Jump to content
IGNORED

Wojciech Karolak Trio

JacekT

Recommended Posts

Czy ktos moze zakupil i wysluchal (w domowych warunkach-nie w sklepie)najnowszej plyty Wojciecha Karolaka "Utwory Wasowskiego i Przybory"

Ciekawy jestem Waszej opini i oceny ( aranzacja, wykonanie i jakosc nagrania) bo cenie sobie te kompozycje a takze muzykow grajacych na tej plycie ale nie mialem okazji jej posluchac.

(warto kupic ???)

P.S.

znalazlem tylko tutaj krotkie fragmenciki ale to troche dla mnie zamalo do oceny

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy przypadkiem nie nagrywano tej płyty (Karolaka) w studio S4/6 ? Mają tam kabiny separacyjne dla muzykow, nagrania z tamtąd brzmia charakterystycznie , sa bardzo klarowne, kto rezyserowal to nagranie ?

Od razu zastrzegam, że nie uważam się za znawcę jazzu. Ale jak dla mnie wspomniana płyta jest znakomita. Małe arcydzieła Wasowskiego i Przybory w jazzowym wykonaniu Karolaka - rewelacja, trudno mi znaleźć mniej banalne określenie. Może dla kogoś Wasowski i Przybora to drętwe starocie a sięgnięcie do tego repertuaru przez Karolaka to "upadek". Dla mnie Wasowski i Przybora to perfekcja i profesjonalizm - to samo można powiedzieć o Karolaku. A do kotleta tej płycie równie daleko jak mnie do Naomi Campbell ...

> Robson

Trudno mi wywnioskowac z tego co napisales, czy to jest tylko Twoja ogolna refleksja na temat tworczosci panow Wasowskiego i Przybory

(ktorych podobnie jak Ty bardzo cenie) czy masz tę płytke w domu

i Twoja pozytywna ocena wynika z wrażen po jej dokładnym przesluchaniu?

Jesli to drugie to napisz prosze pare słów jak jest ze stroną techniczną

tego nagrania. Gdzie i kto je realizował i jak je oceniasz.

Karolak to nie Wasowski i Przybora, tak jak Natalia Kukulska to nie Naomi, a płyta to kolejny dowód na to, że dawni wielcy Muzycy, bo Karolak nim był, powinni dać sobie spoko z nagrywaniem i co gorsza - wydawaniem - płyt. no, ale skoro są nabywcy i im się podoba - jak tam uważam, że szkoda po prostu czasu i tyle.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.