty wytworzenia są duże, a marża niewielka ale zanim się osiągnie jakąś pozycję na rynku trzeba trochę na to zapracować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś się Martin zakręcił. Napisz ,kiedy będziesz dostępny szerzej w Polsce.

Trudno walić na drugi koniec Polski 600 - 800 km , licząc w obie strony

po jakims skromnym ogłoszeniu na forum. Czasem poczta pantoflowa mało znaczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Cortazar,

(Konto usunięte)

Do Piterski .

No pewnie . Na przykład taki piotrek608 zarabia na jednym wzmacniaczu z 50 zł i to jest uczciwa cena ! A tu ktoś chce pieniądze za chałupniczy wyrób przy którym chodził długi czas i poświęcał mu wolne chwile . Takie pro ac czy avance są robione w fabrykach i nikt się nad nimi dłużej nie zatrzymuje . Gotowe , to krótki pomiar i do pudełka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--> anlu : będzie strona internetowa ... beda fotki - pisałem wczesniej ze studio fotograficzne wolne jest dopiero od przyszlego poniedzialku. cena za ten konkretny egzemplarz - jest taka jak na allegro. A czy wart jest on swojej ceny - trzeba samemu posluchac ...Wiem że przydalyby się niezalezne opinie na forum ... ale najpierw ktos z forumowiczów musi zagladnąc do mnie, posluchac ... To nie jest dzialanie na 1 dzień ... przeciez wątek jest od wczoraj dopiero od godzin poludniowych ... A prawda jest tez taka - ze dzwonia i pisza ludzie - zaintereswoani dobrym dzwiekiem a nie magią nazwy ... i na takich ja licze i jak na razie sie nie zawodze ... Bogu dzieki ... nie przekonam nikogo , a wiem ze dokaldnie jest tak jak powiedział jeden z gości ktory był u mnie - " no naprawde ..... kurcze... gdyby tylko mialy chociazby nadruk Dynaudio czy vienna ... to wziałbym w ciemno " - i wiem ze nikogo nie przekonam - kto jest zwolennikiem "MARKI" - ze mozna zrobic coś przynajmniej rownie dobrego - i dopóki - jak tu stwierdzono słusznie - nie bedzie obecny produkt szerzej i rozreklamowany - to zainteresują sie tym ludzie ktorzy naprawde szukaja tylko dobrego dzwieku i wykonania ...a nie swiecącej tabliczki ... gdyby jednak ta konstrukcja zdobyla dobre recenzje w prasie - i cena poszlaby w gore ..bo to vat bo to ...itd A i wtedy byloby o czym pisac :-) ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Idiotów podobno nie ma aż tak wielu na świecie, ale ich niewątpliwym sukcesem jest, że tak się sprytnie rozstawili, że spotkasz ich na każdym kroku..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - pamietajcie o jednej rzeczy - cena to kwota, ktora klient jest gotowy za dany towar zaplacic, wiec nie ma czegos takiego jak "cena z kosmosu" dopoki sa klienci, ktorzy ja zaplaca. I nie przeliczajcie ceny gotowego produktu przez cene komponentow bo jeszcze istnieje cos takiego jak know-how, a na dodatek koszty kazdej malej manufaktury sa znacznie wyzsze od kosztow wielkiej fabryki (w przeliczeniu na sztuke produktu).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---> Pawiowy - sorki za zwłokę z odpowiedzia ale troche miałem innej roboty ... kiedy będa dostepne ? myslimy o przełomie marca/kwietnia jak beda dobre wiatry ... W kazdym razie jest umowionych juz troche osób na odsluch - wiec być moze pojawia się w wątku jakies recenzje innych osób - niz mój skromny opis :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Idiotów podobno nie ma aż tak wielu na świecie, ale ich niewątpliwym sukcesem jest, że tak się sprytnie rozstawili, że spotkasz ich na każdym kroku..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--> Cortazar - kurcze, 50 zł - podziwiam gościa !!! powaznie - ale trudno przy takim narzucie rozwijac się ... takie jest moje zdanie ... ale cały szacunek !!! bo to az nie dzisiejsze...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Idiotów podobno nie ma aż tak wielu na świecie, ale ich niewątpliwym sukcesem jest, że tak się sprytnie rozstawili, że spotkasz ich na każdym kroku..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie wszystkich ... zgodnie z sugestiami - tych ktorzy juz słuchali kolumn ... krótka informacja - nastapila tymczasowa zmiana wzmacniacza - z triody 2A3 , na Electrocompanieta ECI 4, ---> z sugestiami sie zgadzam w 100% - w symfonice , rocku - słabiutka trioda 2A3 - nie była zbyt obiektywna - no i dziekuje tym ktorzy byli - chociaż - dziwnym trafem :-) ..a sporo daje to do myslenia ... sa to ludzie ktorzy - jakos nie specjalnie udzielaja sie na forum ... z pewnych wzgledów - o ktorych wolalbym tu nie pisac :-)

Mysle (wracjac do tematu ) ze - ta integra - jest bardziej obiektywna !

 

Pozdrawiam wszystkich -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Idiotów podobno nie ma aż tak wielu na świecie, ale ich niewątpliwym sukcesem jest, że tak się sprytnie rozstawili, że spotkasz ich na każdym kroku..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ... poniewaz spotykam się z pytaniami : ponizej podaję swoj numer Gadu-gadu : jesli jestem przy komputerze - mozemy porozmawiać :

 

 

6659217

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Idiotów podobno nie ma aż tak wielu na świecie, ale ich niewątpliwym sukcesem jest, że tak się sprytnie rozstawili, że spotkasz ich na każdym kroku..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.