Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  644 członków

Sony Klub
IGNORED

Klub Miłośników Sony z serii ES


Gość discomaniac71
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SONY 3200F KOŃCÓWKA MOCY 1970 - RARYTAS - VINTAGE - wystawiony za 2000zl.

46 lat. Ciekawe jak to cudo ma się do np 670es hehe. Albo 770es.

 

2. Ciekawe ile można dać za ten nowy Sony TA-A1 ES

Nowy i b.drogi wzmak ponad 8000zl.

Czy ktoś go słuchał?? Jestem bardzo ciekawy jak brzmi. Ile można by za niego dać? Bo za 4000-5000tys jest dużo świetnych końcówek jak np. Krell.

Pozdrawiam

Edytowane przez KarolDr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był na kup teraz za 4,5 jak pamiętam i skończył na licytacji od 1 k zł :)

 

model o którym się nie piszę nie ma reklamy a za ponad 8 kafli można już trochę po przebierać więc tutaj nie dziwię się brakiem licytujących.Myślałem że może ktoś go po prostu tutaj słuchał w końcu tu jest klub SONY ES :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SONY 3200F KOŃCÓWKA MOCY 1970 - RARYTAS - VINTAGE - wystawiony za 2000zl.

46 lat. Ciekawe jak to cudo ma się do np 670es hehe. Albo 770es.

 

2. Ciekawe ile można dać za ten nowy Sony TA-A1 ES

Nowy i b.drogi wzmak ponad 8000zl.

Czy ktoś go słuchał?? Jestem bardzo ciekawy jak brzmi. Ile można by za niego dać? Bo za 4000-5000tys jest dużo świetnych końcówek jak np. Krell.

Pozdrawiam

 

TA-3200F miałem, w stanie faktycznie mint. W środku zbudowany trochę w stylu McIntosha.

Ponoć niezbyt lubi 4 ohmowe paczki i w razie wysypu stopnia mocy może być problem z wymianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ES ma dobrej jakosci pre gramofonowe, osobne zasilanie, osobne stopnie wejsciowe, wkladki mc/mm itp

A "podłanczałeś" Pan pod to jakiś dobry gramofon, czy tylko tak na podstawie schematu oceniasz?;-)

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w wyższych modelach, bo w tych zaczynających się na 5... to nie jest rewelacyjnie :-)

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam amplituner GX79ES, czy możecie napisać co jest wart. Póki co stoi nie podłączony. Docelowo ma być tylko do podłączenia gramofonu. Zacząłem czytać wątek ale jest sporo stron do przeczytania nim być może trafię na opinie o tym sprzęcie. Sprawny jest w 100%, miałem możliwość podłączenia go na chwilę i sprawdzenia. Na co dzień słucham Yamahy BRX-750. Ta nie ma pre gramofonowego no i za bardzo nie mam jak gramofonu wstawić na razie do pokoju. Może po wakacjach, po remoncie jaki mam zaplanowany uda się to poustawiać.Do tego czasu chcę w drugim pokoju postawić Sony z gramofonem i czasem sobie na słuchawkach posłuchać.

Robert.

Edytowane przez yamada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie. Cóż mam go niemal za darmo :), w zamian dałem najnowsze cd Archive. Rozumiem, że nie warto bawić się w handel tymże klockiem. Zostawię go sobie póki co do tego gramofonu. Co prawda wolałbym coś mniejszego ale jak to mówią darowanemu...

Edytowane przez yamada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FA30 nie sluchalem, zalezy jakie masz kolumny i czego Ci brakuje badz czego masz w nadmiarze.

 

670ES mocno poukladany dzwiek z szybkim, dobrze kontrolowanym basem, neutralny w calym pasmie, swietnie sie uzupelnia z kolumnami w obudowach zamknietych i kopulkami metalowymi.

690ES nieco szczuplejszy bas ale wciaz swietnie kontrolowany, gora pasma nieco przed szeregiem wiec polecam do bass reflexu i jedwabnych kopulek.

Jak chcesz wyzej to odpowiednikiem 670ES ale wyzszej kalsy i mocniejszymi beda wzmacniacze 730ES i 830ES, a odpowiednikiem brzmieniowym 690ES bedzie 707, 770, 808, i 870ES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.