Skocz do zawartości
IGNORED

FILMY ROKU 2007


kalimorfa

Rekomendowane odpowiedzi

hiszpanie kolorowi.......

ale o co chodzi??????

 

a kto wg Ciebie jest niekolorowy a kto kolorowy?

 

ja osobiście nie chciałabym być niekolorawa - bezbarwna, nijaka, mdła......

 

A jeżeli chodzi o kino hiszpańskie, czy latynoskie - to lubię bardzo, jest dobre dla mnie

Już niedugo będzie Tydzień Kina Hiszpańskiego - polecam (nie tylko filmy hiszpanskie)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i ja chciłbym się wypowiedzieć na temat Labiryntu Fauna. Otóż miałem ogromne oczekiwania co do tego filmu, czekałem na niego z jęzorem na brodzie, a jak jechałem do kina to śliniłem się jak dzieciak. Film się zaczął, sobie leciał, coś tam się działo, potem się skończył i .....

No właśnie. I co? I kurde kupa totalna, dech mi aż zaparło. No tak mi się nie podobał, że głowa mała. Był bez sensu, faunów w faunach było za mało, jakieś 3 bezsensowne zadanka i nie trzymało się to wszystko kupy. Byłem na tym filmie razem z moimi znajomymi, którzy mieli chyba jeszcze większe nadzieje na zobaczenie "perełki". Oni wyrażali się jeszcze bardziej niecenzuralnie niż ja na napisach tego filmu:D

Oczywiście jest to moje zdanie, ale Labirynt nie przekonał mnie wcale, a kino hiszpańskie ja bardzo lubie i cenie...

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ultimatum Bourne'a (nie wiem czy dobrze napisałem)

- serial Columbo na dvd (świetne filmy, wspaniały klimat lat 70-tych, doskonała gra Petera Falka - no ale po co ja to zachwalam, przecież to oczywista oczywistość) właśnie kupiłem ósmą część (za jedyne 9,90 zł)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie na podsłuchu

Ostatni król Szkocji

Pachnidło

Death Proof

 

i filmy z 2005r., ale grane w Polsce w 2007r. (m.ni. w ramach tygodnia kina hiszpańskiego):

Tapas

Habana Blues

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poza konkursem,ale nie mogę się powstrzymać.

 

Wyczytałem na onecie że film (to chyba za dużo powiedziane) "Dlaczego nie" został nominowany do nagrody w kategorii film roku.Toż to żenada.

Takiej szmiry nie oglądałem dawno już.Scenariusz totalna chała,aktorstwo żałosne.Film jest tak ckliwy, przewidywalny i cukierkowaty że po prostu nie da się tego oglądać.Ten kot napisał scenariusz musiał to robić na kolanie i na kacu w ciągu jednego dnia.

Pewnie bym tego nie obejrzał bo te badziewia grocholowato-stenkowate omijam szerokim łukiem,ale akurat na C+ nie mieli czym zapchać dziury chyba i puscili.

A może tylko ja mam takie odczucia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak się pisze scenariusze do takich "dzieł"? Siadają sobie na jakiejś imprezce przy jednym stoliku ze dwia trzy aktorzyny i jakiś człowiek z "branży" telenowelowskiej, opijają się drinkami, poplotkują co nieco i scenariusz gotowy. Zresztą scenariusz nia ma żadnego znaczenia - liczy się tylko zdobycie kasy na promocję...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak.

Ale z kolei Testosteron to film fajnie pomyślany i obejrzałem go z przyjemnością.

Po pewnym namyśle dochodzę do wniosku że wszystkie polskie komedie romantyczne są do dupy.Widocznie ten gatunek filmowy jest naszą pietą achillesową.

Żeby powstał choć jeden polski film w połowie dobry tak jak np "Love Actually" to byłbym mile rozczarowany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.